Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

manius

czy doswiadczona dziewczyna jest w stanie

Polecane posty

zorietowac sie ze to pierwszy raz faceta ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja sie tylko ladnie pytam i oczekiwalem odpowiedzi :) ale jak mi nie chcesz zdradzic po czym to bede musial sie z tym pogodzic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czyli malo wiarygonie rozmawiam to w takim razie powiedz mi po czym to wyczowasz bo jestem ciekawy i chociaz to mi powiesz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myślę, że jest w stanie bez problemu. Zatem nie warto ściemniać i udawać doświadczonego chojraka. Bo się tylko wkurzy i uzna, że ją oszukujesz. Lepiej po prostu się przyznać. Sam nie będziesz miał aż takiego dyskomfortu psychicznego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale dalas do myslenia ze masz o tym pojecie a twoja wypowiedz miala charakter szyderczy w odpowiedzi na moje pytanie dlatego dmomniewam ze mozesz cos na ten temat wiedziec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobrze juz wiem ze bedzie w stanie kobieta wyczuc ale drogie panie wyjasnijcie mi technicznie po czym mozecie to rozpoznac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szyderstwa nigdzie nie było, jestes chyba przewrażliwiony:P moje doświadczenia z prawiczkiem są małe - bardzo się biedaczek stresował, nic nie umiał i za szybko doszedł;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W jaki sposób się zorientuje? Posadź za kierownicą kogoś kto nigdy nie prowadził nawet zapal mu silnik i niech jedzie. To mniej wiecej o to chodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Xna
Niestety,często faceta trema paraliżuje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hm........
manius nie musi :-) . wystarczy żębyś się nie peszył, był pewny siebie i od razu nie zaszczytował to się nie kapnie ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×