Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Batmanka

kolczyki w pępku.........

Polecane posty

Gość ata172
mialam kolczyka w pempku kosztowal 80zl i byl robiony pistoletem nie bolalo tak fest.Ale po polowie roku zrobila sie rana ktora mi go wypchala ... współczuje tym które też to przezywaja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BziukumBuziak*
Malineczqa -> Jak kolezanka Ci przebila to nie radzila bym sie cieszyc... Troche wyzej pisze jak to bylo w moim przypadku... Kolczyk tez sie ladnie goil i wogole... Jezeli schodzi Ci skora to calkiem normalne bo gdy umieszczasz jakies inne ciala w skorze to ona tak wlasnie reaguje... Wysusza sie... Staraj sie smarowac okolice kolczyka (tylko nie tak przy samych kulkach !!) jakims balsamem nawilzajacym:) Powinno przejsc:)Albo choc troche zminiejszyc to luszczenie:):) Pozdrawiam:P naMagSs *-> Wakacje to dopra pora jezeli nie masz zamiaru sie kapac i opalac:):) Nom jasne,ze nie bedzie bolec:) Ja tez probowalam najpier cyrklem w lasie i i wogole:P W koncu wyszlo na to,ze przebilam sama:D:D A jesli nawet to w studio powinni miec jakies znieczulenie miejscowe:):) Troche malo biora:P Z tego co wiem to w moich okolicach kosz przebicia pepka wraz z kolczykiem to 98 -120 zl:P ata172 -> Ja na Twoim miejscu nie zgodzila bym sie na przebicie pistoletem... Przeciez go nie da sie wysterylizowac :P:P Ale Twoje cialo- Twoja sprawa... Mówie tylko jak jest... A z czego jest wykonany Twoj kolczyk?? Stal chirurgiczna?? Tytan?? Jezeli kolczyk jest wypychany to lepiej go wyjmij bo moze on zostac zerwany... Wyglada na to,ze Twoje cialo nie przyjmuje cial obcych lub na jakis ze skladnikow kolczyka jestes uczulona :):) Pozdrawiam:):):***:***

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alutkaa D
witam wszystkich :* mam zamiar sobie przebić pępek ale strasznie sie boje... moja siostra zemdlała po fakcie... i w ogole ta igła :O prosze was napiszcie dokladnie jak to jest od samego poczatku az do konca po wyjsciu od salonu... bede bardzo wdzieczna :) piszcie na alutkaa93@interia.eu lub na nr gg 8263369

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iSSSka
siema! mam zamiar przekluc sobie pępek .. gadalam na ten temat z rodzicami i stwierdzili ze NIE bo jestem za mloda .. (mam 15 lat .. ) i ze nic w tym ladnego nie ma .. ale i tak sobie zrobie :D troszke sie boje ale to jeszcze przezyję .. najgorsze jest to ze mam strasznie wrazliwą skóre i pewnie bedzie mi sie dlugo goilo .. zastanawiam sie czy da sie to zrobic w tajemnicy przed starymi tak zeby wogole niczego nie zauwazyli .. ?? robil juz ktos tak i czy nikt nie skumal ze sie cos takiego ma ??? a jesli tak to w jaki sposób .. pozdrawiam :*:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iSSSka
siema! mam zamiar przekluc sobie pępek .. gadalam na ten temat z rodzicami i stwierdzili ze NIE bo jestem za mloda .. (mam 15 lat .. ) i ze nic w tym ladnego nie ma .. ale i tak sobie zrobie :D troszke sie boje ale to jeszcze przezyję .. najgorsze jest to ze mam strasznie wrazliwą skóre i pewnie bedzie mi sie dlugo goilo .. zastanawiam sie czy da sie to zrobic w tajemnicy przed starymi tak zeby wogole niczego nie zauwazyli .. ?? robil juz ktos tak i czy nikt nie skumal ze sie cos takiego ma ??? a jesli tak to w jaki sposób .. pozdrawiam :*:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Malineczqa
BziukumBuziak* Dzięki za rade, posmaruje dzisiaj zobaczymy co z tego będzie. Ale naprawde przekłuty dobrze był :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
BziukumBuziak>>mi nad górną wargą wlaśnie bardzo szybko zarasta. Codziennie muszę go wyciągać do pracy i wieczorem mam już problem żeby go włożyć. A kolczyk w pępku mi się znudził ponieważ uważam, że zrobił sie zbyt powszechny, a jak na coś jest przesadna moda to się do tego zrażam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sindy xD
straszny_kocurku, to gdzie Ty pracujesz?? :P Buziole :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hey dziewczyny dawno tu nei bylam hehe widze nowe wpisy a czytac mi sie nei chce A u mnie jako tako sie goji :D juz idzie 3 tydzien :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jooojooo
DO Alutkaa D :) To nie boli az tak bardzo jak wsyzscy straszą. Ja miałam przekłuwany pępek w sobote . To trwa dosłownie chwilę. Najpierw ci zaznaczają mazakiem miejsce potem naciągają skórę przy pępku (tam gdzie bedzie kolczyk) no odkażają kilka razy a następnie każą ci sie położyć i znowu odkażaja i igłą przekuwają (troche boli , ale da sie wytrzymac:)) następnie wkładają kolczyka i po sprawie :) jeszcze tylko znowu odkażają i jest ;] mi bynajmniej tak robili. Po skończeniu troche w głowie mi sie zakołowało i myslałam ze zemdleje ale to pewnie z tego ze nic wczensiej nie jadłam:P Mam 4 dzień kolczyka i jak narazie nic sie nie dzieje nawet nie jest czerwone :)) I jestem bardzo zadowolona.Gdybym musiala jesczze kilka razy przekluwac to bym sie nie wachała bo to zaje***cie wygląda! wiec sie nie wahajcie :PP Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Malineczqa
Ja przekłówałam ponad 2 tygodnie temu :) Teraz jak nim poruszam to juz nic nie boli, ale sie strachu najadłam jak z wenflona przy przeciąganiu, kolczyk wypadł :P Ale jakos go wsadziła, i ciesze się :) Tylko ta sróra ciągle mi płatami dookoła pępka schodzi ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BziukumBuziak*
iSSSka-> Siemka... Ja tez mam 15 lat i rodzice od razu powiedzieli Nie:P Nie masz sie czym martwic.. Nie tylko Ty masz z tym problem:P:):) Hehe... Ja zrobilam kolczyk sama i udalo mi sie go urkyc przez 1 dzien tylko (tak to jest jak sie ma mlodszego brata kabla) :P:P Mama tylko spytala kto mi zrobil i nie krzyczala... Az sie zdziwilam sama:P Z tego co wiem to da sie jednak przetrzymac kolczyk w tajemnicy dosc dlugo... Np.sis mojego chlopaka ukrywala kolczyk przez pol roku przed rodzicami... Raz sie zapomniala i przebrala bluzke przy mamie... Przez jej nierozwaznosc rodzice sie dowiedzieli:):) Malineczqa -> Nie ma za co :):) Ale wydaje mi sie,ze powinno choc troche pomoc bo ja tez mialam taki problem:) straszny_kocur -> Czyli problemu to nie bedzie jak bym musiala wyjać... A ile płacilas za kolczyk? Chce wiedziec tak mniej wiecej:):) Jak bylam raz na wakacjach we Włoszech to widzialam jedna dziewczyne,ktora juz nie miala tego kolczyka nad warga a strasznie jej ropialo i wogole;/ ;/ Ale widzialam tez chlopaka,ktory byl bardzo ladnie opalony na twarzy i mial taki malutki swiecacy diamencik nad ustami... Mmm... :) Slicznie sie swiecil jak cos mowil i wogole:PNom troche fakt... Duzo dziewczyn ma kolczyki w pępku a już mało nowych miejsc do przeklocia;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iSSSka
BziukumBuziak* ->dzieki:D:D pewnie i tak sobie przebije ten pepek gorzej bedzie pozniej .. bo to wkoncu lato i tak troche podejrzanie bedzie nonstop w dlugich bluzeczkach chodzic :/ ja mam starsza siostre ale z nia to jest jeszcze gorzej niz z mlodszym bratem .. :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BziukumBuziak*
Proszę bardzo i polecam sie na przyszlosc:):) Oj na pewno ni9e bedzie zle... Zobaczysz... Chodzi tylko o to by ukryc pepek... Czyli nie znaczy to,ze bedziesz musiala chodzic w bluzkach na dlugi rekaw:) Wystarczy,ze zakryjesz pepek... A poza tym to kolczyka nawet nie bedzie widac ... i troche brzuszka bedziesz mogla odslonic... Tylko pamietaj... Jesli przebijesz pepek zero opalania przez jakis miesiac i kapieli :P Oczywiscie w domu mozesz:P Ale baseny,morze,jeziorka,rzeki i stawy odpadaja:D:D Pozdrawiam Cię mocniusio:*:*:*:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jojooo no wiesz mnie akurat bolało, nie chcę nikogo straszyć, ale mówię tylko jak było, moją koleżankę też bolało, a inną znowu nie. I naprawdę tu nikt nikogo nie chce straszyć, jakby nie bolało mnie to bym powiedziala, ale to nie jest znowu taki ból którego nie da się przeżyć :) poboli poboli i przestanie. MAGsS ak paznokciem sprawdzałam to też mnie nie bolało :D i ja akurat mialam bez znieczulenia bo tam nie dają znieczulenia. Wiec nie miałam wyboru :P robiłam w studiu tatuaży i zapłaciłam 110zł. Malineczqa -->ja koleżance nie dała bym się przekłóć brrr... przecież to trzeba wiedzieć ile skóry wziąść itd nooo chyba, że ona się na tym akurat zna ;) ata172--> ja nie chciałabym pistoletem bo...tego się nie robi pistoletem tylko igłą...i każdy Ci to powie :) skutki zrobienie dziurki w pępku pistoletem mogą być opłakane. Alutkaa D--> nie da się opisać jak to jest i jakie uczucie jak się wejdzie do salonu i jak się tam siedzi i jak to boli bo każdy to inaczej przeżywa. Ja osobiście jak tam już siedziałam to byłam spokojna, gorzej jak tam szłam to się bałam, ale później looozik. No i zdarzają się przypadki, że ludzie mdleją PO fakcie (troszkę przypał hehe ;)) ale to nie z bólu tylko z emocji bardziej. E..i co, że igła? Nie musisz się patrzeć, ja się patrzyłam w sufit i mialam ręce pod głową bo wygodniej tak było ;) Issska--->jak masz 15 lat to raczej kolczyka bez zgody rodziców nikt Ci nie zrobiw profesjonalnym salonie wiec dupa :( i lepiej nie robić tego w tajemnicy bo się zapomnisz i...np podwinie Ci sie koszulka i lipa troszkę. A TERAZ JA PROSZĘ O RADĘ :P Minął dokładnie tydzień od przekłocia i ta dziurka przy górnej kulce jest taka lekko zaczerwieniona, jakby taki biały strupek się zrobił. Ciągle używam tego spirytusu salicylowego, czy mogę już użyć maść Trybiotyk?? czy to za wcześnie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iSSSka
eh Laski .. no to ja juz nie wiem co mam robić .. :( jesli bez zgody rodzicow mi nie przebija to moge zapomniec .. :(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aniulka_18
hej, mam pytanie. O co należy zadbać przy zmianie kolczyka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jooojooo
Fruti>> Pewnie masz racje.Jednych boli bardziej innych mniej.Rozumiem to.Ale ja tylko piszę jak było w moim przypadku :) A co do twojego pytania.Co prawda jeszcze na tym się dobrze nie znam.Ale mówili mi że jak zacznie się coś brudzić albo właśnie jakieś strupki itp . to trzeba zacząć smarować trybiotykiem. Przyjrzyj sie lepiej temu to będziesz wiedzieć :) Ja bym tak zrobiła:P Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Malineczqa
Ja zrobiłam bez zgody matki ;) Ale kumpela mi przebijała, potem w domu była chaja ale przeszło :P Były ciche dni, czyli ani słowem do mnie sie nie odezwała... Jakoś samo przeszło, a kolczyka nie żałuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kolusia
ja zrobilam kolczyk 4 dni temu.....samo przebicie bylo okropne trwalo bardzo dlugo...jednym slowem maly koszmar...rurka z wenflonem nie chciala przejsc musialam czekac na nowy... trwalo to sporo samo przebicie oszczedze wam szzczegolow.... troszke porzyczalam ale efekt mniam!! nie ropieje ani nic ale podobno moze zaczac nawet po 2 miesiacach oh;( czm przemywac??bo juz zglupialam !! i to miejsce gdzie sie odkreca kulke tak ??????????pomozcie ;p spirtyus odpad czy pomaga podbno wysusza a tribioticiem smarowac teraz czy jak sie zacznie paprac (leciec ropa) !! ogolnie zadowolona jestem bardzo bardzo kolczyk niestety wiszacy ale chodze zplasterkiem kory mi go trzyma zeby nie wisial i nie ciązyl ?? to dobrze ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja nei zaluje :P chyba tylko tego ze mialam za krotki kolczyk al;e jest juz okey i mi sie goji :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bzium>>mi nigdy to miejsce nad wargą nie ropiało. Goiło się jakieś 3 dni i teraz jak wyciągam widać taką dziurkę jak np w uchu, więc luz. Kosztował 100zł (z kolczykiem oczywiście) i jak zwykle nic nie bolało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
straszny_kocur => Jakos na szczescie mi sie to goji a bolec nie boli :) Tylko nie umiem znalezc jakiegos ladnego kolczyka ozdobnego :P szukam i szukam i neiwiem czy moze z alegro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KAROLINIA
Hejka!!! Ja mam kolczyk jakieś 2 miechy. Robiłam go w marcu, a 23 czerwca wyjeżdżam do Grecji. Strasznie się pałam że bd musiała się opalać w bluzce, ale kosmetyczka ktura mi robiła kolczyk powiedziała że przyszłam idealnie. Od pół roku namawiałam mame żeby mi pozwoliła no i wreszcie zmiękła. moim zdaniem kosmetyczki się nadają do robienia kolczyków bo doświadczenie mają, jednak przy moim szczęściu wybrałam kolczyk który miał pomylony numerek na opakowaniu. Ten nr to rozmiar węflonu który jest dopasowany do szerokości kolczyka. Kiedy kosmetyczka przekładała mi kolczyk przez zrobioną dziurke zauważyła że kolczyk nie chce przejść przez węflon!!! Więc kazała mi przyjść następnego dnia. Poszłam i za pierwszym razem nie bolało ale za drugim troszkę bardziej (wkońcu od nowa te szczypce i to na nie zagojoną dziure!). Teraz mam kolczyk jako jedyna osoba w mojej kl z 20 dziewczyn i mam czym szpanować!! Wygląda zajebiście i wszyscy podziwiają mój brzuch. Jak już zrobisz to przemywaj go wodą utlenioną i spirytusem salicynowym. Spiryt wysusza i się szybko goi. Nie smaruj tego triobiotykiem!!! Ta maść zatyka dziurke i zbiera się w niej wtedy ropa :/ I pamiętaj!!!!!!!!! Codziennie nim ruszaj!!!!! Moja koleżanka nie ruszała i jej przyrósł!!!! Teraz rurke kolczyka (część która wystaje na dole) ma obrośniętą skórą!!!! Ja mam kolczyk troszke za wysoko ale to w niczym nie przeszkadza :) . I nie radze wymieniać dopiero po jakichś 2 miesiącach. To zdecydowanie za wcześnie. Życze powodzenia i żeby się szybko zagoił! Papa!!! :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BziukumBuziak*
KAROLINIA->Dla szpanu?? Pfff... Ja kolczyki robie smama dla siebie a nie dla kogos... Jak kolezanki z kl sie dowiedzialy,ze mam w jezyku to co chwile musialam jezor pokazywac... To wkurzajace... Nom ale jesli tak lubisz... ?? Tribiotki nie jest zly tylko jesli sie go zle nalozy (za duzo) wtedy moze sie cos dziac... W koncu to antybiotyk wiec nie rozumiem? Fruti -> Jesli Tribiotik to tylko w malych ilosciach:) Jesli chcesz juz zazyc tego antybiotyku to najpierw przemyj kolczyk i najlepeij stosuj masc wieczorem lub rano:):) Ale to ze robi Ci sie czerwone to normalne:D W czasie gojenia sie kolczyka są wzloty i upadki... Jak jest juz bardzo dobrze na drugi dzien moze byc gorzej:P Tak jak w jezyku... Masz juz ladnie wygojony a tu na drugi dzien Ci puchnie:P:P iSSSka -> To moze porozmawiaj z rodzicami i zapytaj jakie maja argumenty na to by Ci nie pozwolic na ten kolczyk? Albo jak mozesz na niego zasluzyc sobie?? Na pewno na to pojda:D:D Jak bedziesz ich tak meczyc to w koncu wymiekna i Ci pozwola... Bo nie wierze,ze masz aż tak strasznych rodziców:):) A to też zalezy gdzie... W studio o ile wiem to zgoda jest potrzebna... Ale czasami wystarczy pisemna:P:P A czasami wogole nie trzeba zadnej.. Ale to tylko u kosmetyczki:) aniulka_18 -> A ile masz juz ten kolczyk?? Ładnie Ci sie juz zagoil czy zmieniasz bo juz chcesz ten z bajerami?? :P kolusia-> Szczerze...?? Nie dziwie Ci sie bo tez sama głupiałam jak czytałam niektore wypowiedzi na forum:P Kolczyk najlepiej to rewanolem,solo fizjologiczna bo od wody utl. to sie dziurka zatyka:P:P Mozesz smarowac za wczasu a kilka pieter wyzej pisze co i jak:D... Kolczykiem muisz troche poruszac wiec to chyba nie dobrze,ze masz ten plasterek..Ale jak wolisz... On moze troche blokowac dziurki i bedzie sie zle goil;/;/ Masz za malo skory wzietej,ze sie boisz o kolczyk czy jak? Pewnie sama robilas:P?? straszny_kocur -> Okey... Dzięki... Może jak sie kiedys zdecyduje to sie wypowiem na ten temat:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jojoo dzięki za odpowiedź :) wiesz to coś przy górnej kulce to nie jest strupek ale tak wygląda taka skórka biala mi się zrobił, ale koleżanka mowiła, że to normalka. Facet ten który mi przebijał powiedział, żeby w 3cim tyg dopiero tą maścią smarować a teraz mam przemywać chusteczkami nasączonymi spirytusem, ale zamieniłam je na spirytul salicylowy :) ISSSka--->No jeżeli pojdziesz do jakiegoś porządnego salonu to napewno Ci nie zrobią bez zgody rodziców...:( Może jeszcze porozmawiaj z nimi... kolusia-->ja miałam tak samo...to przebicie trwa niby 10 sek a mi się wydawało jakby całą wieczność hehe I wcale nie bylam zdenerwowana, tylko mnie bolało. Aleee da się przeżyć, w sumie cieszę się, że bolało bo ja lubię taki ból i troszkę adrenalinki :P A dziurkę smaruj spirytusem salicylowym lub solą fizjologiczną jak masz jakieś zaczerwienienia to maścią Tribiotik.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
BziukumBuziak dzięki za odpowiedź :) Jeszcze ten pępek nie jest taki zły więc chyba jak narazie nie będę używała tej maści. KAROLINA--->to co napisałaś troszkę puste było z tym szpanem. Ja nie szapanuje tym i w mojej klasie tylko moje 3 najlepsze koleżanki wiedzą, że mam kolczyk no i chłopak. Dla mnie to nie szpan...:| dużo soob ma kolczyki w pępku i nikt się z tym nie obnaża. Oczywiście jak zawsze widziałam jakąś dziewczynę z kolcem w pępuchu to się patrzyłam bo b. mi sie to podobało, bo to fajnie wygląda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tez sie nei zgadzam z tym co ona napsiala zreszta wszystko napisala co sie krzyzuje a odnosnie przemywania itd to roznie slychac ja robie to po swojemu i jest dobrze :) Jesli moze ktos sie do mnie na gg odezwac to bede wdzieczna 6999877 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karolina>> Ty piszesz, że kosmetyczki nadaja się do przekłuwania, a jednocześnie kosmetyczka Ci to na tyle zjebała, że musiałaś przekłuwać dwa razy z rzędu. Nie ośmieszaj się dziewczyno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iSSSka
hmmm .. ich jedyny argument brzmi BO NIE .. :( eh z tymi starymi .. zreszta i tak sobie zrobie wiec nie przejmuje sie .. chyba mi go silą nie wyciagną :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×