Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Batmanka

kolczyki w pępku.........

Polecane posty

Gość Nieprzenikniona
wiem.XD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej. mam 14lat i chce zrobic sobie kolczyk w pepku. problem w tym ze mam malo idealny brzuszek z tluszczykiem. czy w moim przypadku dziurka moze goic sie dluzej ? ? dodam tez ze czytalam pare stron waszych wypowiedzi i mam zamiar zrobic sobie kolczyk u dobrej kosmetyczki lub w studio tatuazu. prosze pomozcie !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej. mam zamiar zrobic sobie kolczyk w pepku tyle ze mam malo idealny brzuch z tkanka tluszczowa (jak kazdy, tyle ze u mnie troche jej jest :P ) czy w moim brzuchu dziurka moze goic sie dluzej i moze bardziej bolec ? prosze pomozcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej. mam zamiar zrobic sobie kolczyk w pepku u dobrej kosmetyczki, tyle ze mam malo idealny brzuch z tkanka tluszczowa (jak kazdy, tyle ze u mnie troche jej jest :P ) wzielam sie za cwiczenia i tluszczyk zamienia sie powoli w miesnie. kolczyk na poczatku wakacji zrobie wiec mam czas na spalanie. teraz pytanie. czy w takim brzuchu jak moj dziurka moze dluzej sie goic i bardziej bolec ? prosze pomozcie !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ruksii a co ma piernik do wiatraka? gojenie się przekłucia to kwestia indywidualna czyli zależy tylko i wyłącznie od Twojego organizmu. Kolczyk na początku wakacji odradzam, pewnie będziesz chciała się kąpać w jakimś jeziorku czy morzu a to jest nie wskazane przez miesiąc chociaż i nawet po miesiącu przekłucie może wyglądać na wygojone a po kąpieli w akwenie wodnym niespodzianka i zacznie ropieć. Nieprzenikniona samo przekłucie trwa kilka sekund, wcześniej zaznacza miejsce przekłucia specjanym markerem, skórę chwyta w szczypce i przebija :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Oluś.
Ja przekłuwałam pępek u kosmetyczki , 3 dni temu , jak na razie dobrze się goi ;] i super wygląda :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki za odpowiedz . a co do tego " co ma piernik do wiatraka" to wczesniej jakas dziewczyna napisala ze jesli ktos nie ma tluszczyku to sie szybciej goi, wiec mialam chwile zwatpienia :) a i sorry ze tak duzo wyslalam wiadomosci ale nie chcialo mi wyslac a jak wyslalo to ich od pyty ;d haha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to ta dziewczyna jakieś pierdoły napisała :) a mi też się tak dzieje na kafe, że wysyła po kilka albo błąd jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nieprzenikniona.
Pomyliłam się , miejsce gdzie planuję zrobić to studio tatuaży. ;) Ulżyło mi, ponieważ, jest tam mniejsze prawdopodobieństwo, że bd jakieś zakażenie pomimo tego ze bd o niego dbala. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nieprzenikniona.
Jednak miejsce w którym planuje przekuć , to salon . ;)) od razu lżej na sercu .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Słuchaj sprawa jest taka, że w salonie też mogą spaprać różne przebicia dlatego trzeba iść do sprawdzonego. Są kosmetyczki, które robią wszystko w porządku ale częściej słyszy się o spapranych przekłuciach przez nie niż przez piercerów. A jeśli chodzi o zakażenie to jeśli używa się rękawiczek, nowych sterylnych igieł i szczypiec które były wysterylizowane w autoklawie to bez różnicy czy to kosmetyczka czy piercer. Pamiętaj 50 % to dobrze zrobione przekłucie, a 50 % to Twoja pielęgnacja i dbanie o kolca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nieprzenikniona.
No tak, wiem, wiem. Salon jest sprawdzony gdyż wiele moich koleżanek przebijało se tam kolczyk w pępku i są zadowolone. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wydaje wam się że 12 lat to trochę za mało na kolczyk w pępku? Ja jakoś nie wyobrażam sobie dzieci w podstawówce z kolczykami..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wydaje wam się że 12 lat to trochę za mało na kolczyk w pępku? Ja jakoś nie wyobrażam sobie dzieci w podstawówce z kolczykami..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nieprzenikniona.
No 12 lat, to już lekka przesada, ale 13, to już czemu nie. ; ))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zabcia2006199316
jt uwazam ze 12 lat [z reszta i 13 tez] to za malo zeby robic sobie klolczyka w pepku....wogole to mysle ze mozna go robic dopiero od 16l bo glupota jest jak gowniary 12 lat chca go miec dla szpanu;/ masakra pozdr dla wszystkich;*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zabcia2006199316
jt uwazam ze 12 lat [z reszta i 13 tez] to za malo zeby robic sobie klolczyka w pepku....wogole to mysle ze mozna go robic dopiero od 16l bo glupota jest jak gowniary 12 lat chca go miec dla szpanu;/ masakra pozdr dla wszystkich;*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fanka_Miley_Cyrus
Cześć dziewczyny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nieprzenikniona.
A kto tu mówi, że chcą go mieć tylko i wyłącznie dla szpanu ? Jak nie wiesz, to nie mów. ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PauLuSiiIaA
Zgadzam sie z wpisem wyżej.! Skad wiesz czy to jest dla szpanu.? Jak nie wiesz to sie nie odzywaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karolka -*
Wiem sama po sobie ze mając 12-13 lat to miałam pstro w głowie i patrząc na inne tak młode dziewczyny wydaje mi się, że mają to samo. Wtedy tez chciałam mieć nie wiadomo co. Teraz jak o tym myślę towiem, że więkdszość z tych rzeczy które chciałam mieć na nic by mi się nie przydały. kolczyk w pepku mimo wszystko jest dość poważną decyzją i trzeba do tego podejść z głową. a po za tym w tak młodym wieku ciałom dopierom zaczyna się rozwijać. Dziewczyny, mam kolvczyk pomad pół roku i osstatnio wokół górnej kulki zrobiło mi się zaczerwienienie tzn. koło pręcika jest taka jasna otoczka i dopiero wtedy jest czerwone. co z tym zrobić? proszę pomóżcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karolka -*
Wiem sama po sobie ze mając 12-13 lat to miałam pstro w głowie i patrząc na inne tak młode dziewczyny wydaje mi się, że mają to samo. Wtedy tez chciałam mieć nie wiadomo co. Teraz jak o tym myślę towiem, że więkdszość z tych rzeczy które chciałam mieć na nic by mi się nie przydały. kolczyk w pepku mimo wszystko jest dość poważną decyzją i trzeba do tego podejść z głową. a po za tym w tak młodym wieku ciałom dopierom zaczyna się rozwijać. Dziewczyny, mam kolvczyk pomad pół roku i osstatnio wokół górnej kulki zrobiło mi się zaczerwienienie tzn. koło pręcika jest taka jasna otoczka i dopiero wtedy jest czerwone. co z tym zrobić? proszę pomóżcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość filozofka ja xD
nie przesadzajcie ........ 12/13/14 lat to za malo.....jeszcze troche to w wieku 12l bd sobie robic w jezyku.....a moze i miedzy pośladkami wedlug mnie to takie rozpuszczone małolaty.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość filozofka ja xD
nie przesadzajcie ........ 12/13/14 lat to za malo.....jeszcze troche to w wieku 12l bd sobie robic w jezyku.....a moze i miedzy pośladkami wedlug mnie to takie rozpuszczone małolaty.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nieprzenikniona.
Filozofka, a 15 lat, to już może wystarczająco, co ? bez przesady .. To, że ty tak miałaś, to nie znaczy, że każdy tak ma. ;) Ja mam swoje powody, dla których mi się ten kolczyk podoba. ;d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Filozofka ja xD
Nieprzenikniona ja tak nie mialam.......mam kolca od niedawna i mam 17 l wiec nie gadaj. takie jest moje zdanie na temat robienia kolca w takim wieku. wiesz ja bym nie chciala zeby moja corka w przyszlosci miala kolczyka majac np 13l. wedlug mnie to nie swiadczy dobrze o dziewczynie w takim wieku....ale to moje zdanie. moze ktos jeszcze tak sadzi:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ależ gorąca dyskusja od kiedy kolczyk jest wyznacznikiem inteligencji i tego kto jaki jest? Kolczyka mam od 12 roku życia i jakoś nie uważam, że to o mnie źle świadczyło. Nie chodziłam z brzuchem na wierzchu, nie chodziłam i nie chwaliłam się, że mam kolca. Oczywiście nie ma nic za darmo bo musiałam nauczyć się wtedy 800 słówek z angielskiego w 4 dni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×