Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Batmanka

kolczyki w pępku.........

Polecane posty

Dokladnie :) Jak mi dzis przebijala kolezankaktora dzis poznalam przez inna tezbylam zdziwiona jak ona to robi tak szybko dokladnie i bez bolu Jestem zadowolona a odnosnie higieny to zgadzam sie z JolvSia to zalezy jak kto dba a skoro sie decyduje to warto zadbac dokladnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniulka18>>jak Ci puchnie i coś się tam zbiera to kup Tribiotic (napewno nie zaszkodzi) tylko nie używaj go dłużej jak 7dni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Apple90
Kurcze.. Widze ze kazda ma inne zdanie na temat tego kolczyka.. Komu tu wierzyc..?? Bo własnie mam zamiar zrobic sobie kolczyk w pepku.. Ale oczywiscie nie sama.. Tylko w studiu.. Moze ktoras/ys z was jest z Łodzi i byl w jakims takim pozadnym i moglby mi go polecic ?? Uwarzacie ze warto bylo sobie zrobic tego kolczyka, baaaardzo bolalo?? JEstem strasznie wyczulona na bol, ale chcialabym sobie przebic bardzo, wiec prosze was moze znacie jakies dobre studio w Łodzi :)) Bylabym naprawde bardzo wdzieczna ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mariolcia-
moim zdaniem jest to zajebiste , zajebiście wygląda i wogóle ale nie zamierzam narazie sobie robić za jakieś 3 lata zrobie sobie i będzie zajebiście nic nie szkodzi że będzie bolało i wogóle chce mieć i se zrobię. narazię robię sobie w uszach potem w nosie i za trzy lata w pępku bedzie zajebiście!!!! radze wam zróbcie sobie jeżeli chcecie tego tak strasznie to sie nie wahajcie serio!!!!!!!!!! kocham was i pozdrawiam............

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lole3ka
kasioolka mam taka sprawa bo ty sie na tym znasz przebilam sobie kolczyk miesiac temu a 13 lipca jade na kolonie nad morze i moge sie z tym kolczykiem kapaci i czy basenach mozna??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdulik
hey girls!!!!!!!!!!!!!!! :)) ja zrobiłam sobie kolczyka w pepku tydzien temu :D zapłaciłam 80 zł. ale cos sie dzieje bo pod kolczykiem tio znaczy pod ta górna kulką mam czerwone miejsce :) bede zyła ??? :P a i słyszałam ze niewolno przemywac spirytusem salicynowym,tylko woda utleniona....:) ale zdania na ten temat sa podzielome...piszcie na moijgo maila jak cos odpoweidzcie mi na moje pytanie a ja wam pomoge rozwiazac wasze :P pozdro :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lole3ka
mam taka sprawa bo ty sie na tym znasz przebilam sobie kolczyk miesiac temu a 13 lipca jade na kolonie nad morze i moge sie z tym kolczykiem kapaci i czy basenach mozna??Piszcie na email plis:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lole3ka jak miesiąc temu czyli w kwietniu.. to od kwietnia do lipca 4 miesiące, to luz:P:P juz sie kąpać mozesz;];] A co do przemywania, ja przemywam spirytusem i jest cudnie:P A że inne dziewczyny czymś innym to ich wybór ;) Pozdro :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PAtrycja_08
Siemka wie ktoś gdzie jest jakieś studio w Jeleniej Górze tylko takie dobre:D pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczynki zadajecie dużo pytanek ja do niedawna też hehe Zależy jak będziesz nastawiona do przebijania ja szczerze się bałam to przyznam tzw bałam sie ze nie wytrzymam aleneibylo czego :P kolezanka mi tak szybko zrobila ze bylam zdziwiona ale ona juz wielu osoba robila nawet swojej mamie hehe jest dobra w tym i nei zaluje zaczerwienienia nie mam zadnego i jest dobrze :) oby tak dalej a w nosku tezm ialam kolczyk ale wyciaglam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja jednak wolę żeby kolczyk zrobił mi ten co się tym zajmuje niż koleżanka ;) jakoś nie mam zaufania do koleżanki i kosmetyczek hehe ;) już niedługo bede miała kolczyk ! JUPI! :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moja koelzanka sie tym zajmuje :) i robi to dobrze do byle jakiej bym nie poszla to akt ale do niej duzo osob z mojego miasta chodzi przebija doslownie wszedzie i ja jestem zadowolona to nei zalezy od postaci a od tego jak to robi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Apple90
Ja to niestety z kolczykiem musze jeszcze zaczekac rok.. ;p Starzy narazie nie pozwalaja.. No moze jakos namowie ich zeby w styczniu mi pozwolili ..:) Moja mama jest spoko sama ma kolczyka.. ale uwaza ze jestem jeszcze za mloda ale za rok.. :D:D Ojj ale moze uda mi sie wlasnie w styczniu ja namowic :) Macie jakies dobre sposoby.. na temat starszych? :D Jak ich przekonac..?? :D Bo ja jakos nie mam pomyslow oprocz przyczepienia sie i pieknych oczek :D:D :P Pomozcie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja nigdy nie pytałam rodziców tylko stawiałam ich przed faktem dokonanym :) Poza tym wiekszość z was ma 13 lat, a wtedy zupełnie się takimi rzeczami nie zajmowałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Własnie nie rozumiem d;aczego niektorzy rodzice mają coś przeciwko temu.. a co to takie kolczyk? To coś strasznego, że rodzicie mowią \"jesteś na to za młoda?\" Własnie nie rozumiem tego typu rozmów... Ja rozumiem w języku, bo to ma dużo swoich wad, ale w pępku? normalny kolczyk jak w uchu. A pozatym SPOSOBY jak przekonać starych, są bez sensu, bo co to da jak się powie np wszytskie dziewczyny mają, to ladnie wygląda...nic...przynajmniej na moich żadne argumenty by nie działaly. Rodzice czasem są dziwni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wiara_w_miłość
czesc pisalam juz wczesniej ale nikt mi nie odpowiedzial ;P Ile czasu trwa przekucie pepka u kosmetyczki? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i mega boli, chwilę ale jednak. Ja rok temu wyjełam kolczyk i dziurka dalej jest. Wprawdzie kolczyka już nie da rady wsadzić ale jednak ślad pozostaje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Miska88
Czesc dziewczyny ja na szczescie nigdy nei mialam klopotu z rodzicami i kolczykiem hehe :D chcialam w nosku zrobilam ale sciaglam chcialam w pepku to mam z reguly jestem osoboa ktora zawsze postaw na swoim a jesli chodzi o rodzicow i to ze nei pozwalaja to roznie bywa chca abysmy wciaz byly slodkikimi malymi dziewczynkami bez pomyslow :) oczywiscie szalonych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny ja na szczescie nigdy nei mialam klopotu z rodzicami i kolczykiem hehe :D chcialam w nosku zrobilam ale sciaglam chcialam w pepku to mam z reguly jestem osoboa ktora zawsze postaw na swoim a jesli chodzi o rodzicow i to ze nei pozwalaja to roznie bywa chca abysmy wciaz byly slodkikimi malymi dziewczynkami bez pomyslow :) oczywiscie szalonych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aniulka18
straszny kocurku mam znowu pytanie,niedawno mi sie cos robilo z gorna dziurka,ale 3-4 razy posmarowalam tribioticiem i jest ok.,teraz juz nie ma sladu, dziurka wyglada zdrowo,jedyne co zostalo to wydzielina w niewelkich ilosciach,od czasu do czasu i tylko z górnej dziurki,pępek przebijalam 8 tygodni temu,czy jakos za 2tyg moglabym juz wymienic kolczyka? pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeżeli ta wydzielina śmierdzi to jest to najprawdopodobniej ropa, więc możesz liczyc się z jakimś stanem zapalnym. Jeśli nie śmierdzi to jest to osocze i informuje o tym, że rana jeszcze do końca się nie wyleczyła - jest to zupełnie normalny objaw. Co do przekonywania rodziców - gdybym miała 12-letnią córkę to też bym jej nie pozwoliła sie przekłuwać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja mam takie pytanko ile tam na Chmielnej biora za ten kolczyk w pępku?? :) Ja prawdopodobnie w piątek za tydzień sobie zrobię jak się uda hehe :] w każdym razie już doczekać się nie moge

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewaImari
ale wy wszystkie( no prawie) siejecie panike! kazdy ma inny rodzaj skory i mu sie inaczej goi! siostra zrobila sobie tydz temu kolczyka , ja dzis i jest wszystko wporzadku, nie boli przy przekluwaniu i po tez nie! zalecamy przekluwanie :) pozdr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Stwierdzam że nie ma co się bac a skora kazdej goi sie inaczej wazne aby dbac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja myczkam z topicu jak co to jestem na moich i na gg :) nizej podane :) papapa i milego przekłuwania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×