Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Batmanka

kolczyki w pępku.........

Polecane posty

Gość amy09
Fruti a probowalas rumiankiem?:P jesli masz zaczerwienienie to najlepiej zlagodzi ci rumianek, wszystkim go polecam:) ja przemywam sola fizjologiczna i rumiankiem i jest wszystko ok:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zmartwiona_pati
hejo! Mam dylemat! Chcialabym miec tego kolczyka ale rodzice sie nie zgadzają a mam 14lat... Strasznie sie boje, bo jakiś czas temu mialam przekuwane ucho w chrząstce i dlugoo sie goilo, a dziwne bo u mojej psiapsióły szybkoo:( nie wiem co mam robić. Dzisiejszej nocy mialam ostry sen z tym związany, że wszyscymi go zazdrościli i wogóle, ostro sie na niego napalilam, dla siory ciągle glowe zatruwalam moim snem! Od tego roku chodze na taniec brzucha i ania która nas tego uczy ma, bardzo mi sie podoba. Nie wiem co mam robić, czy zrezygnować, bo chcialabym żeby mój brzuch byl nieco ladniejszy, nie jestem gruba, jestem szczupla i chcialabym go czyms ozdobić... macie jakieś pomysly? prosze pomóżcie;) czekam! buziaczki:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurna mi sie tak zajebiscie podoba kolczyk w pepku ze msakara! ale sie boje reakcji rodziny :( i widzialam na niektorych stronkach brzydkie rany po kolczykach :( jest jakas osoba co mieszka kolo miejscowosci Ostrowca Świętokrzyskiego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madzia575
Fruti to długi masz pręcik a mi sie wydawało na poczatku ze to ja mam dosc długi. no tak zawsze lespzy za długi niz za krotki. wiki 029 ja tez oglądałam te zdjęcia, dlatego musisz sie udać do specjalisty a nie kosmetyyczki przebijającej pistoletem. najlepiej studio piercingu. zawsze minimalne ryzyko ze cos złego sie zdarzy ale napewno nie wykluczone. jeśli sie decydujesz na takie cos zawsze musisz mieć świadomosc ze cos moze sie stac ale badz dobrej mysli. znajdz piercera i do dzieła. :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zmartwiona_pati
madziu575 doradzisz mi? Prosze naprawde mi zależy:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madzia575
hmmm wiesz ja jestem dużo starsza, miałam ochote na kolczyka poszłam i zrobiłam. nikt już nie mógł mi zabronić. nie żałuje bo to fajna sprawa. jeśli masz ochote tym bardziej ze tanczysz to sobie zrób. tylko ze nie iwem co z twoimi rodzicami. poniewaz ja nie mialam tego problemu. jesli ci zalezy to powaznie z nimi porozmawiaj. mysle ze nie rob tego po kryjomu bo moga stracic do ciebie zaufanie, choc kazdego rodzice sa inni ale lepiej zrobic to w zgodzie z nimi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madzia575
a co do gojenia to u kazdego inaczej przebiega , jest mozliwosc ze jesli uszy ci sie długo goiły to i z pępkiem bedzie to samo , jednak nie jest to regułą wiec sie nie przejmuj. pępek zwykle dłuzej goi sie niz w innych miejscach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kiciooolllka
ja musialam wyjac kolczyka :(( za zle oceny :(( teraz w tym miejscu jest taki jekko twardawy ... co mam z tym zrobic ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madzia575
kiciooollka ale co jest lekko twardawe? miejsce po kolczyku? opisz troche dokładniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marlenaa
Tez bardzo chciałabym mieć kolczyk w pępku!! Ale wiem ze u niektorych przekłócie bolało a u innych nie. Nie poszlabym do zadnej kosmetyczki ani do studia tylko zrobilabym go sobie sama .Zrobilam juz sobie 4 kolczyki w uchu w tym jeden w chrzastce:) nie bolalo prawie nic:)) Wiem ze jest taka jedna masc EMLA dzieku ktorej nic sie nie czuje ale jest niestety ok 16 zl ale na recepte:((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Amy09 nie rumiankiem nie próbowałam....ale może i masz rację..Zrobię tak, nie zaszkodzi a może pomóc. :) zmartwiona pati ja słyszałam o jakiś takich klipsach... Nie wiem jak to wygląda bo tylko słyszałam,ze takie coś jest.. no jeżeli rodzice narazie się nie zgadzają, no to chyba nie masz innego wyjscia jak zafundować sobie taki klipsik :( wiki029 no niektórzy mają jakieś problemy z tym, i np skóra odrzuca kolczyk widziałam takie zdjęcie... ze kolczyk wisiał na kawałku skóry! boże bleeee... Ale to nie znaczy, ze i Tobie się musi tak dziać :) to tylko się dzieje, pzy płytkim przekłuciu, no i jak zrobił to ktoś niekompetentny.. No ja jestem taka,ze jak coś chce to najpierw uprzedzam starszych...żeby mi potem nie ględzili...i wierce im dziury w brzuchu aż się zgodzą. Mam 18 lat ale i tak starzy na wszystko się nie godzą a jak godzą to mówią rób co chcesz, Twoja sprawa :) I niestety ja nie mieszkam koło Ostrowca.. Madzia575 ale on jest własnie dla mnie dobry :) ostatnio widziałam jeszcze dłuższy niż 12 mm! Boże,..to to już nie wiem jak dług ten kanał przebicia musi być. Ale to chyb od pępka zależy ilośc skóry...Tak czytałam. kociołka wsadź sobie kolczyka! Bo jeszcze Ci zarośnie Boze jacy Ci starzy mają pomysły! ;/ ja bym nie wyjęła! JA rozumie odciąc dostęp do neta za oceny a nie kaać wyjąc kolczyk! ;/ nie wiem cio to może być :( http://img122.imageshack.us/my.php?image=dsc01240tz0.jpg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madzia575
Fruti mi wystaje dokładnie tyle samo precika tyle że ja mam 10 mm.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klaudia kkkklaaaauudiaaaaaaaaa
heja.ja chce zrobić kolczyk po kryjomu. ale czy nie widać śladu kiedy wyjme kolczyk z pępka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość amy09
slad zawsze zostaje. ja dokladnie nie wiem bo jeszcze nie wyjmowalam kolczyka ale na pewno zostaje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejo Dysiak :*:*:* w tej chwili mi powiedz, gdzie kupiłas te 3 kolczyki na dole :D:D są zajebiste :D:D A co w ogóle u Ciebie, bo sie małpo nie odzywasz :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Clarisss
Ohhh ja ide przebić jutro pępek.... troszke mam cykora ale co mi szkodzi :) Raz się żyje ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marlena... tylko wiesz, ucho i chrząstka to trochę nie to samo cio pępek..:( madzia575 No a dla mnie 10 jest za kusa, i mi się kuleczka wbija...więc noszę 10 nie dłużej niż 2 dni bo później to pępek by mi odpadł. Raz miałam tak obolały, że szok...:( klauuudia dziurke widać jak wyjmiesz kolczyk. Wiadomo, jak z ucha wyjmiesz też widać tylko, ze jest ona no, jako tako mniejsza niż po kolcyku w pępku. KAMCIAAAA odpowiedź masz na gg :D LOL u mnie nic... :P trochę kryzysów miałam z chłopakiem ale już jest dobrze :P Uczę się do maTurki i nie mam czasu zabardzo na kompa i rzadko cio siedzę :) a małpa to jesteś Ty.! A mi się podoba ten TYwój kolczyk wiszący z niebieskim napisem LOVE :):) ale chyba cięzki jest ciom...? Kotek też fajny. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O matko nie niebieskim tylko białym :P coś mi się popieprzyło :) bo w necie widzialam podobny tylko na jakiejś zagranicznej stronie i był niebiesi napis BABY :P A ta ważna/ motylek też chyba cięzka... ale ładna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madzia a ten Twój kwiatuszek co dałaś zdjęcie fajniutki jest :) Amy ten kolczyk który masz zamiar kupić bardzo ładny jest. Niestety nie dla mnie ...bo za cięzki... Bo tyle wisi przy nim rzeczy, że musi być cięzki :( Widzę, w sklepach dużo naprawdę ładnych kolczyków, ale jak wezmę do ręki...to takie ciężki, ze ich nie kupuje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość amy09
kilka dni temu zamowilam sobie kolczyka na wildcacie... dalabym linka ale za cholere nie chce mi teraz wejsc ta stronka. wiec jak sie wam chce to pokieruje:) no wiec www.wildcat.pl sklep on-line czy cos takiego, po lewej stronie zakladka tytan i tak gdzies po srodku jest ten kolczyk nazwa sniezny tygrys czy cos takiego. mi sie strasznie podoba:) :) Jak mi wejdzie wreszcie ta stronka to dam linka, ale mysle ze traficie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madzia575
amy09 po rozmowie z pewną doświadczoną w piercingu osobą, wymieniam kolczyk na tytanowy do czasu całkowitego wygojenia, ponieważ mam stal od przebicia i męczy mnie to gojenie. Raz fajnie blednieje a raz czerwone. Mój stalowy kwiatuszek jeszcze poczeka, tez zamowiłam tytan na wildcat ale najwyzklejszy banan tylko na jakiś czas. i wtedy szybko sie wygoi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
madzia dali Ci po przekłuciu stal :o... a Ty to przebijałaś pępek w salonie czy gdzie?? OJ... mi to dali normalnie tytan. No i moja kuracja trwa juz kilka dni i NAwet nawet powooooli dochodzi do poprawy. Ciekawe ile jeszcze będę czekała aż będzie całkowicie dobrze ..:> amy09 No fajny fajny ten kolczyczek :) ciekawe czy na dole to on ma takie OKO znaczy na tej dolnej kulce bo nie widzę, ale chyba coś tam jest.. teraz lamparty i zebry są modne będziesz na topie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madzia575
Fruti robiłam w salonie kosmetycznym, bo u mnie nie ma studia, ale wszystko odbywało sie jak należy ponieważ ta kosmetyczka wszystkim u nas przebija pępkii robi to tak jak w studiu, oprócz tego ze daje stal, a ja sie napaliłam i czytać zaczęłam już po fakcie i miałam nadzieje ze jakoś sie wygoi ale widze ze jednak musze tytan wsadzić. Nie jest najgorzej, ale mogłoby być lepiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość amy09
najlepszy jest tytan po przekluciu, ja mam tytan i jest ok, czasami tylko robi sie czerwone troszeczke ale to normalne bo sie goi. Madzia czyli ty wyciaglas kolczyka? i jak bylo?:P ja sie boje wyciagac jeszcze.... Fruti: nie wiem czy na topie ale mi sie strasznie spodobal:) w piatek powinnam go juz miec. doszedl juz do mojej babci i dzisiaj mi go odesle (bo nie mieszkam w polsce dlatego do babci a pozniej babcia mi go odsyla) ale nie wiem czy od razu zmienie bo sie boje ze bedzie cos nie tak :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madzia575
nie jeszcze nie, czekam na kolczyk tytanowy , lada dzien przyjdzie i wtedy kumple mi wymieni bo ja nie umiem, nie dam rady:) u mnie znowu czerwone:((((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
EEe... nie bójcie się wymieniać :) ja po miesiącu wyjęłam i było Ok. Tylko te kulki nie mogłam odkręcić u góry i pół godziny się męczyłam, tak była mocno zakręcona. Ale wszystko OK wyjęłam, włożyłam beż rzadnych trudności, a nie tak jak teraz No co to do cholery jest żeby normalnie kolczyka nie móc założyć ;/! Wrrrrrr ja wiedziałam,ze te gojenie si odbywa TRAGICZNIE ale, że aż tak to ja nie wiedziałam :[ jak ja juz bym chciała mieć zdrowy ten pępek beż żadnych niespodzianek po miesiącu...Takie coś, że raz jest dobrze a raz źle to się jakoś nazywa wzloty i upadki... \"Podczas gojenia mogą wystąpić tak zwane -wzloty i upadki-. Znaczy to, że w początkowym okresie gojenia zdarzają się sytuacje, w których wszystko wskazuje na to, że miejsce przekłucia już jest prawie zagojone jednak po pewnym czasie następuje pogorszenie. Dlatego bardzo ważną rzeczą jest, aby podczas początkowego okresu gojenia się rany sumiennie zajmować się czyszczeniem i opieką przekłutego miejsca.\"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ten tekst wzięty z wild cata. Madzia, wymień sobie sama :) w końcu kiedyś będziesz musiała hehe. I Zobaczysz będziesz miała tytanowy to wszytko będzie dobrze i czerwone piwinno zejść :) ta stal nie jest dobra w pierwszych miesiącach. Juz nie mówiąc o srebrze... jak niektórzy kupują bo się nie znają...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolus14
Siemka wszystkim :) A więc mój problem polega na tym, ze 30.11.2007 ide sobie zrobic kolczyk w pękQ, razem z moja Friends :* Bardzo sie boimy obydwie... wiem, ze troche to boli. ale ja sie boje ze wda mi sie jakies zakażenie lub cos takiego. jakie najlepiej jest stosowac mascie itp. ? Prosze odpowiedzcie mi szybko. bo bardzo sie boja :D KiSS:*:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×