Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Batmanka

kolczyki w pępku.........

Polecane posty

Martusia slicznie wygladasz! ;) ja moja wstawie w niedziele, bo w sobote bede robic fotki:P Kamajka: no to tylko sie cieszyc ze nic ci sie nie stalo... Madzia faktycznie grzywka zrobila furore :P bo naprawde pasuje ci i bardzo ladnie wygladasz! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aaa zapomnialam! xD Madzia wyciaglas kolczyka? bo ja jeszcze nie, zaparlam sie i nie wyjme hehe :D nie wiem jak dlugo, ale po ostatnim razie wole nie ryzykowac. Chociaz w sumie z moja dziurka wszystko ok, nie ropieje, nie jest czerwone, praktycznie idealnie:P ale wole nie dac sie zwiesc pozorom i poczekam jeszcze... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość myśka1123
Hej dziewczyny.! Słuchajcie chcę zrobić kolczyka w pępku... Ale trochę się boję bo trochę mnie przeraziły niektóre wypowiedzi na forach;/ hm... Czy to serio jest takie straszne czy tylko wyolbrzymiają ten problem??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
myska1123: to nie jest straszne! sam moment przeklucia wcale nie boli, mozesz troszke czuc takie uklucie, ale to tylko moment! oczywiscie polecam studio piercingu, tam ci najlepiej zrobia ! Pozniej pepek sie goi do ok 6 miesiecy, ale to tez nic strasznego, musisz sie przygotowac ze od czasu do czasu bedziesz miala zaczerwienione, limfa itd. i oczywiscie trzeba dbac. Ale faktycznie niektórzy na forach straszne glupoty pisza, ze az sie czytac nie chce. Na prawde warto zrobic kolczyka i nie ma sie czego bac ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SykQ
ja jutro robę sobie kolczyka w pępku i wiem o ni m prawie wszystko. zabieg u dobrej kospetyczki jest bezbolesny a kolczyk u mnie w mieście ze stali hirurgicznej kosztuje 10 zł pozdrawiam i nie ma czego się bać:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martusiaa17
hej! amy-dzięki za taką miłą opinię na temat mojego zdjęcia :) :) :) ja teraz juz palcem nic nie robie...tylko patyczkiem i powiem ze jest o wiele wygodniej ;) i już tylko troszke zaczerwienione :P ja nie wiem jak można samemu przebic sobie pępek!przecież te dziewczyny które tak zrobiły nie wiedzą ile dokładnie wziąśc skóry itp....:/ a ja dziś miałam taki okropny sen że jak się obudziłam to byłam cała zgrzana!!!A więc:brałam prysznic i tak siedziałam trochę i nagle spojrzałam na pępek a kolczyka nie było!i sobie leżał w brodziku....normalnie myślałam,że to naprawdę.... uffffff jak dobrze ze to był sen.... pierwszy raz mi się wogóle śniło cos związanego z moim kolczykiem :D pozdrawiam!!! :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć wam moje kochane:) jak u was dobrze to dobrze:) u mnie też:) fruti wyszłaś prześlicznie:) serdecznie pozdrawiam fruti kamcie madzie amy pieczare (no te co zawsze:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj ja też mam czasami całkiem dziwne sny...Nie bedę wnikać w szczegóły :) Hmmm nic ciekawego się tu ostatnio nie dzieje :) Piszcie coś ciekawego:) Co tam u was słychać? U mnie: Tak ogólnie wszystko Muszę sobie skręcić kostkę... :) (wiem że to bardzo dziwnie brzmi ale to prawda...) Buziaki :*:*:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madzia martusia wyszłyście bardzo ładnie ogółem jesteście ładne:) marta sorcia że nie pozdrowiłam cie we wcześniejszym komentarzu pozdrawiam amy fruti kamcie pieczare marte madzie i sanderkasss:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość myśka1123
Dzięki za odpowiedź.!!! Ja idę do kosmetyczki ale sprawdzonej już kilka razy przez moje koleżanki.! Ma ona specjalny certyfikat i świetnie przebija pępek... :)))Tak więc chyba nie mam czym się martwić...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziekuje :) Amy jassne ze wyciągałam gdzież ja bym wytrzymała hehehe zmieniałąm kolczyka. Mało tego wyciagałam smarowałam mascia i wsadzałam. i wszystko okej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madzia no to dobrze jak wszystko ok:) ja jeszcze nie wyciaglam heheh:P Ja wole nie mowic o moich snach... wczoraj mialam okronpy sen, ale o kolczyku w nosie! snilo mi sie ze w pierwsza noc kolczyk wpadl mi do nosa do srodka:P pozniej jak go wiciaglam to krew mi sie lala, blee okropny sen! Apropo jutro jade sobie zrobic kolczyka w nosie :D ale to jeszcze nie jest 100% pewne ze zrobie, ale chcialabym ;) Dzieki za pozdrowienia ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martusiaa17
Ilona:nic sie nie stało ;) każdemu sie zdarza pominąc kogoś:D he nie wiem czy ty wstawiałaś tu kiedys swoje fotki.... ale możesz wstawic jak cos jeszcze raz :) jak na razie to wiem jak wyglądają:Fruti,Kamcia i Madzia :P pozdrawiam! :**

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość samantabuzki3
siemaneczko dziewczyneczki;)ja mam kolczyka od 17 grudnia i jest super zagoilo mi sie ladnie jest ladny teraz mam jaszczurke w pepku z prawdziwymi cyrkonbiami (dostalam od braciszka za80zl,,,,)smarowalam mascia tribiotic a przed mylam papierem kuchennym rane woda fizjologiczna jest super bolalo mnie tylko w 3dzien po przekluciu polecam:*:*:*:samanta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Martusia: specjalnie dla ciebie wstawie fotki :D tak na razie zebys wiedziala jak wygladam... fotki takie sobie ale co tam... jutro dopiero bede robic zdjecia wiec moze stawie cos uczciwszego... :P Tutaj z moim skarbem ;) http://img212.imageshack.us/my.php?image=screenhunter03dec142015oj8.jpg a tutaj fotka taka sobie z kwiatuszkiem:P niezbyt ja lubie ale niech bedzie narazie... http://img215.imageshack.us/my.php?image=picture010nr2.jpg :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
amy zupełnie inaczej wyszłaś na tych zdjęciach :) na tym na schodach to Boże nie poznała bym Cię :) Ale ładnie ładnie :) A jadnak robisz? NIe chcesz się wstrzymać? Martusia super!! :) ale w ogole Ciebie sobie inaczej wyobrażałam :) i też masz duże oczy jak madzia :D Widzę, że wszytskim się śnią sny o kolczykach, że ich nie mają oprócz mnie :P mi to się śni często coś o szkole, że dostałam jedynke, albo babka mnie złapała na sciąganiu i dostałam 10 lasek, albo pisałam klasówkę z chemii a dostałam ptania z polskiego i nic nie umiałam i takie tam xD ej to straszne jest ;) ostatnio mi się śniło, że napisałam maturę na 1 pnkt :D jeszcze lepiej ;) Martusia za dużo o kolczyku myślisz dlatego Ci sie śni :P ilona dziękuję :) za pozdrowienia też :D Ciebie również pozdrawiam:* A Tobie też chyba się nie śni nic, że kolczyka nie masz :P myśka1123 matko... certyfikat to nie wszytsko każdy taki papierek może sobie zrobić;/ Sanderkassss oszalała ! :D po co?! weź... moja kolezanka ostatnio tak się przerwóciła bo sąsiad nie odśnieżyl podjazdu, że scięgna zerwała, i operację miała i po feriach jeszcze 2 tyg jej nie będzie, a zrobila to...Hmm jakoś po sylwestrze. Więc.. super 3 LO matura, a ta złamała nogę..ale ja nie wiem jak tak upaść można..:| To teraz mam razy 2 pępek i nos. Nos się zaczał walić, i pepek...chyba to taka reakcja organizmu... w każdym razie tak mi się ten nos zwalił...matko ja nie wiem przemywam go a tam ciągle po godzinie juz jakis zólty strupek osadza mi się na tym pręcie ;/ ja nie wiem co to jest! a jak poruszam kolczykiem to wypływa mało ropki, zwariuję chyba ;/ i to w koło dziurki mam opuchnięte. Przemywałam rumiankiem ale to nie za wiele dalo :/ juz nie wiem.. naprawdę, a najgorzej, ze to jest na twarzy i każdy widzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fruti ja i duże oczy ?? nie nie, naprawde mam troche mniejsze tylko robie taki makijaz i to ze zdjecie robione z gory daje taki efekt hihihih wiecie co mi sie kiedyś śniło że mam chorą pierś i miałam miec operacje bo bardzo bolała i w tym momencie kiedy mieli mnie kroić zbudziłam sie ze strachu i okazało sie ze faktycznie cycek mnie bolał bo krzywo spałam i nagniotłam go. i ten sen był po to zebym sie obudziła, a ostatnio mi sie śniło podobnie z kolczykiem. tylko nie pamietam co dokładnie i jak sie w nocy obudzilam to sie okazało ze spałam na brzuchu i guma od pizamy mi przycisnela kolczyk i mnie bolało :) tak teraz mysle ze to ma jakies powiazanie. to sie wszystko jakos komunikuje hehehe ten nasz mozg bardzo domyślny jest nawet w snach :) a wiecie czego nienawidzeZ? tego ze sszybko kolczyk mi sie nudzi i czesto zmieniam, tzn tak co 3 tyg. ale nie kupuje cąły czas nowych tylko raz sobie wkładam z oczkiem raz bez;p;p to mnie dobija a i tak chce kupic wiszacy ;p strace majatek przez ten pepek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja jutro wstawie fotki, bo troche jeste m nie wstanie, hmmm ciut za duzo wypilam, ale co poradzic :D tren wiek :D Ale oboecuje , ze jutro wstawie moje kochane :* A A co do snów to min sie ostatnie snilo , ze mam kolczk wbiodrze bleee :P Wole o tym nie myslec :P No to do jutra :*:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martusiaa17
o fotki specjalnie dla mnie ;) dziękuje ...:) bardzo ładne :D Fruti:dzięki :) fotka jaknajbardziej teraźniejsza(wczoraj robiona)no ja naprawdę dużo o nim nie myślałam a tu taki sen...hehe...ale byście musiały zobaczyc jak mój pępek wyglądał!!!tak jakby ktoś mi kolczyka wyrwał ;/ szok!!! kurde....to nieciekawie jak i pępek i nos naraz... a właśnie pępek przykryjesz bluzką a nos... mam nadzieje że przejdzie Ci szybko :) Ja jeszcze poczekam zeby sobie zmienic kolczyka...bo mam dopiero 3 tyg...ahhh :P pozdrawiam Was dziewuszki :**

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No no Kamcia (tak Kamcia) śliczne fotki :):):) Kurna nie wiem co tu pisać.Bo tak głupio coś pisać bez sensu :):):) Buzaiki ;*;*;*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki smaruję maścią Ichtiolową od wczoraj i narazie efektu nie widzę...jak ruszam kolczykiem to nos mni boli:(i ogolnie mam obolałe cale to miejsce :( amy.. no wlaśnie...pępek zakryję bluzką i nic nie widać.. a tu:( i mam strasznie czerwone wkoło dziurki.. moze to przez to wyjęcie wtedy? Albo poprostu cos się pieprzyć zaczęło:( ciągle w koło robi mi się żólty strupek...:( Kamcia piiiknie! :) a co Ty tak w łazience się ukryłas?:D a zdjęcia jeszcze wstawisz :P madzia no na zdjęciu Twoje oczy wydają się duuże :), ale jak mówisz, że nie są to widocznie tak jest :) ale co tam za róznica zdjęcia i tak ładne :] Jej a ja nienawidze jak mi ręka drętwieje! Wtedy jej wcale nie czuje, jakie to głupie uczucie..alebo jak czasem się wyuciągam i skurcz w nogę mnie złapie i trwa 30sek ,ale to jest taki ból że nawet krzyknąć nie mogę, jakby mi ktoś nogę piłowal,albo wyrywał..matko:| a Ty moje zdjęcie z moim Misiem :) troszkę stare, ale jare :) nic sie nie zmieniło :) tylko z kom robion, i dlatego musiałam na zarno białe zrobic bo zła jakośc. http://img185.imageshack.us/my.php?image=my1pe7.jpg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martusiaa17
fruti-zdjęcie śliczne :) a ta maśc to ona jest taka brązowa??? ona jest chyba po to,żeby ropa szybciej wychodziła(tak mi się zdaje)...:P ,więc nie wiem czy ona będzie pomagała...a tribioticem nie idzie??? eh..mi na razie nic się nie dzieje...;) pozdrawiam :**

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Morphinka
Przyznam ze ja z kolczykiem to mam niezle jazdy... 3 tygodnie temu przeklulam u kosmetyczki i myslalam,ze wszystko jest ok. Znaczy kosmetyczka dobra jest - bo juz wielu osobom przeklula i wszystko jakos ladnie sie goilo. A ja mam wadliwa skore i mnie coraz bardziej boli. I brzydko to wyglada. Czerwone jest, bolące i martwie sie troszke... Spirytusik, Triderm codziennie idą w ruch... Będzie dobrze , prawda? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ilusia
Marzeneczko... co ty za głupoty gadasz! W jakim studiu tatuażu? Przecież od tego chyba są kosmetyczki nie? Ja przebijałam u nich. Kolczyka mam już 2 lata i jestem BARDZO zadowolona! Przebiły mi fachowo i były do tego bardzo wyszkolone! I było to higienicznie i bezpiecznie zrobione... także wszystkim dziewczyna polecam salon kosmetyczny.. a i to nie boli:) trwa kilka sekund i czuć małe ukłucie. Nie miałam z brzuchem zadnych komplikacji. Pępek zagoił mi sie w ciagu 5-6 miesięcy! Zachęcam bo warto:) i ładnie wygląda:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fruti kochanie!!! :). mi sie nie śnią takie sny i całe szczęście bo bym chyba zwariowała bez kolczyka:) ostatnio myślałam o kolczyku w języku:) ale doszłam do wniosku,że na to jest jeszcze czas:) (bo moim zdaniem kolczyk w języku w moim wieku czyli w wieku trzynastu lat to przesada)I wiecie co moja mama dowiedziała się o kolczyku w pępku(bo ona nie wiedziała bo ja poszłam z sis do salonu) i była wściekła że poszłam bez jej zgody,a o kolczyku wiedziała już teraz wie trzeci dzień,ale przeszło jej i powiedziała że źle że se zrobiłam tego kolczyka ale jak ma być to niech będzie:) yyy... ale u taty sie nasłuchałam gorszej opini ee.. że jestem za młoda itp... Serdecznie pozdrawiam fruti amy kamcie pieczare martusie madzie i sanderkasss. P.S. Kamcia ty też jesteś ładną dziewczyną :) a ja nie mam żadnych swoich fotek nawet pępka:( ale jak se porobie to na pewno wrzuce:) no i jak jakiejś zapomniałam pozdrowić to pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×