Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Batmanka

kolczyki w pępku.........

Polecane posty

Gość NiunCia-*
Ja też chcę sobie zrobić kolczyk w pępku. ;] A chłopaków to podnieca.! I nie gadajcie takich bzdur że to przeszkadza w sexie. ! Pss.. Jakie bajeczki. Po prostu niektórzy zazdroszczą i tyle :DD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mi sie nie podobaja kolczyki w pempku ... juz prawe kazda dziewczyna ma. To sam w nosie ;p i wiem ze przeklucie pempka boli bo bylam przy mojej kolerzance jak jej robili i dlugo potem taz ja bolalo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Patika 24
Cześć . Prosze was o rade... mama pozwoliła mi na kolczyk w pępku. Doradzcie mi gdzie mam go sobie go zrobić u kosmetyczki czy w studiu tatuażu ???????? :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zabcia2006199316
do: Patika 24 ja słyszłam że lepiej w studiu tatoo ale ja tam robiłam u kosmetyczki ale to dlatego że w pobliżu mojej wiochy nie studia......chcociaż i tak pewnie bym poszła do kosmetyczki;P a tak poza tym masz widocznie fajna mamę....mi tam mam nie pozwoliła:/ ale be pytania sobie zrobiłam:P potem darła się ale jej przeszło a jak zgubiłam kulke to pomagała szukać;]]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zabcia2006199316
do: Patika 24 ja słyszłam że lepiej w studiu tatoo ale ja tam robiłam u kosmetyczki ale to dlatego że w pobliżu mojej wiochy nie studia......chcociaż i tak pewnie bym poszła do kosmetyczki;P a tak poza tym masz widocznie fajna mamę....mi tam mam nie pozwoliła:/ ale be pytania sobie zrobiłam:P potem darła się ale jej przeszło a jak zgubiłam kulke to pomagała szukać;]]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mloda_polska
Do przemywania pępka proponuje octenisept, mi sie troche mazal ale juz mi sie ladny strupek zrobil i jest spoko. Tylko nie moge kulki odkrecic:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mloda_polska
Do przemywania pępka proponuje octenisept, mi sie troche mazal ale juz mi sie ladny strupek zrobil i jest spoko. Tylko nie moge kulki odkrecic:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość koffaina58
Nigdy nie przekłuwajcie pępków u kosmetyczki!!!! To niedouczone laski, które wiedzą jak dobrze krem nałożyć, a nie przekłuć pępek! Rok temu wymysliłam sobie, że chce kolczyk... poszłam za namową koleżanki do ekskluzywnego salonu kosmetycznego... zapłaciłam astronomiczna cene bo 200 zł z kolczykiem juz. Ta panieneczka która mnie kuła narysowala kropki - niewiem w sumie po co bo nie trafila... , niemowie o zaciśnięciu szczypcami, tak mnie zgniotła, że w tym miejscu miałam skóre o grubości milimetra, a siniaka na 10 cm dobry miesiąc. Dojechałam do domu - patrze w lustro, a on prawie bokiem byl... i 2 cm NAD PĘPKIEM. Tak sie wkurw.... pojechałam tam a cała kierowniczka tego salonu KTO PANI TO ZROBIŁ, trzeba niedouczonym być żeby tak spsprać przekłucie. Po czym mowie, że w jej salonie.. Oddali mi kase i dali łapówkarski karnet na 3 m-ce na jakies tam zabiegi. Teraz już zrobiłam w studiu tatuażu, całe 3 min, zero bólu, godzina po przekłuciu już nic nie czułam. 80 zł z kolczykiem w Wawie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tez chce sobie zrobic kolczyk ale mam pewne watpliwosci.Tydzien temu kolezanka zrobila kolczyk mojej przyjaciolce (dodam ze robila to juz wiele razy i zawsze bylo wszystko wporzo).Ja tez bym chciala ale boje sie ze beda jakies komplikacje. Inne dziewczyny ktorym robila kolczyk ta kolezanka odpowiednio pielegnowaly dzirke i bylo ok. Czy jezeli bede odpowiednio dbala to tez bedzie dobrze? I czy cos moze zaczac sie dziac np. dopiro po roku czy to nie mozliwe??? PROSZE O ODPOWIEDZI!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tez chce sobie zrobic kolczyk ale mam pewne watpliwosci.Tydzien temu kolezanka zrobila kolczyk mojej przyjaciolce (dodam ze robila to juz wiele razy i zawsze bylo wszystko wporzo).Ja tez bym chciala ale boje sie ze beda jakies komplikacje. Inne dziewczyny ktorym robila kolczyk ta kolezanka odpowiednio pielegnowaly dzirke i bylo ok. Czy jezeli bede odpowiednio dbala to tez bedzie dobrze? I czy cos moze zaczac sie dziac np. dopiro po roku czy to nie mozliwe??? PROSZE O ODPOWIEDZI!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tez chce sobie zrobic kolczyk ale mam pewne watpliwosci.Tydzien temu kolezanka zrobila kolczyk mojej przyjaciolce (dodam ze robila to juz wiele razy i zawsze bylo wszystko wporzo).Ja tez bym chciala ale boje sie ze beda jakies komplikacje. Inne dziewczyny ktorym robila kolczyk ta kolezanka odpowiednio pielegnowaly dzirke i bylo ok. Czy jezeli bede odpowiednio dbala to tez bedzie dobrze? I czy cos moze zaczac sie dziac np. dopiro po roku czy to nie mozliwe??? PROSZE O ODPOWIEDZI!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jul
ja robie sobie jutro kolczyk. moi rodzice nie wiedzą o tym.. nie chce nawet ich pytac bo to oczywiste ze sie nie zgodza ;/jak go ukryc pomozcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zabcia2006199316
do Madzis9; mi sie wydaje ze po roku to juz nic nie powinno sie dziac no chyba ze wda sie jakas infekcja:// mi to sie po miechu zaczelo paprac:/ az i mieso wylazlo ale nie chce nikogo straszyc:P zazwyczaj czegos takiego nie widzialam u innych girl O_o nie martw sie bd ok;) ale ja bym ci radzila isc do kosmetyczki a jeszcze lepiej do salonu tatoo;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zabcia2006199316
do Madzis9; mi sie wydaje ze po roku to juz nic nie powinno sie dziac no chyba ze wda sie jakas infekcja:// mi to sie po miechu zaczelo paprac:/ az i mieso wylazlo ale nie chce nikogo straszyc:P zazwyczaj czegos takiego nie widzialam u innych girl O_o nie martw sie bd ok;) ale ja bym ci radzila isc do kosmetyczki a jeszcze lepiej do salonu tatoo;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zabcia2006199316
do jul; ukryc latwo:P mi sie nie udalo bo moja siostra wygadala mammie zanim wrocilam to wtgadala jej;(( ale poprostu nos luzniejsze bluzki i zaklej go plastrem to nie bd sie tak odcinal w koszulce;)) pozdro;*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zabcia2006199316
do jul; ukryc latwo:P mi sie nie udalo bo moja siostra wygadala mammie zanim wrocilam to wtgadala jej;(( ale poprostu nos luzniejsze bluzki i zaklej go plastrem to nie bd sie tak odcinal w koszulce;)) pozdro;*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Teżmamkolczykaletojestglupota
jak mi przekłuwali to mało mi łzy nie wyszły ale chcem sobie jeszcze w nosku zrobić a więc moja droga zabieg kosztuje ok.100zł jak nie masz conajmniej 80zł. to nie oczekuj wiele że ci zroi profesjonalnie:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość m0nis
Samo przeklucie nie boli tak jak sie wydaje ! robilam to u kosmetyczki za 85zl! bola tyllko szczypce bo mocno nimi lapie a igly nie czuje;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zabcia2006199316
mnie tam bolalo ostro:// ale nie plakalam no bo gdzie :P przeciez nie bylo az tak zle:] placilam 50zł ^^ jednytm slowem lux ! i wcale tak nie jest ze jak sie tanio robi to badziewnie przekluwaja i na odpieprz. To nie jest w 100% prawda:/ czy sie papra czy niee zalezy od organizmu i innych czynnikow;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zabcia2006199316
mnie tam bolalo ostro:// ale nie plakalam no bo gdzie :P przeciez nie bylo az tak zle:] placilam 50zł ^^ jednytm slowem lux ! i wcale tak nie jest ze jak sie tanio robi to badziewnie przekluwaja i na odpieprz. To nie jest w 100% prawda:/ czy sie papra czy niee zalezy od organizmu i innych czynnikow;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich ;D z kolczykami i bez ;p wiec tak.. chicałabym sie dowiedziec czy łatwo ukrywać kolczyk?;> Jestem przygotowana finansowo i psychicznie tip ;p alee niestety rodziców sie nie wybiera.. mimo moich prozb nadal są przeciwko tej "błyskotce" zastanawiam sie nad jej ukrywaniem ale mama jest zbyt spostrzegawcza i nie wiem czy dam rade ;) mowcie szczeze jak sadzicie ;D chetnie przeczytam co macie mi do powiedzenia ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AnioOolek
witam .! wiesz ja sama ukrywam przed rodzicami kolczyk i udaje mi sie;) zrezygnowalam z noszenia krotkich bluzek... ;( ale ogolniee jest dobrze .;PP aa Moii sie nie dowieddzieli:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PaatUŚ
musisz tylko nosic bluuzsze bluzki i bedzie ok noo i nie obcisle staraj sie nosic troche luzne .;PP a własnie dziewczyny kolczyk mam od 3 miesiacy wszystko bylo ok tylko gdzies z miesiac temu skóra tak chocby mi sie "skurczyła" ii teraz kolczyk mii lewo co tam wisi. Czy mogę na to jakoś zaradzić czy muszę sciagnać kolczyk ? ;( PoMOCY !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ania *
Hej chce sobie zrobić kolczyka w pępku to znaczy znajoma mi zrobi bo ona si na tym zna bo wielu osobom przebijała . Ale ja się strasznie boje że bd bolało napiszcie mi czy was bolało jak robiłyście nie u kosmetyczki . Proszę o szybką odpowiedź

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zabcia2006199316
nie ważne czy koleżanka bd ci przebijała czy kosmetyczka to i tak może boleć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zabcia2006199316
nie ważne czy koleżanka bd ci przebijała czy kosmetyczka to i tak może boleć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PatiiD
wcale nie boli :D:D robiłam sobie godzine temu i nie odczułam szczególnego bólu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PaatUŚ
własnie dziewczyny kolczyk mam od 3 miesiacy wszystko bylo ok tylko gdzies z miesiac temu skóra tak chocby mi sie "skurczyła" ii teraz kolczyk mii lewo co tam wisi. Czy mogę na to jakoś zaradzić czy muszę sciagnać kolczyk ? ;( PoMOCY !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość md89
Mam chyba podobny problem, z tym, ze ja kolczyk mam od kwietnia. Zauważyłam ostatnio, ze o ile zaraz po przekłuciu wydawało się (stwierdziła to nawet kosmetyczka), ze jest on za krótki, tak teraz jest dłuższy, więc pewnie skóra mi się "skurczyła"?!:( Pewnie to głupie pytanie, ale czy możliwe jest, ze kiedyś mi kolczyk przerwie tą skórę?!:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość md89
Mam chyba podobny problem, z tym, ze ja kolczyk mam od kwietnia. Zauważyłam ostatnio, ze o ile zaraz po przekłuciu wydawało się (stwierdziła to nawet kosmetyczka), ze jest on za krótki, tak teraz jest dłuższy, więc pewnie skóra mi się "skurczyła"?!:( Pewnie to głupie pytanie, ale czy możliwe jest, ze kiedyś mi kolczyk przerwie tą skórę?!:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×