Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Batmanka

kolczyki w pępku.........

Polecane posty

Mam do was pytanie (zakolczykowanych :P) czy jak dotykacie sie miedzy kulką górną a dolną to czujecie pręcik (tzn. ze ejst pod skóra) prosze odpowiedzcie szybko :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madzia007
hejka ja mam kolczyk od 2 miesiecy juz ogolnie nie boli tylko czasami jak zaczepie.Jeszcze sie nie zagoił ale ide na półmetek i chce isc na solarium a słyszałam ze nie wolno...moze zakleje dziurki dyskretnie poloplastrem na czas opalania ale boje sie jakis chorób...co zrobić isc czy nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolcia_14
Ja mam takie pytanko, Chcę sobie zrobić w najbliższym czasie kolczyka w pępku tylko bardzo się cykam.Chciałabym wiedzieć czy jeśli zrobie sobie w studiu tatuażu to czy oni używają jaiegoś znieczulenie. I jeszcze jedna prośba: czy mógłby mi ktoś przybliżyć jak to wszystko przebiega i jakie to jest uczucie?? Z góry dzięki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do Karolci_14 : ja robilam w studiu tatuazu i mialam z zamrazaniem ale to prawie roznicy nie ma bo przeklucie trwa 2 sekundy i czuc minimalny ból przez doslownie ulamek sekundy wiec nie ma sie czego bac :) Tak więc jak wczesniej pisalam :P Czy jak dotkniecie miedzy górna kulką a dolną skóry to czujecie delikatnie pręcik ? Bo ja tak i nie wiem czy to normalne, moze sie za bardzo cykam o tego kolczyka... Ale jest cuudooowny :D Pozdro dla wszystkich :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Girl14
Ja jadę w środę przekłuć pępuszek!! Napisze jak było i jakie są efekty;) Jadę do stuidia tauazy i piercingu;) heh. Mam jedno pytanko czy ze swiezo przekłutym pepkiem możbna ćwiczyc np. brzuszki, 6 weidera itp. (ćwiczenia na mięśnie brzucha) ???? Jestem od tego już uzalezniona hehe;) to jkam ożna czy nie?? piszcie pliska!!! :) PozdroFFka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewelina17
Hejka. mam taki maly problem przebilam sobie pepek tydzien temu w studiu tatuazu i piercingu ale mam tak przebite lekko na bok patrzalam na roznych stronach w internacje na zdjecia i niektore laski tez maja na bok. Zastanawiam sie czy to jest dobrze przebite. Pomozcie mi...pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość adoośka
Być może to przez opuchliznę. Zaczekaj jeszcze, jak opuchlizna zejdzie to wtedy zobaczysz czy faktycznie jest krzywo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madzia007
Ja kolczyk zrobiłam u kosmetyczki poniewaz decyzja dyła spontaniczna a mieszkam w małym miasteczku gdzie nie ma studia. Wszystko ok -doświadczona osoba,znieczulenie,nowa igła rozpakowana na moich oczach.Nie bolało w sumie nic tylko troszke pozniej.To było juz 2 miesiace temu ale jeszcze sie goi.Bolec juz nie boli ale wczesniej bolalo a co do brzuszków itp to nie mozna bo bedziesz urazała sobie kolczyk i moze Ci sie nie prawidłowo goić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SaVaNa
Tak Kamcia. Czuję pręcik głupie uczucie....Jak chcecie wiedzieć jak to przebiega to pytajcie.... POZDRAWIAM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolcia_14
Ja mam prośbę do savana Czy mogłabyś opisać mi jak to dokładnie przebiega?? Tylko tak naprawde uczciwie i dokładnie..... z góry dzięki. Możesz się odezwać na maila albo napisać tu na forum.... Jeszcze raz baaardzi dziękuje za wypowiedz Pozdrowienia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SaVaNa
Karolcia_14 więc tak. Ja robiłam sobie u kosmetyczki dość popularny zakład. Tam zapłaciłam 110zł. Kładzie mnie na jakimś łóżku i wylewa na mnie pół butelki spirytusu :) Kawalek skóry która ma przekłuć łapie takimy szczypcami (nie boli) potem wpija igłę za nią welflon i za nim kolczyk poczym welflon wyjmuje a kolczyk zostaje. Wszytsko ladnie mi sie goi i ból maly był tylko w momęcie przekłucia jeszcze tego dnia w nocy spałam na brzuchu :):):) POZDRAWIAM KAMCIE!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ....PatuSa...
A ja Sobie Sama przebiłam pępek jakieS 2 lata temu ;)) teraz mam 15 lat i pół roku temu przeczytałam w internecie, że jak się samemu przebija to mozna się zarazić żółtaczką typu B ..dlatego od razu pobiegłam do lekarza rodzinnego ten zrobił mi wszystkie badanie, które się powinno w tym przypadku zrobić.. Jestem zdrowa nic mi się nie stało a to tylko dzieki temu ze byłam sczepiona na żółtaczkę, dlatego jeżeli nie byłyście sczepione nie róbcie same, Tak jak wtedy to ja się chyba nigdy nie bałam..a lekarz na mnie nakrzyczał, że jestem nieodpowiedzialna..dobrze ze wszystko jest ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewelina17
Do Adooska. Jesli zejdzie opuchlizna i bedzie krzywo to co mam jeszcze raz sobie przebic zeby bylo prosto??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SaVaNa
KAMCIA to na mnie wylała dosłownie i jeszcze dranseła mnie tipsem ale to szczegół :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość adoośka
Ewelina, nie wiem co wtedy zrobić. Bez zensu robic kolca drugi raz z takiego powodu... Jeśli będzie krzywo, to po prostu musisz sie przyzwyczaić;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewelina17
Adooska. No jakos bede musiala sie przyzwyczaic. dzieki za pomoc:* pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ta co ma kolczyka
byłam u kosmetyczki i super przebiła mi pępek! dałam 70zł. wliczone było znieczólenie( pępek miałam posmarowaby maśćią-nic nie bolało to znieczulenie) kolczyk i przebicie. po godzinie od znieczulenia miałam zabieg.wybrałam sobie kolczyka i kosmetyczka przebiła mój pępek. szczerze powiedziawszy to więcej strach u niż bólu.czułam tylko jak łapie mój pępek szczypcami a pózniej poczółam ukłucie które trwało dosłownie setne sekundy, widziałam jak igła przechodzi przez pępek i nic nie czułam.kosmetyczka poradziła mi żebym przemywała solą fizjologiczną(0.30zł 5ml w aptece) lub szałwią.Zabroniła używania tribioticu!!! Poniewż jest to anytbiotyk, a poaz tym zatyka dziurke.Wspomne też że musiałam być z bratem(pełnoletnim) bądz rodzice bo musiał wypełnic jakieś papiery i podpisać zgode. polecam przebić pępek! wygląda super! pozdro; )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asiek...
Ja juz mam rok kolczyk w pępku i czuje sie z tym super..przekucia bardzo się bałam ale okazało sie że nie ma czego.Mniej boli niz ucho...naprawde.zagoiło mi sie po tygodniu. Nic nie ropiało przemywałam solą fizjologiczna a później oxykortem.wiem tyle że bardzo boli jeżeli dziewczyna ma rozstępy na brzuchu np. po ochudzaniu lub ciąży,ale to jest mniejszośc.PO dwóch tygodniach jeszce trzy koleżanki przebiły sobie pępek i miały takie same wrażenia jak ja. Tylko jedna przebiła w domu sama i zrobił jej sie syf.Lepiej dac te 100 zł niż potem cierpieć!I jeszce jedno! Nigdy nie przekuwajcie pępka u kosmetyczki zwłaszcza pistoletem.Tylko w specjalnym studiu tatuaży.. w razie pytań piszcie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Girl14
Dziewczyny błagam piszcie!!!! Już jutro jade ale mam wielkie pytanie. Jak to jest z wf?????????????????? bo strasznie sie boję, że będe miała problemy i mogę zawalic, a ja tak lubie wf!!!!! piszcie pliska!! czy moze lepiej zrobic juz po roku szkolnym na wakacje np. w czerwcu??????????????????????????? błagam piszcie!!! PROSZE< PROSZE< PROSZE pozdro ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MARLENA18
HEJ DZIEWCZYNY:) JA WCZORAJ PRZEKŁUWAŁAM SOBIE PEPEK W POLECANYM STUDIU TATUAZU..POWIEM TERAZ WSZYSTKIM WAHAJACYM SIE DZIEWCZYNOM:NAPRAWDE NIE MA SIE CZEGO BAC, WIECEJ SIE NAJADLAM STRACHU NIZ BOLALO..FACET MOWIL MI PO KOLEI CO ROBI, A W CHWILI PRZEKLUCIA UCZULAM TYLKO DELIKATNE USZCZYPNIECIE(MIALAM ROBIONE BEZ ZNIECZULENIA!)JAK NARAZIE NIC MNIE NIE BOLI I NAWET NIC NIE WYCIEKA..(RAZ TYLKO TROSZKE KRWI MI WYLECIALO JAK SIEDZIALAM:P)ALE POZA TYM JEST SUPER: D UZYWAM MASCI TRIBIOTIK, BO TAKA MI ZAPISAL(KOSZTUJE NIECALE 2ZL W APTECE) NAPRAWDE POLECAM KOLCZYK W PEPUSZKU..WYGLADA SUPER..KISS:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Girl14
Rozmyśliłam się. Jednak robię kolczyk na początku czerwca. W lato ranki lepiej się goją;) A przez te przyszłe 6-mcy popracuję jescze nad mięsniami brzuszka i pójdę pare razy do solarki;) bo nie wiem jak to tam potem bedzie z tym opalaniem :P PozdroWionkA ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewellinka
z tego co wiem to lepiej zrobic kolczyka na zime albo na poczatku wiosny bo zanim rana dobrze sie zagoi to nie mozna opalac sie w solarium chodzic na base i nad jeziorko i nie mozna klas sie na piasku. a z kolej w zimie nosi sie wiecej ubran i mozna szybciej czyms zaczepic;( ale i tak wydaje mi sie ze lepiej zrobic kolczyka w pepuszku na wiosne albo na zime. ale zrobisz to co bedziesz chciala;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asienka 17
dziewczyny mam do was takie pytanko zrobilam sobie kolczyka w pepku jakies dwa tygodnie temu wszystko jest dbrze nic nie ropieje ani sie nie paskudzi. ale nie wiem czy trzeba przemuwac sama dziurke(od srodka) a jasli trzea to po jakim czasie, jakimi srodkami no i w jaki sposob. plis odpiszcie z gory dzieki za odpowiedz;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PatuSiaaa
A ja uważam, że lepiej robić w zime..bo gdy czytałam jakiŚ akrytkuł o kolczykach w pepku to pisalo ze po zrobieniu kolczyka nie nalezy co najmniej przez pół roku kapać się na basenie w kapieliskach w jeziorze w morzu, nie wolno leżej na piasku i w ogóle..Dlatego jak któraś z was sobie zrobi teraz to na wakacje będzie miałą pieknie zagojene i bez żadnego stresu przed zakarzeniem będziecie mogły sie kapać ;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewellinka
nooo PatuSiaaa ma racje ja tez tak uwazam;p;p pozdro for you;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Girl14
Dzięki dziewczyny;) jednak zrobie gdzies tak w marcu bo pomyslalam sobie, że akurat ładnie się do wakacji wygoi;) i bede sie mogla opalać:D heh A co do tego smarowania mascią to czytałam, że nalezy smarowac np. Oxyfordem i nie pchac teho tam do srodka tylko tak na okolo, żeby nie zapchać dziury, czy cos takiego. a tak aporp Triboticu to to jest antybiotyk i nalezy go stosować np. wtedy gdy się "bardzo" babrze i nei dłużej niż 3, 4 dni. i to tyle na temat maści :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Girl14
A zapomniałabym byłam dzis w studiu i gadałam z takim jednym facetem i on mowi ze normalnie juz po 2,3 dniach bede mogla na wf ćwiczyć, ale ja i tak się strasznie boję czy się nei przerwie itp. itd. Co wy na to??????? jak z tym sportem??????????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sweetEvil
hej ja kolczyk w pepku mam juz od wiosny 2 lata temu ( w kwitniu beda 2 latka). Dla mnie taki kolczyk to fajna sprawa, ekstra wyglada w lato, w bikini przy szczuplym i opalonym brzuszku:) samo przekucie w studiu urody nie bolalo, gdyz poprzedzone bylo znieczuleniem. Samo przeklucie trwalo moment zaledwie. Tylko okropnie sie goilo. Trwalo to pol roku :( pani w studiu kazala mi kupic Tribiotic w aptece i tym smarowac. Troche sie nacierpialam bo rana ciagle ropiala choc smarowalam antybiotykiem , ale sie oplacilo :) kocham moj kolczyk w pepku:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×