Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Batmanka

kolczyki w pępku.........

Polecane posty

Gość martusiaa17
Van: normalnie tak to napisałaś...jakbyś z ust wyjęła mi te słowa... ;) sylwiaxD: a te koleżanki to króliki doświadczalne dla Ciebie??? o konsekwencjach domowego przekłuwania powinnaś sie dowiedziec przed robieniem komukolwiek innemu,a ty sie pytasz dopiero jak sobie chcesz przebic... yy :O pOzdraWiaM ;*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marilyn666
Jestem z Kielc,i zapłaciłam 100zł czyli tyle ile się zazwyczaj płaci w salonach piercingu,ale mało jest miejsc w których przebijają bez zgody,ja odwiedziłam chyba ze 3 studia zanim znalazłam to gdzie zrobili bez zgody,ale napewno jak ktoś chce to znajdzie takie studio,lepiej znalezc i przebić w studiu nawet bez zgody rodziców niż przebić samemu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Andzia pp
Marylin666 : W pewnej czesci zgadzam sie z toba ze lepiej nie przebijac samemu ... Ja wolalabym nie ryzykowac :) Ale nadal uwazam ze powinno sie miec zgode rodzica i najlepiej z nim pojsc :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marilyn666
Wiesz,ja się pytałam i matki i ojca czy mogę mieć kolczyka w języku,matka była obojętna ale ojciec kategorycznie zabronił a ona go słucha więc nie miałam wyjścia bo ojca przekonać się nie dało,teraz wiedzą oboje o wszystkich moich kolczykach,przypadkiem się dowiedzieli ale przynajmniej nie muszę się już ukrywać i się przyzwyczaili.No ale w sobotę robię drugiego w pępku na dole i to znowu będzie przez jakiś czas mój mały sekret xP

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lole3ka
Marilyn666: Ej bo ja chce sobie zrobic na wakacje kolczyka w jezyku bez zgody rodzicow bardzo sie seplenilas??;> Ja slyszlam od jednej kolezanki ze w jezyku przebijanie prawie wogule nie boli a od drugiej ze najbardziej:( A ty jak uwazasz??;> Licze na odp.:*:*:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ktoś... Proszę odpowiedzcie
martusiaa17 : 13! dlatego nie moge isc nigdzie go zrobic..!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Van
martusiaa17 : no bo taka prawda ;) ostatnio jest jakaś inwazja samodzielnego przebijania... a to największa głupota!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Van
Dziewczyny... mam takie pytanie... ( z ciekawości) Od czego zależy jak jedni mają nick pisany kolorem czarnym, a inni pomarańczowym??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Andzia pp
Van : O lol rzeczywiście .... dlaczego Fruti ma czarnym a reszta dziewczyn pomaranczowe ???? hehe Marilyn666: Mam pytanko .... A ile masz lat ??? To tylko tak z ciekawosci :) bo jak robilas w takich miejscach kolczyka to chyba tez zalezy od wieku ... bo skoro w niektorych miejscach robilas bez zgody rodzicow to np. 13 -sto latka nie moglaby zrobic kolczyka w jezyku na przyklad bez zgody :) :) pzdr.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ktoś...prosze odpowiedzcie: z tego co słyszę to u kosmetyczek nie trzeba miec zgody...chociaż jak kiedyś sama poszłam sie zapytac (dawno dawno temu ;)) o cenę i wogóle to tam mi odpowiedziała i się zapytała:a 18 lat już masz,a ja ze nie ,a ona ze jak tak to musze przyniesc zgode podpisana przez rodzica :D ale nie przebijałam tam ...bo tam to tylko byłam sie popytac ;) ja również odradzam domowe przebijanie...dziewczyny nie żałujcie kasy,bo co to Wam da ze \"zaoszczędzicie\" kilkadziesiąt złotych jeżeli nie znająca się na piercingu koleżanka może wam źle przebic...i wtedy będziecie żałowac i odradzac...tylko ze wtedy to już bedzie po fakcie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marilyn666
Lole3ka nie sepleniłam aż tak bardzo bo non stop kupowałam lody wodne(muszą być wodne bo nie można jeść nic mlecznego w trakcie gojenia języka czyli przez ok 2 tygodnie)i non stop miałam w ustach kostki lodu z szałwi jak byłam w domu bo jak się zmrozi język to się trochę lepiej mówi,trzeba się starać nie seplenić,mnie się to udawało bo nikt się nie domyślił a rodzice to już wogóle nic nie podejrzewali xP Teraz mam 17 lat i nadal robię kolce bez zgody rodziców,ale to był wyczyn zrobić bez zgody mając 15 lat i to jeszcze w języku bo trudno znalezc taki salon,mnie się udało i się cieszę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marilyn666
A co do bólu to mówiłam już kiedyś że ja miałam przebijane 2 razy bo pierwszego kolca wyjęłam(był w złym miejscu) jak dla mnie to nie bolało samo przekłuwanie,to bardzo dziwne uczucie ale to trwa tak krótko że nie zdążysz poczuć bólu...problem zaczyna się jak język puchnie i u mnie był długo spuchnięty bo miałam chore gardło i nie chciał się goić język,ale jak przeżyjesz 2 tygodnie na zupkach z proszku i kisielach to będzie dobrze xP

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lole3ka
Marilyn666: Ja sie boje ze moi rodzice sie skapna jak tak bede jesc same takie rzeczy i zadnych obiadow a ty chba masz kolczyka w pepku a jesli tak to co cie bardziej bolalo przebicie pepka czy jezyka??:>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Andzia pp
jesli chodzi o jedzenie inne niz obiady to .... rodzice mogą sie kapnąc :p:p pzdr.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marilyn666
Ja się mega ukrywałam i udało mi się długo ich oszukiwać,nie mogłam otwierać szeroko ust ani ziewać przy nich,a co do obiadów to pierwszy dzień po przekłuciu moja matka ugotowała obiad(co jej się rzadko zdarza) ale to było jajko sadzone z ziemniakami i miałam o tyle dobrze że jadłam w innym pokoju i sobie rozdrobniłam to,zrobiłam z tego taką papkę i zjadłam bo się dało,ale z pierogami to 2 zmordowałam a z reszty musiałam zrezygnować i wyrzucić tak żeby się nie kapnęli bo nie dałam rady ciągle rzuć,przy każdym ruchu języka czułam straszny ból więc jedzenie zup(z proszku i normalnych też jak były)to był jedyny ratunek,gorzej było ze śniadaniami bo o przegryzieniu bułki mogłam zapomnieć.A co do bólu to moim zdaniem pępek bardziej bolał bo trwało to trochę dłużej samo przekłucie,a język to sekunda i nawet nie poczułam zbytnio,ale język drętwieje i się sam chowa więc te szczypce muszą być mocno zaciśnięte żeby go unieruchomić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marilyn666
Oni się nie kapnęli nawet jak w zamrażalniku były kostki lodu z szałwi a to miało inny kolor niż normalne i było pełno lodów tylu ,,Lulek'' a ja non stop jadłam kostki lodu i wyjmowałam tylko wtedy z ust jak coś do mnie mówili i musiałam odpowiedzieć xP

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Andzia pp
oooo ja nie moge ... ja bym tak nie wytrzymala :P hihi a jaka byla reakcja twoich rodzicow jak sie dowiedzieli ???? :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marilyn666 podziwiam, moi by sie od razu kapneli ze cos jest nie tak:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sandzia
Siema dziewczyny mam pytanie jaki kolczyk najlepiej kupić na pierwsze przebicie( nie chodzi mi że ze stail chirurgicznej czy z tytanu) jakiej długości najlepiej kupić kolczyk??? Czekam na wasze odpowiedzi Olussiaa: jak byś mogła to przyślij zdjęcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sandzia
Siema dziewczyny mam pytanie jaki kolczyk najlepiej kupić na pierwsze przebicie( nie chodzi mi że ze stail chirurgicznej czy z tytanu) jakiej długości najlepiej kupić kolczyk??? Czekam na wasze odpowiedzi Olussiaa: jak byś mogła to przyślij zdjęcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sandzia
Przypadkowo wysłało mi się dwa razy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kacha87
Hej dziewczyny a powiedzice mi, czy jesli ja mam miesjca wokol przebic czerwone i leje mi sie jakas wydzielina z rany, to czy jesli zmienialbym kolczyka to mogloby to pomoc lub przyspieszyc wyleczenie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kacha87
przepraszam za bledy w pisowni:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lole3ka
Marilyn666: A przez ile nie moglas jesc??;> A z tego nic nie bedzie sie lalo ani nic tylko poprostu puchlo??;>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Andzia pp
:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aneeeeli
hej dziewczyny ja mam kolczyka juz ponad dwa lata przebijalam u kosmetyczki troche bolalo ale rana zagoila mi sie po tygodniu. smarowalam tylko trybiotykiem on jest swietny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marilyn666
A reakcja rodziców nie była zła,w jednym dniu dowiedzieli się o 2 moich kolczykach(w pępku i języku) bo byliśmy na plaży i zauważyli pępek,a język to był przypadek bo się uśmiechnęłam szeroko a oni zauważyli kolczyk,pytali się tylko kiedy zrobiłam,ojca trochę zgasiło ale jakoś to przeżył xP a co do tego ile nie mogłam jeść to ze 2 tygodnie minimum się męczyłam na tych zupkach,a żeby cokolwiek zjeśc po południu to zgniatałam sobie banana w misce i posypywałam utartą czekoladą,to był mój deser xP najgorzej że dostałam zapalenia gardła za drugim razem i mi się miesiąc goiło,ale postanowiłam że drugiego już napewno nie wyjmę i się uparłam chociaż język spuchł i długo ta opuchlizna była a ja się czułam fatalnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marilyn666
Czasami jak się goi język to się pojawia taka wydzielina biała,ale to jest zupełnie normalne,trzeba płukać ciągle gardło szałwią,a kostki z szałwi to dobry sposób,im więcej zimnego tym lepiej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marilyn666
Kacha to raczej normalne objawy gojenia tylko to czerwone to trochę dziwne,przemywaj to,jak kolczyk masz z tytanu to się nie musisz martwić,prędzej czy pózniej się zagoi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×