Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Batmanka

kolczyki w pępku.........

Polecane posty

Gość Emciak
jutro ide zrobic kolczyk w pepku wszystko wam opisze jak wroce-to wiadomosc dla niezdecydowanych:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Malibu_kg
A ja ide w sobote z moją przyjaciółką się zapisać do studia na robienie kolczyka ; ] czyli od soboty bd miała tydzien na nastawienie sie psychiczne hehe :) robimy sobie obydwie... ; ] to taki prezent mojej mamy na moje 16 urodziny które miałam wczoraj :) a przyjaciolki mama przy okazji sie tez zgodziła :) troche sie boje bo miałam problemy z uszami które mi sie paprały ;/ i pomimo ze wiem ze są kolczyki dla osób uczulonych to i tak lęk jest i będzie dopuki nie wyjde ze studia z kolczykiem : )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MICKEY
Ja przebiłam sobie pępek 6 dni temu... bolało minimalnie. Przez pierwsze 2 dni nie było nawet zaczerwienienia tylko bolało gdy np. o coś zaczepiłam... ale teraz zaczęło się coś z tego wydzielać, jest trochę zaczerwienione, ale prawie nie boli. Przemywam płynem do odkażania ran OCTENISEPT i smaruje maścią TRIBIOTIC. Nie żałuję i sądzę, że nie będę żałować nawet gdyby goiło się jeszcze z pół roku!!! Warto bo efekt jest zarąbisty:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny mówie wamto boska sprawa z tymi kolczykami w pepku :):) :P A co do smarowania to mi facet w salonie tatuażu kazał 3 razy powtarzać jak dbac i koniecznie tribiotikiem (chyba tak sie pisze jak nie to sorka :D ) smarowac , a jak na basen to do dziurki nawet :):P Ale widać, że facet zna sie na swoim fachu :) Kocham mój kolczyk :D Chociaż na początku wydawało mi sie ze jest krzywy ale juz ok :):) Pozdro dla zakolczykowanych i nie tylko :):) Narka dziewczyny :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jean18
hej :)mam takie pytank..2 ni tem zrilam sie klczyk w pepku..jak narazie wszystk jest si, zeer0 zaczerwienienia, nic nie wycieka n i nie li..smaruje triitickiem(srki ale mam cs z klawiatura i niektre klawisze mi nie wchza:P)lecz slyszalam ze ta masc mzna stswac tylk przez kilka ni..prsze napiszcie c tym sazicie???jesli t prawa t czym ric pzniej..plisssssssss napiszcie...z gry slicznie ziekuje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SaVaNa
DZIEWCZYNY POMÓSZCIE MI!!! OD JAKIEGOŚ CZASU MAM KOLCZYK W PĘPKU I JESZCZE BARDZO BYM CHCIAŁA MIEĆ W JĘZYKU!! JAKM MAM PRZEKONAC RODZICOW?? NAJLEPIEJ TO NAGADAJCIE MI COS NEGATYWNEGO NA TEN KOLCZYK MOZE MI PRZEJDZIE TA CHĘTKA!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Emciak
savana ja tez chcialam miec kolczyk w języku ale mi jakos przeszlo bo naczytalam sie tych zagrozen i wogole mam alergie na metal...ale wejdz na stronke www.wildcat.pl tam masz jak ktos zrobil kolczyk za daleko i kolec wrosl w język...trzeba bylo wyciągac chirurgicznie...a pozatym od tego kruszą sie zeby i szybciej bedziesz szczerbata:-) niszczy sie szkliwo,pootem moze ci smierdziec z buzi:-) i jeszcze jedno ten kolczyk bedzie z tobą ciągle i wszędzie:przy jedzeniu,calowaniu,mowieniu nie wiem czy to tak warto go kuc...ja tez go chcialam ale dalam sobie spokoj:-) pozdrowionka:*** wlasnie godzine temu zrobilam kolczyk w pepku:-) jest superr:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SaVaNa
Emciak...a ile Ty masz lat ?? POZDRAWIAM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Emciak
Ja 15 ale mowie ci nie oplaca sie robic tego kolczyka:-) ja tez mialam taką na niego ochote ze juz wariowalam ale potem przemyslalam sprawe i doszlam do wniosku ze sie nie oplaca kuc jezyka:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewellinka
mam do was pytanko troch nie na temat ale co mi tam. co myslicie o tatuazach(nie zaleznie stalych czy zmywalnych). prosze odpiszcie. z gory dziekuje.pozdro;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MARLENA18
MOIM ZDANIEM TATUAZE SA JAK NAJBARDZIEJ W PORZADKU, ZAROWNO TE ZMYWALNE JAK I STALE, TYLKO CO DO TYCH TRWALYCH, TRZEBA DOKLADNIE PRZEMYSLEC SPRAWE GDZIE CHCESZ SOBIE GO ZROBIC, BO ZOSTAJE NA CALE ZYCIE!!MNIE OSOBISCIE NIE PODOBAJA SIE ZBYT DUZE TATUAZE U DZIEWCZYN, TYLKO SZPECA I NIEESTETYCZNIE TO POTEM WYGLADA.JA PLANUJE SOBIE ZROBIC TATUAZ NA BARKU ALE MALUTKI, TYLKO MUSZE JESZCZE ZDECYDOWAC SIE NA WZOREK:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Patusiaa
..Co do kolczyka w języku to zrobiłam..i po paru dniach mi jezyk strasznie zaczął mi puchnąć..masakraa takiego blólu to ja nigdy nie czułam ;(;( Pobieegłam szybko do tego studia co mi robili i szybko mi wyciągnęli kolczyk, język dopiero po tygodniu wrócił do starych rozmiarow..Już nigdy nie zrobie kolczyka w języku i nikomu nie polecam..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Asia 15
Wszyscy mówią o przebijaniu pepka igłą . .. a ja słyszałam o przebijaniu pistoletem :/ wiec jak to jest , bo sama chce kolczyk , ale nie wiem czy igłą czy z pistoletu :/ pozdrawiam papaise ;*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak zobaczysz pistolet to uciekaj jak najdalej!! Dzewczyno nie widzialas skutkow robienia kolca w pepku pistolete ? Wejdź na strone wildcata i zobacz!! igłą się robi i niczym innym!!! Nie bądźcie nierozwazne i nie dajcie sobie zrobić pistoletem ! pozdrawiam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ojejuu
przerazilyscie mnie perspektywa robienia dziurki w pepku za pomoca pistoleta--przeciez tak sie chyab nawet nie da.co innego dziurki w uszach ale przecviez skora w pepku uklada sie ianczej.IGLA TYLKO IGLA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasiulka18
w zadnym wypadku nie robcie sobie PISTOLETEM KOLCZYKA W PEPKU!!!!Ten zabieg wykonuje sie tylko igla!!!!!!!!!!!!!!!!!buzka:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Asia 15
xxKAMCIAxx , ojejuu , Kasiulka18 dzieki wam dziewczynki za rade :) Ale słuchajcie teraz tego newsa ;-) Qmpela mojej Psiapsiółki miała robione pistoletem .. Na początku zamrozili jej okolice pepka , a nastepnie zrobili jej dziórke pistoletem ... Ona nic nie poczuła , nic ja nie bolało :/ Wiec nie rozumiem ... Igłą bardziej boli podobno ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie! Nie róbcie kolczyka w pępku pistoletem! Od tego często wystęmuje migracja! Najlepiej jest robić igłą i to nie prawda, że boli. Ja miałałam robionego kolczyka igłą i wcale mnie tak nie bolało. To jejs minimalny ból, tylko potem przez 2-3 dni może boleć przy pochylaniu się, albo przy jakim kolwiek ucisku na kolczyka. Przez ok. tydzień nie można ćwiczyć na wf. Ja tylko przez pierwszy tydzień smarowałam Tribiotickiem i przemywałam rumiankiem, a teraz nic nie robie tylko czasem wodą utlenioną (od czasu do czasu można, ale nie zbyt często). Ta strona to www.wildcat.pl Jak macie jakieś pytania to piszcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paulaP
zgadzam sie z Marzeneczką... dziewczyny kochane!!!nie chodzccie do kosmetyczek!!!!! choc ja przemywam sobie sola fizjologiczna ale kadzy ma swoje sposoby:) koszty u nas tez sa inne bo ja za tytan z 1 oczkiem placilam 70zl juz razem z przebiciem... najlepiej kolczyka zrobic sobie tak jesien zima bo nie wolno sie opalac,kapac w jeziorach,kapieliskach bo moze dojsc do infekcji. trzba dbac jak chce sie pozniej miec piekny brzuszek. ale nie zaluje pieknie to wyglada mowie wam:P:P:P polecam:*:*:* pozdrawiam was:P:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe ja robilam 12 stycznia a dzis jest juz 21 :):) :P Tylko mi ropieje i nie wiem czy isc tam do salonu gdzie robilam czy po prostu smarowac tribioticiem.. hmmm.. :) :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SaVaNa
KAMCIA mi też ropiało i poszłam do kosetyczki tam gdzie robiłam...a ona ledwo zobaczyła i odrazu powiedziała TRIBIOTIC...ale moim zdaniem od gowno daje chociaż niktórym pomaga...nie smarowalam sobie niczym tylko przemywałam i mam juz super.!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość quessTions
hm. cześć.;] chciałabym uzyskać fachowej rady, kogoś z "branży":P a mianowicie. interesuje mnie kolczyk w pępku...tylko chciałabym poznać konsekwencje związane z przekluciem tego miejsca i jak dlugo sie goi...;> właściwie przeczytalam juz tutaj ze to zalezy od organizmu ale jesli mam 6 kolczykow w jednym ochu i 4 w drugim i po kazdym przekluciu juz po kilku godzinach moglam wyjac kolczyk to raczej nie bedzie to takie bolesne...;> czekam na odpowieeedz,,,,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
organizm może nie przyjąć kolczyka i może wystąpić tz. migracja, jeśli nie będzie sie dobrze dbać to można dostać zakażenia, można zarazić sie HIV (to zalezy tylko i wyłącznie gdzie będzie sie przekłuwało i czy napewno igłą nie używaną już wcześniej). Goić może sie od 2 tyg. do nawet 9 miesięcy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zapomniałam dodać, że uszy owszem mają sie jakoś do pępka ale napewno nie można zrobić tak jak z uszmi, że po kilku godzinach zmienić kolczyka. Pępek to jest miejsce które goi sie najdłużej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość quessTions
dzieki. ale chyba nikt normalny nei robi tego uzywana igla. sory bardzo a co mozesz mi powiedziec o piercingu nosa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mloda18
Boli czy nie boli:NIE POWINNO SIE ROBIC PISTOLETEM!!!Do tego przeznaczona jest tylko przeznaczona igla!!Uwazaj jak zacznie jej sie paprac to wtedy dopiero zobaczy, czy bylo warto!pOZDrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość an3c1a
hej dziewczyny:* mamy pytanko....chce sobie przekłuc pepek ,ale samachce se przekłuc, wiem ze to gŁupie samemu ale u nas w okolicy nie ma nigdzie studia tatuazy zeby robili kolczyki, a nie pujde do kosmnetyczki bo wszystkim mojim kumpelom co tam robily pepek sie przerwał wiec wiecie:/ czy jak sobie robilyscie kolczyk same to kupowałyscie kolczyk z tytanu czy bioplastu??? czy jakis zwykły??? i czy jak zwykły to nic sie nie stało??/ prosze dziewczyny napiszcie:**:*:P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiaa1908
ja mam kolczyka juz 4 tygodnie. mnie przebicie nie bolalo. na poczatku mi sie papralo ale na troche przestalo. dopoki go nie wyjelam i nie wlozylam noweg. po 2 godzinach to byl taki bol ze hey. ale teraz jest juz spox. i moge powiedziec szczerze. dziewczyny jak mozecieto sobie przebijajcie bo to jest zajebiste!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paulinkap
Zrobiłam sobie kolczyk 14 stycznia czyli równy tydzien temu... Robiła mi go kolezanka, trochę doświadczona w tych sprawach. Byłam bowiem jej 12 'ofiarą' ;) samo przekłowanie trwało dosłownie 5 minut! Nie bolalo praktycznie nic. Co lepsze nie było także żadnego znieczulenia. Zabolało troszeczkę, gdy igła wychodziła i przekłowała skóre no i gdy koleżanka wyjmowała igłę i wkładała kolczyk, a to tylko dlatego, że nie mogła znależć 'wyjścia'. Ale to i tak jakby ukłócie komara. Z początku miałam lekko spuchnięte miejsce przekłocia, ale już dziś nie ma praktycznie sladu! Tylko lekkie zaczerwienienie tuż przy kuleczce. Przy samym przekłóciu starałyśmy się o jak najlepszą higienę, moim zdaniem to bardzo ważne. No i w miarę możliwości spokój. Uwierzcie, wiercenie się i krzyki wcale nie pomogą! Ja zabezpieczyłam się, że prosząc koleżankę, by potrzymała mnie za rękę. W ten sposób ona cierpiała ze mną:P Co do kolczyka, moim zdaniem powinno się troszkę zainwestowac. Nie warto cierpieć przez jakieś podrobione żelastwo! Osobiście mam pozłacany i jestem bardzo zadowolona. Kosztował ok 70 zł, ale warto było :) Wszystkim rozważającym 'samookaleczenie' ;) gorąco polecam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×