Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Batmanka

kolczyki w pępku.........

Polecane posty

Gość agatkaaa1
hey a gdzie mozna kupic tez oscenisept i ile on kosztuje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość delfina121
ja sobie robilam kolczyka w pepku w poniedzialek i bolało tylko w momecie gy mi przkłuwała...a mialam taki problem ze nie mogla przebic igly ale jakos dala rade. nawet mi krew nie leciala. teraz tez nic mnie nie boli. tylko jak se pociaglam przez przypadek. polecam bardzo. pozdro :):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość delfina121
ja sobie robilam kolczyka w pepku w poniedzialek i bolało tylko w momecie gy mi przkłuwała...a mialam taki problem ze nie mogla przebic igly ale jakos dala rade. nawet mi krew nie leciala. teraz tez nic mnie nie boli. tylko jak se pociaglam przez przypadek. polecam bardzo. pozdro :):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kotka17 sól fizjologiczna nie ma właściwości gojących więc raczej już nie pomoże na ropiejący pępek. Kolczyk jest z tego samego materiału? agatka w aptece, kosztuje ok 25 zł ale starcza na bardzo długo, ja później używałam go przy każdych skaleczeniach i miałam go przez rok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasiunia
Witam :) ja własnie dzisiaj sobie przekuwałam i płaciłam 50 zł ze swoim kolczykiem,ale ogólnie to w kazdym salonie tak od 70-80 zł :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NadziejaJestem
cześć wszystkim ;* . od zawsze chciałam kolczyk - w końcu mama się zgodziła, ale uparła się na salon ; mnie samej na salon troche szkoda kasy, więc zrobił mi kolega . właśnie dziś. wcześniej już to robił, ale gdy już do mnie dotarł okazało się że mam za gruby kolczyk, więc lecieliśmy kupić nowy -.- , potem kumpela źle trzymała mi tą skórke, więc zrobił się krzywo, masakra. Polecieli po nowy wenflon, i jednak zrobili dobrze, więc mam dziurki teraz na dwa kolczyki haha. Ale nie bójcie się, to nie było aż takie straszne, ból dało się znieść . Pozdrówka ;*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aniaprincess
po jakim czasie moge zmienic kolczyka i co zrobic zeby to mi sie nie zaczelo paprac np zeby dziurka sie zrosla lub zaczela ropiec? ;**

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Brzoskwiniowaaa
Ja wypowiem sie tak... Pępek miałam kłuty 2razy. Przekłuwała mi znajoma. Za 1razem nie bolało nic. Krew nie leciała, szybko sie zagoiło. Gdy stracilam kolczyk to wystarczyly 2tygodnie i przeklucia nie bylo, zostala malutka blizna. Po jakims czasie postanowilam przekluc 2raz, u tej samej kumpeli. Nie wiem czemu, ale ten 2raz okropnie bolało, leciała mi krew :/ No ale wiadomo wytrzymałam ;] Ranka sie zagoiła i było ok:) i tym razem nawet jak nie nosiłam kolczyka 2-3miesiące to została dziurka ;P nic sie nie zrosło ;P Także ja nie wiem od czego to wszystko zalezy;P Aha i dodam że nie przekłuwała mi w miejscu tamtego przzeklucia tylko ciut obok. ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Brzoskwiniowaaa
Ja wypowiem sie tak... Pępek miałam kłuty 2razy. Przekłuwała mi znajoma. Za 1razem nie bolało nic. Krew nie leciała, szybko sie zagoiło. Gdy stracilam kolczyk to wystarczyly 2tygodnie i przeklucia nie bylo, zostala malutka blizna. Po jakims czasie postanowilam przekluc 2raz, u tej samej kumpeli. Nie wiem czemu, ale ten 2raz okropnie bolało, leciała mi krew :/ No ale wiadomo wytrzymałam ;] Ranka sie zagoiła i było ok:) i tym razem nawet jak nie nosiłam kolczyka 2-3miesiące to została dziurka ;P nic sie nie zrosło ;P Także ja nie wiem od czego to wszystko zalezy;P Aha i dodam że nie przekłuwała mi w miejscu tamtego przzeklucia tylko ciut obok. ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Brzoskwiniowaaa
Ja wypowiem sie tak... Pępek miałam kłuty 2razy. Przekłuwała mi znajoma. Za 1razem nie bolało nic. Krew nie leciała, szybko sie zagoiło. Gdy stracilam kolczyk to wystarczyly 2tygodnie i przeklucia nie bylo, zostala malutka blizna. Po jakims czasie postanowilam przekluc 2raz, u tej samej kumpeli. Nie wiem czemu, ale ten 2raz okropnie bolało, leciała mi krew :/ No ale wiadomo wytrzymałam ;] Ranka sie zagoiła i było ok:) i tym razem nawet jak nie nosiłam kolczyka 2-3miesiące to została dziurka ;P nic sie nie zrosło ;P Także ja nie wiem od czego to wszystko zalezy;P Aha i dodam że nie przekłuwała mi w miejscu tamtego przzeklucia tylko ciut obok. ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej... jestem po przebiciu pępka ponad tydzien nadal boli ;// hmm , moja przyjaciółka mi przebijała , wyszło to w miare dobrze naszczeście mi sie nie paprze, ale mojej przyjaciółce strasznie ;/ iii co powinna zrobić w taki przypadku??wyjąć kolczyk zeby sie zagoilo i za pewien czas przebic sobie lepiej ? czy czekac az sie to zagoi jakoś o ile to możliwe ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej... jestem po przebiciu pępka ponad tydzien nadal boli ;// hmm , moja przyjaciółka mi przebijała , wyszło to w miare dobrze naszczeście mi sie nie paprze, ale mojej przyjaciółce strasznie ;/ iii co powinna zrobić w taki przypadku??wyjąć kolczyk zeby sie zagoilo i za pewien czas przebic sobie lepiej ? czy czekac az sie to zagoi jakoś o ile to możliwe ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej... jestem po przebiciu pępka ponad tydzien nadal boli ;// hmm , moja przyjaciółka mi przebijała , wyszło to w miare dobrze naszczeście mi sie nie paprze, ale mojej przyjaciółce strasznie ;/ iii co powinna zrobić w taki przypadku??wyjąć kolczyk zeby sie zagoilo i za pewien czas przebic sobie lepiej ? czy czekac az sie to zagoi jakoś o ile to możliwe ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej... jestem po przebiciu pępka ponad tydzien nadal boli ;// hmm , moja przyjaciółka mi przebijała , wyszło to w miare dobrze naszczeście mi sie nie paprze, ale mojej przyjaciółce strasznie ;/ iii co powinna zrobić w taki przypadku??wyjąć kolczyk zeby sie zagoilo i za pewien czas przebic sobie lepiej ? czy czekac az sie to zagoi jakoś o ile to możliwe ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej... jestem po przebiciu pępka ponad tydzien nadal boli ;// hmm , moja przyjaciółka mi przebijała , wyszło to w miare dobrze naszczeście mi sie nie paprze, ale mojej przyjaciółce strasznie ;/ iii co powinna zrobić w taki przypadku??wyjąć kolczyk zeby sie zagoilo i za pewien czas przebic sobie lepiej ? czy czekac az sie to zagoi jakoś o ile to możliwe ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej... jestem po przebiciu pępka ponad tydzien nadal boli ;// hmm , moja przyjaciółka mi przebijała , wyszło to w miare dobrze naszczeście mi sie nie paprze, ale mojej przyjaciółce strasznie ;/ iii co powinna zrobić w taki przypadku??wyjąć kolczyk zeby sie zagoilo i za pewien czas przebic sobie lepiej ? czy czekac az sie to zagoi jakoś o ile to możliwe ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej... jestem po przebiciu pępka ponad tydzien nadal boli ;// hmm , moja przyjaciółka mi przebijała , wyszło to w miare ale mam suchą skóre i mi schodzi troche mam nadzieje ze to minie bo jestem przewrażliwiona na tym punkcie , mojej przyjaciółce strasznie się paprze ;/ iii co powinna zrobić w taki przypadku??wyjąć kolczyk zeby sie zagoilo i za pewien czas przebic sobie lepiej ? czy czekac az sie to zagoi jakoś o ile to możliwe ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej... jestem po przebiciu pępka ponad tydzien nadal boli ;// hmm , moja przyjaciółka mi przebijała , wyszło to w miare ale mam suchą skóre i mi schodzi troche mam nadzieje ze to minie bo jestem przewrażliwiona na tym punkcie , mojej przyjaciółce strasznie się paprze ;/ iii co powinna zrobić w taki przypadku??wyjąć kolczyk zeby sie zagoilo i za pewien czas przebic sobie lepiej ? czy czekac az sie to zagoi jakoś o ile to możliwe ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej... jestem po przebiciu pępka ponad tydzien nadal boli ;// hmm , moja przyjaciółka mi przebijała , wyszło to w miare dobrze ale mam suchą skóre i mi schodzi, jestem przewrażliwiona na tym punkcie może nie potrzebnie tym sie przejmujehmm , ale mojej przyjaciółce strasznie się paprze ;/ iii co powinna zrobić w taki przypadku??wyjąć kolczyk zeby sie zagoilo i za pewien czas przebic sobie lepiej ? czy czekac az sie to zagoi jakoś o ile to możliwe ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość onaaa:*
hej.ja kupiłam sobie kolczyka za 19zł:/ po zobaczeniu ile wy dawałyście za swoje kolczyki byłam zła na siebie,że taki drogi kupiłam. ja również jeszcze nie mam przebitego pępuszka:)ale chce sobie przebić sama...tylko nie wiem czy zwykłą igłą-grubą ,czy wenflonem??? napiszcie czym lepiej przebić prosze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mey
Kochana, ja mam kolczyka za 35 zł, iż niedawno przekłuwałam i musi być wysterylizowany, oraz ze stali chirurgicznej. Nie możesz kupić jakiegoś badziewia... Najlepiej zwykła kulka z długim prętem na początek, bo dziurka może spuchnąć. Igła oczywiście z wenflonem najgrubsza, bodajże 1,6 mm. W aptece raczej nie kupisz, zamówisz na jakiejś stronie. Zabieg nie boli. ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja powiem tak, ja raz na allegro kupiłam za 25 zł miała być stal chirurgiczna, a ze stalą to nic wspólnego nie ma, a drugi raz kupiłam za 5 zł bananka z Hello Kitty i czyściutka stal chirurgiczna. Mój kolczyk jak przekłuwałam kosztował 40 zł, miał na około dolnej kulki, kryształki które po miesiącu powypadały. Jak go wyciągnęłam i zostawiłam w woreczku strunowym to cały zaczerniał, hit, że w ogóle pępek mi się wygoił. No i oczywiście musi być wysterylizowany (czyli sterylizacja w tzw. autoklawie) Grubość bananka do pępka musi mieć 1,6 więc wenflon nie może być 1,6. P.S z racji, że zawsze się tak tu udzielam, ja tym razem liczę na waszą pomoc. Zajmie Wam to dosłownie 2 minutki. moj facet umyślał sobie,że będzie zbierać punkty na jakieś stronie na jakaś pierdołę. Bardzo Was proszę abyście zarejestrowali się z tego linku http://www.takeagift.pl/polecam:11487 (jeśli nie chcesz brać udziału możesz podać swoje fałszywe dane, istotne jest to aby mail był prawdziwy) Na maila przyślą link, po kliknięciu odeślą do strony na której będzie pisać, że dadzą 500 pkt za wypełnienie ankiety (pare głupich pytań), gdy wypełnisz tą ankietę i zatwierdzisz odpowiedzi, jemu wpadnie ileś tam punktów. może i ja skorzystam jak uzbiera na coś fajnego Dziękuję za uwagę P.S po kliknięciu w ten link strona się otwiera na stronie głównej. Trzeba dać "zarejestruj się" i wtedy na samym końcu formularza rejestracyjnego będzie widoczny login osoby, od której jest link polecający.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Malutkaa. ;ddd
Ojeej ! Chcę sobie też zrobic tego kolczyka w pępku... I tak czytałam te wasze wypowiedzi i troszkę sie boję... ;/ Rodzice mi nie pozwolili, ale chce zrobić tak żeby nie wiedzieli o tym. Chcę żeby mi koleżanka zrobiła. Ona jest już w tym doświadczona i wgl. Ale boje siie , że będzie mocno bolało lub będzie mi ropiało.. tak jak tu piszecie. Proszę, napiszcie jeszcze raz jakie są skutki tego, czym można wrazie czegoś to przemywać, smarować. I czy to bardzo boli ? Bardzo chcę zrobić sobie tego kolczyka , ale też się troszkę boję... :( Pomóżcie mi proszę ! Aa... I czy jest to możliwe żeby rodzice sie nie zczaili po zachowaniu, lub po tym że sie zwijałabym z bólu ? No i mam 14 lat. :) Pozdrawiam. ;***

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Malutkaa. ;ddd
Ojeej ! Chcę sobie też zrobic tego kolczyka w pępku... I tak czytałam te wasze wypowiedzi i troszkę sie boję... ;/ Rodzice mi nie pozwolili, ale chce zrobić tak żeby nie wiedzieli o tym. Chcę żeby mi koleżanka zrobiła. Ona jest już w tym doświadczona i wgl. Ale boje siie , że będzie mocno bolało lub będzie mi ropiało.. tak jak tu piszecie. Proszę, napiszcie jeszcze raz jakie są skutki tego, czym można wrazie czegoś to przemywać, smarować. I czy to bardzo boli ? Bardzo chcę zrobić sobie tego kolczyka , ale też się troszkę boję... :( Pomóżcie mi proszę ! Aa... I czy jest to możliwe żeby rodzice sie nie zczaili po zachowaniu, lub po tym że sie zwijałabym z bólu ? No i mam 14 lat. :) Pozdrawiam. ;***

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dom.
y no sory... ja sobie robiłam sama. kupiłam kolczyk ze stali chirurgicznej. przedtem odkaziłam wszystko w spirytusie salicynowym. wiadomo,ze przy przekłóciu boli,bo to normalne,jak coś sie wkłuwa. chyba nic dziwnego,ze boli. najlepiej miejsce do przekłócia,też przemyć spirytusem,żeby wrazie co nic się nie dostało. polecam po przekłóciu przemywać solą fizjologiczną jakieś 3-4 razy dziennie :] pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dom.
y no sory... ja sobie robiłam sama. kupiłam kolczyk ze stali chirurgicznej. przedtem odkaziłam wszystko w spirytusie salicynowym. wiadomo,ze przy przekłóciu boli,bo to normalne,jak coś sie wkłuwa. chyba nic dziwnego,ze boli. najlepiej miejsce do przekłócia,też przemyć spirytusem,żeby wrazie co nic się nie dostało. polecam po przekłóciu przemywać solą fizjologiczną jakieś 3-4 razy dziennie :] pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dom.
y no sory... ja sobie robiłam sama. kupiłam kolczyk ze stali chirurgicznej. przedtem odkaziłam wszystko w spirytusie salicynowym. wiadomo,ze przy przekłóciu boli,bo to normalne,jak coś sie wkłuwa. chyba nic dziwnego,ze boli. najlepiej miejsce do przekłócia,też przemyć spirytusem,żeby wrazie co nic się nie dostało. polecam po przekłóciu przemywać solą fizjologiczną jakieś 3-4 razy dziennie :] pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dom.
y no sory... ja sobie robiłam sama. kupiłam kolczyk ze stali chirurgicznej. przedtem odkaziłam wszystko w spirytusie salicynowym. wiadomo,ze przy przekłóciu boli,bo to normalne,jak coś sie wkłuwa. chyba nic dziwnego,ze boli. najlepiej miejsce do przekłócia,też przemyć spirytusem,żeby wrazie co nic się nie dostało. polecam po przekłóciu przemywać solą fizjologiczną jakieś 3-4 razy dziennie :] pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×