Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Batmanka

kolczyki w pępku.........

Polecane posty

Ja tez zawsze wstawalam o 6.30 zeby wyrobic sie ze wszystkim, a do szkoly szlam ok 15 minut ;) ale zawsze sie spóznialam :D a tutaj do szkoly mam na 9.15 i wstaje kolo 7.30 no i pozniej autkiem to ok 10 minut ;) w Anglii jesli chodzi o alkohol to trzeba miec 18 lat, w niektórych miejscach nawet jesli sie ma ponizej 21 roku zycia nie sprzedadza. a tak poza tym to 16 lat jak sie ma to juz do szkoly nie trzeba chodzic, biora cie jak doroslego praktycznie... a tutaj duzo anglików jak skonczy 16 lat to maja gdzies szkoly i dalej nie chodza:P ucza sie tylko ci którym sie chce. A tak wogole skonczyla mi sie sól fizjologiczna wiec poszlam dzisiaj do apteki zapytac czy maja cos takiego i nie mieli! no wiec spytalam czy cos innego do odkazania czy cos, bo potrzebuje do piercingu a on dal mi jakis plyn w spray\'u Antiseptic. to jest cos jak woda utleniona ale nie do konca... nie zbyt mi sie to podoba :/ zostalo mi troche spirytusu to jeszcze tym przemywam, a w marcu przyleci do mnie babcia to mi przywiezie znowu zapasy :D mam nadzieje ze dotrwam do marca... bo do tego salonu troche mam daleko, zobaczymy jak bedzie mi sie chcialo to pojade po ta sól :P albo zamówie przez internet... yhh nie wiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madza575
Fruti ja prawie codziennie wstaje o 4:30 bo na 5 mam do pracy :) hehehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fruti ja mam może z 5 minutek do budy.Wstaję o 6.30 albo o 6.45. No chyba że sobie jeszcze chcę poleżeć to wstaję gdzieś za 10 siódma.No widomo jakiś mini make-up przeważnie w rolę wchodzi korektor ponieważ jak wstaję mam takie cienie pod oczami jakbym wyszła z jakiejś kopalni...No a chodzę spać gdzieć po 23... Czasami o północy ale zadko.Jak muszę iść do szkoły to mi się wstawać nie chce a jak jest weekend to bez niczego wstanę o 8-9.A jak po dysku to wstaję o jedenastej :):):) No ja twoja best friend ta dziewczyna to moze byc :):):) U nas w budzie jest taka dziewczyna co ubiera sie tak jak ja i moja kumpela.Normalnie jabym mogła to bym jej oczy wydłubała :):):)Wkurza nas to niesamowice.Wszystkie te same bluzy co my... Ojej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
madzia575 a gdzie pracujesz? Tak wcześnie musisz wstawać :):):) Ale wiecie "Kto rano wstaje temu Pan Bóg daje" Jakby coś dawał to bym raczej nic nie dostała :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madzia ja bym sie załamała :D Ja mam problem zeby o 7 wstac, a co dopiero po 4 lol2 A do szkoły mam 2 minuty autobusem, a ok. 10 na pechotke :P Ale oczywiscie tradycyjnie sie spóźniam ;] najlepsze jest to, ze ode mnie ze szkoły, najczęsciej spóźniają się te osoby, które mają najblizej lol2 :D Pozdro dla Was dziewczynki :* :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martusiaa17
Fruti: no masz racje....przy rodzicach to głupio,ale jakby ich nie było to....wolę nie myślec co mogłam wtedy odwalic :D he a ja budzik nastawiam na 6.00 a i tak wstaje o 6.30 :P a do szkoły jadę 15min :) a idę?...hmm nie wim :P nigdy nie szłam =) no a ja właśnie przemyłam sobie pępek...i znów mi ta limfa wypłynęła jak przycisnęłam....wam też tak sie robiło? :) Bu$ka Laski :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Martusia: ja tez mam ta limfe... juz sie to robi meczace troche... jak dlugo masz juz kolczyka? :> ;) ja mam ponad 3 miesiace i dalej czekam na ten piekny dzien kiedy w koncu wszystko bedzie pieknie, ladnie wygojone :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sanderkasss pracuje w markecie ale tylko do lata :) i akurat taki fach ze na 5 rano grrrr Kamcia uwierz że można sie do wszystkiego przyzwyczaić. Ja teraz budze sie przed budzikiem bo sie tak organizm przyzywczaił ale jak mam wolne do śpie do 12 heheheh poza tym wieszz zobaczysz kiedys jak bedziesz chciala miec swoją kaseeee :):) czasami mnie to wnerwia bo juz o 20 przysypiam i ani wyjsc gdzieś ani nic no ale sa pieniadze i inne przyjemnosci, no cos za cos :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martusiaa17
amy:kolczyka mam 2 tyg i 2 dni :D może na początku to normalne że limfa wypływa....no ale sie troszkę wkurzam :P a właśnie jak rozróżnic czy to limfa czy ropa?;) to jest taka biała,gęsta maź...i jeszcze mam czerwone wokoło górnej dziurki....ehhh uroki kolczyka w pępku ;) heh ale i tak mi się podoba bardzo i jakbym miała jeszcze taz zrobic to bym zrobiła :) madzia-organizm szybko się właśnie przyzwyczaja do zmiany wstawania czy kładzenia sie spac ;P ja czasem potrafie chodzic spac o 1 w nocy i wstac o 6 rano i tak przez tydzień i nic nie czuje zejestem zaspana w szkole czy coś ;) ale po jakims czasie wychodzi ;P i wtedy jak mam wolne to śpie i śpie :D a swoja kasa....to wiadomo-fajnie ;) bardziej się ją docenia z pewnością niż taką którą się dostanie za nic :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Martusia: ropa jest chyba bardziej przezroczysto-zóltawa, z reszta nie wiem jak ona wyglada z pepka bo na szczescie nie mialam... ale biala maz to limfa i tego nie ma sie co bac ;) tez czasami mam czerwone, ale teraz juz troche rzadziej niz przedtem. ale dalej sie goi... skoro mowicie o kasie... kiedys jak cos mialam to myslalam na co by wydac i od razu wszystko \'przesralam\' jak to sie mówi:P a teraz bardziej szanuje... mam kase, siedzi sobie i nie ruszam, chyba ze cos potrzebuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaaa...
ja tu zupełnie w innej sprawie niz kolczyk, gra napewno z was ktos w simsy. więc jak wgrywam dodatki takie jak np fryzury czy ubrania to normalnie sie wgrywaja ale niektóre z nich przy tworzeniu rodziny sa pokazane jak zwykla fryzura dopiero jak ja wloncze i wejde do jakiegos domu to mi sie pokaze co moze byc tym spowodowane??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martusiaa17
aaaa...masz racje to nie na temat kolczyków,więc jak chcesz się coś dowiedziec na temat sims-ów to załóż nowy temat!!! * * * a mi rano znów ta limfa leciała...ale skoro tak ma byc ;) a jak Wy dziewczynki smarujecie tribioticiem?normalnie czystym palcem czy jakimś patyczkiem higienicznym...? bo ja wyciskam go na koniuszek palca i tak jeżdze naokoło dziurki ;) ale mam takie wrażenie jakbym niedojeżdzała dokładnie...:/ pa Laski :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaaa... No tak jak martusia mówi lepiej załóż nowy temat z tym twoim wielkim problemem...No kilka razy w Simsy grałam ale aż TAKICH WIELKICH problemów nie miałam... Wiecie co tak się ostatnio zastanawiałam że my tu nie tylko o kolczykach ale przeważnie :):):) No więc moim zdaniem to dobrze bo byśmy się tu zanudzić mogły.Takie małe odbiegiwanie jest dobre ale te całe Simsy to mała przesada :) Buziaki dla tytejszych :):):) :*:* :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaaa... No tak jak martusia mówi lepiej załóż nowy temat z tym twoim wielkim problemem...No kilka razy w Simsy grałam ale aż TAKICH WIELKICH problemów nie miałam... Wiecie co tak się ostatnio zastanawiałam że my tu nie tylko o kolczykach ale przeważnie :):):) No więc moim zdaniem to dobrze bo byśmy się tu zanudzić mogły.Takie małe odbiegiwanie jest dobre ale te całe Simsy to mała przesada :) Buziaki dla tytejszych :):):) :*:* :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja miałąm rope, ma kolor żółtawo zielonkawy bleee ale to jak dotykałam brudnymi łapskami :( nie wolno tak robic , nic palcami nie robcie Martusia nie rób tego placem!! wez patyczek od uszu posmaruj precik i dziurke w okolo i poruszaj kolczykiem tak by masc dostała sie do środka a jesli nałozysz jej za duzo to zetrzyl pozostalosci wacikiem , błagam was nie grzebcie paluchami...... ja tego doswiadczylam na sobie :( no z tą kasą to tak jest jak coś sobie kupisz to szanuje bo wiesz ze zapiepszasz caly miesiac, ale wtedy tez ciezej odłozyc bo im wiecej własnej kasy tym wiecej potrzeb rosnie m.in, wiecej ciuchow kosmetykow itp. Ami no ja wiecznie cos potrzebuje, z nudów siedze na necie i zawsze cos fajneog znajde i kupie grrrrrr i co planuje odłozyc to nici z planu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
madzia... o... 4.30 ... !! NIe nigdy jaka chora godzina, chyba spać musiala bym o 20 żeby się wyspać! Orgaznim niby się przyzwyczaja ale nie mój :P ja jak się budze o tej 6 coś jestem taka wkurzona bo chcę jeszcze spać..:( ale jak już wstanę.. to już lepiej. NIgdy już nie robię tak , że budzę się.. o jeszcze 5 min.. zrobiłam tak i zamiast 5 spałam 40 min! I nie poszłam na 1 lekcje :) a ja mam strasznie głęboki sen nic nie słyszę :> weszli by do domu złodzieli wszytsko wynieśli a ja bym dalej spała :) czasami budzik dzwoni a do mnie nie dociera ze coś dzwoni bo myślę, że mi się to śni :P miałam kiedyś tak, że przyszłam z jakiejś imprezy położyłam się.. i spałam 3 godzin a wydawało mi się, że z 10.. i budzę się nie spojrzałam na zegarek patrzę a za oknem ciemno, myślę matko godzina 13 i tak cimno? Kurna co jest koniec świata? :P :D ale się wystraszyłam:P amy ale beznadziejnie, ze tam taki problem z taką głupią solą fizjologiczną jest..:| trzeba przez neta zamawiać, albo jeździć gdzieś.. Lekcję na 9.. :) m fajnie :) też bym tak chciała :P ale chyba za to siedzisz dłużej w szkole.A też sa tam 45min?? Ludzie moim zdaniem do pracy. szoły powinno się chodzić na 10! ;) ja np o 8 rano ni kontaktuje wiec i tak mi nic do głowy na pierwszych lekcjach nie wchodzi...Podobno mózg zapamiętuje najwięcej o godz 10-13 :> Kurczę zaczął mi się babrać nos..:( naprawdę nie wiem dlaczeg, ale moja koleżanka mowiła,ze tez miała to samo. Normalnie na tym druciku robi się taki strupek i on zasycha, i przez to kolczyk mi odstaje troch, a wepchnąć go nie mogę, bo ta dziurka jest troszkę opuchnięta i jeszcze na dodatek zrobiła mi się taka gulka..:( po co ja to wtedy wyjęłam, teraz musze się meczyć:( bu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Martusiaaaa17 tylko patyczkiem patyczkiem takie reczy się zdejmuje :) tak jak madzia zresztą napisała :) o proszę Kamcia się pojawiła spóźnialska baba no :P Do szkoły blisko a się spóźnia ;) ale chyba masz rację kto blisko mieszka ten się spóźnia. W gim był taki chłopak co własnie mieszkał w szkole bo w naszym gim były mieszkania dla tych sprzątaczek,albo kucharek, i on zawsze się spóźniał a do szkoły mial... 1 sek? :D chyba wstawał dopiero jak dzwonek dzwonił :P (wiecie taki rodzaj budzika) :P Sanderkasss masz rację, jakby tak ciągle gadać i gadać o kolczykach to.... ile można! Ale kiedyś była afera jakaś pann przyszła i napisała, ze my tu zamiast na temat to piszemy o innych rzeczach pffff.. strasznie to kogoś obchodzi;) A sismy są fajne :D kiedyś grałam,ale mi się znudziły. PAmiętam, że miałam dziecko i ono mnie wkurzało to wybudowałam basen i ono tam weszło, a ja wyjęłam drabinkę ]:-> :D i sobie umarło :P i jeszcze kiedyś przyszla do mnie babka i zabarała mi dziecko :) bo do szkoły nie chodzilo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fruti: Lekcje tutaj sa dluzsze i sa tylko 2 przerwy. tzn w mojej szkole tak jest... A jesli chodzi o te simsy to tez kiedys gralam a teraz juz mi sie znudzily... i tez jak którys mnie wurzal to topilam go w basenie :D a najgorzej jak jest duzo simsów w jednym domu to wtedy co chwile któremus cos sie chce... heh ale juz nie gram w to :P Fruti musisz uwazac z tym nosem.... a spróbuj rumiankiem, moze bedzie cos lepiej ;) kurcze co chwile komus mowie o tym rumianku xD no ale jest dobry, powinien pomóc ;) ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Słyszałyście o kolczyku w biodrze?Łeee jak to dziwnie wygląda.Moje koleżanki już się na to tak napaliły.O matko.To wygląda okropnie...Raczej bym sobie go nie zdrobiła. (ten kolczyk jest tak gdzieś w okolicy brzucha coś takiego ).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Słyszałyście o kolczyku w biodrze?Łeee jak to dziwnie wygląda.Moje koleżanki już się na to tak napaliły.O matko.To wygląda okropnie...Raczej bym sobie go nie zdrobiła. (ten kolczyk jest tak gdzieś w okolicy brzucha coś takiego ).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sanderkass jak to w biordze?! O fuj! nigdy nie widziałam w tym miejscu kolczyka! Co za głupie miejsce przecież spodnie będą o niego zachaczały ;/ te koleżanki to chyba niezbyt mądre :| amy dłuższe lekcje? O kurde to ile ona trwają :| ja ledwo wysiaduję 45 min.. a co dopiero dłuzej :] A rumianku jeszcze nigdy nie próbowałam,ale posłucham się Ciebie :) mam nadzieję, ze pomoże. Ja chyba wiem od czego mi sie spaprało. BO jak mam kolczyki w uszach to ja cały czas je dotykam i przekrecam nimi bo lubię się tak bawić (macie tak?) no i ten kolczyk w nosie, też np poprawiałam czy coś, i może brudnymi rękoma dotknęłam isię wdala jakaś bakteria :|...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fruti to lepiej staraj sie jak najmniej dotykac tego kolczyka! moze faktycznie przez to dotykanie :P No wiec lacznie lekcje trwaja ok 4,5 godziny... a przerwy mam 2 :P oczywiscie nie wszedzie tak jest bo ja mam 2 przedmioty tylko... angielski i matme, pozniej moge robic kursy. OMG kolczyk w biodrze? nigdy nie slyszalam.... jak to wogole wyglada i na czym to polega?:P blee nigdy bym czegos takiego nie zrobila.... a macie jakies fotki tego z internetu np bo chcialabym zobaczyc xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xxKAMCIAxxz
O fuuuu, kolczyk w biodrze, co oni jeszcze wymyslą ? :P W ci*** juz jest, to teraz nie wiem, moze w udzie ? :P Ami OMG tylko 2 przeerwy... Załamałabym sie :D Jezeli chodzi o lekcje na 8 to ja tez nic nie kontaktuje:P po prostu spie lol2 A najlepsze, ze 3 razy w tyg. mam pierwszy w-f to juz w ogóle pompy są :D :P Ale wtedy zazwyczaj wychodze z domu w spodniach dresowych , zebym nie musiala sie na lekcji przebierac, i nie spozniam sie :D :P P.s Zapomnialam hasla, musze sobie przypomnienie wyslac ;(;( kuuuurrr*a...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W sobote jednak jade do tego miasta gdzie jest salon piercingu i kupie sobie ta sól hehe:P i tak strasznie korci mnie ten kolczyk w nosie!! chyba nie wytrzymam i go zrobie... ale jeszcze nie jestem pewna 100% ....pojade z bratem i przyjaciólmi i pozniej bedziemy chodzic po miescie i nie chce miec spuchnietego nosa i wygladac jak \'kartofel\' :P Fruti powiedz mi jak to jest po przekluciu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co do biodra.sama nie wiem jak to wygląda i skąd one to wzieły.Jak coś znajdę to jakąś fotkę albo jakąś stronkę podam :):):) Moja koleżnka jak sobie przenbijała nos to mi opowiadała że samo przebicie aż tak nie boli.Następny dzień jest masakryczny ale da się przeżyć.A ona taka mądra że zapomniała włożyć kolczyka i musiała jechać drugi raz.No ale powiem mi się w nosie podoba ale jeszcze się wstrzymam może kiedyś... :) Narazie musę zrobić w pępku :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sanderkass co ta Twoja koleżanka gada? Dzien normalny :> mi się nic nie działo. Tylko po przekłuciu był nos lekko spuchnięty ale przeszło po 3 godzinach :) teraz się coś pieprzy. Jak i pępek to i nos ;/ to chyba teraz koliduje ze sobą ...bo jak z pepkiem miałam dobrze to i z nosem,a teraz mam źle z tym i z tym :|! amy ja jednak radziła bym się wstrzymać, poczekała bym aż pępek się podgoi i nie robiła kolejną dziurkę....no ale zrobisz jak będziesz chciała :) Kamcia, chciała bym CI zobaczyć paradującą po Warszawie w dresiku rano :D normalnie jakbyś jogging uprawiała :P zapomnieć hasła Oj już skleroza w tym wieku? Biovital Ci kupimy zrobimy zrzutkę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sanderkass co ta Twoja koleżanka gada? Dzien normalny :> mi się nic nie działo. Tylko po przekłuciu był nos lekko spuchnięty ale przeszło po 3 godzinach :) teraz się coś pieprzy. Jak i pępek to i nos ;/ to chyba teraz koliduje ze sobą ...bo jak z pepkiem miałam dobrze to i z nosem,a teraz mam źle z tym i z tym :|! amy ja jednak radziła bym się wstrzymać, poczekała bym aż pępek się podgoi i nie robiła kolejną dziurkę....no ale zrobisz jak będziesz chciała :) Kamcia, chciała bym CIę zobaczyć paradującą po Warszawie w dresiku rano :D normalnie jakbyś jogging uprawiała :P zapomnieć hasła Oj już skleroza w tym wieku? Biovital Ci kupimy zrobimy zrzutkę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sanderkass co ta Twoja koleżanka gada? Dzien normalny :> mi się nic nie działo. Tylko po przekłuciu był nos lekko spuchnięty ale przeszło po 3 godzinach :) teraz się coś pieprzy. Jak i pępek to i nos ;/ to chyba teraz koliduje ze sobą ...bo jak z pepkiem miałam dobrze to i z nosem,a teraz mam źle z tym i z tym :|! amy ja jednak radziła bym się wstrzymać, poczekała bym aż pępek się podgoi i nie robiła kolejną dziurkę....no ale zrobisz jak będziesz chciała :) Kamcia, chciała bym CIę zobaczyć paradującą po Warszawie w dresiku rano :D normalnie jakbyś jogging uprawiała :P zapomnieć hasła Oj już skleroza w tym wieku? Biovital Ci kupimy zrobimy zrzutkę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sanderkass co ta Twoja koleżanka gada? Dzien normalny :> mi się nic nie działo. Tylko po przekłuciu był nos lekko spuchnięty ale przeszło po 3 godzinach :) teraz się coś pieprzy. Jak i pępek to i nos ;/ to chyba teraz koliduje ze sobą ...bo jak z pepkiem miałam dobrze to i z nosem,a teraz mam źle z tym i z tym :|! amy ja jednak radziła bym się wstrzymać, poczekała bym aż pępek się podgoi i nie robiła kolejną dziurkę....no ale zrobisz jak będziesz chciała :) Kamcia, chciała bym CIę zobaczyć paradującą po Warszawie w dresiku rano :D normalnie jakbyś jogging uprawiała :P zapomnieć hasła Oj już skleroza w tym wieku? Biovital Ci kupimy zrobimy zrzutkę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×