Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Batmanka

kolczyki w pępku.........

Polecane posty

Kasiooolka : na Twoim miejscu zrobiłabym po prawej stronie. ale ja niestety nie moge bo mama sie nie zgodzila :( :( :( Ah... szkoda :(nie moge miec nic przebite oprócz uszu - standardowo - po 1 dziurce Zazdroszcze wam choćby dodatkowego kolczyka w uchu... nie mówiąc już o kolcu w pępku...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nela13
ja bardzo bym chciła moja kolezanka przebiła sobie w 4kl podstawowej a ja jestem w 1gim....prosze powiedzcie czy o boliiii bo sie boje !!!!:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nela13
a jezel hodzi o PaulinkeXXXX to ze tali chirulgiznj mozna kupi w dziwnwie lub na allegro.pl/ :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Laryss.. zgadzam sie co do tego co napisalam Andzia pp i nie chce mi sie tego samego powtarzac xD Kasiooolka zdziwilam sie ze cie bolalo bo mnie mowiac szczerze przestalo bolec po kilku sekundach ale jak wspomnialam kazdy inaczej to przyjmuje ;) ... gratuluje kolczyla ;]] Nela 13 : ja rownierz uwazam ze 13 lat to za malo i dlatego rozumiem twoich rodzicow ... no ale probuj moze ci sie uda namowic ;)) PalinkaXXXX: jesli u ciebie w miescie np. nie ma konkretnego sklepu czy nie wiesz gdzie szukac to mozesz poszperac na allegro tam na pewno znajdziesz to czego szukasz ;) Van : nie masz czego zazdroscic, kolczyki to obecna moda dla nastolatkow ale zwykle jak ludzie dorastaja to zaluja pozniej tego ze sie kluli ... ozywiscie ta \"zaloba\" nastepuje zwykle gdzies po 30 roku zycia no ale jednak... mowie tu o kolczykach w roznych czesciach ciala np. w pepku . a co do uszu to pogadaj z rodzicami o tym jeszcze... a tak ogolem to ile masz lat jesli sie moge zapytac [ nie wiem czy kiedys juz pisalas ale nie chce mi sie zabardzo przezucac forum w poszukiwaniach odpowiedzi :D] bo czesto zdaza sie tak ze rodzice maja ograniczenia z uwagi na wiek swojego dziecka ... jedni uwazaja ze jak dziecko ma 13 lat to juz prawie dorosle wiec mozna pozwolic na cos a inni uwazaja ze jesli dziecko ma 16 lat to jest wciaz za malo zeby pozwolic na cos wiecej... ;]] no ale ogolem pogadaj z rodzicami ... jak ja kiedys chcialam dodatkowe dziurki [co prawda bylo to w cholere dawno] to zakladalam z gory ze nie bede mogla sobie zrobic wiec sie nie pytalam. az w koncu mnie naszlo sie spytalam i bez proszenia blagania czy cos dostalam zgode i bylo git :D ot sie kurde rozpisalam xDD pozdr.!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nela13
powie mi ktos !!! boliiiii to bo to igła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nela13
boytle:dzieki za rade:/:):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Laryss
Nela13 : czy boli to zależy jedna posra sie z bólu (wyolbrzymiam teraz):P a druga nie poczuje nic ;P;P taka prawda nie zakładaj że boli czy nie boli idź z nastawieniem co będzie to będzie ...;] ech laski ja w wieku 13 lat to nawet nie wiem czy wiedziałam jak wygląda kolczyk do pępka lol kiedy to było masakryczne lata :):) w ogóle takie rzeczy mi nie przychodziły do głowy jedynie potem 14, 15 i dalej to prawdziwy rozkwit w piercingu ;) szał pozostał do dziś Boytle masz racje kiedyś można tego żałować ale ja za kolca w pepku nie pożałuję kiedyś wiem, że go wyciągne zapewne ale teraz traktuje go jako moją kolejną część ciała hehehehe :D pzdr ;*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Laryss
Van : no ja Ci współczuje wiem co to znaczy bardzo coś chcieć a nie możesz mieć :( ale przecież kiedyś zapewne sobie zrobisz jeśli tylko nie przejdzie Ci ochota na piercing to jak tylko będziesz starsza bądź dorosła to do dzieła :) mi z kolcem w pępku od 4 lat nie przechodziło czyli po prostu przeznaczenie :D kiedyś na pewno sobie zrobisz gdzieś głowa do góry nie smutaj ;) pzdr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wiesz mi oba kolczyki w pepku tez nie przeszkadzaja i sie wciaz podobaja wie raczej ich nie wyjme ... no ale np. jak porobilam reszte to ja juz wiesz powyjmowalam...;pp Nela 13 : nie dalam ci wlasciwie zadnej konkretnej rady wiec nie rozumiem skad ta ironia... a co do bolu to popieram Laryss i nie ma sensu pisac tego samego ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wiesz mi oba kolczyki w pepku tez nie przeszkadzaja i sie wciaz podobaja wie raczej ich nie wyjme ... no ale np. jak porobilam reszte to ja juz wiesz powyjmowalam...;pp Nela 13 : nie dalam ci wlasciwie zadnej konkretnej rady wiec nie rozumiem skad ta ironia... a co do bolu to popieram Laryss i nie ma sensu pisac tego samego ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Boytle: Juz od dawna jestem na tym forum. Nie dziwie Ci sie ze nie chce Ci sie sprawdzac postów od początku ;) Ja mam 15 na karku :p Moja mama mi nie pozwala na żadne kolczyki bo kiedyś ( dawno temu) też sobie zrobiła kolczyka dodatkowego w uchu i teraz żałuje i nie chce zeby to samo bylo ze mną. Ale mi sie to podoba... Mowi ze nie, bo jak bede chciala się jakoś elegancko ubrać to kolczyk nie będzie pasował. Ja się tlumaczyłam że nie ja jedna chce kolczyka i jak bede dorosła to już będzie rzeczą normalną że co druga dziewczyna ma kolca. pozdr0 ;*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Brodka...
czesc dziewczyny!! mam do was pytanie... bo niedlugo ide sobie zrobic kolczyk w pepku slyszalam ze najbardziej boli to trzymanie szczypcami... czy to prawda?? ogladalam film w internecie jak sie przekluwa i widzialam ze niektorzy trzymaja do konca(tzn. az do zakrecenia kolczyka) a inni tylko do wlozenia igly i puszczaja... jaki kolczyk jest na poczatek najlepszy ze stali chirurgicznej czy tytanu?? czekam na odpowiedz i pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Laryss
czy szczypcami boli ... hmm to tak samo jakbyś złapała sobie częśc skóry i pociągnęła .... pozatym dobry piercer zawsze sie pyta czy boli czy nie bo samo uchwycenie skóry szczypcami nie powinno bardzo boleć .... przynajmniej w moim przypadku pytał sie czy boli czy nie, miałam znieczulenie ale to też wiadomo każdy inaczej czuje conieco ;] kolczyk z tytanu polecam drogi ale najlepszy jak na pierwsze noszenie .. pzdr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Brodka... : tytan bez wątpienia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość inka910
ja mam kolczyka w pepku od miesiaca i robila mi go kolezanka igla z wenflonem czy jakos tak sie na to mowi. przemywalam codziennie po dwa razy nawet cztery razy spirytusem i zagoilo mi sie bez zadnego ale!! a co do tego co wyplywa z tej dziury to nie jest ropa tylko limfa!! komorki obumieraja i cos takiego sie wydziela!! najlepiej jest przemywac spirytusem bo wtedy szybciutko sie goi!! polecam ci przebicie ale musisz o niego dbac!!ja mialam zmrazany pepek wiec nie czulam zadnego bolu:):)!! powodzenia zycze:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość inka910
ja mam kolczyka w pepku od miesiaca i robila mi go kolezanka igla z wenflonem czy jakos tak sie na to mowi. przemywalam codziennie po dwa razy nawet cztery razy spirytusem i zagoilo mi sie bez zadnego ale!! a co do tego co wyplywa z tej dziury to nie jest ropa tylko limfa!! komorki obumieraja i cos takiego sie wydziela!! najlepiej jest przemywac spirytusem bo wtedy szybciutko sie goi!! polecam ci przebicie ale musisz o niego dbac!!ja mialam zmrazany pepek wiec nie czulam zadnego bolu:):)!! powodzenia zycze:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Andzia pp
Brodka : hmmm jak idziesz robic kolczyka to chyba normalka ze sie boisz i tak ci w brzuchu dziwnie :P ale nie o to mi chodzilo ... chodzi mi o to ze jak ja bylam poddenerwowana i tak mi bylo w brzuchu dziwnie (:P) jak ona zaczela mi jeszcze tym zamrazac i przemywac na poczatku pepek tm specjalnym tak sie balam a potem mi jeszcze te szczypce dala ... to juz szkoda gadac ... ale jak tylko wsadzila mi kolczyka to zabrala je ... co do bolu to to nie jest bol tylko takie dziwne uczucie jak juz wczesniej pisalam :):) pzdr.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heh :D Van... no to w sumie jestes juz w takim wieku ze powinna ci pozwolic... moja mama nie ma ZADNYCH kolczykow ... nawet w uszach dlatego na poczatku mialam ostre problemy z namowieniem jej .... no bo w sumie ona nie doswiadczyla tej przyjemnosci wiec ja ogolem ta sprawa przerazala xDD ... a ogolem rzecz biorac to ze ma sie 2 kolczyki w uchu nie znaczy ze jest sie nieeleganckim... teraz wiekszosc populacji na conajmniej 3 kolczyki w uszach [czyli np. w jednym uchu jeden i w drugim dwa ;)] nie wiem mozesz podac to mamie jako argument a moze sie zgodzi xDD :P pozdrawiam i zycze powodzenia :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poki232
Van... No to jednak masz niezły przypał:/ że nawet w uszach nie możesz.. Ja to w lewym 3 dziury w uchu w a prawym tylko jedną:) w pępku i z miesiąc temu zrobiłam sobie w języku :) i jestem z tego powodu bardzo happy:)) z tego właśnie kolczyki w pępku i języku były "po kryjomu", że tak powiem :P oczywiście mówiłam im, że mi się podobają itp... ale rodzice i tak byli na nie, aż w końcu postawiłam ich przed faktem dokonanym...:P oczywiŚcie... była afera niezła w domku, ale przezyłam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szczerze mowiac nie masz czym sie chwalic... jak stawiasz rodzicow przed faktem dokonanym to traca do ciebie zaufanie... ja chyba wolalabym poczekac niz kombinowac i miec afery w chacie tylko z powodu glupiego kolczyka ... nawet jakby mi mocno zalezalo... na szczescie mam dosc tolerancyjna mame wiec nie musze sie z tym zmagac ;) a ojciec? chmm nawet chyba nie wie o tych wsyztskich dziurach jakie mam/ mialam :D:D i za pewne ma to gdzies wiec ulatwienie dla mnie :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Andzia pp
heh ja sobnie nie wyobrazam mnie stawiajac rodzicow przed fakten dokonanym :p:p hehe ... ale by byla afera na szczescie sie zgodzili ja na poczatku mialam miec w nosie ale w szkole nie moge ... :/:/ PZDR.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sandrina
Elo wszystkim:)To znowu ja;)Mam już kolczyka 3 tygodnie i 1 dzień i normalnie się kąpię już przestało ropieć,zaczerwienione leciuteńko u góry:)Hehe myślę,że pod koniec lipca się dokładnie wygoi ,a w y jak sądzicie z góry dzięki??Aha i mam pytanie bo ja mam kolczyka leczniczego w pępku co go się odkręca u góry i u dołu też,taki jakiś inny,i mnie wkurza on ,jak się wygoi wymieniam go xD Buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kolczyczek
Hey mam pytanie i bardzo prosze o odpowiedź. Mam kolczyk w pępku od marca. Smarowałam trybiotykiem niedługo po przekłuciu a ostatnio ok od 2 tygodni bardzo zaczęło mi się paskudzić. Ropieje mi i leci krew a dziś rano myślałam że zgubiłam kuleczkę ta z góry kolczyka ale okazało sie ze schowała sie ona do środka... Słyszałam coś że bardzo dobry na gojenie jest jakiś żółty proszek ale nie znam nazwy... może któraś z was używała albo uzywa jakiś dobry środek??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Andzia pp. i lepiej wlasnie prosic rodzicow chocby i rok lub wiecej az sie zgodza niz robic bez ich wiedzy a potem se narobic klopotow bo jescze jak zacznie sie cos paprac np. to rodzice wciaz beda sie ciebie czepiac o ten kolczyk etc. a najgorzej jesli straca zaufanie bo w tedy jest jakas chujowa atmosfera w domu.... zwlaszcza przez jakis tydz. dwa :]] moja mama na szczescie tez sie zgodzila ale mysle ze jakby sie nie zgodzila to bym poprostu zostawila ten temat na jakis czas i potem powrocila do niego i tak dalej i tak dalej ;]] Sandrina... moze sie zagoic do konca ale nie mow od razu hop;) bo moze ci sie zagoic idealnie a np. w sierpniu zrobic niespodzianke i sie spaskudzis :] a kolczyk leczniczy puki co nos ... najlepiej nosic przez jakies 2, 3 miesiace po przekluciu bo jak zaczniesz zmieniac i kombinowac to mozesz cos nam naruszyc i znow bedzie trzeba czekac na gojenie ;) Kolczyczek. niestety niezbyt ci pomoge bo osobiscie nie uzywalam zadnego proszku zoltego pomijajac ze pierwszy raz o czyms takim slysze... ja uzywalam tylko wody utlenionej i przez krotki czas tribioticu. wiele osob poleca sol fizjologiczna i jeszcze kilka osob wczesniej na forum pisalo o jakiejs innej masci ale wlasnie nie pamietam juz nazwy. i podobno po niej sie im dobrze goilo... nie wiem albo sie cofnij troche i poszukaj albo poprostu poczekaj moze ktos jeszcze napisze o niej :P pozdr.!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krysdia
ider dzisiaj do tabu pepek przebic uu boje sie :(( :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie ma się czego bac. Powtarzaj sobie ciagle nie boje sie nie boje sie. i przestaniesz sie bac ! x33

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gniezno89
Hej laseczki,no ja niestety musiałam wyciagnac kolczyk,poniewaz nadciagnełam go i trzymał się zaledwie na 4-5 mm skóry:(szkoda mi go,bo bardzo sie z nim żyłam(miałam go od 15 kwietnia br.).Mam nadzieje ze szybko zagoi sie dziureczka i przebije sobie od nowa:)pozdrawiam:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
krysdia... nie ma sie czego bac ;) zamiast sie niepotrzebnie zamartwiac pomysl o efekcie :D gniezno89 zycze powodzenia :) na pewno dosc szybko sie zagoi i jeszcze pewnie w te wakacje zdazysz przebic :D pozdr.!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Laryss
kolczyczek może chodziło Ci o rivanol to jest żółte ale w płynie ... z tego co wiem to jest jeszcze w tabletkach do rozpuszczania w wodzie ale w proszku może też jest ... rivanol na rany jest idealny ale tą zółtą barwą barwi ciało i pępek będzie zółty:D hehe ale słyszałam że rivanolem też przemywali , ja mam w buteleczce i na nim pisze tak : "odkażanie skóry i błon śluzowych oraz powierzchniowych uszkodzeń powłok ciała" użycie: miejsca chorobowo zmienione przecierać kilka razy dziennie stosować w postaci okładów przymoczek i płukań no i to na tyle :D pzdr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×