Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość zaciekawiona misia

Co najlepsze na KOMARY?

Polecane posty

Gość abrakadabraa
A co to za taki żel naturalny? z chęcią się dowiem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kwitnące_fiołki
ja używam takiego na bazie aloesu i mentolu, fajnie chłodzi i gasi nieznośne swędzenie. do odstraszania tych piranii najfajniejszy wg mnie aromat waniliowy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moskitiera nieodłączny element przez cały rok, ale przecież nie siedzi się latem cały czas w mieszkaniu. przynajmniej ja nie mam serca w taką pogodę trzymać dziecka w czterech ścianach, no ale wiążą się z tym właśnie częste pogryzienia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czosnek i ocet

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja znalazłam ostatnio fajny sklep ze sprzętem turystycznym i tam zamówiliśmy coś takiego - www.dbsport.pl/pl/mugga-deet-spray-na-komary-deet-9-5.html - jak pojechaliśmy pod namiot to komarzyska trzymały się z daleka ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zgadzam się, że komary nie lubią olejków eterycznych, dlatego ja używam środka Moskiter, który je zawiera.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Homemade komary Przepis nr 1: Składniki: 12 kropli olejku lawendowego 15 kropli olejek Lemongrass 15 kropli olejku Citronella 15 kropli Melaleuca alternifolia (z drzewa herbacianego) olejek 14 uncji Witch Hazel lub Wódka (lub nawet ekstrakt waniliowy domowej roboty wykonane w wódce)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość beata3214
Tutaj http://www.zielonaochrona.pl/ jest wiele bardzo dobrych środków na komary, które naprawdę działają. Warto jednak podkreślić, że wszystkie tego typu środki trzeba stosować zgodnie z zaleceniami producenta. W przeciwnym wypadku nie zauważymy efektów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja kupuję środki ddd w http://www.hruzewicz.pl/ i jestem zadowolona z ich działania. Nie tylko dobrze sprawdzają się w domu, ale też na otwartej przestrzeni, przed domem, w altance. Komarów jakby nie było.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja miałam problem straszny bo zalęgło mi się tego pełno w oczku przydomowym i normalnie nie dało się wyjść na dwór a dzieciaki się strasznie męczyły i ostatecznie zamówiłam dezynsekcję z deratteam i to dopiero pomogło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
najlepsze na komary sa,smierdzace kobiece wary :-D :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tylko komary i kleszcze, a jak się cieszyć latem. Kiedyś zawsze nad jezioro, na spacer do lasu, a teraz strach się bać i raczej wychodzi basen i spacer po galerii. Czasy się zmieniają, niedługo nie wyjdziemy z domu. Może trochę przesadzam, ale lepiej trochę się chociaż chronić. Czytałam ciekawy artykuł o sposobach na komary https://forcode.pl/jak-chronic-sie-przed-komarami.html na kleszcze też przeczytałam, bo nie straszą jak inni, tylko omawiają przydatne sposoby na te robactwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najlepsza w domu jest po prostu moskitiera. Mamy moskitiery na okna i na drzwi, bo mieszkamy na wsi i paskudztwa wszędzie dużo wlatuje. Moskitiery kupowaliśmy w http://www.never.net.pl/ cenowo przystępnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dynamical
Od kiedy nie ma porządnej zimy i tych szkodników jest coraz więcej, musieliśmy zaopatrzyć się w ciężką artylerię do walki z nimi. Zakupiliśmy system na odstraszanie komarów od 3INT http://3int.pl/odstraszanie-komarow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Miałam spory problem z muchami i komarami, które ciągle wlatywały mi do domu. Postanowiłam poszukać skutecznego środka owadobójczego. Trafiłam na stronę www.bentawet.pl i tam znalazłam to czego szukałam. Polecam również wam tam zajrzeć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U nas główny problem to jak złagodzić miejsce po ukąszeniu komara i dotyczy to głównie dzieci. Szukałam preparatu bez toksycznego DEET - klasyfikowanego jako toksyczność ostra oraz jako środek drażniący (na skórę i oczy). U nas sprawdzają się preparaty Chicco przeciw komarom zarówno dla dzieci jak i dla nas dorosłych. Mamy sztyft na bazie ekstraktu z drzewka pieprzowca, który łagodzi miejsce po ukąszeniu. Mamy też spray z tej serii z ekstraktem z eukaliptusa i obydwa te preparaty mają przyjemny i intensywny zapach dla ludzi, dla komarów wręcz przeciwnie. I to co najważniejsze chronię dzieci przed ukąszeniami korzystając z naturalnych kosmetyków bez dodatku silnych środków owadobójczych-skutecznych, ale niebezpiecznych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja znalazłam fajny spray na komary od firmy BJOBJ ,udało mi się go kupić na stronie skarbeicnatury.pl. Faktycznie odstrasza komary, a przy tym nie śmierdzi paskudnie jak wszelkie produkty tego typu. Jest w 100 % naturalny więc nie podrażni skóry

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na walkę z komarami najlepsze są środki chemiczne, biologiczne lub fizyczne. Do tych ostatnich zaliczają się lampy owadobójcze. Zainteresowanych tematem walki z komarami odsyłam tutaj - http://bosski.pl/2018/08/16/walka-z-komarami/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×