Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Batmanka

kolczyki w pępku.........

Polecane posty

Gość czarnulka170
Mi troche schodzi skórka ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
martusiaa no to podziwiam ja wyjelam pierwszy raz chyba po miesiacu albo dwóch... juz nie pamietam dokladnie :P Hmm bąbel juz raczej schodzi, a ja mam jeszcze limfe ale tylko czasami, nie tak jak kiedys... Teraz to co 3 dni moze troszeczke ja widac xD Tez bym kupila ten Ocetnisept ale nie mam jak ;/ Tutaj w Anglii raczej nie ma czegos takiego... Ale to nic nie szkodzi, z pepkiem mam wszystko ok, widac ze gojenie ma sie juz ku koncowi :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaludynkaMM
wszyscy tylko najezdzaja na kosmetyczki i ich salony ze tam niepowinno sie robic zadnego rodzaju percingi ale to nie prawda!!!!!!!!! ja robilam kolczy w pepku w saloniku kosmetycznym trwalo to bardzo krotko no wiadome ze troche bolalo ale teraz jest juz super!! przebijalam go pod koniec marca tego roku a teraz jest poczatek maja ijuz mnie nic nie boli tylko przemywam go i smaruje mascia nagietkowa! takze nie jest powiedziane ze powinno sie chodzic tylko do studia tatuazy i percingu bo czasem wiecej zaplacisz a tak samo ci spierdziela to ! ;)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czarnulka170
kaludynkaMM zgadzam się z Twoją opinią. czlowiek to czlowiek piercer moze byc przeszkolony a nigdy nie wiadomo czy cos nie spapra. u nas w rawiczu nie ma zadnego takiego salonu, są tylko kosmetyczki i jakos wszystkich co tu z nam to alob sami przebijaja albo kosmeyczka i zawsze jest ok. tutaj powinnismy sobie pomagac a nie straszyc tekstami tyypu ZMIEN NATYCHMIAST KOLCZYK NA TYTAN BO STAL JEST ZLA. kazdy ma inny organizm i u kazdego gojenie bedzie przeiegalo inaczej. pozdrawiam serdecznie wszystkich ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paulineczka_Biala
Dziewczyny jestescie super dzis jest juz oki na noc sobie przemylam rumiankiem i posmarowalam Tybiotykiem i jest juz oki :) byl troche obolaly wczoraj a po tym wszystkim nawet nie czuje ze go mam tak jak wczesniej dzieki :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paulineczka_Biala
Ja tez sobie robilam u kosmetyczki :) bylo super nawet nie wiedzialam kiedy mi wsadzila kolczyk i przebila pepek (milam ze znieczuleniem)xD :) ja nawet mdleje przy pobieraniu krwi a przy przebijaniu pepka tylko sie caly czas smialam :) zaplacilam za wszystko 100 zl i kolczyk mialam od kosmetczki...bardzo mi sie oplacalo ?! co nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ...lala...
koroina mam taki sam kolczyk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czarnulka170 nikt nikogo nie straszy, gdybys przeczytala co napisalam 1 lub 2 strony wczesniej to bys tak nie pisala. Oczywiscie ze na stali tez sie zagoi, ale komus kto nie jest uczulony na nikiel! Bo stal chirurgiczna niestety go zawiera. Dlatego najbezpieczniejszy jest tytan lub bioplast do gojenia. Co do kosmetyczek, owszem moze i sa takie które dobrze przebija. Ale nie kazda... Trafisz na taka co ci spieprzy i co? i pozniej problem. W salonie raczej ci nie spieprza bo to sa fachowcy, ktorzy sie tym zajmuja i maja doswiadczenie. A kosmetyczka na codzien zajmuje sie manicure, make up\'em itd a w piecingu doswiadczenia nie ma, wiec pewnosc ze zrobi dobrze to moze 50-60%. W salonie jest 100% pewnosci wiec nie gadaj glupot ok?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aSieK9393
Kurcze a mi dzisiaj sie zepsuł kolczyk ;(( bede musiała sobie kupić nowy.. ale pisze właśnie żeby się poradzić. Ja przebijałam sama i wzięłam troche za mało skóry, myślicie że jak kupię kolczyk z wisiorkiem to mi się przerwie ? boję się bo moja kuzynka też sama przebiła i jej sie przerwał... a nie chciała bym tego ! proszę pomóżcie ! Pozdrawiam !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bogullap
mam takie pytanko co do kolczyka w pepku slyszalam ze podobno pozniej gdy sie zagoi i kiedys tak sie go sciagnie bo juz nie bedzie sie chcilao go miec to on sie nie zaerosnie;/ no i jeszcze jedna sprawa moja kumpela ma kolczyk i kiedys byla u ginekologa to on jej powiedzial ze ma to wyciagnac bo jak zajdzie w ciaze to zrobi jej sie zrobi wielka dziura i juz sie nie zagoi? czy to prawda?? prosz pomozcie bo chce sobie zrobic koczyk a boje sie ze moze mnie w przyszlosci cos takiego czekac;/;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Uanusiaaa
Emka;* ja bym bardzo chciala miec kolczyk w pepku tylko mam duzo watpliwosci;/ prosze pomozcie mi.!! po ppierwsze to czym najlepiej smarowac i ile razy dziennie? w jakim okresie najlepiej robic ja bym chciala zeby latem to ladnie wygladalo ale duzo osob mowie zeby robic w jesieni,ile moze koszt kolczyk ze stali hirurgicznej?ja jc to bym robila u kolezanki ona juz 3 lata przebija i nikomu nic nie jest;)) a najgorszy problem to matka;/ poradzcie cos.! 3majcie sie czekam na odp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Misai
Słyszałam, że kolczyk w pępku może doprowadzić do bezpłodności czy to prawda? Pomóżcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość emka93
po czym poznać że kolczyk się już zagoił? bo mam go już dwa miesiące i nie wiem czy juz sie zagoił...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
emka: kiedyś madzia tak ładnie napisała w poście po czym poznac,ale znalezc nie moge.a wiec napisze to co pamiętam(bo sama nie mam jeszcze do końca wygojonego).A więc: jak pępek jest wygojony to nie leci już żadna wydzielina,nie masz żadnych strupków,nic Cie nie boli i skóra wygląda jakby nie była nigdy naruszana ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Misai: ja tam o takim czymś nie słyszałam ;) myśle że ktoś to sobie wymyślił :P a potem rodzice usłyszą takie coś i sie zgodzic nie chcą na kolczyk :D jakby kolczyk prowadził do bezpłodności to wiesz ile dziewczyn nie mogło by miec dzieci?? odp: DuuuuuuuuŻo :P pzdr :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uanusiaaa: jak już sobie przebijesz to my tu Ci powiemy czym smarowac,a jeżeli chcesz wiedziec juz teraz to zapraszam do poczytania kilku wcześniejszych stron :D tam wszystko jest napisane :) dużo osób doradza Ci jesienią,bo kolczyk długo sie goi i to dlatego.i wtedy latem bedziesz miała pewnośc ze jest zagojony w 100% ;) a świeżo przekłutego pępka nie można opalac i wogóle trzeba mocno dbac,a jak zaczniesz sie kąpac w jeziorze czy w morzu to tam pełno brudów,zarazków to na świeżą rane dobrze nie wpłynie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bogullap: po ciąży to ja będe miała brzuch w rozstępach,więc dziura w pępku mi przeszkadzac nie bedzie ;) hehehe jak bym myslała o taich rzeczach przed przebijaniem to nie wiem czy bym sie zdecydowała :P aSieK9393 : wiszący kolczyk jest o wiele cięższy od zwykłego banana,wiec jest prawdopobobieństwo ze przerwac sie może... no i tu jest kolejny przykład dlaczego tyle dziewczyn odradza samodzielne przekłuwanie,bądz przekłuwanie przez koleżankę...po prostu nie doświadczone dziewczyny nie wiedzą ile wziąsc skóry a potem sa problemy czy skóra sie przerwie czy nie... :O pozdrawiam:Amy,Van,Madzie i te nieobecne na forum(Kamcie,Fruti,Sanderkas,Ilone) i pewnie czytającą ale nie piszącą Kamikadze heh :) ;**

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bogullap
a mi to juz nikt nie odpowie;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bogullap
martusiaa17: heh le a tobie to przeszkadzac nie bedzie no taki brzuch;p le tam boje sie robic ten kolczyk z tego co u czytam to tylko strach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aSieK9393
dzięki za poradzenie.. no właśnie obawiam się że mi sie może przerwać.. co prawda nie mam bardzo malutko tej skóry, ale jednak mniej niż prawidłowo :( ale chyba jednak zaryzykuję i kupię wiszący :) no a jeśli się przerwie to będę zmuszona poczekać aż się zagoi i przekłuje jeszcze raz, bo teraz bez kolczyka to bym się dziwnie czuła :P Pozdrawiam !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aSieK9393
a czy którejś dziewczynie z forum przerwał się kolczyk ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vieleee
LEJCIE SPIRYTUSEM I WODą UTLENIONA!!!!!!!!!!!!!!!!1 POMAGA. POWAGA.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sandi15
femina1234 zależy po jakim czasie...?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agata nowak
siema ja mam pełno kolczyków zachecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
vieleee: nie wolno spirytusem i wodą utlenioną!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! o strasznie wysusza skorę !!!!!!!!!!!!!!!! :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Keroina
wycieka białe, troche sie ciągnie. przemywam jałowizną, 3 razy dziennie... nie boli. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paula94
siemka ja mam 14 lat i chce se przebic pepek ale nie wiem czy nie jestem za mloda???? i boje sie ze bedzie sie to papralo...a wy w jakim wieku se przebijalyscie???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sandi15
femina1234 no raczej nie za bardzo bo to jeszcze za wcześnie :)) Paula94 ja mam 15 lat i niedawno sobie robilam ten kolczyk jakiś tydzień temu czy 2 tygodnie jakos tak :P nie wszystkim sie babra jezeli pudjziesz do studia pircingu to dobrze bedzie napewno :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×