Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Batmanka

kolczyki w pępku.........

Polecane posty

Gość madzia181818
aha. dziex =*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sandi15
:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poki232
na słońcu nie powinno raczej się opalać... chyba, ze np zasłonisz kolczyka... plastrem czy czymŚ... wtedy spokojnie można sie opalać:) kolczyk można wyjąć po ok. 3 tyg... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anecia12
nie boj sie ja sobie zrobilam i jest wszystko dobrze .Dziewczynki ile dni smarowalyscie pepek Tribiotickiem ?bo na opakowaniu jest napisane,zeby nie smarwac dluzej niz tydzien ... i nie wiem bo zapomnialam zapyatc specjalisty :D pozdro ;*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sandi15
dzisiaj sie opalalam i pępek tez ale brzuch to może tylko z 10 minut :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Andzia pp
mi babka mowila ze ja kolczyka moge wymienic po trzech miesiacach .. :/:/ leeee nie chce tak dlugo czekac .... xd a w tej chwili moj pepek wyglada tak: wokol gornej dziorki jest czerwone a wokol kolczyka na gornej dziorce skora jest taka biala ....lekko jak ruszam to boli i czuje ze zaczyna mi sie goic dolna dziorka :) ja nie uzywam zadnej masci ani nic co bylo wymieniane na tym forum bo pani ktora przebijala dala mi specjalne i narazie tym tylko przemywam :) pzdr.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sandi15
:) no to też dobrze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Andzia pp
:):P:):P:):P:):P:):P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Niepewna...
hejka! mam 13 lat i chcialabym miec kolczyk w pepku moi rodzice sie zgodzili ale jest jesden problem slyszalam od wielu z was ze nie przekuwac pepka u kosmetyczki. u mnie w poblizu niema zadnego studia tatuazu ani nic takiego :/ co zrobic isc do kosmetyczki czy nie roboc . aaa... i kiedy najlepiej teraz czy moze pozniej bo przeciez jest lato i bede sie opalala no i kompala... :) prosze pomozcie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niepewna... : jezeli jest ona sprawdzona to możesz do niej isc. Ale ja bym radziła pojechac do innego miasta. W jakiej miejscowosci mieszkasz ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A i jeszcze... jak się już zdcydujesz na kolczykowanie u niej to dopilnuj żeby i z pistoletem nie wyskoczyła !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Niepewna...
mieszkam w Tucholi ale rozmawialam z tata i zgodzil sie ze pojedziemy gdzies indziej... dlaczego nie robic tego pistoletem? i ile to sie goi...??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Laryss
Niepewna jakbyś poczytała tutaj to forum nie pisze żeby od początku ale ileś stron wstecz to byś wiedziała milion razy na te same pytania nie chce sie nikomu już odpowiadać bo to sie staje nudne .... dlatego poczytaj co i jak bo skoro nie wiesz czemu nie można to chyba nie masz wystarczającej wiedzy na temat piercingu .... nie piszę tego uszczypliwie ani złośliwie pzdr..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to dobrze ze mozesz pojechac gdzies indziej. Dlaczego nie można robic pistoletem ? no bo nie można . pistolet jest tylko do ucha :D Gojenie - to zalezy jest to czas od 2 tygodni do 6/9 miesiecy. [zalezy to od organizmu jak przyjmie kolczyk]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sandi15
może sobie zrób jak sie już będzie lato kończyło bo przez jakiś tam czas nie można pływać ani sie opalać za bardzo ;] ja sobie zrobiłam przed zakończeniem roku szkolnego :)) ale nie dlugo bede sie kapać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MoOonisSsia
Eh.. :P Słuchajcie :) Ja niedawno przekółam sobie pępek.. :P wygląda boSsSkoOo jesli sie zastanawiacie nad zrobieniem kolczyka...nie macie nad czym...polecam..napewno jako nie jedna...jest to super mi zagoilo sie juz po kilku dniach codziennie razDZIENNIE wystarczy...:P plasterek i git xDee Buziaczki dla wszytskich ko;lczykowych dziewczyn.. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MoOonisSsia
MMM :P Do NIEPEWNEJ Laska... :) słuchaj...nie kazda kosmetyczka przekłów pepek pistoletem....igła igła igła...to jest najlepsze ja byam u kosmetyczki i mam igla przebite goi sie szybko..ale to zalezy od skory i wogole....ale odradzam pistolet!!!!! to jest zle...:/ bo przebija sie w ten sposob krzywo i wtedy ropieje bleee :( ;/ u[ewnij sie czy jest to sterylny gabinet czy wszytsko jest odpakowywane od nowa..bo wiesh...takie zakazniea to nie fajna sprawa...... ;/ :( ;/ pozdrawiam cieplo... ;* :) ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Niepewna...
dziex... :) pozdrawiam cieplutko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Laryss
kolejna .... Monisia po kilku dniach zagoił się pępek ??!! żal.pl serio lepiej czasem nic więcej nie dopisywać .... chyba za dużo tutaj osób co nie mają pojęcia zielonego o gojeniu się ran po przekłóciach ... pzdr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ach dawno nic tu nie pisalam ale ogolem prawie na bierzaco czytam wypowiedzi i momentami smiac mi sie juz chce xDD tu naprawde jest wiele osob ktore nic nie wiedza o piercingu i pisza byle gowno zeby nie wiem. pokazac sie ? zakozaczyc ze rzekomo wiedza wiecej niz inni ?:D:D:D gdzies dalej byla wypowiedz ze ktos tam se przekluwal pepek 11 razy ... no tu to sie usmialam jak nigdy xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dariunia-gubin
MAM proble2 miesiące temu przebiłam pępek ... no i ostatnio kupiłam inny kolczyk i po paru dniach zaczoł sie pępek paprać i boolał a ropa ciekła cały czas.... potem czyli wczoraj wiezorem zmieniłam i zaczeła cieknąc mi krw o co w tym chodzi ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poki232
a z czego jestten kolczyk? stal? srebro? z czegoś innego niż ten pierwszy, który miałas na początku?może Twoja skóra go nie przyjmuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kati emo14
ja mam kolcczyka w pepku przy przekluwaniu bolalao tzn nie przy przekluwaniu tylko przy wkladaniu kolczyka ale dobrze sie zagoilo hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jeskaaa
ja za miesiac robie sobie kulczyk w pepku troche sie boje musze przyznac co byscie mi powiedzialy zanim to zrobie?? warto czy nie?? czytalam wasze opinie po niektorych sie przerazilam ale niektore mnie to tego zachecily czekam... i pozdrawiam cieplutko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość daria-gubin
no chyba kupiła, srebrny a tamten zze stali chirurgicznej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KiNgA D
Cześć dziewczyny;P Chciałam was zapytać kiedy najlepiej zrobić kolczyk? planuje to na koniec tego miesiąca dobrze robie?? Przez ile nie można sie kąpać np. w basenie?? Aha i jeszcze jedno gdzie lepiej iść do kosmetyczki czy do salonu gdzie robią tatuaże?? czy u kosmetyczki naprawde jest tak źle?? Czekam z niecierpliwością na odpowiedź! pozdrawiam ;*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sandi15
Najlepiej iśc do studia gdzie robia tatuaże ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Andzia pp
kurcze dziewczyny tak sie zastanawiam bo ja mom kolca ale ja nie robilam w miejscu tam gdzie tatuaze robia ... ;/ to byla raczej kosmetyczka ale bardzo ladnie sie goi !!! i w salonie na scianach wszedzie wisialy dyplomy i certifikaty dla tej pani co mi robila :):) z kolczyka jestem zadowolona :):) jest COOL ... pzdr.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sandi15
ja tylko pisze to co czytalam ;)) bo w sumie kosmetyczka gdyby nie potrafila to by nie miała uprawnienia do tego heh :P nic by nie zarabiała ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×