Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Batmanka

kolczyki w pępku.........

Polecane posty

Gość wildcat
daria gubin ---proponuje zmienić kolca na bioplastowego,szybciej sie goi.A co do tego Twojego, moze poprostu nie byl wysterylizowany i znajdoway sie na nim bakterie ,z tad pewnie te problemy... majeczka XDDDDDDD ---- proponuje zglosic sie do osoby ktora zajmuje sie piercingiem,nie do kosmetyczki bo to barbarzynstwo,samemu tez nie radze bo moga wystapic skutki uboczne... http://www.wildcat.pl/abc6.htm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
daria gubin ---proponuje zmienić kolca na bioplastowego,szybciej sie goi.A co do tego Twojego, moze poprostu nie byl wysterylizowany i znajdoway sie na nim bakterie ,z tad pewnie te problemy... majeczka XDDDDDDD ---- proponuje zglosic sie do osoby ktora zajmuje sie piercingiem,nie do kosmetyczki bo to barbarzynstwo,samemu tez nie radze bo moga wystapic skutki uboczne... http://www.wildcat.pl/abc6.htm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wildcat
daria gubin ---proponuje zmienić kolca na bioplastowego,szybciej sie goi.A co do tego Twojego, moze poprostu nie byl wysterylizowany i znajdoway sie na nim bakterie ,z tad pewnie te problemy... majeczka XDDDDDDD ---- proponuje zglosic sie do osoby ktora zajmuje sie piercingiem,nie do kosmetyczki bo to barbarzynstwo,samemu tez nie radze bo moga wystapic skutki uboczne... http://www.wildcat.pl/abc6.htm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość daria gubin
acha... mam jeszcze jedno pytanie .... czy jak bede miała małego kolczyka z tytanu przez zime to w lato moge zalorzyć długi kolczyk z srebra ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Martasia
Czesc Wam Wszystkim;) mam pytanie pepek przebilam w polowie czerwca, teraz mamy poczatek pazdziernika... oczywiscie jeszcze mi sie nie zagoil, ale to nic w porownaniu do mojej dziurki. Na poczatku byla skorka chwycona na 1cm a teraz mi z tego zostalo 2mm?? juz jest prawie przezroczysta i boje sie ze mi sie przerwie... czy ktos mi poradzi co mam zrobic?? chce miec ten kolczyk, bo bardzo mi sie podoba a goilo sie dlugo i co teraz wyciagnac?? isc znowu zaplacic za przeklocie i znowu przechodzic od nowa pielegnacje itd, przeciez w pierwsze dni po przeklociu nawet schylac sie nie moglam.. A jak ta dziurka mi sie przerwie i zagoi to zrobi sie blizna... przebije wyzej i co kolejna blizna... co mam zrobic???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xXLolaXX
Moim zdaniem powinnas wyciagnac kolczyk. Moja znajoma miala taka akcje.tez przerwala jej sie skora,bo zachaczyla kolczykiem gdy zdejmowala bluze.z tego co widzialam to ból byl nie do wytrzymania...no i blizna po tym nie wyglada za ciekawie...;/ poprostu po przekluciu skóra jest spuchnieta,pozniej ta opuchlizna schodzi i dlatego zostaje tak malo skory. lepiej nie ryzykowac i go wyjąć.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Martasia
Dziekuje za odpowiedz, tylko niestety za pozno... bo juz wczoraj przy kapieli mi sie przerwal. Na szczescie nie blalo bo nie mialo co... 2 mm skory?? pozniej troche szczypalo tylko teraz brzydko to wyglada stercza mi jakies 2 koncowki skory... i pewnie mi sie to juz nie złączy??? czuje sie okropnie z takim pepkiem.. a czy kolezance tez tak sterczy? czy juz sie zlaczylo??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Martasia
Dziekuje za odpowidz tylko niestety za pozno wczoraj by kapieli mi zerwal... na szczescie nie bolalo, bo nawet nie mialo co 2mm skory... wieczorem troszke szczypalo. Tylko teraz to wyglada okropnie stercza mi takie 2 koncowki skory i czy to mi sie zagoi?? zenby nie bylo idac ze skora sie zerwala czuje sie jak jaczurka bo podobna ma koncowke jezyka... czy kolezance to sie zagoilo, ze pepek jest normalny??? Martwi mnie to... wyglada tak odstaje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Martasia
Dziekuje za odpowidz tylko niestety za pozno wczoraj by kapieli mi zerwal... na szczescie nie bolalo, bo nawet nie mialo co 2mm skory... wieczorem troszke szczypalo. Tylko teraz to wyglada okropnie stercza mi takie 2 koncowki skory i czy to mi sie zagoi?? zenby nie bylo idac ze skora sie zerwala czuje sie jak jaczurka bo podobna ma koncowke jezyka... czy kolezance to sie zagoilo, ze pepek jest normalny??? Martwi mnie to... wyglada tak odstaje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Andzia pp
ojjjj :/:/ nie za ciekawie wlasnie tak jest czasami sa ranki po przeklociu i jak sie goja zostaje zoraj mniej skory przynajmniej to zaobserwowalam :/ ciekawe co bedzie z moim ale teraz mi sie strasznie babrze :/:/ Boje sie o niego .... pozderki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Andzia pp
ojjjj :/:/ nie za ciekawie wlasnie tak jest czasami sa ranki po przeklociu i jak sie goja zostaje zoraj mniej skory przynajmniej to zaobserwowalam :/ ciekawe co bedzie z moim ale teraz mi sie strasznie babrze :/:/ Boje sie o niego .... pozderki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Andzia pp
ojjjj :/:/ nie za ciekawie wlasnie tak jest czasami sa ranki po przeklociu i jak sie goja zostaje zoraj mniej skory przynajmniej to zaobserwowalam :/ ciekawe co bedzie z moim ale teraz mi sie strasznie babrze :/:/ Boje sie o niego .... pozderki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Klakla
Mam problem mam 12 lat i chce sobie zrobić kolczyka w pępku bo mi się podoba, ale moja mama nie chce mi pozwolić doradzcie co mam zrobić prosze czekam na odpowiedz na gg 12383457.PROSZE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość daria gubin
ej jak ja mam zrobić żebym mogła nosić kolczyk z srebra .... bo do tej pory jak nosiaąłm to mi sie paparał pepek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość daria gubin
ej jak ja mam zrobić żebym mogła nosić kolczyk z srebra .... bo do tej pory jak nosiaąłm to mi sie paparał pepek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość misia928
hej wszystkim:)mam kolczyk od wczoraj:)narazie nic sie nie paprze i nie puchnie:) wogóle go nie czuje:) za wszystko zapłaciłam 13 zeta.przebijała mi kumpela strasznie bolało ale teraz jets super .warto byłoi:):)a zeby nie było blizny czy cos podobnego polewac trzeba spirytusem salicylowym i wodą utlenioną:):)pozdrawiam pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ILoveJolantaRutowicz
Klakla : mozesz zrobić po tajniaku [ co odradzam ] lub nie robić . Innego wyjscia raczej niee ma . misia928 : blizna będzie ..dziura też . Jak potem wyjmiesz , to zostanie blizna chocby niewiem co . daria gubin : jak to - w ogole nie nosiłas kolczyka ? Ja osobiscie mam 12 lat kolczyka ponad miesiac ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Andzia pp
teraz sie nie bebrze .... poczekaj pare dni :):) ILoveJolantaRutowicz: masz 12 lat ?? hehe ja mam 13 xD mam kolezanke ona tez ma kolczyak a ma 12 :):) tylko ona miala drugo raz przebijane bo poprzedni jej wypadl :/:/ pozderki ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość daria gubin
ja mam kolczy od maja :) i nosiłam kolczyk ze stali chilurgicznej a potem zmieniłam na srebry ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ILoveJolantaRutowicz
daria gubin : Aha , bo myslalam ze wcale nie nosilas ;] Andzia pp : Hehe ;] Ja robilam u kosmetyczki i mi starzy pozwolili ;D Mój kolczyk ma sie dobrze ;] Skory narazie chyba ma pod dostatkiem bo wyslaje tylko ze 2 mm precika ;] ;D Heh ;] Pzdr 4 All ;**

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ILoveJolantaRutowicz
daria gubin : Aha , bo myslalam ze wcale nie nosilas ;] Andzia pp : Hehe ;] Ja robilam u kosmetyczki i mi starzy pozwolili ;D Mój kolczyk ma sie dobrze ;] Skory narazie chyba ma pod dostatkiem bo wyslaje tylko ze 2 mm precika ;] ;D Heh ;] Pzdr 4 All ;**

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ja xd
Taa a mi jakos qmpelka przkula i zyje xDD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Andzia pp
hehe :] moj kolczyk niby sie zagoil ale jeszcze sie czasami babrze ... mysle ze juz bym mogla wymienic na zlotego ale warto poczekac :):) pozderki --------> FoR aLl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Oleczkaxd
Ja mam osobiście 13 lat i nie moge patrzeć jak inne 13-latki takie głupoty piszą :P aa i za tydzień ide sobie zrobić kolczyka ,,,, nigdy bym tego nie zrobiła w tajemnicy a nawet jakbym chciała to by sie nie dało :P =)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Oleczkaxd
Ja mam osobiście 13 lat i nie moge patrzeć jak inne 13-latki takie głupoty piszą :P aa i za tydzień ide sobie zrobić kolczyka ,,,, nigdy bym tego nie zrobiła w tajemnicy a nawet jakbym chciała to by sie nie dało :P =)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Beaciaa1709
ja zrobilam sobie 5 dni temu kolczyk nic mnie nie bolalo chodz jak to czlwoiek martwi sie ze bedzie bolec...robilam u kolezanki ktora zaqjmuje sie takimi rzeczami....powiem wam ze bardzo fajnie mi sie goi jak narazie nie ropieje przemywam kilka razy kolczyk woda utleniona i jakos nie narzekam moje kolezanki tez tak robily...goi sie fajnie chociaz dziurki wokol sa jeszcze troche czerwone..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Beaciaaa1709
ja zrobilam sobie 5 dni temu kolczyk nic mnie nie bolalo chodz jak to czlwoiek martwi sie ze bedzie bolec...robilam u kolezanki ktora zaqjmuje sie takimi rzeczami....powiem wam ze bardzo fajnie mi sie goi jak narazie nie ropieje przemywam kilka razy kolczyk woda utleniona i jakos nie narzekam moje kolezanki tez tak robily...goi sie fajnie chociaz dziurki wokol sa jeszcze troche czerwone..mam kolczyk zdrowotny i mysle ze to on duzo daje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaasioolka
Wiele razy wypowiadałąm sie na ten temat na tym forum, i dlamnie to głupota przekuwac sobie samemu pepek nie wiadomo co potem moze sie stac .. nie ma to jak profesjonalizm.. a co do przekluwanie bez wiedzy rodzicow.. wasza sprawa;) Becia1709 : to raczej normalne ze masz zaczeriwenione. znaczy ja nie mialam ale tak sie zdaza ja polecam smarowac maścią TRIBIOTYK ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaasioolka
Wiele razy wypowiadałąm sie na ten temat na tym forum, i dlamnie to głupota przekuwac sobie samemu pepek nie wiadomo co potem moze sie stac .. nie ma to jak profesjonalizm.. a co do przekluwanie bez wiedzy rodzicow.. wasza sprawa;) Becia1709 : to raczej normalne ze masz zaczeriwenione. znaczy ja nie mialam ale tak sie zdaza ja polecam smarowac maścią TRIBIOTYK ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×