Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Batmanka

kolczyki w pępku.........

Polecane posty

Gość misiek..
heh sweet kitty 9 podpunkt mi sie wydaje ze nie powinno byc krwi bo ja jak przekuwalam pepek nie leciala mi krew oni tylko przecieraja czyms zeby nie dostac zakazenia i prosze o pomoc w wczecniejszym moim pytaniu pllzzzz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiaaaaaaaaaa
ja jak mialam 14 lat to sama sobie przekulam hheh ze 2 godziny siedzialam i to robilam i nie bylo nawet bolesne ale potem wyjelam bo mi sie znudzil i mam blizne tylko :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość misiek..
heh nie potrzebuje juz pomocy wlozylam go narescie 2 godziny nad tym siedzialam ale dziwilam sie czemu akurat tym razem wczesniej jak wyjmowalam i mnienialam bylo wszystko ok chyba dlugo nie bede go wyjmowac narazie .....:):) heh:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Addd
wczoraj sobie zrobilam kolczyk tzn. kolezanka mi zrobila. Piszecie straszne farmazony, że lepiej isć do kosmetyczki. 1/2 dziewczyn które mają kolczyki w pępku przekuwały sobie same w domowych warunkach i wszystko goi się dobrze. Mnie nie boli nic, przemywam tribiotykiem i wodą utleniona 3 razy dziennie. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lavay
Nie przemywaj woda utenioną bo skóra jest po tym sucha, lepiej przemywaj sola fizjologiczną...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sweet_Kitty
misiek.. nie wiem jak można było wyjąc kolczyk?! Ale jeśli dziórka jest świeża to możesz już nigdy go nie włożyc. Bedziesz musiała robic sobie od nowa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość misiek..
heh sweet_kitty ja mam kolczyka 3 miesiace i wlozylam go jakos teraz zmienilam na ten ze stali hirurgicznej narazie go nie bede zdejmowala bo poco znudzilo mi sie wyciaganie i wkladanie mam takiego jakiego mam ;) pozdro dla wac wszystkih :):) ;)...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość WTFuuck
tyssa - skoro masz 13 lat to musisz zajebiscie wygladac z tymi kolczykami lahahahah xDDD takie dziurawe dziecko hahahahaha xDDd ostro ostro... boze co za gowniazeria tu lazi to az czlowieka nosi normalnie. co druga tu osoba to 12 - 13 lat ... co sie dzieje ludzie ?!?!?!?!? to sie wrecz robi smieszne... ida takie male gowniary ktore sie uwazaja za dorosle haaah xD a tak wgl gdzie sa wasi rodzice ze wam na to pozwalaja ?!?! chyba ze nie pozwalaja i robicie gdzies u kolezanek po kryjomu to jeszcze gorzej hah... takie dziewczynki male podniecone tak marza o kolczykach w pepku i w innych miejscach.. na dupie se zrubcie.! ;D zamiast myslec jak namowic starych na kolczyki to nauka sie zajmijcie lahahahah xDD a potem bd chodzic takie typowe blondynki [nic nie mam do blondynek, sama tez jestem jc.!!!] i gadaja od rzeczy ze nie wiadomo czy smiac sie czy plakac hehehe ;D ajj sesja ale co ja sie bd wypowiadac... zaraz po tej wiadomosci wszystkie panieneczki 12 - 13 lat pewnie po mnie pojada i swterdza ze to ich cialo i ich sprawa co robia... racja to wasza sprawa i mam na to szczerze wyjebane ale zastanowcie sie czasem czy nie robicie z siebie posmiewiska bo tak przewaznie jest xD achh i co do bledow ort u mnie to FUCK OFF ... nie mam pewnej zdolnosci ortograficznej i sie tego nie wstydze ale zeby zaraz nie bylo ze typowa blondyka pisac nie umie ;]] haaah xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość WTFuuck
przy okazji zeby nie bylo tego glupiego pytania.. ja mam 17 lat ;PP hehe [bo zaraz pewnie by byla ze gowniara sie wypowiedziala i zakozaczyla] ;]]] ajj .... a teraz na temat ;DD skoro wlozyc kolczyka nie da rady to moze za dlugo mialas go wyjetego albo przy wyjmowaniu cos podraznilas nie wiem ;)) ja zmienilam kolczyk jakos miech po przekluciu i bylo fajnie ale za czesto zmienialam i sie zjebalo ajc i na nowo trzeba goic ;D czemu to sie nie moze goic tak szybko jak w jezyku ;DD no ale coz ;]]] co do przemywania to przemywajcie tym co wam pasuje ;D jednym pomaga sol innym woda utl. a tribiotica sie uzywa dopiero gdy cos sie babrac zaczyna a tak lepiej pozostac przy samym przemywaniu heh ;]]] dziekuje za "uwage" ;)) ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agnieszka8502
Teraz ja mam pytanie...jak długo może wydzielać się limfa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sweet_Kitty
Fajnie że wiesz jak to było w twoim prypadku, musialao byc super, że pamiętasz każdy szczególik, ale pozwól: Masz 17 lat, ale kolczyka na pewno zrobiłaś sobie wcześniej i pełnoletnia nnie jesteś chociaż widze, że chciałabyś zasmakowac. A jak sama piszesz to masz w pępku i w języku co oznacza, że też musisz "syuper" wyglądac. I jakby co to ja pisze wiadomośc w twoim typie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o jaaa ile mnie tu czasu nie było;))) ale nie ma sie co dziwić, czas zapiepsza, matura sie zbliża ;d ojj ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
więc jak już tu jestem to coś się udzielę na forum :) za miesiąc i troszkę będę miała kolczyka równy rok :) nie przesadzałam zbytnio z pielęgnacją kolczyka bo wiadomo, im większa \"troska\" tym bardziej może zaszkodzić a nie pomóc. Są różne opinie na temat wody utlenionej. Ja osobiście stosowałam i sól fizjologiczną. To wszystko. :) I kolczyk oraz pępuś w jak najlepszym stanie :)) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martynka14004
ja mam kolczyka nie cały tydzień i z ciekawości weszłam na to forum... używam wody utlenionej, ponieważ tak mi kazała kosmetyczka... i nic się nie dzieje ( jak na razie). jeśli wszystko jest ok to ile może się goić??? pozdrawiam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agnieszka8502
Z gojeniem jest różnie... Jednym się goi kilka tygodni, innym nawet rok..Dbaj o niego i czekaj cierpliwie:)Ja zmieniłam kolczyk już po 3 tygodniach, bo było ok.Tylko,że limfa się nadal pojawia, a to oznacza wg tego, co mnie pisały dziewczyny,, że jeszcze nie jest wygojone mimo,że z zewnątrz wygląda,że jet super

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość WTFuuck
Sweet_Kitty - w pepku zrobilam na 17 urodziny wiec nie nie mialam wczesniej a w jezyku niestety zrobilam wczensiej i cholernie zaluje bo ludzie czesto patrzyli na mnie jak na pozal sie boze dziecko... nie, nie uwazam sie za dorosla ale starsza niz wy... i ja mowie z doswiadczenia jak bylo hah ;D z reszta jak sama teraz widze obkolczykowane dzieci to niedobrze mi sie robi i zalamuje sie ze sama tez nie lepiej wygladalam wczesniej ;] nie twierdze ze wszyscy mliodzi zli a ja ideal ... tylko stwierdzam fakt ogolnej mlodzierzy a to jakby lekka roznica nieprawdaz ? :)))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość WTFuuck
Sweet_Kitty - mm zasmakowac... fajne slowo choc nie odpowiednie ;DD a wiec... kolczyk w pepku zrobilam na 17 urodziny wiec nie, nie zrobilam go duuuzo wczesniej ;D co do jezyka to niestety zrobilam wczesniej i zaluje bo czesto ludzie patrzyli na mnie jak na pozal sie boze dziecko i sie dopytywali czemu mi na takie rzeczy rodzice pozwalaja i ze chyba niepowazni sa ;D no ale coz. nie twierdze ze wygladalam super... przeciwnie uwazam ze wygladalam poprostu smiesznie i taka prawda... ;D sama jak teraz patrze na 14latki z kolczykami w jezykach czy pepkach [a jeszcze jak na 14 nie wygladaja to juz wgl zal] i nie wiem czy smiac sie czy plakac... i nie mowie tylko o innyh pomijajac siebie.... sb tez zaliczam do tej grupy debilnych dzieci chcacych zakozaczyc przed znajomymi jakich to fajnych starych mam ze mi pozwalaja xDD a pelnoletnia nie chce byc wierz mi ;D to najgorsze co mnie czeka i sie zbliza wielkimi krokami ;DD ah a co do kolczyka w jezyku... w liceum inaczej wyglada kolczyk czy w jezyku czy w pepku [czy obu] niz w podstawiowce czy w 1 klasie gimnazjum gdzie jeszcze wlasciwie same dzieci sa ;]] ah i co do wiadomosci... wierz mi w 100% tach nie byla w "moim typie" choc mysle ze moze mialas na mysli "moj styl" pisania.. ale moge sie mylic ;)) pozdrrr.! ;DD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hanna fontanna
a tak wogóle to po co robić kolczyki w pepku dajecie zarabiać komuś za takie pierdoly a później martwicie się czemu się nie goi najlepiej nie robić i tyle.Ale fakt jak się nie ma w głowie to się ma w pepku hahahahahahahah

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MadzIa **
Ja mam kolczyka w pępku od 4 dni .. nie boli mnie wcale bo przemywam wodą utlenioną i to nie prwda ze zatyka dziurke woda utleniona ! jak będziesz dbała o tego kolczyka to nie będzie Ci sie babrać mi na początku też leciała ropa ale juz nie leci . nie radze spac na brzuchu jak go sobie przebijesz . i przebijanie wcale nie boli ! ja miałam zamrażane i mnie wgl. nie bolało i na dodatek koleżnka mi przebijała ! { welflonem o grubości 2 }

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martynka14004
też miałam zamrażane i przebijała mi kosmetyczka, ale u siebie w domu... i to prawda, że nie boli!jeśli ktoś bardzo chce kolczyka to przeżyje wkładanie go bo tylko to delikatnie czuć:) i jeśli komuś kolczyk w pępku się podoba to jestem za, aby go sobie zrobił. i jeśli 12 letniej czy 13 letniej dziewczynie rodzice na to pozwalają to dlaczego nie ma go sobie zrobić? i uważam, że to nie świadczy o "głupocie". co najwyżej o tym, że jest się rozpieszczonym przez rodziców...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martynka14004
hanno fontanno!!! Jeśli uważasz,że kolczyk w pępku to głupota to po co wchodzisz na takie forum, gdzie tylko o tym jest mowa??? myślisz, że przekonasz dziewczyny, aby sobie nie robiły kolczyków??? bardzo w to wątpię, że Ci się uda:) może i się długo goi i bywają jakieś komplikacje (najczęściej jeśli się nie dba o dziurkę, kolczyka) , ale kiedy jest już wszystko ok wygląda bosko! i jest warte chwili strach, czy bólu!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martynka14004
hanno fontanno!!! Jeśli uważasz,że kolczyk w pępku to głupota to po co wchodzisz na takie forum, gdzie tylko o tym jest mowa??? myślisz, że przekonasz dziewczyny, aby sobie nie robiły kolczyków??? bardzo w to wątpię, że Ci się uda:) może i się długo goi i bywają jakieś komplikacje (najczęściej jeśli się nie dba o dziurkę, kolczyka) , ale kiedy jest już wszystko ok wygląda bosko! i jest warte chwili strach, czy bólu!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość luna91
hej mam kolczyk od 5 dni goi sie normalnie i nic nie bolalo tylko mam jeden problem wydaje mi sie ze jest za wysoko i zastanawiam sie czy go nie wyciagnac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mo nikA.
Jam mam 14 Lat i chce mieć kolczyk w pępku jednak bardzo się boję ale kolezanki z klasy miały już w wieku 13 lat więc czemu nie ! Chciałam sie dowiedziec o możliwościach znieczulenia oraz jak ten zabieg wygląda.. Oraz kiedy najlepiej go zrobić (planuje wakacje bo wtedy nie ma szkoły)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej ;) ja tez sie zastanawiam nad kolczykiem w pepku...ale mam kilka takich obaw ;p po pierwsze nie wiem czy to jest sens robic kolczyk majac juz 20 lat bo z tego co widze to przede wszytskim 12-13latki to robia... po drugie zastanawiam sie co jak sie zajdzie w ciaze...wiadomo ze skora sie rozciaga..i nie koniecznie potem brzuch bedzie na tyle atrakcyjny aby go odslaniac.... Czy jest tu ktos kto mial kolczyk i potem byl w ciazy??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anuia
no więc tak .. mam pytanie .. chce sobie przebic kolczyk w pepku .. moja przyjaciolka ma znajomą która przebija ... i zrobilaby mi to za darmo.. tyle ze mam kupic kolczyc i wenflon[czy jak to sie pisze] jaki kupić kolczyk ?? jakis droższy czy może byc jakis nie wiem po 10 zł ?? i powiedzcie mi czy was to bolało ? bo przyjaciolka mowi ze tak jak uszczypnięcie ... ale tak czula jak jej przebijala język wiec nie wiem cy tak samo bd z pępkiem .. czekam na odp ;] piszcie na mojego maila najlepiej .. z gory dzieki ;*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pszczoła*
ja mam juz kolczyk od 5 dni i trzeba przyznac ze troszke boli,najgozej gdzy przekuwała mi kumpela az słabo mi sie zrobiło ale jest juz oki:) teraz tylko boli jak sie schylam i jak zapomne ze go mam i zawadze go niechcacy...:( ale tylko czas jakis minie abym sie przyzwyczaiła.... marzyłam o nim to teraz troche musze sie pomeczyc:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pigulciaaa
Ja mam kolczyk praktycznie od 2 dni i nawet nie boli ;] Tylko jak niechcąco go puknę czy zachacze bluzka :P Smaruje 3 razy dziennie Tribiotykiem i gitara ;D Wszystko jest cacy i mam nadzieje ze tak zostanie :)) Osobiście gorąco polecam Kolczyki w pępku, to chyba najbardziej seksowny kolczyk jaki kobieta moglaby miec ;d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamikadzee
Ehh... tak dawno mnie tu nie było... ale dalej bez kolca jestem. ;/ Chce sobie zrobić w pepku ale w zwiazku z tym ze nie jestem pelnoletnia nie mam za bardzo gdzie. Koleżanka odpada bo jak dla mnie to totalna głupota. Ostatnio znalazłam (kosmetyczke) Anti-Aging Center w Warszawie. Może ktoś tam się klul ostatnio i moze poidzielic sie swoimi wrazeniami ? Szukam miejsca gdzie nie potrzebna jest zgoda rodziców ew zgoda ale tylko z numerem telefonu. W maju wyskakuje mi 17stka a kolca chce od naprawde dlugiego czasu. Moze to nie brzmi zbyt przekonujaca i myslicie ze jestem kolejna dziewczynka ktora chce miec kolczyk tylko dlatego ze kumpela ma albo taka moda ehh ;/ Nie chciałabym robić u kosmetyczki, chociaż w tym Anti-Aging Center podobno jest piercerka i tylko tym się ona zajmuje. Nie obrazajac jej nawet tak wyglada... kolczykow troche ma na twarzy ale mniejsza z tym... A więc możecie mi jakoś pomoc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lavay
mam pytanie... wszytsko jest ok.. nawet już mi nic z dziurki nie leci ale strasznie mnie szczypie.. jeśli dłygo siedze zgarbiona to jak wstaje i chce sie wyprostowac to czuje straszny ból... nie wiem co sie dzieje... czy nie wdało mi sie zadne zakazenie... [koleżanka mi przebijała] mam go od 2 kwietnia... szczypanie i bolenie zaczęło się od 2 dni... prosze o odpowiedz... najlpiej na e-mial lub na gg 4447027...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×