Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Batmanka

kolczyki w pępku.........

Polecane posty

Gość Paulinka *
Dziewczynki drogie doradźcie mi!! Chcę sobie przebić pempek ale obawiam sie że bedzie mi pozniej bardzo ropiał i bede musiała go zdjąć?? iLE KOSZTUJE przebicie? A ja mam trosecke brzuszka :( niestety czy to chociaż bedzie ładnie wyglądało?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja 21 przebijałam ale wiecie ze przebilam to nei zaluje ale zaluje ze nei zrobilam tego wczesniej przed latem choc jest w maire dobrze i zalezy od skory

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olaaaaaaaaaaa
Ja sobie zrobiłam wcz\oraj kolczyk w pepku:) i jestem bardzo zadowolona. ;D nic nie bolało i w ogole mi sie ropieje ani nic ;p ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ropiec nei musi koniecznie ale zaczerwienic sie zaczerwieni :) ja juz mam kolczyka 2 tyg :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość skoota
tak sobie czytam ten wasz topik i widze że bardzo duzo dziewczyn ma obawy przed przekłuciem..nie ma się co bać!!! ja sama mam kolczyk od ponad 3 lat i to naprawde nie boli..tylko kilka sekund jak przekłuwa:) a wierzcie mi...mam porównanie bo mam tez tatuaz na brzuchu więc to bolało troszke dłużej i bardziej hehe :D ale warto wycierpiec swoje:) a powiem wam jeszcze ze teraz kolczyk zakładm średnio raz w tygodniu zeby mi sie dziurka nie zarosła :D po prostu mi się chyba znudził juz ale na poczatku byłąm nim zachwycona:D do teraz oczywiscie mi sie podoba:)pozdrawiam wszystkie dziewczyny:*jak macie jakies pytanie to chetnie opowiem o kolczyku albo tatoo:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a tak poza tym jestem nowa na tym forum dlatego serdecznie witam wszystkie forumowiczki:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hehe skoota witamy :P Kurde ja chyba sobie zrobie tatoo z tyłu troche \"nad tyłkiem\" :D :P Strasznie mi sie podoba, ale nie jestem jeszcze przekonana ;) Pozdro dla stałych i nowych dziewczyn z forum :p :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KotuS
Wczoraj przekułam pępek ;D Wgl. na początku miałam czerwone a potem to zaczerwienienie schodzilo i nie ma go już wgl. nic się nie dzieje nawet 2 razy zachaczyłam bluzką ;D A przemywam wodą utleniona :D 2 razy dziennie :P Ale skoro nic nie jest zaczerwienione i wgl. to znaczy ze cos jest nie tak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jooojooo
Czytałam wasze opinie i sie zastanawiałam czy zrobić kolczyka, ale zaryzykowałam i zrobiłam. I nie żałuje. Od dawna chcialam sobie zrobić . Dzisiaj byłam u kosmetyczki i po sprawie . Przy przebijaniu troche bolało ale ból szybko minąl i jest good. Zaj****cie to wygląda :).Na początku tez było troche zaczerwienione ale teraz juz mija :).Kazała mi przemywac spirytusem salicynowym kilka razy dziennie i tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jooojooo
a i jesczze jedno. Lepiej jest jak dziewczyna ma troche brzuszka wtedy lepiej jest przy przebijaniu :PP . Bo ja jestem chuda i miałam problemy przy przybijaniu po prostu nie miała bardzo za co złapac ...:PP

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja jestem już 5 dzień po przebiuciu i jest dobrze :) troszkę przy tej górnej kulce mam czerwone lekko, ale to chyba nic złego. Powoli nim ruszam z góry na dół ale to troszkę szczypie. A i nie wyobrażam sobie jak kolczyk może wyjsc ze skóry znaczy ją przebić Kiedy to się dzieje? Jak jest wzięta za mała ilość skóry?? Troszkę się zmartwiłam tym hehe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BziukumBuziak*
Fruti -> Jezeli zrobilas kolczyk w profesjonalnym studiu to nie masz sie o co martwic:) Oni bardzo dobrze wiedza co i jak:):) Ja to dopiero mialam... Kolczykiem w pepku pocieszylam sie moze ze 3 miesiace:( Ale przebilam sama... Na poczatku elegancko sie goi... Zero problemow... 2 razy zahaczylam bluzka i kilka razy chlopak mi zahaczyl podczas przytulanek :P i od tamtej pory zaczal sie prawdziwy Texas:P Zaczal mi ropiec... Napuchl;/ A co najgorsze zaczal sie zrywac... Precik bylo widac juz prawie wiec wyjelam... Strasznie pieklo;/;/ Rana mi sie juz goi... Nie ma sladu po kolczyku... Moze za 2-3 tyg zrobie sobie kolejny kolczyk... Ale juz u osoby,ktora sie na tym bardzo dobrze zna:):) Buziam i pozdrawiam dziewuszki:**:**:**

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też mam dość dużą ilość wziętą. A pręciku mało widać, więc to chyba dobrze. Ale teraz się trochę wystraszyłam z tym wypadaniem kolczyka i będę miała schizy, że i mi się to stanie. Oby nie bo chyba bym...:[ ostro się zdenerwowała :P Mój chłopak to jak się zapomni czasem to ręką i po brzuchu przejedzie, wtedy mam ochotę go trzepnąć bo to jeszcze jest świeże i mnie boli. Ale w większym stopniu uważa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
xxKAMCIAxx ja sama mam tatuaz na brzuchu i własnie w miejscu o którym piszesz czyli na lędzwiach:) jest to dosc popularne miejsce na tatuaz ale powiem ci że i tak bardzo fajnie sie prezentuje mimo że sporo jest opini że to juz oklepane itd.Ja sie jednak zdecydowałam i nie żałuje (jeszcze hehe) warto to jednka przemyslc bo w koncu zostaje na całe zycie ..choć zawsze mozna nieco zmodyfikowac wzór o ile wybierze sie tribala:D niestety jednka troszke sie wycierpiałam bo na kości boli:( ale i tak zrobiłabym ponownie nawte wiedzac jaki to ból:D gdybys miała jakies pytania to chetnie odpowiem:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Faktycznie, tribal na lędźwiach to już standard. Ja na plecach wytatuowałam sobie malowidło naskalne - takie jak pierwotni ludzi wykonywali :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mi się tatuaż jakiś mały nad kostką u nogi podoba :) Podobają mi się tatuaże niektóre ale osobiście nie chciałabym mieć a już napewno nie jakiegoś mega dużego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tatuaz fajna sprawa ale niestey albo i stety to wciaga:D --->straszny_kocur powaznie masz taki wzór:)?? i nie planujesz nastepnego tatoo?? nie ciagnie cie juz hehe??:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paula xD
Ja juz mam kolczyka od zeszłych wakacji i jest wszystko okey...xD nie boli, nie ropieje ani nic...^^ Nauczyciele tez nic nie gadają... Pozdrawiam ;**

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
skoota>> poważnie. Jestem biologiem i mam fioła na punkcie ewolucji i antropologii, więc chciałam tatuaż zgodny z moimi zainteresowaniami. Mam jeszcze na łopatce malutki i planuje zrobić na drugiej identyczny i połączyć je napisem Omnis Cellula e Cellula, czyli \"każda komórka pochodzi od innej komórki\" (podstawa biologii), ale zrobię to dopiero po ślubie, bo jakoś wyatuowane plecy nie komponują mi się z suknią ślubną :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
---> straszny _kocur czyli ciebie tez wciagło tatuowanie:) zauwazyłamże mało kto konczy na 1 tatuazu ,zazwyczaj ludzie robia kolejne:) nieststy mnie tez sie to udziela hehe:) a kolczyk to tylko w pepku czyjeszcze gdzies??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z pępka wyjęłam bo mi się znudził. Do niedawna miałam przekłute nadgarstki, ale musiałam wyjąć bo się źle goiło. Mam kolczyk nad górną wargą, w karku i w uszach oczywiście kilka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
śwetena sprawa:) tez mi sie podoba w nadgarstku ale nie wiem własnie jak z gojeniem sie ...taka delikatna skóra;/ w karku tez planuje sobie zrobic:D ale jakos nie umiem sie wybrac...bolało jak robił na karku??no i czy nie przeszkadza na codzien jak sie np ubierasz ,czeszesz??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mnie generalnie przekłucia nie bolą, a nawet lubię to uczucie :) Nadgarstki goją się fatalnie, nie polecam. Mało komu goją się zupełnie, zwykle trzeba jednak wyciągnąć no i trochę przeszkadzają. Na karku dobrze się goi i nie przeszkadza. Ja mam krótkie włosy, więc nie mam czym zahaczać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to chyba zrezygnuje z tych w nadgarstkach skoro sie fatalnie goją;/ja mam włosy tak do łopatek i własnie sie obawiam czy na poczatku nie bedzie to przeszkadzac...bo kolczyk w pepku tez mi sie juz znudził i zakładam rzadko..tylko po to zeby sie dziurka nie zarosła:) a mam ochote na jakis nowy, chyba zdecyduje sie na ten na karku...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mi się pewnie szybko kolczyk w pępku ni znudzi ;) w uszach mam już tyle lat i też mi się nie znudziły wręcz przeciwnie. Mam tyle par kolczyków i codziennie inne zakładam. Z pępkiem pewnie będzie podobnie. Cieszę się, że zrobiłam sobie w pępuchu kolca, bo szczerze to w ogole pępek bez niczego mi się nie podoba, taka dziura... a to zawsze ładnie wygląda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BziukumBuziak*
straszny_kocur -> Masz kolczyk nad gorna warga?? No elegancko :):) Mi tez sie taki podoba ale na razie to w jezyku i nosie wystarczy :):) Ale slyszalam,ze dziurka nad warga nie zarasta?? Prawda to? Powinnas sie orientowac jesli masz:P:P Kurcze dziewczyno podziwiam Cie bo ja bym nie miala tyle odwagi :P:P Fruti-> Nie nom okey:):) Jezeli juz Ci sie ladnie zagoi i zmienisz na takie lepsiejszy z tym bajerem,ktory wisi to trzeba tez uwazac troszke... Nom wiesz... U chlopakow to troche normalna reakcja... Ja na swojego tez sie denerwowalam,ale wiesz... Nic nie chcialam mu mowic... Teraz ja go namawiam na kolczyk we brwi...Aale marnie mi cos idzie:P:P :* Pozderko:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BziukumBuziak*
Aaa... I bym zapomniala... Mimo,ze nie jestem bardzo chuda mialam kolczyk w pępku i dalej kce takiego miec:P To chyba jakis stereotym,ze tylko bardzo chude dziewczyny bez brzuszka moga miec takie cacko?? :P Ostatnio ogladalam jakis program i tam bylo kilka dziewczyn z duzymi brzuszkami i mialy kolczyki...Nie wygladaly nawet najgozej:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Malineczqa
Witam! Zrobiłam sobie kolczyk w pepku, znaczy zrobiła mi koleżanka, zrobiony był bardzo dobrze, goił się prawidłowo. Kilka dni temu zauważyłam że skóra wokól kolczyka zaczyna się łuszczyć, schodzić, urywać płatami czy jak kto tam woli. Niewiem cyzm jest to spowodowane ponieważ wszystko było ok. Czekam na odpowiedz. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MagSs *
Heja :) ja chyba będe przekłuwać sobie pępek w wakacje ale troche boję się chociaż wiem że mnie nie będzie boleć bo sprawdzalam i mnie akurat nie boli ... ale nie jakimś kolczykiem tylko tak paznokciem xD dobra kit .. xD będe szła do studia tatuażu i piercingu ... tam się płaci 50 zł. za przebicie już z kolczykiem ich i znieczuleniem :):) pzdr :*:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×