Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Batmanka

kolczyki w pępku.........

Polecane posty

Gość Malusiaaa
ja robilam w maju i od miesiaca jest juz okey i moge nosis 10 precik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Percing
ja wlasnie sobie przebilam kolczyk 3 dni temu przebijala mi kolezanka okolo 1 godzine dlatego ze bardzo wolno zeby nic nie bolala ale balolo strasznie ale jakos wytrzymalkam najlepsza jest igla od kosmetyczki moja kolezanka przebijala sobie 1.6 to nie radzilabym bo jest cienke i potem sa problemy z wsadzeniem kolczyka pepek mnie trioche boli jak sie napinam a tak ogolnie to jak narazie to moze byc troche mi leci ropa ale przemywal najlepszy jest kolczyk banan bo nie zaczepia sie do nieczego i jest wygodny i na pierwszy raz jak dla mnie najlepszy;d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sindiiii
nie przebija sie pepka powoli przede wszystkim ! wwiec nei dziwota ze cie bolalo robi sie to szybko iprecyzyjnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w pępkach nosi się tylko banany, przypuszczam, że miałaś po prostu na myśli, takiego zwyczajnego, bez żadnych ozdóbek. popieram wypowiedź mojej poprzedniczki, że przebija się szybko - wbija się i to jest kilka sekund bólu, przynajmniej tak być powinno. a i co do 1.6, to takimi igłami przebija się mając w zamiarze nosić kolczyki z pręcikami 1.2, a w w/w bananach pręty są zwykle 1.6 (rzadko - 1.2), więc do przekłucia zwykle używa się igieł 1.8 lub 2.1.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Emciaq1
do kamusiaaa; sluchaj jesli chcesz to zrob ten kolczyk a to ze bedzie sie dlugo goil to inna kwestia bo i tak go bedziesz mogla pokazywac. to w niczym nie przeszkadza. a teraz jest najlepszy czas na zrobienie kolca. pzdr;*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Emciaq1
do kamusiaaa; sluchaj jesli chcesz to zrob ten kolczyk a to ze bedzie sie dlugo goil to inna kwestia bo i tak go bedziesz mogla pokazywac. to w niczym nie przeszkadza. a teraz jest najlepszy czas na zrobienie kolca. pzdr;*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madzia575
m1g0tk4 --> czemu piszesz ze w pępku nosi się tylko banany????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bo tak naprawdę bardzo rzadko korzysta się z tzw twister'ów, podkówek czy kółek. poza tym, z tego tematu na forum korzystają w większości osoby, które mają zamiar lub przebijały niedawno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madzia575
aaaaaa widzisz nie zrozumiałam co miałaś na myśli ale teraz juz czaje. bo tobie chodzi o to ze wszelkie kształty bananów obojetnie z jakimi zawieszkami a ja zarozumiałam ze takie zwykłe bez ozdób typu kwiatki gwiazdki itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pati1990
hej . mam maly problem, mam kolczyk w pepku jest w trakcie gojenia. pewien czas temu jakis miesiac okolo mialam babel ropny ale juz jest wszytsko wporzadku tyle ze do konca mi sie to nie wchloneło jeszcze, mam jescze troche opuszczona skure w tym miejscu . chcialabym wiedziec czy to mi tak zostanie ;((( czy sie wchlonie .... pozdrawiam serdecznie... z góry dzia za odpowiedz;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Emciaq1
no poczekaj chwile moze sie wchlonie chociaz watpie. jak ja mialam cos takiego alebo strupki to je lekko zrywalam a teraz jest wszystko pieknie;) pzdr;*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej,dzieki za odpowiedź...hm i daalej nie wiem co robic:P przekuje a potem bede zalowac,ja w uszach moge nosic tylko srebro i stal chirurgiczna,ale srebro to tez nie ciagle...wiec troche boje sie ze bede miec problemy z pepkiem...;// nei wiem co robic:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madzia575
wiesz co ja tez nie moge nosic zwykłych metali bo mnie w uszach dziurki bolą i nosze raczej tylko srebro. stal chirurgiczna moge nosić. ja przebiłam chociaz do samego konca miałam watpliwosci jak to potem bedzie z gojeniem i w ogole, a teraz jest bardzo dumna i nie załuje ani troche. i wcale nie przeraza mnie mysl o ciazy. poprostu wymienie kolczyk na ten plastikowy i tyle. wiec po co martwić sie na zapas, jesli tego chcesz to czemu nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lolinka20
a mozna isc na solarium z kolczykiem?po jakim czasie od przekłócia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość amy09
jasne ze mozna. tak zaraz po przekluciu przez jakis czas nie powinno sie bo nie wygojone i wogole. ale pozniej to juz spoko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SiWa 987
Heyy ;*** Jak chcecie $obie przekłuć pępek to to zróbcie :). To na prawde nic nie boli :). Ja kolczyka mam równe trzy tygodnie, przekłucie nie bolało wcale. Przekłuwane miałam wenfolnem ( dop$he napi$ałam? ) :P. $tra$znie $ię bałam... ale okazało $ię że nie było czego =)). Bolii tylko ju$h po zabiegu jak przemywa kolczyka, bo naciska brzuch =). Mi $ię kolczyk ju$h zagoił. Wogle mi nie leciała ropa, nierobiły $ię żadne $trupki :P. Popro$tu kompletnie nic ;D. $marowałam tylko ma$cią ( TrIbIoTiC ) :).Wczoraj tzn. po trzech tygodniach zmieniłam kolczyka na wi$zący. Tro$zke mnie brzuch boli bo kolczyk je$t ciężki, ale za to ładny. Jak by$cie miały jakie$ pytanka co do przebicia pępka pi$zcie na gaduuu.. 1701916 =))) Buu$$$i ;* ;* ;*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lolinka20
ja ide dzisiaj!troche sie boje!wogole cała noc nie umialam spac niewiem czemu!mam nadzieje ze nie bede załowac!jest ktos wogole kto załuje ze sobie zrobił?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Emciaq1
Jesli wam sie znudzi to poprostu wyjmiecie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kassiulka
Hej:*...Ja mam kolczyk dopiero drugi dzień....:)...ale ja nie szlam do żadnego salonu kosmetycznego czy jakieś tam dupstwa....tylko kumpela mi w szkole na przerwie zrobiła dziurkę i po sprawie :P...tzn teraz mi sie tak łatwo gada....ale to był straszny ból;/ a zwłaszcza ze 3 razy mi to przekłuwała bo nie umiała trafić...za 3razem to łezki miałam w oczach...nie ropieje mi ani nic...ale słyszałam ze po czasie mi zacznie ropieć;/...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tina21
Dużo czytalam i zastanawiam sie....troche sie boje a jak wyczytalam jakie byly skutki kolczyków to poprostu mnie zamurowało...myslalam ze to nie boli ale okazuje sie ze tak...aaaa...co do rodzicow...okazuje sie ze nie tak latwo ich przekonac...moi nadal są stanowczo na nie..doradzcie....:):):)pozdrawiam:):):):*:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość amy09
Kassiulka: zgadzam sie z m1g0tk4 ... Na przerwie w szkole?;/ GLUPOTA !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość secretGirl**
ja tez mam zamiar pzekuc sobie pępek i nie mam cykora..nie mam czasu sie wybrac.. pewnie bede miala stracha przed przekluciem.. a to wogle boli???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość amy09
troszke...no wiadomo, przeciez to przebicie skory. ale bol jest maly (jesli robi ci to fachowiec). i oczywiscie najlepiej bez zadnych znieczulen bo czesto dopiero pozniej boli a tak to troszke pobolewa ale jest ok. wogole nie ma sie czego bac:) ja juz jestem 3 tygodnie po i jest super, jeszcze sie goi- wiadomo, ale nic nie boli i nic sie nie dzieje. Pozdro ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lolinka20
zrobilam wczoraj kolczyk:) nawet nie mialam czerone zadnej ropy!niewiem czy to po jakims czasie dopiero sie pojawi?pozdro dla wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość CoOlLinAa
Wiecie,.. jak tak was czytam to niektore dziewczyny jestescie takie zryte ze to masakra...;/ jakim to trzeba byc kretynem zeby przekluc sobie pepek w sql na przerwie?..xD no coment...pozatym te wasze pytania czy boli czy nie tez sa kretynskie... kazdy organizm na ból reaguje inaczej wiec nie mozna powiedziec czy Cie bedzie bolalo czy nie... w moim przypadku dajmy przyklad... nie bolalo mialam bez zadnego znieczulenia w profesjonalnym studiu przekluwane... nawet nie mialam zaczerwienienia... kolczyk mam juz półtora roku... wielkie pozdroo co dla niektorych kretynek;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madzia575
dziweczyny doradźcie. kolczyk w pępku mam juz 3 i pol tygodnia, goi się dobrze nie boli tylko przy dziurkach mam troche czerwone i jakby suchą skóre troche. ale mam straszną ochote zmienić kolczyk, tylko nie chce nic nababrać. czy mam jeszcze troche poczekać?? musze powiedziec ze zadnych kłopotów z ranka nie mam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dzika-Olga
czesc kobietki!!!! na początku miałam problemy z namówieniemrodziców.ale powiedzialam ich ze to będzie prezent od całej rodziny na Boże Narodzenie.no i sie zgodzili.Chociaż znam moic dziadków to mi cos dadzą.a kolczyk robilam sobie 25.wrzesnia 2007 roku.(prawie 2 miechy).ogólnie gram w tenisa i się bałam ze bede miala problemy na korcie.ale jest OK.a co do szkoły to miałam nikomu nie mówic ale nie mogłam wytrzymać i rozgadałam połowie szkoły bo u nas w szkole nie wolno.nie wiem czemu.inne moje kolrzanki chca sobie zrobic bo i sie podoba. a co do przekówania to nie bolała. potem mi sie troche w głowie kreciło ale teraz jest za****ście.i potem mi powiedziala ze mam to przemywac wodą utlenioną i jkby sie cos dzialo przy dziurze to mam to jakąś maścią posmarowa.ale nie pamiętam jaką.i powiedziała mi ze mam go miec 9 misiecy!!!!.ale ja go zmienie po 4.chociaz chcoalm taraz ale sie boje. POZDRAWIEM WSZYSTKICH PA PA PA :* NAMAWIEM DO ZROBIENIA BO JEST ZA****STE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmm może coś źle zrozumiałaś... prawdopodobnie osoba, która Ci przebijała miała na myśli, że może się goić nawet 9 miesięcy, a ten pierwszy kolczyk zamienić na inny najlepiej dopiero po wygojeniu dziurki. odnośnie szkół często tak jest, ze względu na to, iż uważane to jest za ekstrawagancję i/lub ze względu na to, by nie stała Ci się krzywda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×