Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Batmanka

kolczyki w pępku.........

Polecane posty

Aha, Aha, Aha, Aha UDAłO SIę :D:D Jestem bossska lol2 :D Nie ptorzebny mi biovital :P A co do dresiku, to ja mam do szkoły blisko, mijam tylko 2 osiedla lol2 Ale mam normalnie spodnie dresowe , bluzke i na to kurtke :P jak wchodze, zostawiam w szatni od w-fu plecak i normalne ciuchy i ide na zbiórke, zeby spoznienia nie miec :D Dobry myk na pierwszą lekcje :D Pozdro :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiecie ja robię podobnie tylko że mam krótkie spodenki pod jeansami (w-fy mamy 2 rzyw w tygodniu z rańca).No ale to nie zawsze jest konieczne.Jak już wiem że się spóźnię to tak robię.OKi ja zmykam bo do szkoły muszę lecieć :) Buzaiki :*:*:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fruti na tych zdjęciach wyszłaś powalająco:) A tak wogóle to co u was?? bo mi sie zaczal pempek babrac:( Ale smaruje go i chyba będzie ok. serdecznie pozdrawiam te co zawsze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A no u nas raczej wszystko ok przynajmniej u mnie :)No mam nadwyrężony obojczyk.Grałam w piłkę ręczną.I ogólnie mam takie zakwasy że śmiać się nie mogłam bo mnie tak brzuch bolał:) Widziałam jak wyglada ten kolczyk w biodrze.Powiem tak wygląda to trochę bez sensu.Coś ala kolczyka w brwi, trochę dłuższy i jest poziomo.Ale bym i tak sobie takiego nie zrobiła. Buziaki :*:*:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A mnie mój chłopak nazwał opoooooonką ;(;(;( Powiedział potem, ze niby zartował, ale sie przejełam \"chlip\" :(:(:( Kupuje sobie rowerek :P Buuu ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja dzisiaj bylam u znajomej (polki) i powiedziala mi ze tutaj w Anglii jak sie pokazuje pepek tzn bluzeczki takie krótkie jak sie nosi to znaczy ze sie chce yhym... Ze takim sposobem prowokuje sie potencjalnych gwalcicieli i ogolnie facetów bo takie cos znaczy ze sie \'chce\' ... Normalnie mnie zamurowalo! no ale... :P Co kraj to obyczaj...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ilona22 dzięki, Ty też masz ładne fotki i super na nich wychodzisz! :) ;) i wcale nie schlebiam tylko mówię prawdę, bardzo ładna dziewczyna jesteś :) Kamcia no już Ci jendak nie kupuję :P składka pieniążków odwołana, Kamcia odzyskała pamięć ;) jak masz tak blisko pzez 2 osiedla to rzeczywiście spoko, zwłaszcza, że przed 8 godziną to mało ludzi chodzi hyhy a to nowe fotki (dawajcie też swoje) trzeba odświeżać fotki naszych buziek :D :) http://img148.imageshack.us/my.php?image=kopiadsc01436co8.jpg http://img251.imageshack.us/my.php?image=dsc01379kf3.jpg http://img264.imageshack.us/my.php?image=dsc01373rl9.jpg http://img171.imageshack.us/my.php?image=dsc01455jk1.jpg II jakk??? Tylko szczerze :D ;) Zauważyłam przy kolczyku taki bąbelek co na pepku miałam, to chyba we wszytkich miejscach się robi! Przypaliłam to spirytusem i troszkę krew z tego poleciała..przemywam solą, przypalam spirytusem, i triobioticiem smaruję... szłwi jednak narazie nie chce używać bo co za dużo to nie zdrowo. Najwyżej kupię maść ICHTIOLOWĄ specialna do błon śluzowych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
amy no co Ty!? O matko to nie chodź tak bo jeszcze jakiegoś sprowokujesz i będzie :D ale dobrze, ze Cię ostrzegła, potem by Cię jakiś wiesz..coś ten a Ty byś nie wiedziała dlaczego :P A ja przeczytałam kiedyś że w Egipci nie można krótkich spodenek nosić.. bo to dla nich obraza czy coś.. nie można i tyle.. matko upał taki a tam w długich.. już napewno nie jadę do Egiptu! Ale co kraj to obyczaj :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe no teraz juz wiem ze nie bede tak chodzic:P chociaz nie powiem bo troche to glupie.... OMG a z tym Egiptem to nie wiedzialam... przeciez tam jest goraca! to jak nie mozna w krótkich spodenkach... no to juz troche przesadzaja :P Fruti przesliczne fotki!! Ja tez wstawie jakies moje ale to dopiero w niedziele... Bo w sobote jade do tego miasta (juz wczesniej pisalam) z przyjaciólmi wiec na pewno porobimy jakies foty, moze nawet bede juz z kolczykiem w nosie xD o ile facet zgodzi sie na pelnoletniego brata (ale raczej powinien sie zgodzic), mama sie juz zgodzila, ale ona ze mna nie pojedzie ... Z reszta mysle ze nie bede miala problemow z nosem... Pepek juz od dluzszego czasu nie daje o sobie znac, nic sie nie dzieje, wiec jest ok! wiadomo moze nie jest na 100% wygojony, bo mam go dopiero 3 miesiace, ale nie powinno kolidowac z nosem. Co innego jakbym robila nos 2, 3 tygodnie po pepku, ale 3 miesiace to mysle ze powinno byc ok ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fruti ty to masz ciągle przypały z tymi bąblami , wiecznie one ci wychodzą ciekawe czemu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to notatka dla wszystkich dziewczyn które mają wątpliwości czym przemywac pępek Świeża rana powinna być skrupulatnie czyszczona za pomocą gazy nasączonej solą fizjologiczną - ograniczy to ryzyko wystąpienia infekcji oraz innych powikłań. Wielu piercerów poleca również przemywanie miejsc przekłucia delikatnym mydłem antybakteryjnym (np. w czasie kąpieli; jednocześnie należy pamiętać, by nie narażać uszkodzonego naskórka na rozmoknięcie). Przemywanie wodą utlenioną bądź spirytusem może powodować poważne podrażnienia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jassne Kamcia, to tylko informacyjnie, każdy i tak przemywa czym mu lepiej i ja nikogo nie bede przekonywac :):) kazdemu pasuje co innego, mi spirytus wyżarł na przykład skóre wiec dla mnie dopada ale jesli Tobie jest okej to dobrze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiecie co wy tak tu pisu pisu o tych krajach, a w Holandii jest tak ze sobie ktos załozy kolczyk na dupie i bedzie chodzil z dziura w spodniach zeby go bylo widac i nie wzbudzi sensacji, ogolnie wszyscy robia co chca chodza jak chca i nosza co chca i nie jest to nic nienormalnego, ale jak turek widzi polke to nawet jak w uszach nie ma kolczyka to uwaza ze sie puszcza , chocby miała kombinezon. Taką mamy niestety opinie w Holandii. wolne Polski puszczaja sie z turasami za kase to oni potem kazda zaczepiaja no chyba ze jest z facetem, ja miałam spokoj bo bez chłopaka sie nie ruszałam z domu. Ale ogolnie straszna opinia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
juz wiem, to jest tak że po prawej stronie kolczyk to madonna a z lewej to monroe tylko nie wiem czy stron nie pomieszałam bo w koncu sie kłocili nie wiem co po ktorej, wiec jest i taki i taki, a to dobre. hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madzia niestety masz racje, polki taka wlasnie opinie maja w innych krajach... kilka takich sie znajdzie co sie kurwia a opinia leci na wszystkich... Co do turków to ja mam jednego kolege z Turcjii :P ale on tylko o dziewczynach mysli, co czwartek chodzi po klubach i poznaje nowe, po prostu dramat! nie powiem bo calkiem fajny i dobrze mi sie z nim gada, ale niestety taki jest... Do mnie tez sie przystawial, ale mam chlopaka wiec wiesz:P A w Anglii tez sielanka kazdy chodzi jak chce, doslownie! czy zaloza bluzke na odwrót, czy wyjda w pidzamie na ulice nikt na to nie zwraca uwagi, to jest normalne kazdy chodzi jak chce. Tak samo piercing jest bardzo popularny tutaj... tatuaze z reszta tez Kamcia: to ja powróce do twojego komentarza :P mnie kiedys chlopak (byly) nazywaj \'kluska\' chociaz jestem szczupla xD wiec nie przejmuj sie bo faceci tak lubia \'zaokraglac\' dziewczyne ;) :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oo Amy widze ze nie tylko ja spanka nie mam ;p jutro wolne to sie wyspie :) Kamcia mój chłopak nigdy mi nie powiedzial ze przytylam albo jestem za gruba ani nic takiego. To zawsze ja mu truje ze przytyłam a on mowi ze mu sie podoba i on nic nie widzi, raz tylko jak taki brzuszek mi sie zrobił to sie ze mnie smiał ze mam fałdki ale ja z niego tez bo przytył wiec to było na zasadzie przkomarzania:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madzia no ja jeszcze nie spie:P z reszta ja mam godzine do tylu czyli teraz mam 23.54 :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martusiaa17
fruti:mi fotki się bardo podobają...;) natym drugim troszkę widac ze masz zaczerwienione naokoło kolczyka...ale tak tyci tyci :D wy tu ovzapominaniu,a aja wczoraj na śmierc zapomniałam gdzie tribiiotic położyłam!i latałam jak głupia i szukałam po szafkach :P ale znalazłam :) Kamcia:ja kupiłam sobie rowerek(jakaś promocja kiedyś,gdzieś była:P) i naprawdę musze sie mobilizowac zeby wogóle na niego wziąśc!hehe na początku to tak długo jeździłam,że aż mnie tyłek bolał przez następne 2 dni ;) no to kończe... dobranoc :) :) :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też mam rowerek, raz na nim jeździłam tylko 2 dni i teraz stoi w piwnicy, nienawidze cwiczyc, mam duzo ruchu ale w inny sposob tylko nie gimnastyka. Wole jakas porzadna diete grrrrrr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maxii Queen .
Ja mam kolczyka w pępku - bolało przy przebijaniu . xD . Teraz już jest oky . Mam kolczyka 4 dni i jestem bardzo zadowolona . Byłam w studiu Piercingu : D . Pozdrawiam < 3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
madzia super CI w grzywce pasuje jak ulał ze tak powiem! :D nie ścinaj jej nigdy! :) a do tych babli to ja mam nieszczęście..a ten jakis szcególnie czuprny zejsć nie chce..:\\ martusia17 mam czerwone mam..:( na zdjęciu nie widać.. a korektorem tego nie zamazę bo sie jeszcze bardziej zpapra.. myślałam,ze z nosem będzie mniej problemów a tu..:| wrrrr Moze wpadnę weizorkiem to więcej napisze, bo teraz nie mam czasu :( buźka dziewczynki i dziękuję za pochwałę mnie na fociach hihi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Powiem tak madzia575 i Fruti fotki macie boskie.Jak ja bedę miała jakiekolwiek to dodam raczej.Cóż trochę tu mnie nie była a tu już następna strona wskoczyła :):):)Nie zdołałam wszystkiego przeczyta bo zaraz do mnie przychodzi cała ferajna (musimy dokończyć pracę).Więc później wpadnę na 100 % :) Buziaki :*:*:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jenyy dziękuje wam kochane za te komplementy, od kiedy ścięłam tą grzywke to wszyscy mi same miłę słowa mowia az jestem w szoku ze taką furrore ta moja grzywa zrobiła hihih

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamajka
Hej. ja kolczyka w pępku przebiłam sobie sama... i wbrew wszytskim radom ktore slyszalam przeciw temu nic mi sie nie stalo. nie bolalo a zagoilo sie bardzo szybko;) pozdrawiam K.:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×