Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Zdradzona żona

Jak dokopać byłemu mężowi

Polecane posty

Gość malpusia
jestem dopiero w polowie ale taaaaaaaaak chyba na leb upadlas. nie wiem czy jeszcze czytasz, ale jestem na twoim wpisie gdzie to zadasz od meza criminal aby dzieciom wytlumaczyl ze nie wolno wyzywac rodziny criminal i nie wyzywac jej samej!reakcji criminal na to zachowanie nie rozumiesz nic a nic. nie ma ona ochoty wysluchiwac od glowniar jaka ona to nie jest i ze jej rodzice sa skurwisynami. czego w tym nie rozumiesz to ci przetlumacze?? kurwa moze bys w koncu przyznala ze jego ex zachowuje sie jak kawal gbura. ale nie, ty dla zasady lecisz po criminal. jestes glupia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do criminal
on zdradza zone i caly czas sie tych chwali na kafe-po prostu zona nie daje mu tego co chce..., wiec sam to sobie bierze gdzies indziej. Mozliwe,ze z innymi rzeczami tez tak jest. ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zalutek i znowu madrze piszesz.Moj maz nie przekonuje dzieci kto ma racje.Jedynie co im powiedzial to to ze wasza matka nie ma nic do powiedzenia jesli chodzi o nasze zycie i nie wolno jej mnie obrazac.Chciala zeby nie przychodzily,to jej wola zostala spelniona.Znow sie szarpac przez adwokatow i sprawiac jej tym samym przyjemnosc.Poza tym moj maz stwierdzil ze mnie tez nalezy sie odpoczynek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
malpusia,milo czytac ludzi ktorzy mnie rozumieja ;) A taka taaaak ma nie rowno pod sufitem,zaslepiona furia odgryzania sie na swoim ex.Nie umie czytac ze zrozumieniem.Tego ucza w 1 klasie podstawowki,tak?? Najwazniejsze dla niej jest tylko wtracic woje bezsensowne i glupe zdanie bez ladu i skladu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do criminal?? Nastepna paranoiczka?? Kto z kim zdradza zone?? Moj maz zdradza mnie z sama mna hi hi tego jeszcze nie slyszalam.Nie wiedzialam ze maz sypiajac z zona to zdrada wow !! JESLI MAZ SYPIA Z ZONA TO JEST ZDRADA hi hi hi Moj maz nie urzeduje na kafe z prostego powodu,nie mowi po polsku. A co do chwalnia to masz racje,chwali sobie ze ma taka fajna zonke jak ja ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość skoro nie zna polskiego
wszystko jasne, biedny nie rozumie jaką ma w domu prostaczkę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmmmmm wiesz idiotko,nie musi znac polskiego zeby sie ze mna porozumiewac,wystarczy ze wladamy innymi jezykami,nie koniecznie to musi byc polski.Prawda ograniczona umyslowo torbo? Jak ja chodzilam na kursy,to ty pewnie rozkaldalas nogi facetom zeby zlapac jakiegos na dziecko,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość skoro nie zna polskiego
właśnie wychodzi z ciebie to chamstwo i brak intelektu. napisałam, że to szczęście dla ciebie, że on nie zna polskiego, bo nie może usłysześ z jakim wulgarnym babsztylem ma do czynienia, a na tych kursach, które kończyłaś chyba nie uczyli języka rynsztokowego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość skoro nie zna polskiego
widać, że brak własnego dziecka ci doskwiera, stąd też ta zawiść i agresja do dzieci ukochanego męża, lecz się, bo on prędzej czy później się na tobie pozna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
uczyli.Ja jestem wszechstronna.Ucze sie wszystkiego co moze przyniesc korzysc.I widzisz,uzywanie wulgaryzmow przydaly mi sie do rozmowy z toba. :) to do twojego drugiego pstu.Jedynie co mi doskwiera to taki wrzod jak ty.A o moje zycie to ty sie nie martw.Njpierw nadajesz na mnie cala soba a teraz troszczysz sie o moje zycie?? To sie nazwya rozdwojenie jazni.Idz spac bo zaraz mozesz miec mysli ze jestes wsza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do criminal law
a ty rozkładasz te nogi i co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość skoro nie zna polskiego
ja się troszczę o twoje życie? ty naprawdę jesteś chora umysłowo, albo niedorozwinięta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość skoro nie zna polskiego
nie strzelaj już tym intelektem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do criminal law
ale facet wpadł z deszczu pod rynnę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość skoro nie zna polskiego
a to przepraszam, rozbawiłaś mnie na maksa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do criminal law
jeżeli reprezentujesz wyżyny,to nie moge za nic w świecie wyobrazić sobie nizin

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D :D :D ale się uśmiałem :D :D :D ,że też Tobie criminal law chce sie jeszcze im cokolwiek tłumaczyć:) nie widzisz,że one nie chcą żadnych tłumaczeń tylko chcą sobie poużywać wyzywajac Cię różniście same nie lepszymi będąc? :) Tylko nie mów jakiej nacji jest Twój małżonek bo dopiero Ci się może oberwać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
xyzed ja sie swietnie bawie !!! :) tak sobie klikam z wariatkami i zrywam boki.Powiec ci ze moj maz na moje nieszczescie jest bialy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ło w mordę :) Czyli czerwony? ;) Ale faktycznie ja też się nieźle bawię jak mnie atakują z taką zawziętością jakby to miała być ostatnia rzecz jaką chcą w życiu zrobić :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
produkuja sie az im sie z uszu kopci,a ja sobie na luzaczka.Czytamy z J i mamy ubaw jak tralala :) Aaaaaa mam plan na dzis wieczor,ide zdradzic meza z moim mezem.To wielka sztuka dokonac czegos takiego.Chyab latwiej o gwlat na mezu niz o zdrade na nim samym ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No o gwałcie na żonie to słyszałem ale o gwałcie na mężu ? :D Też zaraz udam się w objęcia Morfeusza ,a nie żony ,której nie mam zamiaru gwałcić :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mysmy mieli isc do baru na piwko,ale tu ejst takie \"szol\" ze piwko popijamy na zdrowie umyslowe tych pan powyzej :) Zycze Ci spokojnej nocki.Nie gwalc nikogo,bo rano mozesz zalowac ;) A teraz pobawimy sie; cisza na morzu balwan spi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No właśnie sobie piwko walnąłem co by się lepiej spało i nikogo gwałcił nie będę bo i takowej potrzeby nie mam :) Poza tym jest ktoś kto o mnie dba ;) Dobranoc :) A przydź zaś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nic dwa razy się nie zdarza
chcąc mu dokopać kopiesz siebie, tracisz energię na walkę z gównem mąż zostawił mnie z dwójką małych dzieci i szalał - ciągle z inną kochanką, wybaczyłam dwa razy, o jeden za dużo ,, co zdrzy się raz może się już więcej nie przydarzyć, co zdarzy się dwa razy na pewno zdarzy się po raz trzeci'' nie mamy rozwodu, ale On ciągle siedzi z nami, ja się ODKOCHAŁAM- i zakochałam się a On wtedy szalał, nagle swierdził, że jestem jego jedyną miłością - nic z tego - NIE MA NAS, jestem konsekwentna więc moze postaraj sie myśleć o sobie, bądź szczęśliwa, zakochaj się - tak dokopiesz mu najbardziej zrozumie ( ajeśli nie , to jego strata ), że nie był niczyn nadzwyczajnym w Twoim życiu i szlag go trafi powodzenia ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×