Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Batmanka

kolczyki w pępku.........

Polecane posty

Gość Ja mam kolczyk 2 raz
Ja mam kolczyk przebijany 2 raz;] Pierwszym razem jak przebijałam strasznie bolało w trkacie przebijania potem już praktycznie wcale!!xD po jakiś 2 miesiącach wypadł mi ten kolczyk;/Byłam bardzo zła z tego powodu bo kolczyk ładnie się przyjoł nie ropiał i wgl.No ale cóż trudno,więc zdecydowałam sie przebić jeszcze raz . Wtedy już w sumie nic nie bolało.Również mi nic nie ropiało >Mam go do tej pory i jestem bardzo zadowolona!!Polecam wszystkim chętnym dziewczynom !xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość amaa
A mi robila kolezanka u siebie w domu ia brzdo boallo ale jest juz ok ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karolka -*
jak wypadł Ci ten kolczyk? Skóra sie przerwała czy co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karolka -*
jak wypadł Ci ten kolczyk? Skóra sie przerwała czy co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość naa
hej. Ja mam kolczyka w pępku już prawie trzy tygodnie.Podczas przekłuwania bolało, chociaż byłam pewna że będzie gorzej. Zamknęłam oczy i po krzyku :) od przekłucia staram sie przemywać ranę 2-3 razy dziennie i wszystko jest jak narazie pięknie.Goi się super no i wgląda super. Ciesze się że sie odważyłam na tego kolczyka, polecam wszystkim:))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AgaaaTa
Odchudzam się. A właściwie staram się mieć płaski brzuch. :) Czy do kolczyka w pepku trzeba miec płaski brzuch??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość arletkaaa
ja tez mam takie pytanko, bo wage mam w normie, ale brzuszek niestety nie jest taki calkiem plaski:( czy kolczyk w pepku bedzie pasowal, jak myslicie? bo chcialabym zrobic ten kolczyk w tym albo w przyszlym tygodniu, wiec bardzo prosze o rade i 3manie kciukow. w szczegolnosci, ze nie mowie o tym rodzicom i potem musze sie "ukrywac" jak bede to np. przemywac... aha, i jeszcze jedno pytanko: czy jak juz bede miala ten kolczyk i bede zrzucac kilogramy to czy to odchudzanie moze jakos zle wplynac na gojenie??? bardzo prosze o odp. pozdrawiam:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość arletkaaa
ja tez mam takie pytanko, bo wage mam w normie, ale brzuszek niestety nie jest taki calkiem plaski:( czy kolczyk w pepku bedzie pasowal, jak myslicie? bo chcialabym zrobic ten kolczyk w tym albo w przyszlym tygodniu, wiec bardzo prosze o rade i 3manie kciukow. w szczegolnosci, ze nie mowie o tym rodzicom i potem musze sie "ukrywac" jak bede to np. przemywac... aha, i jeszcze jedno pytanko: czy jak juz bede miala ten kolczyk i bede zrzucac kilogramy to czy to odchudzanie moze jakos zle wplynac na gojenie??? bardzo prosze o odp. pozdrawiam:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Żabcia2006199316
powiecie mi co jest nie tak z moim kolcem?? robiłam kolczyka na wakacje i dalej jest nie zagojony;((( mialam wczesniej kolczyka ze stali chirurgicznej no i jak go zmienilam w pazdzierniku na srebrny to sie pogorszylo a tak to bylo lepiej:(( co jest nie tak://

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Żabcia2006199316
powiecie mi co jest nie tak z moim kolcem?? robiłam kolczyka na wakacje i dalej jest nie zagojony;((( mialam wczesniej kolczyka ze stali chirurgicznej no i jak go zmienilam w pazdzierniku na srebrny to sie pogorszylo a tak to bylo lepiej:(( co jest nie tak://

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GośŚ ** **
Bardzo mozliwe ze masz uczulenie na srebro, a dokladniej nikiel w nim zawarty ; ( . Sproboj wlozyc kolczyka z tytanu albo zaloz spowrotem tego ze stali ; ). Pozdrawiam cieplutko i zycze zeby sie wszystko dobrze zagoilo ; ). Aha i jeszcze psikaj octenispeptem ; ). W moim przypadku, kiedy mialam problemy z pepkiem skuteczy byl TYLKO spirytus mimo ze wielu ludzi odradza stosowanie go ; ). No ale ja mialam calkiem inny przypadek ; ).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Żabcia2006199316
nie wiem czy to mozliwe zebym miala uczulenie na srebro bo normalnie moge nosic kolczyki srebrne w uszach,bransoletki i lancuszki.....czy to moze byc tak ze tylko na brzuchy mam uczulenie??:(( a poza tym nie mam tego octenispeptu://

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Żabcia2006199316
nie wiem czy to mozliwe zebym miala uczulenie na srebro bo normalnie moge nosic kolczyki srebrne w uszach,bransoletki i lancuszki.....czy to moze byc tak ze tylko na brzuchy mam uczulenie??:(( a poza tym nie mam tego octenispeptu://

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sweeeety28
do Żabcia2006199316 GośŚ ** ** ma racje..mi tez pomogl spirytus papralo mi sie i wylazilo mi miesa.teraz od podan 3 miesiecy mam spokuj... niedlugo bede zmieniac bo czekalam dosc dlugo na zagojenie (przez pot ktory ciagle dostawal mi sie do dziorki ;/)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karolka -*
do kolczyka w pępku nie trzeba mieć całkiem płaskiego brzuszka. Sama mam trochę zaokrąglony a kolczyk w nim wyglada bardzo sexi ( to nie tylko moje zdanie). A co do paprania sie dziurki od kolczyka to najlepsze kolczyki sdą tytanowe (polecam) i warto przemywać rumiankiem i szałwią. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karolka -*
kolczyk w pępku wyglada bardzo seksownie i nie trzeba mieć płaskiego brzycha żeby go mieć. Najlepsze kolczyki są tytanowe ( nie papra się nic), wiem to bo sama taki mam a wcześniej miałam ze stali chirurgicznej i nie było za wesolo. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karolka -*
kolczyk w pępku wyglada bardzo seksownie i nie trzeba mieć płaskiego brzycha żeby go mieć. Najlepsze kolczyki są tytanowe ( nie papra się nic), wiem to bo sama taki mam a wcześniej miałam ze stali chirurgicznej i nie było za wesolo. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość myszulka1111111111111111111111
Pierdolicie ja sobie sama przebijałam w domu nic mnie nie bolało i nawet przy schylaniu tez nie nic 0 bolu ! nawet mi ropa z tego nie leciała wszystko zagoiło sie bardzo szybko tak ze sama nawet niewiem kiedy :P nara

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ania1303
witam wszystkich. mam problem!!:/ od 8 miesięcy mam kolczyka w pępku no i wreszcie chciałabym zmienić na inny.... tylko ze mam problem bo nie wiem jak go odkręcić:( to jest takie kółeczko z kulka. kręciłam ta kuleczka we wszystkie strony i nic!!!:( może któraś z Was miała taki i wie jak go zdjąć?????? POMÓŻCIE MI PROSZĘ. Z góry dziękuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ania1303
witam wszystkich. mam problem!!:/ od 8 miesięcy mam kolczyka w pępku no i wreszcie chciałabym zmienić na inny.... tylko ze mam problem bo nie wiem jak go odkręcić:( to jest takie kółeczko z kulka. kręciłam ta kuleczka we wszystkie strony i nic!!!:( może któraś z Was miała taki i wie jak go zdjąć?????? POMÓŻCIE MI PROSZĘ. Z góry dziękuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Andzia pp
Myszulka11111 Pieprzysz farmazony dziewczyno !! xd Zawsze po przekłuciu przy schylaniu boli. Wez wogole szkoda gadać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sweeeety28
no... zgodze sie z Andzia pp.. no bo nie moze nie bolec zaraz po przekluciu..mnie bolal az do wieczora jak zrobilam po poludniu..zamiast sie schylac musialam klekac zeby sobie nic z tym nie zrobic bo balam sie ze jak bede sie schylac to bede ocierac kolczykiem o swiza rane wiec probowalam siedziec w miejscu xd pozdro dla wszysctkich i przebijanie nie jest najgorsze..3 sekundy bulu i po wszystkim... i radze w studiu tatuazy lub jakiegos piercera.... pozdro i wgl ;D ;***

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sweeeety28
no... zgodze sie z Andzia pp.. no bo nie moze nie bolec zaraz po przekluciu..mnie bolal az do wieczora jak zrobilam po poludniu..zamiast sie schylac musialam klekac zeby sobie nic z tym nie zrobic bo balam sie ze jak bede sie schylac to bede ocierac kolczykiem o swiza rane wiec probowalam siedziec w miejscu xd pozdro dla wszysctkich i przebijanie nie jest najgorsze..3 sekundy bulu i po wszystkim... i radze w studiu tatuazy lub jakiegos piercera.... pozdro i wgl ;D ;***

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sweeeety28
no... zgodze sie z Andzia pp.. no bo nie moze nie bolec zaraz po przekluciu..mnie bolal az do wieczora jak zrobilam po poludniu..zamiast sie schylac musialam klekac zeby sobie nic z tym nie zrobic bo balam sie ze jak bede sie schylac to bede ocierac kolczykiem o swiza rane wiec probowalam siedziec w miejscu xd pozdro dla wszysctkich i przebijanie nie jest najgorsze..3 sekundy bulu i po wszystkim... i radze w studiu tatuazy lub jakiegos piercera.... pozdro i wgl ;D ;***

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sweeeety28
no... zgodze sie z Andzia pp.. no bo nie moze nie bolec zaraz po przekluciu..mnie bolal az do wieczora jak zrobilam po poludniu..zamiast sie schylac musialam klekac zeby sobie nic z tym nie zrobic bo balam sie ze jak bede sie schylac to bede ocierac kolczykiem o swiza rane wiec probowalam siedziec w miejscu xd pozdro dla wszysctkich i przebijanie nie jest najgorsze..3 sekundy bulu i po wszystkim... i radze w studiu tatuazy lub jakiegos piercera.... pozdro i wgl ;D ;*** (ta strona mnie wkurza..trzeba z 20 razy wyslac wiadomosc zanim ona pojawi sie na stronie..ZROBICIE COS Z TYM!!! )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Andzia pp
sweeety28 Noo ja tez klękałam żeby nic se nie zrobić xd Starałam się nie robić żadnych gwałtownych ruchów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hotchocolate.
Hej Wam ;] Wczoraj przekułam sobie pępek.;) nie bolało, tylko przy przebiciu. narazie wszystko jest ok, myśle ,że nie będzie żadnych komplikacji. Teraz boli tylko przy schylaniu.ale to nie jest straszny ból. Miejsce przebicia nie jest czerwone, a kolczyk ogółem wygląda super. ;DD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karolka -*
ja też się zgadzam. Zawsze troche poboli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GośŚ ** **
Ale powiem Wam ze mnie przy schylaniu tez nic nie bolalo ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Żabcia2006199316
napisze mi ktos cos w mojej sprawie a nie tylko w sprawie bolu przy schylaniu??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×