Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Batmanka

kolczyki w pępku.........

Polecane posty

Gość kasioolka
ewka...własnie spirytusem trzeba przemywac bo on najbardziej dezynfekuje..! wiem bo tak mi kazał przemywac specjalista..;/ pozdroo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KamciaxD
troche tu nie zaglądałam heh :D a ja juz mam zgode matki na kolczyk lol :D i sie ciesze jak glupia :) i niedlugo sobie robie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Esterka-Pestu
Mi tam s!e podobają Kolczyki w Pepkach :D:D Ale moge sob!e zrob!ć jak bd m!ała 18 czy 17 lat :/ ale fajn!e by byo Teraz jak mam 13 :D:D:D Pozdrow!onka dla Sysk!ch Pępkow!czów :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blondi 15
czes mam 15 lat bardzo mnie kusi zeby przebic sobie pepek lecz jestem nie pewna przez te wasze wszystkie wypowiedz boje sie ze bedzie mi sie papralo i boje sie reakcji mojej mamy gdyz mowi ze ona nigdy nie miala i ja tez nie moge miec ze kolczyki w pepku robia sobie tylko idiotki ale ja chce ten pepek u mnie w koninie jest pełno kosmetyczek ale nigdzie nie ma studiow tatuazy i piercingow przynajmiej ja nigdzie nie widzialam.bardzo bym prosila zeby ktos doswiadczony do mnie zagadal kusi mnie zeb6y zrobic sobie w tym miesiacu bo jak na wiosne zrobie i na lato mi sie zagoi to moge dostac co nico od mojej mamy za to ze zauwazyla ten kolczyk w moim pepku dziewczyny ja naprawde sie boje i blagamn was poradzcie co ja mam zrobic mi sadze ze chcialabym zeby ktos porozmiawial ze mna doswiadczony ktos w moim wieku i powiedzial mi jak wyglada caly ten proces przekluwania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blondi 15
wszystkie mowicie ze to boli no wiec samego bolu sie nie boje lecz reakcji mojej mamy chcialabym bardzo zeby ktos z konina sie ze mna skontaktowal bo chce sobie teraz przebic i nie wiem czy mam wziasc zgode od rodzicow czy mam tez zrobic ja sama i nie wiem czy wykryja to wszystko sama juz nie wiem czy mam przebic sobnie pepek czy nie:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasioolka
Jak wszystkie sie tak boicie i wogole ja wam opisze cały cykl przekluwania pepka w profesjonalnym studiu:) wiec jak jsuh wejdziesz do studia i bedzie wolne miejsce to facet pyta sie ciebie ile mash lat i czy mash zgode pisemna rodzica jezeli jestes niepelnoletnia..mnie o to nie pytal bo ja przyszłam z mama! potem on każe ci wybrac sobie kolczyk i dezynfekuje go przez doslownie 5 minut.. potem kaze ci stanąc prosto przed soba bierze do reki czarnego markera i robi 2 kropki na twoim brzuchu ja jush je zrobi to dezynfekuje ci pepek i jego okolice spirytusem i jak chcesz to jeszcze zmaraza ci pepek--ja akurat nie chcialam chcialam na zywca przekluc:D no i potem kladziesz sie wygodnie na specjalnym fotelu..facio musi miec zalozone jednorazowe rekawiczki i bierze do reki szczypce i nimi łapie pepek.. potem w srodek wbija ci igłe wyciaga ją i wkłąda kolczyk potem go zakręca i po wszystkim:) jeszcze oczywiscie pyta sie ciebie jak sie czujesz robi ci opatrunek ktory nosisz przez ok 2 -3 godz ii koniec:) jak ktos chce odemnie dostac filmik jak sie przekluwa pepek czy jakas czesc ciala to piszcie na meila chetnie wam przesle zeby pokazac jak to sie robi! kasiulk@tlen.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nassty_Izunia
hello:) Wlasnie jutro ide przekuc sobie pepek:) Narazie sie nie boje ale podejrzewam zepozniej mi sie troche udzieli:/ Mam nadzieje ze wszytsko bedzie si! Nie ukrywam ze troszke wystraszyly mnie niektore wasze wypowiedzi ale mimo wszystko jestem dobrej mysli! Ide do profesjonalnegop salony piercingu, cieszacego sie dobra opinia:) 3majcie kciuki!:) Juitro odrazu napisze jak bylo! serdecznie pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasioolka
nie przejmujsie sie złymi wypowiedziami! strach nie wchodzi w rolę nparawde ! ja tesh sie bałam przed wejsciem o malo nie zemdlalam ale po wszystkim az sie z siebie smialam xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anonimka P
Szczerze tez chcialabym miec mam siostrzenice ktora ma 14 lat i sobie przebila- jej kolezanka przebija, maskara. Ja kiedys ( z miesiac temu) mialam kolczyka we brwii i boje sie o to ze gdy moja siostra przypadkiem zauwazy kolczyka u siostrzenicy to powie ze to moja wina ze to pewnie dltego ze ja mialam to ona tez zrobila itp. ;/ I dlatego tez jak narzie sama sobie nie przebije narazie w pepku ale jak juz bede chaiala i mogla zrobie to albo sama sobie przybije, albo zaufana kol, a najprawdopodobniej zrobi to sprawdzona kosmetyczka :) Samo przebicie pepka leciutko boli , brwi mnie nic nie bolalo a mi kol przebila :D No a przebicie pepka jest troszke kosztowne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nassty_Izunia
Buuu... dzisiaj mialam sie kluc ale niestety okazalo sie ze przez ten caly tydzien moj salon jest zamkniety:(((((( Musze dopiero isc w nastepny piatek! A juz sie tak nagrzalam:(((((((( Smutno mi:(((((( Ale to moze nawet lepiej bo jestem troszke podziebiona i oslabiona. Tylko to rozczarowanie....buuu:( Trudno musze czekac!:) pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kiniusia P
Zajebiste są kolczyki w pępkach... :) Sama też mam :0 Tyle że mi to kolerzanka robiła, bo w domu rodzice się nie zgodzili :( I nie wiedzą że mam (hihihihi) Ale BARDZO mnie bolało, bo igła nie chciała mi przejść... :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewelincia*
Siemka!! Ja przebijalam pepek tydzien temu i przemywam woda utlenioną i czsami solą fiziologiczna i tribioticiem i mam strupki w okolicach przebicia obok jednej i drugiej kulki mam zaczerwienienie i zchodzi mi skurka!! nie wiecie dziewczyny co to może być?? prosze odpowiedzcie mi!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasioolka
ewelincia..niektore dziewczyny własnie maja strupki i to jest najprawdopodobniej przez wode utlenioną a zaczeriwenienie to normlana rzecz! zamiast wody uzywaj spirytusu..albo poprostu wodki...naprawde ja uzywalam spoirytusu i tribiotyku i zagoiło mi sie swietnie bez strupkow i nie miaalm nawet zaczerwienienia..pozdroo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nassty_Izunia
Wlasnie mam pytanko! Dreczy mnie od pewnego juz czasu:) Czy po zrobieniu sobie kolczyka w pepku, w trakcie calego procesu gojenia moge sie opalac na solaruim? Czy to moze zaszkodzic? Miala ktoras z was potem jakies problemy? Jesli tak to po jakim czasie moza korzystac z solarki? Trzeba czekac do calkowitego wygojenia? Mam nadzieje ze nie:( pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Justyneczka16snk
Siemka Ja mam już 6 miesięcy kolczyk w pępku i z tego co wiem to nie można za bardzo się opalać w solarce;/...źle się podobno potem goi i wogule...najlepiej odczekaj i dbaj o higiene a wszystko bd ok...Nie trzeba czekac az sie zagoi calkiem kolec tylko przynajmniej 3 miechy a wtedy możesz brykać w solarce(wiem coś o tym mój brat zajmuje się piercingiem i tatuażami);) bd ok ... Pozdrawiam:*:*:*:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anietkaaaa
heh wiecie ja przklam pepek kilka dni temu iu sie boje bo jestem straszna panikara i nie wiem co robic ...:( bo mam malego strupka jest siny i boli i ropieje:( ehh ja mam nadzieje ze to przejdzie bo jak nie to ja go wyciagne... smaruje go woda utleniona, mascia i rumiankiem...:( i doradziccie mi moze ja cos zle robie??? ale i tak nie zaluje przekucia bo jak sie chce byc pieknym trzeba cierpiec:):))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasioolka
pisałam tyle razy ze woda utleniona nie smarujcie ale coz..;/ jush spiryt jest lepszy xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość el.ch
wodą to jeszcze przejdzie, ale rumianek nadmiernie wysusza a maść też nie trzeba, może naokoło gdzie się skóra trochę moze łuszczyć, ale nie do środka. Samo zagoi się najlepiej, ma prawo do trzech miesiecy sie goić. pozdr.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nassty_Izunia
To niedobrze z ta solarka...:( Bo ja mam studniowke przed soba, dokladnie w styczniu:( a do tego czasu to minie tylko troche powyzej miesiaca:( buuu...buuu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasioolka
No to zrob sobie opatrunek i normlanie sie opalaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nassty_Izunia
No wlasnie masz racje: A co jest w koncu z ta woda utleniona? Uzywac czy nie? Niby nie a gdzies indziej czytam ze tak koniecznie i ze pod zadnym pozorem nie uzywac alkocholi! Gubie juz sie w tym wszytskim:( pozdrawiam:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość el.ch
ja używałam i nie narzekam. Zagoiło się w 4,5 tygodnia. Najlepiej zapytaj osoby, która będzie ci robiła. Ja tylko raz dziennie po kąpieli przemywałam wodą i jest ok. Oczywiście przez pierwszy tydzień kąpiel tylko pod prysznicem i żadnego "odmaczania" ranki :)) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość boluska
ja chce kolczyk w pempku ale sie zastanawiam kiedy bo teraz bedzie zima i kazdy mi mowi zeby czekac do lata ale ja nie chce i tata mi nie pozwlama a mama tak ale :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KoLcZyKoWaP
Ja mam kolczyk w nosie,3 w uchu i na chrząstce(najbardziej bolał na chrząstce)...zajefajnie wyglądają!Nigdy bym sobie nie zrobiła w pępku,po pierwsz,mam brzydki pępek,a po drugie,mam koleżanki,które mają kolczyki w pępku,jednej przerwał się pępek w nocy,a innym bardzo ropiało i goiło się bardzo długo!Wole nie ryzykować!Aa...i kiedyś słyszłam,że dziewczynie,której przekłówano pępek przerwano jakieś nerwy i teraz ma coś podobnego do epilepsji!Zastanówcie się czy warto robić,przecież i tak widać go tylko przez około dwa miesiące,a ból...na pewno jest duży!Takie zabiegi powinny być wykonywane przez chirurgów!Pozdrawiam okolczykowane;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nassty_Izunia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nassty_Izunia
No fajnie teraz zalapie jakas psychoze i znowu zaczne sie bac i miec watpliwosci:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hiszpaneczka
moje kochaniutkie kobitki;)parę godzin temu wróciłam od kosmetyczki z....kolczykiem w pępku. Zamierzałam przekłuć sobie pępuszek chyba od dwóch lat, ale jakoś nigdy nie było okazji. Wreszcie moje koleżanki wykupiły mi ten zabieg (na 18naste urodziny) i nie miałam wyjścia;))) i wreszcie w moim pępuszku mam takie małe świecące cacko. Trochę bolało, ale warto było, bo ślicznie wygląda naprawdę. Tylko boję się, że będzie się paprało....oby nie;) zobaczymy niebawem;)))naprawdę namawiam wszystkich:))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość komfiturka
hej ja mam kolczyk w pępku od marca...balam sie strasznie...jak zobaczylam igle to myslalam ze zwieje z tego krzeselka ale to nic nie bolalo....poczulam tylko jak juz wklada kolczyk tak troszke mnie zaszczypalo...ale ta igla jest tak ostra ze nie czujesz jak wchodzi...doslownie jak w maslo...:] niewolno pod zadnym pozorem oblewac ani przemywac woda utleniona!!! bo ona rozpuszcza strupek...kazdy lekaz to powie...wtedy zaczyna sie slimaczyc,niewolno tez wyciagac go przez ok 2 miesiace nawet jak bedzie juz wygladalo na zagojone...bo potem ciezko wsadzic...ja w dodatku przemywalam specjalnym mydlem protect ktore kosztuje 2 zl i ta wlasnie mascia tribiotic wsio sie zagoilo w ok 2 miesiace bez bulu...aha i jak zacznie panicznie swedziec i zrobi sie na okolo czerwone to bez paniki...jak cos sie goi to tak wyglada....zwroccie uwage jak gdzies zacharatacie noga...aha i nie zgadzam sie co do tego ze stal chirurgiczna jest najlepsza...sama mam uczulenie na metal i musialam wybulic 80 zl na kolczyk tytanowy...ale kupilam go w salonie tatuazu tam tez robilam dziurke..najmniej niklu ma implantinium...stal implantowa...taka ktorej chirurdzy uzywaja do wkladania implantow do konczym albo niewiem czego ona ma najmniej niklu...i nie uczula ale to juz z wyzszej polki...ok 120 zl samm kolczyk :] co do kolczyka przy seksie nie przeszkadza a faceci maja rozny gust i jednym sie podoba a drugim nie,trzeci zas sa obojetni :] pozdrawiam :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nassty_Izunia
Jupiiiiii:) Wlasnie zrobilam sobie kolczyk:) W koncu sie zdecydowalam i nie zaluje ani troszeczke!!!:) Bylam w porzadnym salonie piercingu i uwazam ze to byl bardzo dobry wybor:) DZIEWCZYNY TO NIC A NIC NIE BOLI!!!! :) To juz gorsze jest pobieranie krwi:P Efekt cudny narazie wyglada slicznie:) Ja rowniez mam nadzieje ze sie ladnie zagoi i sie nie bedzie paprac:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość __AMIGOS___
AHH WIEC WIDZE ZE TO NIE JEST TAKIE PIEKNE :-) CHCIALEM DZIEWCZYNIE NA URODZINY TAKI PREZENT SPRAWIC ALE NO JESLI Ma ja bolec to zrezygnuje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×