Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kachnawielgachna

orbitrek-zalety i wady

Polecane posty

hejka mam prośbę aby mi ktoś wytłumaczył jak jest różnica między Orbitkiem a Tranżerem, i czym sie różni Orbitek magnetyczny od eliptycznego. Będę bardzo wdzięczna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PO przeczytaniu waszych postow napalilem sie na orbitrek.Dzisaj do mnie dotarl firmy Olpran, z bananem na twarzy godzinka skrecania i start. Po pol minuty odkrecil sie pedal.Przypatrzylem sie to pewien element jest krzywo przyspawany.W poniedzialek reklamacja, jak mi powiedza 14 dni to sie zalamie.Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rosi
Kochane... to co zawsze mówiła moja instruktorka: "tyjesz miejscowo, ale nie ma miejscowego chudnięcia" :) więc jak tyjesz to robią się np. boczki, ale gdy chcesz schudnąc to musisz ruszyć całe ciało! Dlatego orbitreki są dobre. Bo ruszają wszystko i jak znika tłuszcz to kiedyś w końcu zaczniesz spalać w miejscach, które trudno zgubić. Zakręcone to, ale prawdziwe. :) Z mojej strony preferuję trenażery, ponieważ płynna zmiana obciążenia daje dobre efekty. Przypomina to wtedy interwał. Trenażery mają kilka tras. Nie musisz myśleć o zmianie pokrętła, masz po prostu dać radę ! Są oczywiście droższe, ale mogę polecić York X730 za ok 1999,00 zł. Są też tańsze Yorki z trasami, ale jeżeli ma to używać ja oraz mój 90-kilowy, wysokiego wzrostu partner to niestety... Sama wolałabym mieć damskiego orbitreczka :) Pozdrawiam wszystkich!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anowi7
Ja orbitreka mam juz prawie rok, po zakupie jezdzilam ok miesiaca, a pozniej checi i motywacja jakos przeszla. Od kiedy zmienilam prace na biurowa przytylam 4 kg i baaardzoooo zle sie z tym czuje. Najbardziej weszlo mi w brzuch. Latem na rowerze duze jezdze, a teraz juz troszke pogoda mniej dopisuje. Orbitrek stal przez dlugi czas nieuzywany, ale od trzech dni jezdze codziennie po 30 min + 10 minut brzuszkow. Z czasem mam zamiar zwiekszyc czas. Chcialabym wytrwac jak najdluzej (moze nie codziennie,ale choc trzy cztery razy w tygodniu). W ubrania sie juz ledwo mieszcze :( Bede zagladac do was... a jak cos ubedzie to sie pochwale ;) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grubaska25
witam wszystkich !:) wczoraj zakupiłam orbitreka troszke nameczylam sie ze skladaniem ale ma, nadzieje ze oplacało się...chcialaby, zrzucic brzuch i boczki, powiedzcie mi czy uda mi sie to wykonac?? jesli tak to ile czasu mam spedzac na tym urzadzonku?? pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ana_26
kupiłam dziś! jest właśnie składany; będę się udzielać, podpytywać, szukać wsparcia:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Grace30
Hej! Zachęcona wieloma wypowiedziami kupiłam orbitreka w piątek. Thorn 4141- koło zamachowe 12,5 kg. Kupiła na Allegro od fantastycznego i uczciwego sprzedawcy! Jestem zachwycona!!! Przypomina mi moje ćwiczenia na orbitreku na siłowni. Na razie ćwicze po 30 min jako początkująca. Wspaniale działana samopoczucie i na sylwetkę- jestem na diecie i czuję że orbitrek szybko pomoże mi ukształtować sylwetke. Polecam wszystkim!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Grace30
Hej! Zachęcona wieloma wypowiedziami kupiłam orbitreka w piątek. Thorn 4141- koło zamachowe 12,5 kg. Kupiła na Allegro od fantastycznego i uczciwego sprzedawcy! Jestem zachwycona!!! Przypomina mi moje ćwiczenia na orbitreku na siłowni. Na razie ćwicze po 30 min jako początkująca. Wspaniale działana samopoczucie i na sylwetkę- jestem na diecie i czuję że orbitrek szybko pomoże mi ukształtować sylwetke. Polecam wszystkim!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Grace30
Hej! Zachęcona wieloma wypowiedziami kupiłam orbitreka w piątek. Thorn 4141- koło zamachowe 12,5 kg. Kupiła na Allegro od fantastycznego i uczciwego sprzedawcy! Jestem zachwycona!!! Przypomina mi moje ćwiczenia na orbitreku na siłowni. Na razie ćwicze po 30 min jako początkująca. Wspaniale działana samopoczucie i na sylwetkę- jestem na diecie i czuję że orbitrek szybko pomoże mi ukształtować sylwetke. Polecam wszystkim!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Może się komuś przyda: Kupiliśmy THORN-a 4145 poprzez stronę sportowy.com.pl i po 2 tygodniach coś zaczęło się dziać, a potem się zepsuł. Samą transakcję zakupu oceniłbym jako dobrą ale reklamację...?!? Niesolidne podejście do klienta to za mało!!!. Jeśli planujecie tam zakup to mam nadzieję, że nie traficie na uszkodzony sprzęt. Co do samego orbitreka to ma on koło 12,5kg jest magnetyczny ale ma jedną wadę po intensywnym treningu czuć smar w pokoju i trzeba mocno wietrzyć potem. Złożenie go nie było problemem i każdy sobie z tym poradzi. Pracuje cichutko ma dziwny komputer-licznik, długość trasy trzeba dzielić na dwa (wskazanie 2 na liczniku to jeden kilometr). Tak przynajmniej jest napisane w instrukcji. Efektów w postaci ubytku wagi na razie nie widać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Grace30
Hej oczywiście chodzi mi o Thorn 4145. Ja jestem zadowolona i polecam każdemu, kto chce troszke zrzucić zwłaszcza nogi i bioderka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ana_26
a ja zakupiłam w ostatnią neidzielę w dechatlonie - jest zupełnie w porządku; przede wszystkim przymierzałam się do kilku i ten mi nallepiej odpowiadał: płynne ruchy, bez szarpnięć; na razie mało ćwiczę, bo strasznie zrypana jestem po pracy - ale od piątku już absolutnie pełna motywacja! wczoraj ujechałam 10min i załamałam się brakiem kondycji; do tego oczywiście bolały uda, ale najgorsza była zadyszka; ======== mam 28 lat, 66kg, 162 wzrostu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Grace30 -- ja na Thornie 4145 jeżdze juz od jakiegoś miesiąca i nic na razie ze sprzętem się nie dzieje, poza delikatnymi skrzypnięciami. Ale to trzeba dokręcić śrubę :) Polubiłam mojego orbitreka, staram sie jeździć co dzień 30-40 min ale czasem przez zmęczenie mi się nie chce... ana_26 jestem w Twoim wieku, wadze i mniej więcej wzroście... Za pare m-cy chce napisać że jest inaczej! ( z wagą oczywiście, bo zresztą parametrów nic nie zdziałam :) ) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Grace30
Salanka! A Czy Ty widzisz róznicę po miesiącu ćwiczeń- bo rozumiem że ćwiczysz jak ja codziennie? Wiem że lepiej jest krócej jesli się nie daje rady ale za to systematycznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mariolka23
ja kupilam wczoraj orbitreka wiec dzis zaczne cwiczyc ale jakie musze miec tetno ktos mi doradzi?i przy jakiej diecie polaczonej z orbi.bede chudła doradzcie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mariolka23
do Grace 30ile czsu ćwiczysz dziennie ?na jakim obciażeniu i jaki puls masz ? pozdrawiam ile czasu juz ćwiczysz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mariolka23
do GRACE30 ups 30 min tak a na jakiej diecie jestes?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mariolka 23 czy ty pierwszy raz korzystasz z internetu, znaszstrone typu google? wpisz \"orbitrek tempo lub puls lub orbitrek jak cwiczyc\" i zaraz odpowiedz znajdziesz na twoje pytania.JEst mnostwo stron o temacie fitness gdzie wszystko mozna znalezc tylko trzeba poswiecic wiecej niz minute.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaaneczkaaa
hej ja posiadam orbitreka od około miesiaca ale byl 2 tyg na gwarancji:| ale teraz wszystko jest ok, wiec zabieram sie ostro za ćwiczenia:) pozdrawiam wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Grace30- staram sie ćwiczyć co dzien ale wiesz jak to jest jak sie pracuje ;) Powiedzmy ze w ciągu 30 dni ćwiczyłam 22 dni, ale zaczynam już widzieć różnice- może nie jakieś specjalne efekty ujędrniające, ale fajnie ubywa mi tam gdzie najbardziej chce zgubić (tyłek i uda). Nie mierzyłam się i nie mam wagi, ale spodnie są luźniejsze. Poza tym dla lepszego efektu zakładam spodenki neoprenowe na czas ćwiczeń- jak zdejmuje są mokrusieńkie! Nie wiem czy ktoś mnie za to pochwali, ale taki jest mój sposób! Pozdrawiam, piszcie jak u Was!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Grace30
Salanko! Fajnie ,że napisałaś o spodenkach bo też się nad nimi zastanawiam. Ja powolutku zauważam pewne zmiany, ale zaczęłam drugi miesiąc Meridię i najwięcej "poszło" mi właśnie na niej- jak sie dołączy orbitrek- tak jak piszesz -po tyle czasu na co dzień to efekty... REWLACJA!!! A nad spodenkami zastanawiam się bo ... to zawsze coś dodatkowego i na siłowni nawet dziewczyny tez je ubierały! Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Grace30- powiedz mi co to jest ta Meridia?? A co do spodenek to powiem Ci że bałam się że kupiłam jakiś badziew (czasem na allegro niestety tak sie zdarza) ale naprawde na moim wielkim tyłku nic sie z nimi nie dzieje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mariolka23
do Kockodo dzięki serdeczne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AdaMagda
Witam Was! Mam takie pytanko techniczne, czy możliwe aby w 25 min. na orbitreku robić 10 km.? Tak się zastanawiam, że gdyby to był rower to pewnie z godzinkę by mi zeszło, a na orbitreku jakoś tak szybko! Ćwiczę od 3 tyg. codziennie i jak narazie to widzę, że ciało mi się ujędrnia (a było już baaardzo kiepsko). Bardzo polubiłam ten sprzęcik tylko jakoś nie bardzo wierzę wyświetlaczowi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chmura66
Cześć dziewczyny! Czy zastanawia się któraś nad orbitrekiem LAUBRSPORT BE 920, na alegro jest on w cenie 639 zł, kosztuje mniej więcej tyle co THORN 4145. Pomóżcie!!! Który wybrać? W sklepach internetowych Laubsport jest za 790 zł czy na alegro to jest okazja? Poniżej linki do obu modeli http://aukcja.onet.pl/show_item.php?item=247009599 http://aukcja.onet.pl/show_item.php?item=249824078 RATUNKU ZASTANAWIAM SIĘ JUŻ CHYBA Z MIESIĄC!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość basiuleczka
ja chodzę na siłownię i ćwiczę na orbitreku, fajna sprawa, też chcę soboe kupić, ale mam dylemat co do zakupu,bo na siłowni ćwiczę na pożądnym sprzęcie, a pożądny kosztuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość basiuleczka
hej AdaMagda, ja ćwićzę po 45min i robię 10 minut. Na rowerku jak jadę 20 minut to robię 11km

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam! ja odnośnie pytania o km. Tez wydawało mi się że mój licznik \"kłamie\" ale rzeczywiście w ciągu 30 minut robię ok. 10 km! Spalam przy tym jakies 160 kcal (maalutko :( ) ale jak na razie tyle mi wystarcza. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam pytanko? Bo mam zamiar kupić orbitek tylko nie wiem jaki i której firmy. Widziałam ostatnio w Auchan firmy BOODY SCULPTURE BE6640 na 600zł a wczoraj byłam w GO SPORT i był tam York XC 530 za 1400zł z siodełkiem. Czy może mi ktoś poradzić co wybrać i czy może kupić z kołem zamachowym większym bo te akurat mają tylko po 5kg i czy właśnie ta z większym ciężarem koła zamachowego są lepsze i czy dają lepszy efekt. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×