Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kachnawielgachna

orbitrek-zalety i wady

Polecane posty

Gość leoni
witam wszystkich!!! od paru dni z przyjemnoscia czytam o waszych zamiarach i osiagnieciach, sama mam orbitreka magnetycznego firmy hammer od ok pol roku,niestety przez wiekszosc czasu sluzyl jako wieszak...przed trzema laty przeprowadzilam sie do innego miasta i skonczylam chodzic do fitness, przytylam od tej pory 10 kg! dzieki waszym wypowiedziom znalazlam w sobie motywacje, wiem, ze kazdej z was jest czasem ciezko, ze nie jestem z tym sama (to wlasnie pomagalo mi w silowni, cwiczenie w grupie, wzajemne dopingowanie- czego w domu niemialam) od dwoch tygodni trenuje codzienne po srednio 60 min na najnizszym obciazeniu, widocznych zmian jeszcze niema jedynie sama czuje ze latwiej mi idzie wytrzymac te 60 minutek, aniaevo9 podziwiam za wytrwalosc!mam tez pytanie, zredukowalas czas bo osiagnelas juz swoj zamierzony cel? w fitness chodzilam przede wszystkim na zajecia grupowe, od czasu do czasu wskoczylam na jakies urzadzenie dlatego niemam zbyt duzego doswiadzczenia jesli chodzi o orbitrek,z gory dziekuje za odpowiedz, chetnie bede sie wymieniac z wami moimi doswiadczeniami,pozdrawiam cieplo i wytrwalosci zycze!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aniaevo9
Witaj Leoni!!!czas zredukowałam z 60min. na 40min. po upływie 2 miesięcy po kolejnych 2 miesiącach z 40min. na 30min.mogę powiedzieć że osiągnełam swój cel,ale nadal pracuję nad swoim wyglądem.Na początku było bardzo ciężko nie raz miałam ochotę poddać się,pomogły mi wtedy wypowiedzi orbitrekowiczów o ich osiągnięciach to dawało mi motywację do dalszych ćwiczeń,a potem efekty były moja motywacją,dziś wiem że było warto.pozdrawim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aniaevo9
Zyczę POWODZENIA!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość unia
Witam wszystkich. Mam pytanie chce zakupić dla swojego urzytku orbitreka tylko nie wiem jaki wybrać magnetyczny ten droższy czy ten tańszy z pasem .W sklepach oferują mi magnetyczny ale nie wiem czy oni maja w tym jakiś interes. no wiecie jakto jest sprzedawając jeden produkt firmy oferują im gratisy.Ile powinnam przeznaczyć na ten sprzęt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość unia
chodziło mi o magnetyczny czy mechaniczny.Czy warto płacic więcej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malinka30
Witam unia ja kupiłam na allegro magnetyczny łacznie z przesyłką zpałaciłam 450 ćwiczę na nim od lipca codziennie i jestem bardzo zadowolona (czasem trzeba tylko śrubki przykręcić) schudłam już 15 kg z czego bardzo sie ciesze i powoli zaczynam wymianę garderoby. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze dziewczyny jak was czytam to widze jaka glupia jestem.kupilam porzadngo orbiterka i zamiast cwiczyc patrze na niego i obiecuje sobie ze bedzie lepiej..ale jak czytam wasze wyniki ze mozna to mysle ze od jutra mi sie uda.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Katinka - nie wiem czy jesteś głupia bo cię nie znam, ale na pewno nie jesteś:D Wskakuj na orbitreka i ćwicz, bo naprawdę warto. Niech sprzęcik na siebie zapracuje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość unia
Witaj Malinka!!! Chciałabym dowiedzieć sie ile czasu dziennie poświęcasz na Orbitreka. twoje winiki mnie zadziwiły. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość leoni
hei dziewczyny!!!fajnie zagrzewacie do cwiczen:-)jestem z siebie dumna bo jak narazie kazdego dnia zasowam na orbitreku, zazwyczaj do 70 min na najnizszym obciazeniu,mam magnetycznego i polecam go jezeli macie wybor, mialam okazje sprobowac treningu na mechanicznym i faktycznie magnetyczny jest jednak bardziej komfortowy ale jak wspomnialam jak niema sie innej mozliwosci to i na mechanicznym mozna zamierzone rezultaty osiagnac, wazna jest jedynie konsekwencja, mnie zaczyna motywowac dodatkowo, ze od czasu jak zaczelam trening to najpierw tak kolo kilograma przybralam a teraz to dwa zrzucilam! wiem, ze na to trzeba czasu ale widzac wasze winiki to wierze i w siebie:-) podziwiam was za wytrwalosc!! malinka, aniaevo, laura diaz...dajecie super przyklad i dziekuje wam za to!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, Ja zbieram sie do kupienia orbitreka. Juz wiem ze mam byc magnetyczny. Wymyslilam sobie ze kolo zamachowe ma byc 9kg. W sklapach sporotwych sa drogie . Znalazlam takie dwa na allegro. Ale kolo ma 12,5 kg czy uwzacie ,ze to za duzo ???? I na co wplywa waga tego kola ??? http://www.allegro.pl/item259928345_orbitrek_magnetyczny_thorn_nowosc_super_cena.html ten szczegolnie mi sie podoba http://www.allegro.pl/item262682575_orbitrek_magnetyczny_thorn_nowosc_.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malinka30
Witam wszystkich Unia ćwicze codziennie po godz (no chyba że nie mam sił to wtedy pół godzinki) róznie to bywa ale staram się godz i 20 km dziennie. Tu najbardziej liczy się wyrwałość i systematyczne ćwiczenie. Pozdrawiam życzę wytrwałości i sukcesów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość unia
Dziekuje bardzo Malinko 30. teraz juz troszczeczke więcej wiem na ten temat i zabieram sie do poszukiwań zakupu orbiterka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aniaevo9
Witam wszystkich!!!!!!!!Leoni oby tak dalej!!!!Czekam na twoje kolejne osiągnięcia!Katinka wskakuj na orbitreka i pisz o swoich osiągnięciach!!Trzymam dziewczyny za was kciuki!POZDRAWIAM WSZYSTKICH!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie!!! Dzięki Wam od 11.10 jestem szczęśliwą posiadaczką orbitreka magnetycznego THORN(z przesyłką 980zł.).Czytam to forum od ponad miesiąca i postanowiłam podzielić się moimi osiągnięciami.Moje wymiary(nie posiadam wagi) przed rozpoczęciem ćwiczeń to: biust 95; talia 74; biodra 98; udo 59. Po nie całym miesiącu ćwiczeń(ok. godzina na 3 obciążeniu+ brzuszki)aktualne wymiary:biust92; talia 70; biodra 94; udo 56.Zamierzam dodać jeszcze hula hop i mam nadzieję ,że rezultaty będą jeszcze lepsze. Mój mąż również zaczął ćwiczyć (szkoda że nieregularnie) i jemu też maleje brzuszek i dupcia robi się zgrabna. Bardzo dziękuję Wam za tą stronkę , bo dzięki niej i Wam gubię nadmiar moich kilogramów. Serdecznie pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A mogę spytać jaki to model orbitreka thorn? Czy nikt mi nie pomoże w kwestii tego ciężaru koła zamachowego o którym pisałam wyżej :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
THORN KH 706 MOTORIZED,koło zamachowe 12 kg.Jego jedyny mankament to pomiar pulsu w stałych rączkach. Teraz już mi to nie przeszkadza bo choć nie wiem jak szybko bym nie ćwiczyła ,to puls mam góra 120.Albo to jest jakieś trefne, ale w teraz już nie zwracam uwagi na puls. Fajny tez jest THORN EL 601 B(koło 12 kg), ma go moja kuzynka i również nie narzeka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mój jest oprócz wyświetlacza identyczny. Kupuj i nie wahaj się , na pewno będziesz zadowolona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czyli ten Twój to dokładnie taki jak ten mój w linku nr 2 ??? A chociaż cicho pracuje? I czy nie jest ogromniasty? Obawiam się żeby nie był wielki tzn, taki typowy na siłownię?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mąż mówi że ja głośniej oddycham gdy ćwiczę. Mały to on nie jest ,ale przed zakupem bałam się że będzie jeszcze większy. Ja jestem naprawdę zadowolona.A większe koło zamachowe gwarantuje lepszą płynność ruchów nóg .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To ten sam orbitrek. Jak mąż się wyśpi to zmierzę ile potrzeba dla niego miejsca i napiszę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mi własnie on najbardziej sie podoba. Jest taki eksklusiv :) i fajny wyswietlacz. Chyba sie zdecyduje. Zreszta juz bylam prawie zdecydowana. A kupowals przez ta strone czy przez allegro? CZy moze są te modele w sklepach sportowych. Acha i w jakim stanie jest-czy trzeba g skladać? Bo gdziee tak czytałam :)) Ile pytań naraz :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kupowałam ze sklepu internetowego(link dawałam stronkę wcześniej),ale przesyłka kosztowała 80zł.Ze skręcaniem poradziłam sobie sama(nie jest takie trudne). Pieniądze przelałam we wtorek w południe, a w czwartek rano kurier mi go przywiózł i pomógł wnieść.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Starczy spokojnie kawałek podłogi 70/130, ale musi być dość blisko kontakt bo kabel jest trochę krótki . No i najlepiej żeby stał tak, by można było oglądać telewizor(przy wciągającym filmie 1,5 godziny minie nie wiadomo kiedy).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szkoda ,że ten wyswietlacz nie jest na baterie. A czy bez podlaczenia wtedy nie dziala? Wszytstko na sterowane jest przez wyswietlacz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Musi być zasilanie,bo reguluje obciążenie koła i cały wyświetlacz. Jak nie masz blisko gniazdka to użyjesz długiego przedłużacza .Bez podłączenia będziesz jechała bez żadnego obciążenia i bez licznika.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość leoni
witam wszystkie zagorzale orbitrekowiczki:-) wlasnie jestem po godzince treningu uff.. bylo troszke ciezej bo wczoraj mnie cos zaczelo pobolewac w plecach i jakas taka cala niewyrazna bylam, zwolnilam sie z pracy i wskoczylam do lozka, o trenowaniu to nawet mowy nie bylo:-( na szczescie dzis juz lepiej sie czuje, sluchajcie a i pierwszy komplement mi sie dostal, taki troche niewyrazny:-) spotkalam w miescie moja siostre (szla za mna, dokladniej: gonila mnie) i pierwsze co powiedziala to: a ty czasem jakiejs diety nie robisz? o cos chudsza jestes... niemogla uwierzyc, ze wkoncu zaczelam mojego orbitreka uzywac do czegos innego oprocz wieszaka:-) zmotywowalo mnie to bardzo!!! podrawiam was wszystkie bardzo cieplo, aniaevo9 dziekuje za wspieranie!!! wytrwalosci wam zycze bo wiem, ze jest ciezko!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Acha to dobrze ze mnie uswiadomilas :) a skoro reguluje obciazenie to baterie by tego nie wytrzymaly. MO widzialam wyswietlacz na baterie ale przy takim co ma regulacje obciazenia manualna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×