Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Batmanka

kolczyki w pępku.........

Polecane posty

Gość Anuśśia . 33
` Witam . 5 dni temu koleżanka przebijała mi pępek .Nic nie bolało . ! nie ma się czego bać . ! Odbywało się to w warunkach domowych ale było sterylnie . Kolczyk oczywiście zawsze na początek ze stali hirurgicznej ( nie uczula itp . ) teraz rana jest troszkę zaczerwieniona i wydziela troszeczkę dziwnej substancji . ale nic nie boli . ! codziennie trzy razy dziennie daję na nią troszeczkę maści trybiotic ( do kupienia w aptece ok. 1,50 . zł ) mam nadzieję że szybko szię zagoi . ; D . Trzymajcie kciuki . ! - oczywiście mama nic nie wie ; dd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anuśśia . 33
` Witam . 5 dni temu koleżanka przebijała mi pępek .Nic nie bolało . ! nie ma się czego bać . ! Odbywało się to w warunkach domowych ale było sterylnie . Kolczyk oczywiście zawsze na początek ze stali hirurgicznej ( nie uczula itp . ) teraz rana jest troszkę zaczerwieniona i wydziela troszeczkę dziwnej substancji . ale nic nie boli . ! codziennie trzy razy dziennie daję na nią troszeczkę maści trybiotic ( do kupienia w aptece ok. 1,50 . zł ) mam nadzieję że szybko szię zagoi . ; D . Trzymajcie kciuki . ! - oczywiście mama nic nie wie ; dd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kiiiniaaaa
Hej .. Mam kolczyk 2 dni i fajnie jest ;P troche baoli ale to jak zawsze chyba nie ;P nom ... Mam pytanie ;> czy mam to czymś przemywać ?>? np. wodą utlenioną?? Odp ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kiniaaaaa
Hej .. Mam kolczyk 2 dni i fajnie jest ;P troche baoli ale to jak zawsze chyba nie ;P nom ... Mam pytanie ;> czy mam to czymś przemywać ?>? np. wodą utlenioną?? Odp ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kiniaaaaa
Hej .. Mam kolczyk 2 dni i fajnie jest ;P troche baoli ale to jak zawsze chyba nie ;P nom ... Mam pytanie ;> czy mam to czymś przemywać ?>? np. wodą utlenioną?? Odp ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość muniaaa . korek
kiniuuuu .Nigdy nie przemywaj takiej rany wodą utlenioną . Poniewarz ona wysusza i takim sposobem możesz doprowadzić do wyrwania kolczyka . Po drugie wode utlenioną stosuje się do ran powierzchownych , a ranę po kolczyku zapcha . Niektórzy stosują wode utlenionom . Ale ty najlepiej kup tribiotic [ do kupienia w aptece koszt jednej saszetki ok. 1.50 ] i smaruj trzy razy dziennie . Moźesz dodatkowo kupić sobie mydło antybakteryjne i umyć nim rane przezd nałożeniem tribioticu . ; ** - powodzenia .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość patuśśś
hmm:) mam kolczyka od tygodnia. w niedziele, przed przekłuciem czytałam tutaj wypowiedzi niektórych lasek. wcale, nie wygląda to tak strasznie, jak mówią;/ chyba więcej dodają niż, widziały;/ jednak odważyłam się i poszłam, było to kilka sekund, bolało tylko naciągnięcie, skury, w pewnym momencie, pani kosmetyczka, powiedziała, "jesteś przekłuta":) bardzo sie ucieszyłam, nie mam z kolczykiem, żadnych problemów, jest śliczny:P moge, pogadać z osobami które się nie mogą zdecydowac na GG:) 11049541:P pozdrawiam:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość patuśśś
hmm:) mam kolczyka od tygodnia. w niedziele, przed przekłuciem czytałam tutaj wypowiedzi niektórych lasek. wcale, nie wygląda to tak strasznie, jak mówią;/ chyba więcej dodają niż, widziały;/ jednak odważyłam się i poszłam, było to kilka sekund, bolało tylko naciągnięcie, skury, w pewnym momencie, pani kosmetyczka, powiedziała, "jesteś przekłuta":) bardzo sie ucieszyłam, nie mam z kolczykiem, żadnych problemów, jest śliczny:P moge, pogadać z osobami które się nie mogą zdecydowac na GG:) 11049541:P pozdrawiam:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość daria malia
15 przekułam sobie pępek sama i t nie poczułam i do tej pory nie czuję . MAM PYTANIE : czy można się kąpać ???????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Patuss1005
Tak mozna się kompac ale lepiej pod prysznicem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Makosia x3
``Boytle`` Sądzę Ze Jesteś Osobą Z Doświadczeniami Ja Tam nie Mowie Ze Możesz Mieć 14 Lat Czy Tez 50 Po Tych Komentarzach Mogę Stwierdzić Ze Jesteś Na Tyle Dojrzała Aby Odpowiedzieć Na Moje Pytanka :D ''Jaki Profesor Ze Mnie'' x]] ..Ok Ja Mam 13 Latek I Bardzo Chcę mieć Kolczyk W Pępku Wypowiadałam Się Na Wielu Forach Mam Nadzieje Ze Na tym Mi Pomogą Więc.: `` Czy Kolczyk W Pępku Boli.? ``Ile Się To Goi.? ``Prawdopodobne Jest To Ze Jak Samemu Sobie Przekuwasz Możesz Dostać Aids Lub Hif .? ``A kurt Musi Być Kolczyk Ze Stali Chirurgicznej.? ``Czy Po Przekuciu Rodzice Mogą Się Skapnąć Ze Mam Kolczyk.? ``Jak Przekonać Rodziców.? ``Jak Samemu Zrobić Kolczyk .? Dziaa.. x]] ......No To Jak Jusz Mówiłam Mam 13 Latek Mama stanowczo Mówi Mi Nie Na Moje Propozycje Na Kolczyk W Pępku..x[[ Bardzo Mnie To Smuci Chociasz Jestem Świadoma Tego Ze Mama Się O Mnie Boi.! Zebym Niedostała Zakarzenia Jestem Mądra Osobą I Dlatego Zadaje Te Banalne Pytania Aby Upewnić Się Czy Napewno Opłaca Się Miec Kolczyk W Pępku I Jak Niedaj Boze Wydanie Sie Ze Go ''Niby'' Mam .! Więc Prosze Odpowiedzcie Mi Na Te Pytanka..;PP Ok .? x]] Paa..! Dobranoc :**

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lindzia096
A więc tak : mam 12 lat dzisiaj przekułam pępek pępek przekówała mi jedna z najlepszych specjalistek w Łodzi boleć bolało tylko troszeczkę jak złapała skurę tymi szczypcami ale ogólnie samego przekucia nie czułam ;] Zapłaciłam 90zł z kolczykiem bo jakaś świąteczna promocja czy coś takiegy ;P Czyli wsumie grosze jak na specjalistkę. Moi rodzice zgodzili się bez problemu(większego) tata ze mna pojechał :) wygląda ślicznie chociaz przez tydzień mam go mieć pod bandazykiem takim malutkim zeby nie wdała się infekcja ;p ogolnie polecam ślicnie wygląda :D jeśli macie jakiekolwiek pytania to piszcie na gg 10031138 albo e-mail lindzia096@gmail.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mentossik
hej :) mam problem z kolczkiem w pepku.. mialam go robione w sierpniu u kosmetyczki :0 . a teraz zauwazylam ze mam mniej skory niz bylo na poczatku.. czy to jest ta migracja ? musze wyciagnac kolczyk ;(?? czy moze jest jakis inny sposob ? bo dziurke mam doskonale zagojona :) i nie goilo sie xdlugo :0 pzdr :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mentossik
hej :) mam problem z kolczkiem w pepku.. mialam go robione w sierpniu u kosmetyczki :0 . a teraz zauwazylam ze mam mniej skory niz bylo na poczatku.. czy to jest ta migracja ? musze wyciagnac kolczyk ;(?? czy moze jest jakis inny sposob ? bo dziurke mam doskonale zagojona :) i nie goilo sie xdlugo :0 pzdr :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mentossek
hej mam problem z kolczkiem w pepku.. mialam go robione w sierpniu u kosmetyczki : ). a teraz zauwazylam ze mam mniej skory niz bylo na poczatku.. czy to jest ta migracja ? musze wyciagnac kolczyk ;(?? czy moze jest jakis inny sposob ? bo dziurke mam doskonale zagojona i nie goilo sie za dlugo tylko ze teraz jest mniej skory na tym kolczyku wie ktos dlaczego tak sie robi?? z gory dzieki ;*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poomocy
Dziewczyny piszecie tu ze szybko sie zarasta.. aj włąsnie sie o to boje wszysyc mówili mi ze msc cza czekac az zarosnie wiec wyjełam sobie wczoraj na noc i co dzis rano nie moge włozyc kolczyka :( NIee! czy naprawde dziurka mi zarosła ?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lindzia096
Słuchaj chyba widzisz czy masz zarośniętą dziórkę czy nie !!! Ile ty masz tego kolczyka? Ja mam prawie tydzień i jak wyjęłam go tylko go połowy a nawet nie do połowy tylko trochę mniej to miałam problem z włozeniem bo dziórka jest świeza i jeszcze malutka bo nawt 1mm nie rozciągnięta ;/ Myśle ze powinnaś powoli wepchnąć kolczyk nawet jesli będzie trochę boleć albo ić tam gdzie CI przekówali to Ci go włoża :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lindzia096
Słuchaj chyba widzisz czy masz zarośniętą dziórkę czy nie !!! Ile ty masz tego kolczyka? Ja mam prawie tydzień i jak wyjęłam go tylko go połowy a nawet nie do połowy tylko trochę mniej to miałam problem z włozeniem bo dziórka jest świeza i jeszcze malutka bo nawt 1mm nie rozciągnięta ;/ Myśle ze powinnaś powoli wepchnąć kolczyk nawet jesli będzie trochę boleć albo ić tam gdzie CI przekówali to Ci go włoża :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SuperKaŚś
SiemanQo .. ;)) Mam takie pytanka . Jeśli mogę to proszę o szybką odpowiedź . A więc ja się interesuje piercingiem i to długo, lecz nigdzie nie mogę wyczytać dokładnie z tym przemywanie dziurki . wiem, ze należy przemywać rumiankiem lub szałwią, solą fizjologiczną i broń boże wodą utlenioną, tak ? Ale to jak z tym rumiankiem i szałwią ? Normalnie zaparzyć herbatkę i przemyć ? Czy jakoś inaczej . ? Z gÓry dzięki za Odp ; DD rObię sobie w poniedziałek . tzn kumpela mi robi, ktÓra już troche potrafi ;p I jeszcze mam pytanko co do basenów .. . bO ponoć można się kąpać w basenie, ale potem przemyć spirytusem salicynowym (chyba tak to sie nazywa) . noo bo ja chodzę do szkoły co ma co tydzień basen ;/ nO i nie wiem czy mogę . Błagam odpiszcie szybko (przepraszam, ze się tak rozpisałam, ale noo wole sie teraz dowiedziec niż potem żałować, że się nie dowiedziałam) DZIEKUJE ;* ;** .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martynqqa
przebilam pepek na wakacjach. wszystko sie dobrze goilo ale teraz kolo gornej kulki zrobilo mi sie takie czerwone wypukle. jak to naciskam od gory to dolna dziurka wychodzi takie cos biale a potem tez krew. pomozcoe mi jak najszybciej co to moze byc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martynqqa
przeklulam pepek na wakacje. wszystko dobrze sie goilo ale ostatnio zauwazylam ze przy górrnej kulce jest zaczerwieniene i wypuuklenie. gdy naciskam od gory z dolnej dziwurkki wychodzi cos bialego potem z krwia. a gdy naciskam z dolnej rto samo wychodzi z gornego otwoeu. bardzo prosze o szybko odp co to jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martynqqa
przeklulam pepek na wakacje. wszystko dobrze sie goilo ale ostatnio zauwazylam ze przy górrnej kulce jest zaczerwieniene i wypuuklenie. gdy naciskam od gory z dolnej dziwurkki wychodzi cos bialego potem z krwia. a gdy naciskam z dolnej rto samo wychodzi z gornego otwoeu. bardzo prosze o szybko odp co to jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marc65
Hej dziś miałam przebijany pępek ;D Mam 16 lat, rodzice się zgodzili i szczerze mówiac nic mnie nie bolało i wogóle nie boli ^^ Dzwine. Ale boje się że jak spuchnie to będe miec zakrutkiego tego , wkręta ' ?? i wtedy będzie bolec. Przebijała mi kosmetyczka , niestety nigdzie nie ma salonu specialnego ;| i wzieła 90 zł. Narazie jest ok. Ale ten kolczyk podchodzi mi z lekka tak do góry . Jak wszystko ładnie się zagoi to sobie poprawie. Ale mam pytanko - jak z tym , wkrętem ''powinno być ?? a to zdjecie mojego kolczyka, zobaczcie jak wygląda i czy jest dobrze usadowiony ^^ Narazie nie jest załadny ale lepszych nie było ;D http://pl.tinypic.com/view.php?pic=iqag5t&s=5 Nie piszcie że jestem pusta bo do kosmetyczki poszłam ale ma ona bardzo dobra opinie w tym kierunku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agus13
hej mam 13 lat i za miesiac planuje s obie zrobic kolczyk z przyjaciolka i mysle bo sa plusy i minusy podobno nie mzona robic brzszkow i wogoleee a co do marcus65 to kolczyk wygloda suuuuperi jeszcze masz plaski brzuch ;]]]]]]]]]]]]]]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Caarolinka
Do poomocy : Skóra napewno Ci nie zarosła bo ja po jednym dniu wyciągnęłam i włożyłam bez problemu.:] Do superkaś: Przemywaj tylko solą fizjologiczną NIE WODA UTLENIONA! I lepiej żeby Ci kumpela nie robi :] Do martynqa : Nic się nie dzieje,załapałaś prawdopdobnie jakąś infekcje więc przemywaj to np solą fizjologiczną,to białe to prawdopodobnie ropa. a krew? nie wiem z kąd się wzięła,więc lepiej tam nie dłób :] Do agus13: Nie wiem kto Ci takie głupoty naopowiadał :] Brzuszki możesz robić,wszystko możesz robić,kolczyk w pępku to nie choroba :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Caarolinka
Do poomocy : Skóra napewno Ci nie zarosła bo ja po jednym dniu wyciągnęłam i włożyłam bez problemu.:] Do superkaś: Przemywaj tylko solą fizjologiczną NIE WODA UTLENIONA! I lepiej żeby Ci kumpela nie robi :] Do martynqa : Nic się nie dzieje,załapałaś prawdopdobnie jakąś infekcje więc przemywaj to np solą fizjologiczną,to białe to prawdopodobnie ropa. a krew? nie wiem z kąd się wzięła,więc lepiej tam nie dłób :] Do agus13: Nie wiem kto Ci takie głupoty naopowiadał :] Brzuszki możesz robić,wszystko możesz robić,kolczyk w pępku to nie choroba :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejjj :D ale mnie tu długo nie było :D Boytle witam po długiej przerwie ;p Z moim pępkiem już wszystko ok teraz wymieniam na kolczyki jakie chcę :D ostatnio \"zaraziłam\" moją kumpele chęcią na kolczyka w pępku i zrobiła sobie to cudeńko :) Jak ja czuje się staro... w marcu stuknie mi 20 lat hehe :D pzdr!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DzzzStyNQ
Ja robiłam kolczyk wczoraj i jak narazie jest spoko Robila mi taka dziewczyna która sie juz na tym troche zna. Mam tylko jedno pytanie: Czy kolczyk[dolna kulka] powinien siedzieć caly w pępku? bo u mnie jest tak ze dolna kulka siedzi w pepku cala a górna troche odstaje. Czekam na odp ;) I jeszcze jedno przemywałam do tej pory woda utleniona. TO prawda ze nie wolno ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lindzia096
1. To GŁUPOTA ze nie mozna przemywać wodą utlenioną !!! Mi pępka nie przekówała kolezanka, kosmetyczka, ciocia ani nikt taki tylko profesjonalistka w studiu piercingu :] pępek przekułam 22.12.2008 i na drugi dzień jak odkleilam plaster z opatrunkiem przemyłam wodą utleniona to jak nie miałam to do tej pory nie mam nawet czerwonego pępka !!! nie paprze mi się nie ropieje nic przemywam wodą utlenioną 3 razy dziennie !!! Na dobrą sprawę mogę już wymienić kolczyka ale na razie nie chce !!! Nie mogę przez pół roku iść na basen bo pępka nie mozna rozmoczyć :) Duzo wiem na ten temat więc jak będą jakieś pytania to pisać na gg 10031138

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×