Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Batmanka

kolczyki w pępku.........

Polecane posty

Fruti chyba wiem o czym mówisz... moja kolezanka czesto sie tak czesze (tzn nie ona tylko jej mama fryzjerka ja tak czesze:P) ale podoba mi sie taki fryz ;) musisz spróbowac to i to i co bedzie ci lepiej pasowac. Ja zawsze pare dni przed jakas wieksza impreza proboje wszystkie mozliwe fryzury:P i pozniej ktora najlepsza ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
amy ja wiem wiem :P ale problem w tym, że nie wiem zabardzo jak ją zrobić :> Bo umiem zrobić takie podniesienie ale mniejsze..a ja chce takie duże...No nim mama powiedziała, że wie o co mi chodzi i spróbuje,a jak nie wyjdzie to będą te fale :) Jeszcze prawie 6 godzin :P w sumie to się cieszę, i się nie cieszę :D ale nie wiem czemu :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wstawie fotke wieczorkiem :) nawet juz mam zrobiona tylko nie jestem u siebie :) ale nie kierowałam sie twoją grzywą poprostu chce zapuścić włosy i nie moge miec długich w okol twarzy :) Ja też tylko nokia!! miałam różne badziewia ale zawsze wracam to tego co niezastąpione :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zozoll
Witam! Co do jednej z wypowiedzi to chciałam powiedzieć że najlepiej to robić kolczyk w zimie ponieważ jeśli zrobisz w lato to nie za bardzo żebyś mogła pływać w jeziorze itp. ale to tylko przez miesiąc. Także na basenie też nie można pływać... Jeżeli chodzi o kolczyk to powinien on być na przekłucie ze stali chirurgicznej... a żeby szybciej sie goiło to najlepiej smarować maścią np. wazeliną białą i co dziennie przemywać. Pozdrawiam;*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Otyśka
Hej właśnie przekułam sobie pępek i nie jest źle może tylko teraz. Mam też kolczyk w języku i uwierzcie jednak pępek mocniej boli. W języczku tylko puchnie i puszcza po 2-3 dniach zależy od osoby zazwyczaj jest tak do 7 dni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No dzisiaj wielki dzień Fruti :D Mam nadzieje, że będziesz miała zajebistą studniówke :D :* Co do tych fotek to obleeechy są... ble:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sloik
ja mam kolczyka rok i jest wrzystko dobrze nie miałam z nim zadnego problemu zagoiło mi sie bardzo szybko bo smarowałam mascia tribiotyc radze tej masci uzywac po przekuciu pepka pozdro:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość OooluskAaa
Więc tak..mam kolczyk w pępku. Przekucie nic a nic mnie nie bolało(nawet nie poczułam)!!!!!....Robiłam to w studio tatuażu (nie polecam u kosmetyczki) ;). Kosztowało mnie to 50zł z kolczykiem.:D Teraz jest najlepszy moment do zrobienia kolczyka, gdyż są ferie. W wakcje nie polecam bo nie można zamaczać pepka czyli nie mozna chodzic na basen unikac słonca itd. Co prawda po przekuci mnie 2dni strasznie bolało, ale da sie przeżyć:D Potem już nie. Przemywałam to 6razy dziennie wodą utlenionią i maścią TRIBIOTYK (1,50). Goiło mi się miesąc i potem zmieniłam kolczyk na zwisający^^. Więc tam po przekuciu: - nie zamaczamy pepka . zeby nie nasiękło; -nie dotykaj miejca przekucia brudnymi palcami; -unikaj solarium i słonca; -nie wyjmujemy kolczyka aż sie nie zagoi; Ale pamietajcie kolczyk może sie goic do 3miesięcy^^ Buziaki LAski:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość syllka17
Ja przebiłam sobie sama pępek i nie narzekam nie boli i ładnie się goi narazie mam taki nie wiszący żeby nie raził i nie zahaczał naprawdę polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
OooluskAaa Twoje rady pewno się przydadzą :):):) Hmm ale większość z nas (tutejszych) już to wiemy :):):) No trochę któtko piszę ale ok Pozdrawiam ;*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aj Fruti to ma dobrze, taka balanga mmmm sama bym się teraz pobawiła hhehee wiecie co? zamawiałąm ostatnio na wildcacie pręcik o długości 12 mm a jak przyszedł to okazało sie ze jakos dziwnie dłuzszy badyl niz reszta no i mierze a tu 13 mm i teraz nie bedzie za ładnie bo za duzo wystaje no ale to taki zwykły kolczyk do gojenia. Oluśka az 6 razy?? troche duzo, i nie prawda ze kolczyk goi sie do 3 miesięcy bo ja juz mam 3 i jeszcze do konca sie nie zagoił więc nigdy nie mozna powiedziec w ile sie goi :):) amy jak u ciebie?? nadal mnie korci aby zmienic kolec ale waham sie zeby nie zdupczyc tego. zmieniałas na swoje serducho?? a wam dziewczynki jak się goi?? wszystko okej??? i błagam Was nie wyciągajcie kolczyków za wcześnie nawet jak myślicie ze fajnie wyglada. bierzcie przykład ze mnie i amy. rozwaliłysmy sobie tylko tym wyciaganiem :(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ooooluskaa: nie prawda! ja mam juz 3 miesiace, ale dalej nie jest calkiem zagojony, tak na cacy a wyciagalam juz kilka razy. pepek goi sie do pól roku, czasami nawet dluzej wiec co, dziewczyny przez cale to pól roku maja nie zmieniac kolczyka? troche niepowazne... wiec sprostowanie: kolczyka mozna zmienic po miesiacu! A co do slonca to dobrze jest wystawic brzuszek na slonce, poniewaz dociera wiecej witaminy A ... wiadomo, nie za dlugo (jesli chodzi o swieza rane). a tak wogóle... 6 razy dziennie woda utleniona? jesli po tym ci sie zagoilo to podziwiam....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
madzia: jeszcze nie wyciagalam! uparlam sie i musze wytrzymac jeszcze, nie wiem jak dlugo :P... wstaw fotke tego kolczyka, chcialabym zobaczyc:P wildcat jest dobry, ale czasami chyba sie myla... tzn chodzi mi o to ze jak ja ostatnio zamawialam tam kolczyka to chcialam \'bialy tygrys\' czy cos takiego a przyslali mi tego drugiego zóltego.. wiesz, iles tam stron wczesniej pisalam o tym... no ale ten tez byl ladny ;) wiec nic nie pisalam do nich ze cos jest nie tak... Fruti pewnie teraz ma próbe (pisala ze o 19 ma)... normalnie jej zazdroszcze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Amy nie chce juz mi sie zdjęcia robic ale jak bedziesz an wildcacie to wejdz na tytan i to jest chyba drugi kolczyk z dwoma zwykłymi kulkami bez zadnych oczek tylko dolna wieksza od gornej i nie kolorowy tylko normalny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madzia: Przeslicznie!... :) ja kiedys mialam grzywke, ale mi niestety nie pasuje... ja tez na razie nosze leczniczego kolczyka... zeby wszystko doszlo do normy :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
AMy dziękuje :) nie byłam przekonana co do tego jak to wyjdzie ale jak ją ściełam to w pracy wszyscy mówili ze o wiele ładniej wygladam, tak z charakterkiem :) hehehe ja mam tak ze albo mam długie włosy i grzywke albo krotkie i cieniowane. ja chce miec dłuzsze miec zrobiłam grzywee :):) pokzace kolczyka ktorego bede kupowac :P http://www.piercing.com.pl/o/169/kolczyk_tytanu_g23___2024.html jedyny wiszący z tytanu jaki znalazłam i oczywiscie bardzło mi sie podoba ale to na walentynki podrzuce pomysł mojemu miśkowi ;p;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć wam moje kochane!! :). co tam u was ciekawego?? bo u mnie w miare dobrze:) tylko pępek mi sie zrobił czerwony:( tzn dziurka (ajj ja już sama nie wiem) no i to na tyle nie mam już nic do powiedzenia:) pozdrawiam fruti amy pieczare kamcie madzie i te które pominęłam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A i fruti miałąm powiedzieć te zdjęcia są bleee!! jak można sobie zrobić coś takiego??? to jest takie fuuuuuuuu!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martusiaa17
amy09 & fruti--->dzięki za podpowiedz ;p muszę też trzasnąc se jakąś fotę i wstawie ;p he ilona22-a ile masz już kolczyka w pępku?:) ja mam 13 dzień i mam zaczerwienioną dziurkę i taki strupeczek na około,ale ruszac mogę nim normalnie w góre i w dół :D fruti się bawi ;p napisz później Kochana jak było :) poprosimy całą relację z Twojej studniówki ;) buziaki ;**

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No Fruti musisz nam opisać jak tam było :):):) A czerwona bielizna była??? ;):D:D:D :) martusiaa17 no 13 lat i juz kolczyk :) Nieźle mi by tak chyba mama nie pozwoliła chociaż nie wiem.Ja mam lat 14 więc nie za wiele więcej :):):) Pozdrawiam was wszystkie dziewczyny (nie chce mi sie wymieniac nicków ;):) ) :*:*:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Yyyy sory pomyliło mi się z martusiaa17 to nie do Ciebie było to skierowane.Ehhh wielkie sorry :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Huker
elo, pytania mam. przebijałam pępek na wakacjach (u znajomej KOSMETYCZKI, ale co tam, za darmo przynajmniej ;] ). wszystko było fajnie, lekkie zaczerwienienie, to wszystko. po miesiącu gdzieś tak kupiłam sobie kilka kolczyków. nie sterylizowałam (czy coś w tym stylu), ani nic. byłam głupia i zmieniałam je co parę dni. w końcu coś się zaczęło pie*dolić, zaczęło ropieć, skóra w miejscu tej dziurki zaczęła się robić coraz cieńsza, aż w końcu się przerwała i kolczyk sobie wyleciał. i teraz pytanie, czy to przez to, że; a) nie smarowałam, ani nie myłam tego niczym od początku b) miałam źle przekłute c) mój organizm po prostu źle zareagował na ciało obce d) wszystko razem ? dalej. dzisiaj poszłam przekłuć drugi do tej samej znajomej. no i znowu wszystko git, z tym, że tym razem wzięła mi więcej skóry i przekłuła jakby chm... głebiej. kolczyk który mam teraz założony ma dość długi pręt, ok. 12 mm i ledwo chcę się zakręcić. czy to znaczy, ze będę mogła wkładać tylko takie długie? nie zmniejszy się to jakoś? bo z tego co patrzyłam po różnych stronach z kolczykami, to maaało jest fajnych, wiszących z prętem 12 mm ;/ żeby tego było mało, jestem idiotką i teraz kilka godzin po przekłuciu coś mnie naszło, wyjęłam kolczyk i chciałam zmienić na inny (10 mm) żeby sprawdzić czy się dopnie. nie dopiął. poleciała krew, duuużo krwi. próbowałam włożyć z powrotem tamten pierwszy, a le kurde nie mogłam, prawie zemdlałam z upływu krwi (taka ciekawostka ;D). w końcu włożyłam i juz jest ok, ale czy to że wyjęłam parę godzin po przekłuciu ma jakiś wpływ na gojenie? itd? fajnie by było jakby ktoś to przeczytał i odpowiedział na te pytania, pozdro ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Huker Oj nie wiem co mogło być przyczyną ale na pewno to że zmieniałaś kolczyki i nie przemywałaś dziurki.Wiesz trzeba poczekać aż się zagoi.A to z tym ciałem?Hmmm możliwe że też ale nie wiem.No to było do pierwszej części teraz piszę do drugiej.Po co wkładać na siłę mniejszego kolczyka niż jest dziurka???Jest wiele internetowych stron z kolczykami.Możesz poszukać jakiegoś. Pozdrawiam ;*;*;*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sylwuska...
Huker ->Boże.. Dziewczyno w ogóle co ty robisz!!! nie wyciągaj kolczyka!! i ty sie dziwisz ze tamto ci sie przerwało??!! Nie rób tak! proszę cię!! Narobisz sobie problemów... kolczyk po miesiącu sie nie zagoi a tym bardziej nie wkładaj po paru godzinach!!! Mi aż słabo jak to przeczytalam... Ile masz lat jak mogę wiedzieć?? po tym co napisałaś mnie przeraziło!! :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Heker: kolczyk mógl odpasc z wielu przyczyn. jesli nie przemywalas, kopowalas byle jakie kolczyki i zmienialas co kilka dni to nie dziwie sie ze zaczelo sie babrac. moglo byc tez tak ze twoje cialo nie przyjmuje cial obcych. z reszta... dziewczyno jesli po kilku godzinach od przebicia wyciaglas kolczyka to -NO COMMENT ! po co go wogóle robilas, skoro nie dbasz o niego i przede wszystkim o wlasne zdrowie!? trzeba bylo sie zastanowic, zanim sie przebilo pepek... Jesli chodzi o precik to po zagojeniu moze zejsc opuchlizna i mozliwe ze bedziesz mogla zakladac mniejsze. ale przy takim \'gojeniu\' watpie ze bedzie wszystko ok... Fruti: PISZ JAK BYLO!! :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Heej. Mam zamiar sobie zrobić kolczyk w pępku, ale jest tyle za i przeciw i tyLe pytań, że już sama nie wiem. Lepiej zrobić teraz czy w czerwcu ( ustaliŁam z rodzicami, że ferie [ mam od 11 lutego] bądź czerwiec. powiem Tylko Tyle : w ferie będę miaŁa usuwane pieprzyki na plecach i boję się, że jak będę miaŁa obolaŁy brzuch i pLecy, to nie będę w stanie się ruszać. a po drugie gdybym go nawet zrobiŁa po feriach to 21 marca mam koLejny turniej tańca i wątpie , żeby zdążyŁo mi się zagoiĆ na tyLe , abym mogŁa zatańczy porządnie ukŁad. ) To jak myślicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość honey-m
hej, ja tez wlasnie planuje zrobic sobie kolczyk. Moje pytanie dotyczny samego przeklucia,czy jest mozliwosc znieczulenia mijescowego czy tak na zywca sie robi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość honey-m
na tatuaz poszlam bez strachu i bylo git mimo bolu..ale boje sie igiel po prostu...wiec mam nadzieje ze jest taka mozliwosc,pewnie dodatkowo platna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×