Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Batmanka

kolczyki w pępku.........

Polecane posty

Gość MAK28
ZACZNE OD TEGO ZE NIE PRZEMYWA SIE ZADNYM SPIRYTUSEM !OCIPIELISCIE CHCECIE CHYBA PODRAZNIC ALBO ZEBY WAM SIE GOILO STO LAT TO SI NO PROBLEM ZWYKLA WODA UTLENIONA3% I PRZEMYWAC WACIKIEM!W 2 TYGODNIU SMAROWAC TRIBIOTYKIEM!PISZE DO WAS ZNAWCA PIRCINGU BO SAM MAM ZAKLAD I ZAJMUJE SIE OD 6LAT WIEC NIE PISZCZIE DZIEWCZYNOM TAKICH PIERDOL!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość koteczka117
a ja sobie dzisiaj przebiłam pępuszeki jestem baaaaaardzo zadowolona:D :P miałam znieczulenie i nic mnie nie bolało:) no a podobno mammiękkąskóre także samo przekłucie trwało ze 2 sekundy:) raz-dwa weszła igła jak w masło;) zamówiłam sobie kolczyczka w wildcacie z bioplastu i z tytanowymi kuleczkami. robiłam sobie w studiu pircingu i ta dziewczyna co mi robiła pochwaliła mnie że mam kolczyka z bioplastu i powiedziała że powinno mi sie szybciutko zagoić bo tojest dobry materiał na przekłucie:) jestempare godzin po przekłuciu i już mnie prawie nie boli( jedynie jak siedze albo sie schylam to troszke zaboli ;D naprawde polecamwszystkim dziewczynom takiego kolczyka w pepuszku bo efekt jest cuuuuudoooowny:D :D także jeśli siektóraś waha to niech sienie boi bo to przekłucie prawie wcale nie boli i naprawde warto zrobić sobie taką ozdóbke;) teraz bede przemywać soląfizjologiczną i czekam ażmisie pępuszek zagoi żeby wymienić na większy kolczyk:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MAK28>> ja już wspominałam o spirytusie, ale nikt mnie tu nie słucha, a Tribiotic\'iem to można góra 7 dni, a nie 14 :) Gdzie się zajmujesz tym piercingiem, dawaj linka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MAK28
W TROJMIESCIE MAM 4 ZAKLADY 2 W GDYNI JEDEN W SOPOCIE:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MAK28
A TRZECI WE WRZESZCZU WIEC JESLI KTOS WAM MOWI TAKIE GLUPOTY TO WSPOLCZUCIA A TYM BARDZIEJ NIE ROBI SIE U KOSMETYKA/CZKI NIE MAJ DOSWIADCZENIA...:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MAK28
JESZCZE TAKI PSYCHOPATA NIE TRAFIL MI SIE NA SZCZESCIE:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MAK28
JESZCZE TAKI PSYCHOPATA NIE TRAFIL MI SIE NA SZCZESCIE:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ej no, nie obrażaj mnie :( Mi się nadgarstki goiły ponad rok i w konsekwencji musiałam wyciągnąć kolczyki. Bylam ciekawa, czy komukolwiek udało się to doprowadzić do porządku. Swoja drogą, przekłuwasz ludziom ciała i jednocześnie nazywasz ich psychopatami?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MAK28
NO NIE KAZDY MOZE SE ROBIC GDZIE CHCESZ JAK CHCESZ MOGE CI NAWET NA ŁECHTACZCE ZROBIC...:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no właśnie planuje, więc się nie śmiej, bo jeszcze Cię odwiedzę. Coś mi się wydaje, że profesjonalistą to Ty nie jesteś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MAK28
ZEGANM WSZYSTKICH PRZEKLUWACZY PEPKOW I RESZTE SWIATA...;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MAK28
A SADZ SE JAK CHCESZ:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MAK28
KAZDY MA SWOJ GUST MNIE DZIWIA I MOICH ZNAJOMYCH KTORZY ZAJMUJA SIE TA BRAZNZA ALE SKORO TY LUBISZ I CZUJESZ SIE LADNIE Z PRTZEKLUTYM KARCIOCHEM TO BARDZO DOBRZE;d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość koteczka117
no...nie kłócić mi sie tu! bo zaraz oboje klapsy w pupe dostaniecie!!! :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BziukumBuziak*
Wiecie co dziewuszki? Widzialm raz na str Wildcat`a kolczyk na dolnej wardze... Takie dwie kuleczki w poziomie... Fajny jest.. Ale... Czy wie moze ktos jak dlugo by sie goilo?? Bo mi sie wydaje,ze chyba dlugo by byla opuchlizna?? A poza tym to jak by mnie ktos z takim zobaczyl to by pomyslal,ze porypana jakas czy cos... Co Wy na to>> :):) Czekam na odpowiedzi :*:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MAK28
GDYBY MI SIE NIE PODOBALO TO BYM SIE TYM NIE ZAJMOWAL!TO JEST MOJA PASJA ALE TY NIE POTRAFISZ NADZWYCZAJ ZROZUMIEC TEGO ZE KAZDY MA SWOJE ZDANI NA TEN TEMAT OPROCZ TEGO ZE SIE TYM ZAJMUJE MAM TEZ SWOJ POGLAD NA PEWNE SPRAWY!...:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MAK28
TO idz sie dowiedz najlepiej czy lechtaczke ci przekluja w 3 miejscach i kolczyk na srodku du...ki :D zegnam pora spac!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MAK28
A TY LEPIEJ DO DOBREGO PSYCHOLOGA ALBO MOZE LEPIEJ DO PSYCHIATRY!SKORO TAK SIE BULWERDUJESZ!:DDD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BziukumBuziak*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BziukumBuziak*
straszny_kocur-> Olej tego czy tą (bo juz nie wiem czy to chlopak czy dziewczyna) MAK28 sikiem prostym... Widac jak to sie zna na rzeczy ;P Pff... Zabawne to co pisze troche ale kij z tym...:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×