Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Batmanka

kolczyki w pępku.........

Polecane posty

Gość sranie w banie3
mnie kolczyk babrał sie pół roku, skończyło sie na wizycie u dermatologa, przemywaniu wodą utlenioną i maścią z antybiotykie mam brzydkie blizny przekłówałam pistoletem w salonie kosmetycznym, niby specjalizowali sie w piercingu jak zaczeło się babrac poszłam z reklamacją, zmienili mi kolczyk na stalowy i byo potem jeszcze gorzej, zmieniłam sama na cieńszy srebrny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jaaaaaa...
ja przebilam sobie pepek w lutym tego roku i do tej pory nie jest tak jak poinno byc.Ale to akurat moja wina,bp pepek przebijala mi kolezanka specjalnym wenflonem,oczywioscie wszystko bylo wysterylizowane i byla pelna higiena,albo to ja mam takie dziwne cialo albo to ona popelnila blad.Na poczatku bylo super,nie ropialo,ale potem juz zaczelo,przemywalam woda utleniona,potem zaczelam smarowac tribiotikiem ale szybko z niego zrezygnowalam bo po tej masci wyrosla mi jakas gulka,ale odstawilam ta masc i gulka zniknela.A samo przebicie bolalo jak cholera.W sumie teraz nadal ropieje troszke pobolewa ale nie mam pojecia jak sie tego pozbyc.Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sranie w banie3
mnie pomagał antybiotyk i zakleklejanie plastrem miejsca z kolczykiem (gdy kolczyk haczył o ubranie ciągle sie zaogniał) no ale potem mimo że używałam takich delikatnych plastrów skóra wokół pępka była strasznie podrażniona od tego przyklejania i odklejania (2 razy dziennie przemywałam kolczyk i smarowałam maścią)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madzia575
19gosia87 --> dlaczego oszalałam? byłam na jednym forum gdzie wszystkie dziewczyny przemywały tylko solą fizjologiczną , a także na stronie internetowej studia piercingu we wrocławiu przeczytałam zeby przemywać solą. a maścią tylko wtedy kiedy coś sie dzieje nie tak, bo lepiej nie ingerować za dużo w ranke. więc nie wiem o czym mowisz. bo przemywac juz 2 tygodnie i wszystko swietnie sie goi. hehe gdzieś ty sie o tym dowiedziała. to tak samo jak ja powiem ze woda utlenioną sie nie przemywa bo to tylko rozmacza ranke a jednak niektore przemywaja i sie im dobrze goi. non sens.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madzia575
sranie w banie ==>> a jaki masz kolczyk?? bo mnie np nic nie haczy o ubranie bo mam zwykłego bananka .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kosmetyka
www.swiat.forumowisko.net zapraszam na nowe forum kosmetyczne takze jest dzial poswiecony o pricingu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość amy09
19gosia87 we wszystkich PORZADNYCH salonach piercingu polecaja sol fizjologiczna i nie prawda jest to co mowisz!!! ja przemywam sola fizjologiczna i wszystko jest super! wiadomo, nie tylko sama sola, bo to mimo wszystko sol. (oprocz tego jeszcze rumianek) Takze kazdemu polecam sol fizjologiczna!! jest najlepsza do piercingu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madzia575
ja tam przemywam samą solą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Boże Święty, jestem głupia, ominęłam poprzednią wypowiedź, ale przeczytałam raz jeszcze i już rozumiem, o co chodzi ;) ja nie przemywałam, ani solą fizjologiczną, ani rumiankiem. zagoiło się bardzo dobrze, bez \'komplikacji\', ale to wciąż bardzo zależne od organizmu etc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madzia575
ja mam takie pytanie. mam zamiar kupić nowy kolczyk i mam dylemat jaką długość pręcika musze mieć. mam sobie sama zmierzyć? czy isc do kosmetyczki i zapytać jakiej długości użyła/? boję sie ze kupie za krotki/,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość amy09
a przy przekluwaniu ten kto robil ci kolczyka nie powiedzial jakie ma ''wymiary'' kolczyk? powinien ci powiedziec.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madzia575
własnie nie powiedział, a ja nawet nie miałam głowy żeby pomyślec o tym aby zapytać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marilyn666
Kosmetyczka pewnie sama nie wie jaka jest długość pręta;-/ jak chcesz mieć porządny kolec odpowiednio dobrany to idz do studia,tam będą wiedzieć jaką długość i ci założą od razu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madzia575
nie wiem czy kosmetyczka wie czy nie bo jej nie pytałam. a do studia nie pojde bo w moich okolicach w pobliżu nigdzie nie ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość amy09
to idz do tej kosmetyczki zapytaj. Jesli masz jakies potwiedzenie czy cos takiego o przekluciu to wez ze soba... jesli nie dostalas no to trudno, w kazdym razie idz do niej i sie zapytaj:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madzia575
spoczko, nie trzeba potwierdzenia bo to znajoma, wiec bez problemu. :):) no muszę się w takim razie dowiedzieć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zabcia21
hej. dziewczyny czy ma znaczenie jaki kolczyk jest na poczatku przeklucia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość amy09
ma znaczenie. na poczatek najlepszy jest tytan :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zabcia21
a jak sie bedzie mialo ze stali chirurgicznej to sie bedzie cos dzialo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madzia575
ja mam ze stqali chirurgicznej i wszystko jest okej. większosc moich znajomych też ma. w sumie to nie spotkałam sie jeszcze u nikogo z tytanem. wiem że stal chirurgiczna zawiera śladowe ilości niklu i jeśli kto ma alergie to moze sie w ogole nie goić i sie rozpaprac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wiedziałam że przebijają pępki pistoletem... Ja robiłam kolczyka prawie 4 lata temu w salonie kosmetycznym i przebijano mi pępek igłą. Bolało, babrało się dosyć długo, ale po regularnym stosowaniu maści tribiotic zagoiło się całkowicie. I nie wyrosłam mi żadna gulka jak u którejś z dziewczyn wyżej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madzia575
a mam pytankoo. ja stosowałam tribiotyk tylko pierwszy tydzien jak mialam swieza ranke a teraz juz nie uzywam a to prawie 3 tydzien i mam tylko czerwone w koło dziurek i sucha skóre to nie ma potrzeby zeby dalej smarować tribiotykiem??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość love you
Ja mam zamiar zrobić sobie kolczyka . I to już niedługo, koleżanka będzie mi przebijała. Wiadomo troszke sie boje, ale dla Niego wytrzymam wszytsko . ;) Jeśli macie jakkieś rady to prosze pisac ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość amy09
madzia575 : tez mam tak samo jak ty. ale to jest normalna rzecz i zaczerwienienie powinno zejsc do 6 tygodni. ale jak ci ropieje boli i nie wiadomo co to lepiej smaruj. ale jesli tylko samo zaczerwienienie to jest raczej wszystko ok ;) love you: ja bym ci radzila isc do jakiegos salonu, albo juz nawet w ostatecznosci kosmetyczka, bo kolezanka pewnie nie ma doswiadczenia i pozniej moze byc zle. (czasami jednak udaje sie ze jest ok, ale lepiej nie ryzykowac) zrobisz jak zechcesz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madzia575
no wszystko wygląda oki. od czasu do czasu ściagam wydzielinke ale nie mam jej często. i nic mnie już nie boli. więc chyba jednak nie bede znowu smarować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madzia575
a powiedzcie, jak smarujecie tym tribiotykiem? tylko z wierzchu dziurki, czy tak zeby masc dostała sie do srodka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej,czytalam wiekszosc waszych wypowiedzi i dalej nie wiem co mam zrobic.. chciałabym sobie przekuć bo podoba mi się to,ale jak slysze,że goi sie do tygodniami a nawet miasiącami to mam dosc;/ ehh. Niektórzy mi mówili,że jak sobie przekuję to ok...do czaasu jak zajde w ciaze;/ Kolczyk bede musiala sciagnac a dziura znacznie sie powiekszy i pozniej po urodzeniu bedzie to ohydnie wygladalo... czy tak jest? A czy w ogole dziura sie kiedys zarosnie czy zawsze bedzie ona widoczna? Czekam na odpowiedx :) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość amy09
madzia575 : Tribiotykiem smaruj dziurke z kazdej strony jesli dasz rady i precik kolczyka. poruszaj nim w gore i w dol zeby masc dostala sie do srodka. wtedy od srodka tez sie ladnie goi ;) kamusiaaa: kiedy zajdziesz w ciaze to bodajze do 5 albo nawet 6 miesiaca ciazy mozna nosic kolczyka, pozniej mozna zmienic na taki specjalny (nie wiem z czego jest i jak sie nazywa, jest chyba plastikowy czy cos) z dluzszym precikiem specjalny dla osob w ciazy. lub po prostu wyjmiesz kolczyka. A dziurka sie nie powiekszy, przynajmniej moim znajomym nic sie nie dzialo. co do zarosniecia to jedni mowia ze im nie zarasta a inni ze zarasta. wedlug mnie kazda rana sie goi i kazda dziurka zarasta. tylko kazdy ma inne cialo, inna skore i kazdemu pewnie inaczej, jednemu dluzej, innemu krocej. taki jest moje zdanie. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Malusiaaa
jak sie jest w ciazy to powinno sie wyciagnac wszystkie kolczyki dla dobra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×