Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Batmanka

kolczyki w pępku.........

Polecane posty

Gość Laryss
hehe Boytle ja tak samo jak Ty ;) czasem wydaje mi sie, że jestem za "stara" na tym forum :P:P pełno tutaj głupich, beznadziejnych, gówniarskich wypowiedzi, że ja naprawde czasem nie wiem przy czytaniu czy sie śmiać czy po prostu płakać :) myślałam, że wypowiadają się tutaj naprawde bardzo mądre laski , które dzielą się mądrymi poglądami i pomagają innym, doradzają itp a tutaj czytasz jakieś bzdety, że naprawde sie odechciewa.... Sorki za to może jestem zbyt złośliwa ale wkurzające są pytania i wypowiedzi laseczek, które nie mają zielonego pojęcia o piercingu a głupoty wypisują zadają pytania jakby urwały sie z choinki ..... zanim ja zdecydowałam sie na kolczyka to studiowałam wiele na temat piercingu i uważam, że mam wystarczającą wiedzę .... dziękuję za uwagę pzdr;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja tak zauwazylam ze wiekszosc tutaj to 13-14 latki mniej wiecej xD pewnie stad te glupie wypowiedzi xD. ja niby ze dopiero 16 lat ale na TYM akurat forum tez czuje sie za stara xDD i jeszcze te wciaz powtarzajace sie pytania... a wystarczyloby 3 strony wstecz pojsc i wszystko byloby jasne bez zasmiecania forum... wiekszosc 14 latek takie rzeczy tu wypisuje ze poprostu polewke mam jak nigdy xDD albo moze one sie znaja dobrze i to ja jakas glupia w tych sprawach jestem xD no nie wiem ... ja rowniez zanim zrobilam sobie kolczyk to poczytalam o tym wszystko i popytalam sie u znajomych ktorzy juz mieli albo u kosmetyczek i idac na przeklucie wiedzialam doslownie wszystko xD no a tutaj ... to u wiekszosci chyba taka chwilowa sprawa... \"podoba mi sie wiec chce miec !\" :D rowniez dziekuje za jako taka uwage :] pozr. :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Siemka x] Mam taka sprawe jutro ide do kosmetyczny na przebicie 2 dziurki w uchu wszytki niby ok ale ... w którym ? HELP ! Prawe czy lewe ? 6969571 !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sandi15
to juz zależy od Ciebie po której stronie CI sie podoba bardziej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kabusia
Ja mialam kolczyk w pepku przebijany dwa razy. Pierwszy raz u kosmetyczki. ( Kolczyk przebijal facet ) Kosztowało mnie to 50zł. wraz z Kolczykiem. Nic nie bolalo! Goilo sie około miesiąca. Kolczyk zrobiłam bez wiedzy rodziców i gdy się dowiedzieli musiałam wycignąć ( 14 lat ). Po roku przebijala mi koleżanka ( Pielęgniarka ) No musze przyznać, że bolalo ;/ i wyjęłam kolczyk. Teraz chce przebić sobie jeszcze raz ale pójde do kosmetyczki ;) Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kasiooolka : u chlopaka jak przebije prawe ucho to mowi sie ze wyglada pedalsko ale u dziewczyn to wsyztsko jedno .. zrob z tej strony z ktorej ci wygodniej bedzie ... tutaj to nie ma wiekszego znaczenia ... a co do lesbijek to tylko nieliczna grupka debili uwaza ze jesli dziewczyna ma dodatkowy kolczyk w prawym uchu to jest lesbijka, nie warto sie przejmowac takimi opiniami... poprostu zwykle sie robi w lewym uchu ... ale powtarzam ... zrob tam gdzie wolisz, gdzie ci sie bardziej podoba tec. ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Laryss
nom ja mam dodatkowe 2 w lewym uchu miałam też 1 dodatk. w prawym ale wyciągnęłam bo po prostu źle sie jakoś czułam :P:P wole jednak lewą strone tak jakoś :D jak miałam w nosie to też po lewej stronie pzdr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paulaxD
uu wy sie sracie po jakis salonach i w ogóle aa mi kolezanka zrobiła na przerwie 10 minutowej w sQl ii nie mam zadnego zakazenie nie bolało .. i nic :)) wygląda lajtowo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marilyn666
Czym się zajmują gimnazjalistki w szkole jak im się nudzi?Przebijają sobie uczy,pępki i nie wiadomo co jeszcze a potem się chwalą wszystkim jakie są zajebiste,żal.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krysiaJAKASTAM
polecacie studio tabu do przebicia pępka bo ide 11 i niewiem czy do skorpiona czy do tabu iść napiszcie czy orietujecie sie po ile przebicie wraz z kolczykie prosze o odpowiedzi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Laryss
PaulaxD : z tymi wiadomościami jakie tutaj reprezenrujesz to sama sie srasz pierd.olisz jak połamana w kościach i więcej takich jeba.nych wypowiedzi tutaj nie dawaj bo żal i śmiech na sali, teraz piszesz że ładnie cacy ale jak ci sie to zacznie dup.cyć ta rana to bedziesz srała w gacie , jakby kumpela źle ci przebiła to miałabyś uszkodzony mięsień a chyba na to wychodzi że szkoda ze sie tak nie stało to może byś przejżała na swoje jak widać slepe oczka zapewne jesteś jedną z tych kolejnych "gorących nastek" które mają wszystko w du.pie jeżeli chodzi o piercing i najważniejsze byleby kasy nie marnować byle gdzie byleby było a reszta zwisa .... ocenzurowałam wypowiedź.... ;) ale wkur.wiają mnie takie napalone laseczki z je.banymi wypowiedziami dlatego napisałam co myśle pzdr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasiooolka to nie ma znaczenia w ktorym uchu, sa rózne opinie ale tak na prawde robisz tak jak ci sie podoba a nie jak komus sie podoba. to twoje uszy i robisz co chcesz :P ja akurat mam wiecej w lewym uchu, bo lepiej sie tak czuje. tak samo kolczyk w nosie po lewej stronie, pytalam mojej piercerki czy ma to jakies znaczenie, powiedziala ze nie, to jest kwestia gustu po prostu. paula chyba nie masz sie czym chwalic, to jest zalosne. moze wiek taki troche glupawy, ale troche wiecej rozsadku by sie przydalo. tez robilam kiedys rózne idiotyzmy jak bylam mlodsza ale bez jaj :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malwinusia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malwinusia
Ja przebijalam sobie pepek rok temu niestety bylo wziete za malo skory i mi sie przerwalo, wczoraj bylam u kosmetyczki i mi przebila mimo tego ze mialam zrost w tym miejscu...bolalo :) takie cos sie 1/2mies goi...wczoraj mi przeklula kosmetyczka i jest oki:) zaplacilam wraz z kolczykiem 55zl. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krysiaJAKASTAM
Co polecacie tabu czy skorpiona (studia) ide 11 przebic pepek czy warto napiszcie plisss :) a wiecie cos o szcypcach itp piszcie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
paulaxD ze tak sie wyraze: ty chyba masz syndrom niedopchnietej cipki xDD i kolezanka tez... i czym ty sie chwalisz ? swoja glupota ? a potem trafiaja takie debilki do szpitali z jakimis chorobami zakaznymi i odwalaja kite bo cos nie tak .;/ ty chyba ochujalas do reszty! jak masz takie glupoty piac to sie lepiej nie wypowiadaj w publicznym miejscach [glownie mam na mysli fora int5ernetowe etc.] ... i ciekawe ile masz lat. pewnie zaraz pieprzniesz ze 13 jak nie mniej ... zal za dupe sciska!;/ a co do kolczykow w uszach... ja tez mam wiecej w lewym bo ja ogolem wsyztsko robie po lewej i jestem leworeczna wiec kwesta przyzwyczajenia xDD ... ale tak jak tu juz ktos wczesniej napisal... to kwestia gustu i wygody ;) pozdr.!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasiooolka przeklulas ucho? ktore ?:D:D a zrobilas w chrzastce czy w platku ? bo jak w platku to szczerze mowiac troche dziwne ze boli choc z drugiej strony kazdy inaczej to przechodzi xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Siemka. Przebiłam :D lewe w płatku. napisałam tamto bo wtedy wróciłam i mnie zajebiscie bolało :P w płatku. w chrzastce sie jeszcze z deka boje. i dostałam jeszcze cukiereczka bo byłam dzielna haa haa haa ! :P :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Laryss
hehe tak Boytle to sie nazywa syndrom niedpochnięcia :D:D może załapią takie jakiegoś towarzysza w postaci syfu w ciele to rozumek przyjdzie wtedy ;) a te gadki szmatki ze w studiach tatuażu jest syf to gówno prawda a nawet i jeśli jest syfiasto to do chuja wafla wybiera sie takie studio gdzie ma sie zaufanie a nie do jakiejś speluny :P :D:D pzdr ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Andzia pp
kurde ... to nie prawda ze w prawym nosza lesbijki ... a nawet jak tak myslicie ( to jest do niektorych dziewczyn ktore tak mysla) to zrobcie sobie w lewym ... jaki problem ... ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Andzia pp
heh ja tez mam 13 lat i wiem ze wy starsze dziewczyny tak dziwnie sie czujecie z mysla ze jakas malolata ma kolczyka a starsza nie ... bez obrazy ale gdybym ja byla starsza i nie maialbym kolczyka wlasnie tak bym myslala ... ja mam kolczyka bo jakos dziwnie sie uparlam na niego tak bardzo chcialam a to ze rodzice mi pozwolili to zrobilam ... :):) pzdr.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Laryss
Andzia ale ja np. mam na myśli takie laseczki które wypowiadają się jak pojebane na tym forum na temat piercingu :P są tutaj przykłady takich a jak laska ma 13 lat i chce mieć to niech ma ale niech nie pieprzy głupot beznadziejnych tylko niech udziela sie godnymi zainteresowań poradami a nie takich jak PaulaxD czy niektóre jeszcze inne ..;) Ty akurat nie piszesz dziwacznie nie mam nic do Twoich wypoiwedzi ... pzdr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość .Olla.
Elo, Wiem, że te pytania juz były, ale jednak mineło troszke czasu od kiedy one były i nie doczytałam sie dokłaniej.. - otóóz.. chodzi mi o to, ze przygotowałam sie do tego psychicznie całkowicie, chciałabym jeszcze zasięgnąc wiedzy na temat, ze jesli bym sobie zrobiła w tym tyg kolczyk w pępku, zagoiła by mi sie rana w wystarczający sposób bym mogła się \'moczyc\' ;p w morzu? wyjeżdzam na początku sierpnia. to będzie jakiś miesiąc. z góry dzięki za miłe odpowiedzi :) pzdr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nela 13
czesc mam 13 lat i bardzo chce kolczyka ale moja mama twierdzi ze jestem za młoda co mam zrobic a bardo chce? i czy to boli chce kolczyka w pepku !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nela 13
naprawde bardzo mi sie to podoba pozdro:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PalinkaXXXX
hej dziewczyny! ;( ja mam takie pytanie gdzie można kupić kolczyka ze stali chirurgicznej?? bo kompletnie nie mam pojęcia a strasznire chce miec kolczyka w pępku...prosze napiszcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poki232
Olla ja po miesiącu czasu kąpałam się już... Więc moim zdaniem wydaje mi sie, że spokojnie możesz:)) jeśli chodzi o Nela 13 to wydaje mi się również, że 13 lat to mało... ja przebiłam pępek w wieku hmm...15 lat a i tak teraz wydaje mi się, że to za wcześnie. Lepiej poczekaj z tą decyzją i zastanów się dokładnie...Bo to nie jest takie proste, że chcesz mieć i koniec. to jednak jest lekki ból na samym początku i dbanie o pępek itp. więc to nie jest taka bajka jak moze sie wydawać... pozdrawiam;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×