Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Batmanka

kolczyki w pępku.........

Polecane posty

Gość BziukumBuziak*
Bez kitu... Ta osoba jest... No comment... Niby robi te kolczyki ale chyba dlatego,ze nic innego nie potrafi... I w koleczko ten sam tekst... Moze to jakas choroba taka?? Ta osoba musiala miec ciezkie dziecinstwo... I zabawki tez:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ee, myślę że kit nam wciska z tym piercingiem. Gdyby miał 4 salony to od razu by linka wkleił aby się troszkę rozreklamować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kocurek na gg zamilczalas hehe :D Kurcze wiec jaki mam kolczyk kupic do pepkaby nei czarniał i rudawił się ? moze ktos cos zaproponuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BziukumBuziak*
straszny_kocur->Posluchal rady i poszedl spac:):) Miśka88-> Ze stali chirurgicznej,tytan i bioplast-tylko nie wiem czy ktores z tego to nie to samo;p;p Srebro tez:D Ale to raczej juz po dluzszym okresie:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Najbardziej to mnei martwi czarnienie i rudawienie kolczyka co do rany to spoko hehe :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BziukumBuziak*
Miśka88-> Pewnie sie martwisz,ze kolczyk Ci zczernieje tak jak niektore do uszu lub cos ale nie ma takiej opcji nawet =]]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
już jej to właśnie mówiła, że jak kolczyk jest z odpowiedniego tworzywa, czyli w tym przypadku w/w metale to nie ma mozliwości żeby coś się z nim stało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nom o to sie martwie i takiego szukam tzw 21 czerwca wyjeżdzam di do tego czasu msuze meic ale gdzie go szukac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
napewno nie u jubilera, czy w centrum handlowym. Jak już Ci wspominałam albo opcja zamówienia z neta, np z wildcata, albo tam gdzie tatuują. Kosmetyczki chyba też mają ze stali.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ej... czyli co? To źle, że robię spirytusem? To czym mam to robić w końcu już wszytko mi się kręi bo każdy mowi co innego. A ten Mak..z niego taki piercer jak koziej dupy trąba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aniulka18
BZIUKUM BUZIAK:mam kolczyka ponad trzy miesiace jakos,juz nie leci osocze i wszystko zdrowo wygląda. Kolczyka chcę z bajerami, tylko nie wiem jak go zmienić żeby było sterylnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BziukumBuziak*
aniulka18-> Ahas... Czyli jak kupisz juz kolczyk z bajerem to najlepiej przed zalozenie go wyparz... Tzn wrzuc do wrzacej wody... Np do jakiegos kubieczka... Ja tak robilam... Tego banana wyjmij normalnie a drugi kolczyk przemyj jeszcze dla pewnosci np w rewanolu albo soli fizjologicznej i normalnie wloz:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BziukumBuziak*
aniulka18-> Wiec jesli juz kupisz kolczyk to przed zalozeniem go wyparz (ja tak np robilam) i jeszcze dla pewnosci przemyj woda utl. albo sola fizjologiczna... Jak wyjmiesz banana to nie polewaj dziurki tylko wloz kolczyk... Jak bedzie on na mniejscu to przemyj woda i przez kilka dni okolice pepka myj mydlem antybakteryjnym:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeśli jest już w 100% zagojone to znowu ta sterylność nie jest aż tak ważna, bo nie ma rany przez którą bakterię mogłyby się dostać do krwi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
BziukumBuziak* widze ze ty tez obeznena tak jak kocurek :D jesli mzoesz to odezwij sie do mnie na gg 6999877

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sidzia
hej!!! mam zamiar isc nie dlugo zrobic sobie kolczyka tylko sie wham (mam cykora poprostu) nie wiem jak mi sie bedzie goilo czy bedzie bolalo i wogole prosze opowiedzcie mi jak to bylo ale dokladniej ile kosztowalo jakich antybiotyków urzywłyscie i wogole pozdro sidzia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość honey_m
chce sobie w pzyszlym tyg isc kolczyk zrobic ale nie wem czy to dobry pomysl na lato..jak sie bedzie goic przy takim upale itd..poradzcie!! czy moge jakos pierwszy ze tak pwoiem zainstalowac sobie zloty kolczyk?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wogoel to miedzy tymi dwoma dziurkami czuje juz ten precik jak dotykam wczesniej nei czulam chyba ta opuchlizna schdozi czy jak myslicie czy to normalne uczucie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madzia=******
ja jutro ide zrobić sobie kolczyk w pepku...namawiałam rodziców na to przez pół roku i wkoncu jak się zgodzili to eraz nie odpuszcze tak łatwo poprostu to za**biście wygląda!!!zawsze o tym marzylam a w przyszłości chce mieć jeszcze w języku.mam w sumie 5 dziurek w uszach i dobrze mi sie goiły wiec moze to miec jakies znaczenie gdy bedzie mi sie oił w pepku?troszke sie boje tego jak bardzo boli i jak długo mi sie bedzie goił ale jestem zdecydowana jutro ide zrobić i juz pozdrawiam i zycze rozniwz takich decyzji!!jutro napisze jak było xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sidzia => Bólu niema co się bać tylko poprostu nie panikuj i to odnosi się do wszystkich a co do gojenia to każdemu się goji inaczej jednej się przyjmie kolczyk drugiej nie to zalezy od ciała honey_m => Jeśli to nie konieczność to doradzałabym raczej zrobić po lecie aco do kolczyka to złote według mnei brzydko wyglądaja ale to nei w tym rzecz na poczatek musi byc stal lub tytan madzia=****** => Nie boli tez wyobrazalam sobie ze to takie straszne ale jak poszlam to nawet ałłła nie powiedzialam :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KotuS
Hej dziewCynki :* 1 czerwca przekulam pepek i od 2 dni mam zaczerwienienie na dolnej i gornej dziorce smaruje mascia `tribiotic` czy cos jest nie tak ? :( odpiszcie proszę :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KotuS - zaczerwienienie jest normalnym stanem kup sól fizjologiczna i przemywaj :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MadziaczeQ
hej wszystkim..;) 3godziny temu zrobiłam sobie kolczyka w pępku:)ale fajnie:) od dawna o tym marzyłam i w końcu sie przemogłam:)poszłysmy z koleżanka do salonu kosmetycznego i tam przebiłyśmy sobie brzuszki:)kosmetyczka ma certyfikat;)widac ,ze to osoba uprawniona do tego i to nie jakas tam fuszerka jestem bardzo zadowolona;)super to wyglada:):*nie macie sie czego bac poważnie!!!;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nom fajnie fajnie ja jednak mam tylko problem z znalezieniem kolczyka w sam raz dla mnie hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anndzia7
Mam takie małe pytanko. Czy i stal i tytan jest odpowiednim materiałem na pierwszy kolczyk? Chciałabym sobie kupić kolczyk w normalnym sklepie, żeby taniej to wyszło, ale obawiam się, że któryś z tych materiałów może jednak źle wpłynąć i pępek nie będzie się goił. Pomóżcie, proszę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dzola
Ja tez mam kolczyk w pepku i nie wiem nie rozumiem osob ktorych to polało przekucie tak jak by ci ktos robił zaszczyk tylko grubsza igła jka bedziesz pilnował i w sterylnych warunkach utrzymywał kolczyk bedzie cie tylko bolało przy np siadaniu i prz zgieciach brzucha mi kolczyk sie zagoił przynajmniej mi sie zagojił w 2 tygonie po tygodniu juz i tak nie czułam wogole ze go mam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Daria smutna
Miałam kolczyk w pempku do wczoraj..Wczoraj minęło dokładnie 3 miesiace od przekłucia.Wybrałam się na basen i nagle po wyjściu z wody zaczęla z dziórki lecieć mi krew z ropą.Wyciągnełam kolczyk poszłam do ratowników po plaster i jakiś środek żeby mi to przemyli.Teraz gdy dotknę pempek czuje pod skórą taką jakby kuleczke i obawiam się dalszych skutków!Czy ktoś wie co to może być??Prosze o opdowiedź P.S Jeżeli któraś z Was myśli o kolczyku niech się dwa razy zastanowi.Ja bardzo żałuje mojego wyboru. Jeśli któraś z Was jednak się decyduje, to życzę udanego wyboru.Powodzenia Prosze o odpowiedź;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×