Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Zdradzona żona

Jak dokopać byłemu mężowi

Polecane posty

Wiesz,masz racje,ba,podziwiam Cie,bo ja bym nie potrafila byc z facetem ktory skakal z kwiatka na kwiatek.Lata,lata temu bylam w takiej sytuacji.Przebaczylam,tak mi sie wydawalo,ale nie umialam zapomniec,rozstalismy sie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lub też
wszelkie metody okazały się bezskuteczne i obrzydliwy były mąż nadal wiedzie szczęśliwe życie u boku swej nowej żony, na dodatek wciąż odgrywając kochającego tatusia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lub też
były mąz dobrym tatusiem? przeciez to niemożliwe! Jak można być dobrym ojcem nie kochając mamusi? To chyba jakieś żarty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xxxxxx...xxxx
Co tam szukac sposobów na dokopanie byłemu męzowi...... życie samo go skopie..... W drugim małzenstwie tez mu nie wyszło ................:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xxxxxx...xxxx
Co tam szukac sposobów na dokopanie byłemu męzowi...... życie samo go skopie..... W drugim małzenstwie tez mu nie wyszło ................:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mało tego były mąż lepszym tatusiem niż gdy był z mamusią :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krismaximus
Pani \"Zdradzona Żona\" najpierw należałoby sie zastonowić dlaczego mąż Cie zdradzał, trzeba pamietać że ZAWSZE są przyczyny a potem są skutki. A teraz to się gra obrażoną na cały świat i niezrozumianą biedną \"pokaleczoną łanie\". samemu trzeba uderzyć się w pierś i powiedzieć zrobiłam zrobiłem wszystko co należało a nie tylko \"wydaje mi się że samo moje istnienie i zobowiazanie przed urzędem czy ksiedzem wystarczy\" !!! czytając wypowiedzi niektórych nie dziwie się że meżowie od was uciekaja, sam odszedłem od takiej jęczącej i ciągle niezadowolonej kobiety. I zeby mnie dobrze zrozumiano (choć w to śmiem wątpić bo przecież dwie płcie rozmawiają w innych językach!) to wcale nie wymagam aby żona czekała z obiadem w domu na męża, tylko związek nie tylko małżeński polega na jak sama nazwa wskazuje na wzajemnym dawaniu i AKCEPTOWANIU siebie. pozdrawiam wszystkie drugie żony

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość melni
no i mamy odpowiedż dlaczego szanowny małzonek postanowił odejść od autorki postu.... z zajadlą kobieta nikt nie chciałby życ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to tylko że
tylko że to ten małżonek stworzył zajadłą kobietę, bo taka nie była

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość melni
bez powodu nie poszukałby sobie innej partnerki na dalsze życie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o czym wy rozmawiacie? 8 lat byłam zdradzana, łapałam go za rękę - on mówił, że to nie jego ręka, łapałam w łóżku - pytał po co przyszłam wcześniej do domu... Wybaczałam ... powiedziałam sobie do trzech razy sztuka! Długo długo był spokój, przemyślałam pewne sprawy, byłam gotowa zmienić w swoim życiu wiele, urodziłam nawet drugie dziecko (tego akurat nie żałuję!) .. i po co? Właśnie dzisiaj dowiedziałam się, że zdradza mnie z moją koleżanką.Młodą dziewicą (ooo!! dinozaur mu się trafił w wieku 23 lat!). Ona jest świadkiem jehowy więc robią to w samochodzie bo jej nie wolno podobno nigdzie chodzić! Śpi ze mną i z nią. Co wy na to?? Wiem wiem - głupia jestem, że to toleruję - są dzieci. Wolno Wam mnie oceniać. Codziennie rano robię śniadanie, walę do pracy, szybko z językiem na brodzie zasuwam robię i obiad i wieczorem czekam z cieplutką kolacją aż "szanowny mąż" wróci z wypadu z kochanką obmyślając plan zemsty! Jedno jest pewne - Jehówka (bez obrazy dla ludzi tej wiary - nic do was nie mam) ma "przerąbane". Proszę o [podpowiedzi! Mąż nie wiem, że ja wiem!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kill liliby
Racja!!!!!! Dokopać niewiernemu i jego nowej dupie za deptanie świętości jaką jest małżeństwo i rodzina!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! a następnie do końca życia rozpieszczać siebie! Dość zwierzęcej poligami w ludzkich związkach! Człowiek zgodzi się ze mną, zwierze zaprzeczy! Powodzenia w odkrywaniu nowej prawdy o sobie!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×