Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Batmanka

kolczyki w pępku.........

Polecane posty

Gość Boytle
w uchu powinna ci pozwolic bo w sumie to nie taka wielka rzecz ;DD ;] a z uwagi na urodziny masz fory ;DD powodzenia zycze ;)) pozdr. :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamikadzee
Van to wszystkiego najlepszego ;* postaraj się jeszcze mame namówić bo skoro ci zależy to szkoda żebyś go nie miała. Ja mam 3 kolczyki w prawym i 2 w lewym uchu Mi się podoba ale mój tata jak go widzi to pyta się czy nie moge go zdjąć ;) Po jakim czasie można opalać brzuch i kąpać się w jeziorze? Sorki ale nie pamiętam wiem mam nadzieje, że ktoś mi odpisze :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Andzia pp
Van: Wszystkiego naj naj naj naj lepszego z okazji urodzinek :P:P pzdr.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Laryss
Van wszystkiego najs ;P ;* i powodzenia jeżeli chodzi o kolczyki :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heh no wlasnie najlepszego bo zapomnialam xDD ja mam 4 w lewym uchu i 2 w prawym i mojej mamie sie to podoba i jak wyjme kolczyki to mowi zebym wlozyla bo tak lyso XDD choc na poczatku byla przeciwna ;D a teraz chce jeszcze jeden w lewym zrobic i to akurat przed 18stka zrobie ;DD bo z tym raczej nie ma sensu czekac :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natalinkaa94
Ja mam kolczyka w pępku i nic mnie to nie bolało

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Laryss
Boytle ja tak samo miałam ;P jak zrobiłam w uszach to sie mamie nie podobało a miałam 15 lat wtedy ;p i jak teraz też wyciągne to mówi żebym założyła bo ładnie wyglądają w uszach ;] a jeszcze jakiś czas temu sama kupowała mi nowe kolczyki do tych dziurek ;p hehe ;P teraz mam 19 lat to już inna śpiewka wiem, że kolczyk w pępku jej sie nie podoba no ale cóż moje ciało moja sprawa :P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe no wlasnie u mnie tak samo xDD kolczykow z wasnej woli co prawda mi nie kupuje i sie stawia zwykle przy nowych dziurkach ale potem jakos to po niej splywa i zaczyna sie jej podobac xDD a co do reszty moich kolczykow to jej sie wogole nie podobaja i twierdzi ze nie rozumie jak moge placic za okaleczanie wlasnego ciala xD ale co taaam xDD teraz tez jej powiedzialam a raczej oswiadczylam ze sobie zrobie jeszcze kolczyk w uchu a ona ze chyba oszalalam xD oczywiscie w pol w zarcie xDD ;p ja mialam 14 lat kiedy zrobilam 2 dodatkowe dziurki po jednej w kazdym uchu a 15 lat kiedy zrobilam reszte ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Laryss
pamiętam jak na początku zaraz po przebiciu dotknęłam skóry pomiędzy kulkami i zdziwiłam się, że czuje przez skórę ten "bananek" od kolczyka ...;] z tego co słyszałam nieraz to będzie się go czuło cały czas po prostu takie przebicie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heh ja tez sie dziwnie na poczatku czulam .. tak dotknelam tego i takie twarde to bylo ;D i ta mysl ze pod skora mam kaalek tytanu :D:D no poprostu bajka xD heheh xD z innymi kolczykami tak nie mialam xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Laryss
ja ogólnie do żelastwa w ciele nic nie mam ;P jeżeli oczywiście piercing jest ładny i estetyczny to jak najbardziej ok a nie jakieś śruby w nosach czy gwoździe w rękach ;s bleeeeee :s tatuaż też spoko nawet podoba mi sie taki jeden wzorek taki delikatny motylek ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tatuaze lubie ale jesli zrobie to dopiero -0 18stce z reszta na tatuaz to by mi mama raczej i tak nie pozwolila teraz xDD mi sie nie podobaja te tunele w ciele ;// to wyglada wrecz ochydnie momentami ... jak sa male i w uszach to ujdzie ale jak ludzie czasem przesadzaja z tym i robie ogromne dziury albo np. tunele w nosie czy wardze to sie az zygac chce jak sie na to patrzy ;// ja tez nie mam nic przeciwko kolczykom xD byle z umiarem i jak wspomnialas etsetycznie :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Laryss
kiedyś widziałam takie zdjęcie laska miała kolczyk w brwi w nosie i w lewym uchu po kilka i to były takie kuleczki srebrne wyglądało to tak prześlicznie, że nie mogłam sie napatrzeć ;) pełna estetyka idealnie dobrane kolczyki cudo po prostu ;) z percingu można wyczarować naprawde idealne ozdoby na ciele :P moje kolczyki to akurat przerzoczyste kryształki, ale jak je ściągne to czuje sie paskudnie łyso :P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe ja tez podobnie mam ze jak z pepka wyciagne to tak pusto .. ale w innych miejscach nie tesknie za kolczykami xD ja wlasnie w uszach nosze takie male srebrne kuleczki i wszytskie takie same .... jak kolczyki wsyztskie sa identyczne to to ladni wyglada ale juz mniej estetycznie kiedy ktos wali po kilka roznych i np. kilka srebnych kilka zlotych i jakies plastiki [znam i takie osoby ;/] ... a w nosie kolczyk jest tak drobny ze wlasciwie wszedzie pasuje :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SandeRka 15
Ja zrobiłam około 2 tygodnie temu kolczyka w pępku w profesjolanym salonie i dałam 120 zł ale jestem zadowolona i nic nie bolało bez znieczulenia nic, 2 minuty..!! Tylko bolało jak wbij ogłe i przeciągał wenflon...a tak to nic..!! Super wygląda.!! nie mam nic tylko lekkie zaczerwienienie mi sie zagoiło uż sie anwet kompałam..ale przemywam solą fizjologiczną i przez 1 tydzień mascią tribiotic. Super jest naprawe na wakacje jeszcze..!! Polecam we Wrocku ul Kotlarska 30 salon tatuażu koło rynku.. xDD nie mam żądnych kłopotów tylko tak mi mocno zakręcił żę nie moge odkręcić..!! miał ktoś tak już..?! Pomóżcie..! musze iść do niego żeby mi odkręcił..ale nawet ojciec mi próbował i dupa ;(( Ale polecam..xD A zwłaszcza kolczyk tytanowy..!! szybko sie goi..;DD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamikadzee
No ja nic nie mam do ludzi, którzy w uszach mają po pare różnych kolczyków. Ja tak nosze i mi się podoba ;) tylko że nie mieszam złota ze srebrem... no ludzie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wlasnie a ja mam kolezanke ktora mieszka zloto ze zrebrem i z plastikiem i to wyglada wrecz smiesznie ... nie wiem czy to robi dlatego ze nie ma tylu jednakowych kolczykow czy poprostu dlatego ze mysli iz to fajnie wyglada ... no ale jak dla mnie to wyglada momentami wrecz smiesznie ;] ;pp ja tez nie mam nic przeciwko kiedy ktos ma wieeeele kolczykow w uchu ... sama planuje dokonczyc dziela i miec cale ucho jjedno ... oczywiscie ozdobie je delikatnymi srebrnymi koleczkami lub kolkami zeby wygladalo to na swoj sposob estetycznie ;]]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Laryss
Sanderka niemożliwe, że aż tak silnie Ci zakręcili ten kolczyk ;P ja po 2 tyg od przebicia odkręciłam na luzie fakt był mocno dokręcony, ale nie aż tak żeby mieć z tym problemy;P a też mam kolczyk z tytanu pozdro No a ja dziś już sie opalałam ;P po miesiącu i 5 dniach od przebicia :) i nic sie nie stało kolec nie sparzył mi pępka ani rany i nic sie nie działo złego a co niektórzy pisali, że kolczyk sie silnie nagrzeje i podrażni rane .... przynajmniej ja nic nie czułam a pępek mam teraz często wystawiony na słoneczko i jeszcze lepiej mi sie goi jak słoneczko przygrzeje :P hehe :) teraz wystawiam moją odartą nogę na tym słońcu żeby słonko wygrzało rane i w miare szybko sie zagoiło :( echh, że akurat na wakacje sie tak zaprawiłam z ta noga no ale pech ..:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asiula1213
hey;) ja mam juz kolczyk od 24maja i wszystko było sii... do czasu bo ostatnie jakies 4 dni tak mnie boli przy ruszaniu itd ze to masakra;( co robić?? jak boli to znak że się goi?? czy raczej nie?? prosze o odp;)pozdro=*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asiula1213
hihi:) dięki za porady co do przebicia DZIĘKUJE=**

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asiula1213
CZekam na wasze porady:):););););) xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asiula1213
CO DO TEJ PIERWSZEJ WYPOWIEDZI. RZECZ JASNA;P;P;P;P;P;P;P;P;0;0;0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asiula1213
CO DO TEJ PIERWSZEJ WYPOWIEDZI. RZECZ JASNA;P;P;P;P;P;P;P;P;0;0;0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pierzasta
Masz rację Asiula

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pierzasta
Po to jestem żeby radzić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pierzasta
To znaczy że się goi ja też tak mam chociaż mam przebity tylko 4 dni.Nawet gdy Cię boli ruszaj nim:))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pierzasta
W spaleniu zależy kto jak ma przebite

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pierzasta
:))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×