Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Zdradzona żona

Jak dokopać byłemu mężowi

Polecane posty

czesc xyzed ;) Ty powyzej,a niech sobie jest moj maz dla ceibie zerem,ja przynajmniej mam swiety spokuj,przeciez o to mi chodzilo,no nie?? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
criminal law :) I masz rację na zero przynajmniej nikt nie poleci więc masz świety spokuj :) Chociaż uważać trzeba bo zero z jedynką już nabiera pewnej wartości ;) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość umrze z tego śmiechu
taki wesoły człowieczek, bez gówniarstwa, bez zobowiązań tylko z elokwetną, kulturalną i bardzo kobiecą żoną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tamarka 12
niech sie smieje i niech na zdrowie mu wyjdzie:) bo kilka osob do utrzymania. Nie podoba mi sie jego postepowanie, ale nie moje akwarium, nie moje rybki:) nie moglabym zyc z takim gosciem, bo bym go nawet nie szanowala.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
osoby wpadajace tu przez przypadek,proszone sa o przeczytanie przynajmniej polowy watku a potem komentowanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Darek76
Tez moja eks zona mi nie daje spokoju. Proboje mi zniszczyc moje nowe zycie, nie udalo nam sie, zostawilem jej dom, place za priwatna szkole dla syna. Pomagam a ona tylko zlosc i zal. Wiadomo ze nie kochala tylko chciala wygodne zycie, chciala kogos zalapac i trzymac a nic nie dawala od siebie. Ja teraz tylko mysle o synu, ona nawet tego nie potrafi, nie stawia naszego syna na pierwszym miejscu jak kluci sie przy nim nadal, jak kladzie telefon udajac ze zly numer jak dzwonie powiedzic synu dobranoc. Kto mowil ze kobiety to tylko dbaja od dzieci ? :( prawda innaczej wyglada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale ale a ja leeeenistwo ! Zaczyna sie dla nas dlugi weekend :) Darek,poczytasz troche tego watku,to zrozumiesz ze ze exy razcej maja w powazaniu dobro swoich dzieci.Zemsta to jest to,co byle lubia najbardziej!(jest pare wyjatkow,ale to sladowe ilosci) 3maj sie bracie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Darek76
CRYMINAL LAW - dziekuje tylko czasamy trudno zrozumiec skad tyle zlosci jak zwiazek nie byl szczery i kobieta sama wie o tym. Duzo kobiet nie chce meze tylko szuka tylko za chodzacego portfela, a jak ten chodzacy portfel upomina sie ze tez potrzebuje czegos od zony to jest zamykany. Wijscie to rozwod, i szukanie nowej osoby, nie powtarzajac te same bledy. No i zycie uklada sie, a tu podstawia ci noge na kazdym kroku nawet jeszcze kosztem uczucza dziecka. Przykro :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
darek zauwazyles ze tyle msciwosci maja tylko byle zony?? Czy jest na kafe watek gdzie nienawiscia palaja byle dziewczyny i probuja zniszczyc nowe zwiazki bylych partnerow?? ja nie znalazlam.Bylam pare lat temu z facetem 6 lat.Ja odeszlam,kontakt sie urwal,bo wyjechalam z Polski.Ale ex mial na mnie namiary,i ktoregos pieknego dnia dostalam od niego kartke z zawiadomieniem o slubie.I co?? Mialam wsiasc w samochod jechac setki kilometrow zeby mu skopac tylek,ze jak on tak smial?? Zenic sie bez mojej zgody?? 2 lata pozniej ja mu wyslalam kartke ze biore slub.I tyle.Wiem ze ma dziecko,czasem kontaktuje sie z jego kuzynka,on sobie,ja sobie.Przeciez po to sie rozstalismy zeby sie wiecej nie widziec i nie szarpac sobie nerwow.A exy jak nie wiedza jak sie dobrac do bylego to dziecko jest najlepszym argumentem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bo to brutalne życie jest :o i niech sobie jest ale czemu takie do dupy? :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pewno,ja rowniez lubie moje zycie.Przeciez jedna jedza nie ma tyle mocy zeby nas zniszczyc. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No. Ale ładniej dla innych ;) by brzmiało gdybyś użyła terminu np biedna kobieta :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość osiągnęłaś już wiele
życie naprawdę jest piękne, teraz musisz się jeszcze potrudzić, aby tatuś całkiem zapomniał, że gdzieś tam są jego dzieci, zrób wszystko, aby mu to wybić z głowy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość osiągnęłaś już wiele
a tobie xyzed imponuje cały czas ta kobieta, szkoda, że twoja k jest inna, co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O ktoś wie jaka jest moja K :D No to proszę mnie oświecić :D A może akurat po takim oświeceniu z nią zerwę? :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość osiągnęłaś już wiele
nikt nie wie jaka jest, ale jeżeli jest taka jak cl to gratuluję, po co zrywać jest ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przypuszczam ,że o zabijaniu to akurat wie dużo :D ale o życiu chyba mniej :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość osiągnęłaś już wiele
o zabijaniu, czy coś wiem, raczej nie, niby skąd, nigdy tego nie robiłam, o życiu natomiast wystarczająco dużo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale pogłębiaj swoją wiedzę :D napewno ci się większa przyda :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość osiągnęłaś już wiele
nawzajem, tobie na pewno też

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość osiągnęłaś już wiele
xyzed przypuśćmy rozstajesz się z żoną, ona ci chce dokopać, nastawia negatywnie córkę do ciebie i twojej k, a to dziecko, słucha matki i co ty wtedy robisz? obrażasz się i masz w dupie córkę, zrywasz z nią kontakty, odrywasz się na ex czy na dziecku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ex odgrywa sie na ex mezu czy na dziecku zabraniajac mu kontaktow?? Co ma oznaczac \"twoja\" k?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość osiągnęłaś już wiele
on wie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
osiągnęłaś już wiele - trzeba by chyba to przeżyć, żeby móc oceniać. Mi tam się wydaje, że jak dorosły człowiek widzi, ile jego dziecko musi sie nasłuchac \"przez niego\", jaki ma mętlik w głowie, jak nie umie już niczego sobie poukładać - to przepraszam bardzo, tak naprawde trudno zrozumieć, że rezygnuje? Że woli usunąc się na bok, zamiast patzreć, jak własna córka czy syn po kolejnych wykładach mamusi przygląda mu sie podejrzliwie? No, chyba że tatuś jest pokroju mamusi i też zacznie uświadamiac dziecko, opowiadając mu, jakim szczególnym egzemplarzem jest rodzicielka. Tylko co to da? Po pierwsze, jeśli dzieci mieszkają z mamą - ona i tak predzej czy później osiągnie swój cel i obrzydzi tatusia dzieciom. Po drugie - jeśli ojciec będzie chciał przekazać dzieciom swoje stanowisko - a to czasem wymaga powiedzenia, że mamusia tez nie jest w porządku - to co temu dziecku zostanie? Zły ojciec i niedobra matka? No to dopiero wyprawka na życie! Więc ja osobiście rozumiem, że jeśli ojciec widzi, ile krzywdy była żona wyrządza dzieciom tylko dlatego, że on nadal obecny jest w ich życiu, że sie z nimi dogaduje, że dzieci lubią (o zgrozo!!) nową żonę ojca - to może z tego zrezygnować. Nie dla własnego komfortu - tylko dla świętego spokoju dzieciaków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×