Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Batmanka

kolczyki w pępku.........

Polecane posty

Gość bombkaP
heh...no fajnie ale to jest beznadziejenie brzydkie paskudne i nie modne juz od hohohohoho a chlopakow mozna poderwac w inny sposob lolitki...........takie jest moje zdanie...i dolanczam sie do kamy i ewci:) podoba mi sie ich tresz:D pzdr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
klajda => Z tego wynika że miałaś znieczulenie i nic nie bolalo wiec jak mozesz mowic ze nei dziala ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kama ewcia i bombkaP widze ze to te same osobki to jedna rzecza nastepna to to ze to waszym zdaniem jest glupie a kazdy ma swoje zdanie co do niebezpiecznosci to kazdy sie musi z tym lcizyc bo roznei bywa Plastikowe lale to paniusie a nei ktos kto ma kolczyka bo ja mam np a sie za taka nei uwazam i sie tak nei zachowuje Kolczyk nei sluzy do podrywania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja mam takie
takie pytanko, czy jeśli dwa tygodnie po przebiuciu pójdę na solarium ale zakleje kolczyk plastrem to myśle że w związku z powyższym nie będzie mi się "babrać", prosze o odpowiedź

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja mam takie => Hm niby nic nei powinno sie dziac ale po co Ci solarium skoro będzie odbity plaster i jest słoneczko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczynki co tam u Was? :P Oj znowu troche nie pisalam, ale posty nadrobilam oczywiscie ;D Z moim kolczykiem uz wszystko oki juz zmienialam i jest bosko :D Buzka ;;*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marta... *
Siemka;) Nie naleze do osob chudych... mam troszke za duzo tluszczyku ale bardzo chcialabym miec kolca... i nie wiem co robic... jedni mi mowia ze nie bedzie mi pasowal a inni ze to jeszcze doda mi uroku... Bardzo prosze o szybka odpowiedz!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marta... * => Odnośnie tłuszczyku to to nie ma znaczenia czy on jest czy go nie ma :);)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kama i Ewcia
Miśka88 (mania2311@tlen.pl) kama ewcia i bombkaP widze ze to te same osobki to jedna rzecza nastepna to to ze to waszym zdaniem jest glupie a kazdy ma swoje zdanie co do niebezpiecznosci to kazdy sie musi z tym lcizyc bo roznei bywa Plastikowe lale to paniusie a nei ktos kto ma kolczyka bo ja mam np a sie za taka nei uwazam i sie tak nei zachowuje Kolczyk nei sluzy do podrywania To co napisałaś nie wydaje mi sie słuszne :D to że bobka nas poparła to nie znaczy ze ją znam... i pomimo że Cie nie znam To uwarzam Cie zę zaliczasz się do tych lalek które chcą poderwać byle jakiego faceta :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kama i Ewcia => No coment po komencie widać Waszą inteligencje i zazdrość sYa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LoL....xD
kama i Ewcia.....Zazdosne w chuj, To pewnie wy jesteście takimi paniusiowatymi dzi***mi....Widać na kilometr...A jak Ci się coś nie podoba to już nie moja wina, zatrzymaj te komentarze dla siebie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeżeli chodzi o solarium i zakrywanie plastrem to wg mnie nie jest dobra metoda. Skoro promienie UV przenikają przez skórę (powodując podwyższenie wit D, ale również nowotwory) to chyba bez problemu przenikną przez plaster.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
xxKAMCIAxx => hehe no widzisz :D wystraczy zrozumiecslowo buszmeny atakuja hehehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klajda
Miśka88=>nie mylisz sie mi przebijali pepek bez znieczulenia a wiem ze znieczulenie nic nie daje bo siora mi mowila bo przebijala sobie ze znieczuleniem i i tak ja bolala odp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
klajda => Chyba ze tak Tak czy owak po co zneiczulenie hehe :) Mnie np nei bolało :) nic strasznego jak jest opisywane :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Taaak Miska buszmeny atakuja zakolczykowane brzuchy :D Dawaj pod stół ;P A co do znieczulenia ja mialam z zamrazaniem i mnie nic nie bolalo tylko jakby uszczypniecie, nie wiem czy bez zamrazania tak samo , bo nie mialam dwa razy robione lol2 ( a tak z ciekawosci co sądzicie o 2,3 czy 4 kolczykach w pepku ? dla mnie to juz jest przesada... :P)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klajda
Miśka88=>zgadzam sie z toba to wcale nie boli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AnGelU14
przebijanie pepka boli troszeczke...da sie przezyc:) ja sobie dzisiaj przebijalam ale w sumie to tak nie do konca...kolezanka mi przebijala i przebila mi za daleko...i krzywo wiec wyciagnelismy igle i 2 raz mi przebijala... w koncu powiedizlalam ze jak mi zaroznie ta dziurka to se jeszcze raz przebije:D dzis niestety nie mam kolczyka: (( samo przebicie...hmm... nie boli az tak jak sie tego spodziewalam na pocatku...niema sie czego bac i ladnie to wyglada

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kociaczek15
Jakiś miesiąc po przekłuciu kąpałam się w jeziorze i nic a nic się nie babrało... To chyba dobrze? :) Przemywam pępek kilka razy dziennie, koniecznie rano i wieczorkiem oraz po każdych ćwiczeniach, więc mam nadzieje, że ten odpał z jeziorem nie wpłynie źle na kolczyka. Apropos znieczulenia ;D ja podczas przekłuwania i po tym nie miałąm żadnych maści znieczulających, po prostu kumpela przyłożyła mi na 10 min lód (moim zdaniem to mało skuteczna metoda znieczulenia ;|). Potem, gdy bardzo bolało przestawała przebijać i znowu przykładała lód, ale słyszałam, że nie można, bo wenflon się zapycha. Zresztą wtedy było mi to obojętne, bo i tak wenflon się zawinął :( i po prostu kolczyk wsadzała pchając go tuż za igłą... I jeszcze czas przekłuwania - koleżanka, która miała przekłuwane po mnie zajęło to 3 minutki, a u mnie trwało to ok 45 min. Ale warto było ;) Chętnie pogadam na temat kolczyka w pępku (oraz w języczku ;P) Numerek gadu - 4153901 ;*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kociaczek15
A jeśli chodzi o solarke... U mnie to było tak, że jakieś dwa tygodnie po przebiciu już poszłam i nic nie zaklejałam. U mnie jest oki, kolczyk fajnie wygląda na opalonym brzuszku, ale u każdego gojenie itp. są indywidualnymi sprawami :) BusSsi laski ;**

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moja trzecia wypowiedź hehe ale niestety mam pytanko :) Czy jeśli się ma za ciężki kolczyk w pępku to skóra może się jakoś naciągnąć? ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×