Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Batmanka

kolczyki w pępku.........

Polecane posty

Gość PatuSiaaa
Do an3c1a ;)) Hey ;D Jak chcesz robić kolczyka Sama to kup Sobie kolczyka ze Stali chirurgicznej wtedy będzie najmniejsze ryzyko przed jakim kolwiekzakażeniem. Wejź na stronke www.wildcat.pl i tam wejź w abc..kolczykowana a tak wejdź "JAK PIELĘGNOWAĆ ŚWIEZO PRZEKŁUTE MIEJSCA" I dowiesz się wszystkiego ;)) Pozdrawiam ;D PS ja też Sam robiłam kolczyka i wszystko jeST ok ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam was, mam takie pytanko bo przeklulam pepek miesiac temu i bolalo 3 dni przy zginaniu sie i tego typu czynnosciach. przeklucie nie bolalo mnie wcale bo mialam zamrazane. po 3 dniach przestalo bolec no i teraz gdy minal miesiac boli znow i to cholernie :( najgorzej jest w nocy. jak spie i sie nie ruszam i wstaje z lozka np. po nocy nie moge sie ruszyc nie moge dotknac kolczyka jakby sie tam wszystk ozsychalo. kolczyk siedzi ciasno i musze go rozruszac zeby bylo dobrze i to bardzo mnie boli. w dodatku jak sie goilo swedzialo i jak odchylilam kolczyk widzialam dziurke a teraz widze samo mieso strasznie sie apra i leci biala wydzielina . cytalam ze powinno bolec do 5 dnia po przekluciu maksymalnie. a mnie zaczelo samo bolec po miesiacu. czyzby jakas infekcja? przebilajalm w studiu tatuazu i wzielam kolczyk z bioplastu podobno najllepszy bo ie zawiera niklu i zadnych szkodzacych skorze skladnikow. czy mieliscie moze takie sytuacje? nie wiem co robic. smaruje mascia baneocin i przemywam woda utleniona. nie wyjmowalam jesce kolxyka ani razu. odpowiedzcie prosze. pozdraiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość adoośka
sandi spróbuj na dwa dni odstawić tą maść i polewaj tylko woda utlenioną, dokładnie oczyszczaj. Bioplast mato do siebie, że łatwo przyklejają się do niego zanieczyszczenia. Niczym ranki nie zaklejaj i nie męcz ciągle maścią, kanał przekłucia potrzebuje tlenu. Jeśli to nie pomoże, zmień maść na tribiotic i: po oczyszczeniu wodą utlenioną, posmaruj (delikatnie!i mało maści!, zostaw na 2-3 godziny, przemyj i daj rance "pooddychać", po kilku godzinach powtórz to. Mam nadzieję, że pomoże.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość adoośka
i jeszcze jedno: nie ruszaj kolcem we wszystkie strony świata!! To jak to określiłaś "mięso" które widzisz niestety jest tego skutkiem. Kolczykiem podczas gojenia nie można gwałtownie ruszać we wszystkie strony... Nie baw się kolczykiem! a szczególnie brudnymi rękami... :| Tak więc tribiotic i woda utleniona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki wielkie zarade, postaram sie dostosowac do tego co doradzilas, mam nadzieje ze cos pomoze jesli nie wyjme go albo pojde do kosmetyczki bo tego boluu wytrzymac czasem nie idzie. skoro mam juz go miesiac jak myslisz po jakim czasie moge wlozyc stal chirurgicza? jesli teraz sie papra?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość adoośka
Na razie wstrzymaj sie ze zmianą kolczyka, a jeśli już to zmień na tytan, jest naprawde świetny i najlepiej się goi. Polecam wildcat (wysterylizują Ci jesli o to poprosisz). Ale tak jak pisałam wcześniej, zastosuj sie do tego i zobacz jak będzie. Nie ruszaj kolczykiem! Nie dotykaj brudnymi rękami! Nie wykonuj gwałtownych ruchów i po prostu bardzo uważaj. Polewaj woda utlenioną i rób tak jak pisałam z tribioticiem. Trzymam kciuki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To temat o kolczyku w pępku, ale niech Ci będzie. Przekłucie nosa wykonuje sie głównie igłą (można też pistoletem, ale dziurka jest większa i trudno sie zarasta). Zaznacza sie miejsce przekłucia pisakiem chirurgicznym. Podczas przekłucia dla bezpieczeństwa od strony jamy nosowej podkładamy rurkę kontrującą ze ściętym końcem, która ma na celu przechwycenie igły i zapobiega uszkodzeniu śluzówki. Przekłucie może dotyczyć części ruchomej (błoniastej) lub części chrzęstnej. Ps. reszte dopisze później, bo już musze wychodzić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość adik
ja mam kolczyk na pempku co wy na to facetowi pasuje ta ozdoba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kolczyki...
pf... fajne są :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość adik-dj
ja mam kolczyk na pempku co wy na to facetowi pasuje mieć tę ozdobe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość adik
ja mam kolczyk na pempku od 2 miesiecy mi on sie podoba a niedawno zrobiłem sobie intymny co o tym sądzicie facetowi pasuje czy ja jestem świrem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SaVaNa
Sorry wybaczcie może ja mam świra...ale dla mnie facet z kolczykiem w pępku wygłąda pedalsko....no jak baba nie pasuje mi...Sorry Adik ale wg. mnie to byl kiepski pomysl. A co to kolczyka w imtymnym to domyślam się, że zrobiłeś to dla przyjemności...ale powiedz czy warto aż tak kaleczyć i to takie miejsce ?? Ja mam tylko w pepku tylko że jest mała różnica ja jestem dziewczyną a Ty chłopakiem. POZDRAWIAM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość adoośka
Nigdy nie pozwoliłabym swojemu facetowi przekłuc pępka. Co do kolca w miejscu intymnym u faceta, to podobno jest przyjemność dla partnerki:> Ale dla mnie to chore:| Aż mnie w żołądku ściska jak sobie wyobrażę... ;] pzdr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Asia 15
xxxKlaudusiAxxx dzieki za rady ... jutro robie kolczyk .. Igłą tak jak poradziłaś .. dzieki jeszcze raz pozdrawiam papasie ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SaVaNa
Adooska! Zgadzam się z Toba. Dla mnie to poropstu chore. Ale tak szczerze mowiac to ja nigdy nie slyszalam o kolczyku w pepku u faceta....takie to troche nie halloo.........ale coz cos ludzie i parapety

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość adoośka
Ja słyszałam, ale... jakos tego "nie widzę" ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny podzielam Wasze zdanie :) Mi to sie nie podoba... :P A tak w ogóle to znowu mam maly problem, bo teraz skóra w okół dziurki mi strasznie wysycha i tak jakby strupki sie robią.. Mam nadzieje, że to przejściowe :P :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SaVaNa
Kamcia smaruj jakimś kremem natłuszczającym..ja mam specjalnie zamawiany krem i wszystko nim wyleczyłam...też mi wysychało ale krem mi pomogl..POZDRAWIAM I ŚCISKAM WSZYTSKICH

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewellinka
wezcie kolczyk w pepku u faceta to jaest jakies nienormalne. nigdy nie widzialam tego chlopaka i mam nadzieje ze nie zobacze a juz napewno u mojego;) pozdrawiam wszystkie zakolczykowane(ale dziewczyny) pozdro;):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karitka
Witam was wszystkich:) ja miałam kolczyk w pępku przez 2 miesiące, codziennie smarowałam go maścią Tribiotic niestety mój kolczyk nie chciał sie przyjąć mój organizm go nie chciał i skóóra zaczęła sie łuszczyć i w końcu zostałą mi taka mała skórka i musiałam go wyciągnąć:(:( Ból nie jest tu przeszkoda bo gojenie jest gorsze:) Aha dodam jeszcze że przebijała mi koleżanka która zna się na tym. Jednak ja się nie poddałam kolezanka przebiła mi dziejej jeszcze raz. Jestem bardzo zadowolona z tego:) Przebijała mi igłą 2.1 wydaje się ona przerażająca jednak tak sie tylko wydaje nic nie boli. Byłam u mojej lekarki io zapytałam się ją co robić porzepisała mi OXYCORT w areozolu i kazała psikac 3 razy dziennie i smarowac Tribiotik'iem. Polecam bardzo serdecznie. I nie zniechęcajcie sie:) Trzeba być wytrwałym . Pozdrawiem serdecznie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Asia 15
SaVaNa ???? jaki krem ? :-) pozdro całuski

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prosba
Hey ;)) Dziewczynki ;] mam prośbę , Te które sobie robiły same kolczyka czy moga napisać czym i jak to robiły, i jak później pielęgnjowały ? Dzięki z góry

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość *******SAVANA*********
HEJ DZIEWCZNY POMOCY!!! Minely już 4 tygodnie odkąd mam kolczyk w pępku. Wczoraj chciałam spróbować zdjąć kolczyk na czas kąpieli. Gdy wyszlam z wanny ni mogła tego kolczyka włożyć. Pomyjam, że razem z mamą byłyśmy roztrzęsione. Wkładałam od doły i nie mogłam się przebić na góre. Tak jakby jakać martwa tkanka mi przeszkadzała, ale co najdziwniejsze z dołu do góry też nie mogłam.. Za którymś razem sobie powiedziałam, że teraz mi się uda i zniose każdy ból. I wlożyłam od doły i przebiłam tą tkanke, ale teraz się czuje jakbym ten kolczyk wczoraj robiła, boli tak dotykam. GORĄCA PROŹBA Dziewczyny powiedzcie mi czy jak wyjmiecie kolczyk to nadal macie jaką gulę między dwiema dzirkami ?? Bo ja mam i się zastanawiam czy to jest ropa czy coś innego. BBBBBŁŁŁŁŁŁAAAAAGGGGAAAAMMMM PPPPOOOOMMMMÓÓÓSSSSZZZZCCCCIIIIEEE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ania663
Ja przekulam sobie pepek i po tygodniu prawie wszystko bylo ok. ale dla pewnosci nosilam go przez dwa tygodnie jeszcze. a potem wyjelam i zmienialam sobie co kilka dni na immy i wyglada to super. naprawde. troszke boli ale warto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Błagam pomóżcie mi
Błagam niech mi któraś z was napisze jak się robi tego kolczyka..mi ma zrobic qmpela ale chcę wiedzieć jak to się robi od kogoś innego niz od niej. Fakt ona sama sobie już zrobiła i po 2 tygodniach miała pieknie wygojone..ale Błagam napiszcei mi jak to się robi ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Adoośka
SAVANA :/ Boże coś Ty najlepszego narobiła... Kolec po 4 tygodniach nawet jeśli zwierzchu wygląda na zagojony to w środku jest jeszcze świezy kanał przekłucia! Aj co Ci przyszło do głowy, żeby wyjmować kolczyk?? Teraz pozostaje Ci go leczyć, bo narobiłaś niezłej kaszany... TRIBIOTIC!! "Blagam pomozcie mi"... dziewczyno nie rób kolca sama albo nie daj tego robić koleżance!! Nie bede Ci tłumaczy jakie są zagrożenia bo to chyba nie ma sensu... Poza tym MY NA TYM FORUM nie jesteśmy piercerkami tylko dziewczynami, które PrOfEsJoNaLnIe ( w wiekszosci!) mają przekłute pępki. Więc nie pytaj się nas jak się robi kolczyka! Boże... brak słów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Błagam pomóżcie mi
Adośka widać że nie czytałaś wszystkich komentarzy ///Jest tu mnóstwo dziecwzyn które robiły same ale qmpele im przekłówały..dlatego od tych co to same robiły cchę się czegoś dowiedziec.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Adoośka
SPOKO Twoje życie... powodzenia :|

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Asia 15
Dziewczynki ;-) 3majcie za mnie kciuczki , bo ide zaraz kolczyk zrobić ... jak narazie sie nie boje .... ale jak tam wejde to hmmmm ... Pozdrawiam i całuje wszystkie girl ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Asia 15
"Adoośka " Kiedy miałaś robiony kolczyk ? bardzo bolało ? i najważniejsze w jakim czasie ci sie zagoił ? wiem ze kazdy ma inny rodzaj skóry , ale pytam z ciekawości ... pozdrawiam i całuje :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×