Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kachnawielgachna

orbitrek-zalety i wady

Polecane posty

Gość mammaminka
no proszę nich się ktoś wypowie z tym czasem ćwiczeń!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
miesiac cwiczen,zadnej konkretnej diety,efekt-2 kilo mniej,wieksza jedrnosc ciala,lepiej sie czuje.Zaczynam drugi miesiac,ale bede sie wspomagac meridia,moze szybciej pojdzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość biedronkaa123456
Mam pytanie. Czy ćwicząc na orbitreku moge dostać żylaków albo moga mi pękać naczyńka? Trochę czytałam wydaje mi się że nie ale mam wrażenie że tak dzieje się u mnie. Chyba że to zbieg okoliczności.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alax
witam wszystkich niestety dla mnie orbitek to porażka ! właśnie go sprzedaję , nie dość ze głośny ,nie wygodny do ćwiczeń to najgorsze jest to odkręcanie śrubek , normalnie mam wrażenie że przy większym treningu zachwilę cały się rozleci a jest to prawie nowa sztuka ,nikomu nie poolecam lepiej pobiegać po parku ,przynajmniej za darmo i są efekty!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WITAM WSZYSTKICH. Własnie kupiłam sobie orbitreka, nie bardzo wiedziałam jaki ,poczytalam tu troche na temat orbitków ale wsumie nic takiego sie nie dowiedziałam ,wiec zaryzykowałam i kupiłam thorna z kołem 12,5 kg magnetycznego ,jutro ma przyjść zobaczymy czy bede zadowolona, mam nadzieje że tak i ze pomoże mi odzyskac moja figurke z przed ciazy, musze zrzucić 6 kg, mam siedząca pracę ,dziecko i zero czasu na siłownie myśle że orbitrek bedzie dla mnie super rozwiazaniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i przyszedł wyglada naprawde super duzy masywny stabilny i bardzo cichy w ogóle go nie słychać jak za 650 zł to naprawde robi wrazenie, ale mam problem z tym licznikiem nie wiem o co tam chodzi jest do niego instrukcja ale wszystko jest tak jakoś dziwnie opisane ze normalnie czarna magia, ni cholery nie wiem o co w tym chodzi , a chciałam sobie poustawiać te wszystkie pierdoły za nim zaczne ćwiczyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rzeka
Witam wszystkich, dzis zakupilam orbitreka york fitness model xc530 nie jest magnetyczny, ale... wyroznia sie tym , ze procz raczek do "machania" i tych statycznych ma siedzonko jak w normalnym rowerku - rewelacja. cwiczylam tylko raz wiec nie umiem powiedziec jeszcze czy jest glosny czy nie bo narazie dziala cichutko :). czy ktos z was ma takiego z siedzonkiem ?? jesli tak prosze o opinie czy jest to ulatwienie w cwiczeniach czy nie ma raczej roznicy z takimi normalnymi. pozrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ania lalali
rzeka-ja ma wlasnie zamiar kupic ten sam model fajnie ze jes cichy :-)za jakies 2 tygodnie,tydzień się wypowiem.a co do siodełka to pytałam w sklepie i można je całkowicie wymontować-wtedy masz klasyczny orbitrek.a z siodelkiem spełnia funkcje rowerka-wiec 2 w jednym:) czyli absolutnie zadnego skrzypienia ani "chodzenia ścian"nie ma?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rzeka
ania lalali ten jest magnetyczny pomylilam sie, chodzilo mi ze nie jest elektryczny. mysle ze warto w niego zainwestowac. cwicze :D daj znac jak kupisz pozdr.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ania tralala
ok dzięki ;)przyjemnych cwiczen hehe:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rzeka
Juz 2 tydz cwiczen , jest fajnie. narazie nic niewidac procz tego ze sie zrobilam jedrniejsza juz mi tak cialo nie wisi lecz jeszcze nie trace centymetrow. maszynka chodzi cichutko, zadnych piskow trzaskow. moje osiagi na chwile obecna 228 cal, 27 min, rowno 10 km wiecej nie daje rady :D piszcie cos kochane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hm, ja kupiłam orbitrek pod wpływem kafeterii, wcześniej nawet nie wiedziałam że coś takiego istnieje:) I ćwiczę sobie prawie codziennie od stycznia, i nic się nie psuje, a kupiłam taki najtańszy magnetyczny. W sumie w tym czasie próbowałam też innych ćwiczeń, np callaneticsu, biegania, roweru, ale zawsze wracałam do orbitreka;) Najpierw ćwiczyłam żeby schudnąć, a teraz ćwiczę bo lubię. Nie urosły mi jakieś gigantyczne uda ani łydki, a wszystko fajnie się ukształtowało;) Rodzina już się przyzwyczaiła. Nazywają to \'maszyną\':)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ania lala
Laura diaz a schudłaś coś?ujędrniły Ci się posladki?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bambosz domowy
Laura czy możesz dac linka żeby zobaczyć jak twój orbitrek wygląda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pośladki mi się super ujędrniły, mogę nimi zgniatać orzechy:-D Schudłam 6 kg, i ten efekt się utrzymuje. Mojego orbitreka niestety już na allegro nie ma, bo kupowałam go jeszcze w styczniu, gdzieś na wcześniejszych stronach topiku podawałam linka ale chyba nic tam się nie otwiera:-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość małaP
Hej dziewczyny! Ja ciągle się zastanawiam czy kupić sobie ten orbitrek czy nie? Nadal mam dylemat czy kupić taki regulowany ręcznie tj. ze śrubą czy ten magnetyczny..... bo kurcze magnetyczny jest dość drogi jak na moją pensję....... Pomóżcie:P!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, na tez cwicze na orbitkreku, ale na silowni i wymiennie z rowerkiem, bieganiem i wioslami, bo mam wrazenie, ze mi sie bardzo szybko rozrastaja... Z jakis obciazeniem cwiczycie, na jakim \"levelu\"?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam! ja ćwicze codziennie co najmniej 30 min zazwyczaj 40 min czasami nawet rowną godzinke,schodze z niego mokra jak szczurek przeciętnie wychodzi ok 300 cal, efektów narazie jakotakich nie widze ,może po paru miesiacach coś zauważe. narazie to chyba za krótko mija dopiero miesiac .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Thomas_26
Z tego co czytam to większość popełnia jeden i tem sam błąd - obciążenie na maxa - nie ma nic gorszego - chyba że chcecie sobie mięśnie wyrobić. Dla osób które chcą schudnąć proponuję obciążenie jak najmnniejsze i tempo w zakresie 60-80% swoich możliwości, o czym pisałem już wcześniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie!! jestem pulchna kobietka, moje cialo przypomina galaretke przy 173cm i wadze 67 czuje sie jak monstrum, orbitrek jest moim marzeniem od dawna... ale rodzinka sie wykreca ze za duzo miejsca zajmuje itd. co prawda mam male mieszkanko.. ale i tak go kupie chce jak najszybciej, wasze uwagi tez niewiele mowia ;/ nieznam sie na tym, prosze pomozcie cos wybrac! niestety funduszy tez mam niezaduzo jakies 700 zl. moze troche wiecej. Mozecie podeslac linka jaki bedzie dobry?? wspomne tez ze moja rodzinka tez bedzie z niego korzystac... pomozcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jakie znaczenie ma \"waga koła zamachowego\" i czy każdy orbitrek ma zamontowane w rączkach czynniki pulsu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
im wieksze kolo zamachowe tym stabilniej sie cwiczy. ja szukalam informacji na temat orbitreków, to ludzie pisali, zeby brac z wiekszym kolem. ja sobie kupiłam taki z 11 kg kołem i jestem b.zadowolona. super sprzet! nie zamienilabym na zaden inny! nie kazdy orbitrek ma czytniki pulsu, zalezy od modelu:) ja akurat mam elektromagnetyczny z czytnikami w ruchomych raczkach:) ja swoj sprzet kupowalam na allegro rok temu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zastanawiam się nad zakupem modelu Thorn 4145, adres strony: http://tiny.pl/5t6n. Podane jest tam, że koło zamachowe ma 12,5 kg. Czy ta informacja jest dużym plusem? Czy należy brać ją pod uwagę? W sumie nie chcę wydać więcej niż 700-800 zł. Proszę o opinię na ten temat. W przypadku modeli bardzo drogich wszędzie widnieje informacja, że ciężar koła zamachowego jest bardzo duży w stosunku do modeli tańszych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez wybralam wlasnie ten model,ze wzgledu na jego kolo zamachowe :) szkoda ze niema czynnika pulsu w ruchomych raczkach... ale wydaje mi sie godnym polecenia:) narazie czekam na przesylke :) i niemoge sie doczekac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do Thomas_26 - jaki masz model orbitreka, bo niestety linki podane na poczatku tego topiku juz nie działają...ja włąśnie postanowiłam ze zakupie to urzadzenie tylko nadal się zastanawiam jaki model, nie bardzo mam kase żeby wydawać 1300 zł wiec chyba wolałabym taki za 500 - a ztego co wyczytałam to Twój nalezała do tych tańszych i sprawowała się nieźle...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 888888888888
Thomas_26 jak tam, utrzymujesz wagę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×