Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Batmanka

kolczyki w pępku.........

Polecane posty

Na pewno . Ale gratuluję odwagi - tatuaż. Ja bym chyba nie daŁa rady, no chyba , że bym bradzo chciaŁa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i jestem :D godzinę temu wstałam :D ale jestem jeszcze senna :) studnówka była super! Dawno się tak fajnie nie wybawiłam naprawdę, chyba było nawet lepiej niż na sylwestrze! :) jedzenie pychota! Pełno picia, napojów, cały czas dostawa nowych jak zabrakło przy stoliku, także obsługa pierwsza klasa. A jedzonko to nie wiem czasami co jadłam ale było smaczne :) Najpierw zupka borowikowa, później mieęsko w soie pikantnym, i takie kluseczki do tego i surówka, lody, ciasta, sałatki z krabów, i jakaś srodziemnomorska, węgorz, łosoś, jakieś mięsko nadziewane pastą jejeczną, później była cielencinka z takim dobry sosem a do tego małe okrągłe kartofelki, chrupiące i sałatka, i brokuły :), żurek, pierś z kurczaka, nadziewana czym... No najadłam sie za wszystkie czasy! Aż miałam brzuch jak w ciąży :D moja koleżanka miala taką samą suknię jak ja tylko czarną mam fotki to wstawię (ale to z domu) i jak mi koleżanki przesla jakies to też wstawię:) Muzyka fajna chociaż czasami nie było jak tanczyć do niektórych kawałków np hh :> oczywiście był przypał alkoholowy ale to nie w naszej klasie cięzko było coś przemycić ochroniarze sprawdzali i znależli tyle wódy , że sznurkiem przed wejsciem ją ustawiali. A niektóre dziewczyny mowie wam ubrały się jak stare petronele! NIe wiem co one z siebie zrobiły, jedna miała jakiś diadem na głowie porażka :D Wyszłam o 4 :) taskówka po mnie przyjechala i jeszcze pan był taki fajny i miły i sobie pogadaliśmy :D aa.. obsługa w hotelu.. Mmm..niezłe ciacha :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no fruti:) to miałąś świetną zabawe:) martusia17 kolczyka zrobiłam sobie we wtorek:) huker ja nie wiem mi sie wydaje że wszystko razem,ale tak to nie mam pojęcia. no i nie wiem ja pare godzin po przekłuciu nie wyciągałam. no i to na tyle:) pozdrawiam fruti amy kamcie pieczare sanderkasss madzie martusie piecare i inne w miare mądre

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sanderkasss Ja zachodnio-pomorskie ;) a co myslicie o tym kolczyku? Frutii - mm niezŁa zabawa byŁa ;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
deVilek dziękuję :) Hotel.. no no fajny :D co prawda nie przepadam za różowym kolorem ale ten wystrój przypadł mi do gustu :D :) Jeszcze raz bym dzisiaj chciała iść na studniówkę... heh szkoda, że to raz w życiu :>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martusiaa17
Sanderkasss-mam 17 lat :P tak żeby nie było niedomówień :D he no Fruti!super fryzura i sukienka też!naprawdę extra wyglądałaś ;) ah i dania to chyba wszstkie wymieniłaś...ja bym nie zapamiętała wsztstkiego :) no i powiem Ci że ja dziś wstałam godzinę później niż ty!spałam 14 godzin!normalnie całe praktyki odespałam :D a do mnie kumpel wczoraj napisał o 23.00 zebym przyszła dziś na 8rano jako kelnerka,bo brakowało im ludzi do obsługi na studniówkę...:P ale nie poszłam,bo bym chyba padła...taka niewyspana i zmęczona byłam...:/ huker:mam kolczyka od 2 tyg ale takiej głupoty jak Ty z tym wyjęciem kolczyka to bym nie zrobiła!jeżeli nie miałaś zamiaru dbac wtedy i teraz tez nie więc nie wiem po co go wogóle robiłaś...chyba każdej z nas zależy żeby ładnie się wszystko zagoiło....:D pozdrawiam amy,fruti,pieczare,madzie,ilone,sanderkasss i resztę :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fruti no już wcześniej myslalam o grzywie ale bałam sie jak bede wygladac:) tak jest schodkowana, z jednej strony leci troche dłuzsza ale ogolnie to inaczej wyglada bo mozna ją roznie ułozyc a najlepiej wyglada jak wyprostuje włoski :) nie chciałam takiej rowniuśkiej Świetna sukienka Fruti, bombowa :)w ogółe imprezkaa udana , cieszymy sie bardzo:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fruti sukienka przesliczna!! :) z tego co piszesz to zabawa tez musiala byc niezla:P ja uwielbiam jedzenie na takich imprezach.... mozna jesc i jesc ;) hehe ja chcialabym swoja studniówke... tylko niestety nie bede jej miec. Tutaj w anglii chyba nie robia takich rzeczy :( ... no chyba ze ktos mnie zaprosi na studniówke do polski ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martusiaa17
honey-m:no jest możliwośc znieczulenia,ale skoro wytrzymałaś ból przy robieniu tatuażu to chyba przeżyjesz małe ukłucie igiełką :P ja jak leżałam to nawet tej igły co ją facet trzymał nie widziałam ;) chwila i było po wszystkim ;) nie masz się czego obawiac :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziękuję wszytskich za komplementy :) Amy jak to nie ma w angli czegoś takiego jak studniówka? :(... A kiedy wrecasz do Polski? W ogole wracasz...czy już zostajesz tam? madzia, no tak grzywk jest ładna, też mialam kiedyś taką na ukos...ale jak odrosla...:( to trzeba regularnie podcina.NAszczęscie podcięcie grzywki kosztuje 10-20 zł więc to majątek nie jest :) a znieczulenie wcale nie jest dobre więc nie polecam. Po co znieczulenie :| to przesada...potem jak zejdzie to znieczulenie będzie odczuwała ból 3 razy silniej niż miała byś go odczuwać! W moim salonie którym ja się przekłuwałam nie ma czegoś takiego jak znieczulenie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wlasnie teraz brat mi powiedzial ze jest, tylko robia jakas wielka impreze. ja sama nie wiem :P tylko tutaj w anglii sie tak o tym nie mowi, jak robia , to sami organizuja bardziej, ale nie jest to tradycja jak w polsce. kurcze coraz bardziej bierze mnie ochota na kolczyka w nosie:P tylko nie wiem czy bedzie mi pasowalo... jak myslicie? (widzieliscie juz moje fotki:P) moj brat chce sobie zrobic w brodzie, lub w uchu \'industrial\'. i bysmy razem pojechali do tego salonu. Tylko tam jest potrzebna zgodza rodzica, a moze byc pelnoletni brat?:P wydaje mi sie ze chyba moze byc...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fruti sorki pominelam jedno twoje zdanie. No wiec tutaj chce skonczyc szkole, niby zostaje na zawsze, ale sama nie wiem, jeszcze zobaczymy:P Moj chlopak chce sie ze mna ozenic (tak mowi hehe) no wiec jesli za niego wyjde to do polski raczej nie wróce, bo on polskiego nie umie (pare slow zna, tego co go uczylam, ale no wiadomo:P) , do Brazylii tez raczej nie, bo ja portugalskiego zbytnio nie znam. No wiec chyba zostaniemy w Anglii ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 3milka
Dziewczyny!!! Przebiłam sobie dzis pępek bolało tylko troszke ale niewiem czym mam to przemywać i smarować!!! Narazie przemyłam sobie solą fiziologiczną ale niewiem czym jeszcze moge. Niektóre dziewczyny mówią żeby przemywać wodą utlenioną ale inne mówią żeby nie przemywać wodą utlenioną!!! Więc niewiem czy mam nią przemywać czy nie. Słyszałam też żeby smarować maścią tribiotic ale mieszkam w Anglii i niewiem czy moge tu kupić taką maść i gdzie. Błagam pomóżcie mi!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3milka..boze to gdzie ty ten pępek przekłuwałaś ,ze nic nie wiesz;/ chyba ktoś był bardzo kompetentny;/... Tribiotic można kupic w APTECE! I nie przemywa się wodą ultenioną tylko solą fizjologiczną lub spirytusem salicylowym A jak dbać o pępek pisałyśmy już na tej stronie 1000000000tysięcy razy!! Cofnij się z 2 strony dalej tam masz wszystko napisane. Amy...o...ale Ty jesteś w tej Angliiz rodzicami? Czy sama tak sobie pojechałaś do szkoły i mieszkasz tam w internacie? MI mowią rodzice ciągle żebym wyjechała z tej Polski ...w sumie mogę do Niemiec :) bo tam jest mieszkanie bo moi dziadkowie tam mieszkają i bym miała gdzie...ale problem z chłopakiem by był..nnie chce Go zostawiać..:( A nie tęskno Ci zaPolską?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moja mama ma znajomą, która własnie pojechała do Niemiec i tam poznała NIemca.. No i są ze sobą już długo długo, i ona go nauczyla polskiego, że naprawdę umi :D triszkę zaciąga po niemiecku ale mowi :) i w Polsce mu się strasznie podoba, aż sam się uczy tego języka, i chce się przeniśc tu :) a najbardziej to mu się podobają nasze KIOSKI bo w niemczech takich nie ma ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 3milka
Fruti - W Anglii w aptece czy w Polsce?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3milka... W POLSCE! Przecież nie napisałm nic takiego o Angli :> to było do amy..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fruti - No ale napisałam że mieszkam w Anglii to chyba można sie domyśleć gdzie chce tą maść kupić :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AduQaQ
Ojj.! Widzę że mam tragiczne zaległości xD Kurcze, wkręcam się od nowa ;] Pępek się zagoił prawie ;) Raz miałam taki kryzys że mi naskórek się owinął jakby wokól pręcika ale juz jest OkEj ;) Buziaki Mocne dziewczyny...;* I witajcie ponownie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aniuuulek
ejj dziewczyny mam pytanie po ilu dniach moge isc na solarke jak kolczyk przebilam 10 dni temu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniulek możesz iść na solarium ,ale nie opalaj pępka. Zaklej go jakimś plastrem...Bo nie dobrze może wpłynąc promieniowanie na świeżą ranę. AduQaQ nie obraź się ale bardzo w to wątpię, żeby pępek już Ci się zagoił :) i witaj ponownie :) 3milka o przepraszam to ja Cię źle zrozumiałam. Y.. w Angli nie wiem niestety czy jest Tribiotic. Może Amy Ci odpowie bo ona mieszka w Anglii. Ale możesz zapytać czy jest, bo chyba to polski produkt nie jest. :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O matko ANULEK sorra nie plastrem :D przejęzyczylam się bo jak napisałam zaklej to napiałam plastrem :P A to nie plastrem, tylko jakimś bawełnianym materiałem najlepiej. Chociaż radziła bym Ci korzystać z solarium jak najżadziej zwłaszcza kiedy rana jest świeża, bo zbyt długie przebywanie w solarium/ lub na słońcu może spowodować odparzenie. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ANUUULEK
okk dzieki Fruti wielkie;) Pozdrawiam:* aaa i jeszcze jedno ile przez okolo bede miala czerowne kolo gurnej kuleczki u pepka?:>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fruti: tak, mieszkam tutaj z rodzicami i bratem, po prostu wyemigrowalismy :P z tego co wiem to w polsce zadnej przyszlosci nie ma. Faktycznie lepiej wyjechac jak jest taka mozliwosc ;) 3milka: w Anglii nie ma tribioticu (raczej), ahh te apteki tutaj sa okropne... ja mam jeszcze z polski przywieziony jak bylam ostatnio w listopadzie w polsce to sobie przywiozlam zapasy:P a wogole jesli mieszkasz w Anglii to idz do salonu piercingu i popytaj o takie rzeczy. Pewnie poleca ci sól fizjologiczna, ona jest taka fajna w spray\'u :P a o masciach nie mam pojecia... ale jesli cos masz nie tak z pepkiem to przemywaj rumiankiem- fajnie lagodzi i twoja ranka bedzie lepsza ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No no dawno mnie nie było tutaj więc piszę:):):) Fruti wyglądałaś po prostu bosko :):):)Nie mogę już nic więcej napisać bo się śpieszę:):):) Jak wrócę to coś napiszę :):):) Buziaki :*:*:*:):D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×