Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kachnawielgachna

orbitrek-zalety i wady

Polecane posty

Gość asienka d
no i od dzis taka dieta na oko...tzn jadlam na obiad jazyny gotowane z maselkiem i jajko na twardo..przed chwila jablko:) kurde wiecie ze gdyby nie wy to pewnie szykowalabym sobie dopiero jakas BIG kolacje hehee. bo niestety ale ja caly dzien moge nie jesc a na wieczor zjadlabym konia:) ale czas sie przestawic..... bedzie mi wstyd ze wy schudliscie a ja sie zalamalam. wiec DO DZIELA:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asienka d
SSIE MNIE W BRZUSZKU ale muuuszszeee wytrzymac:) mysle ze pare dni i bedzie ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asiulka x
Witam! Orbitrek mam od 4 tygodni. Zaczynalam jak wiekszosc z Was od kilku (gora 10-15) minut. Teraz jest zdecydowanie latwiej i przyjemniej, no i daje rade 50, chociaz najczesciej dobijam do 40 i spadam. Musze jednak przyznac, ze zaczynalam juz lapac dola. Bo oczywiscie mozna to potraktowac jako fajny relaks, ale myslalam, ze cwiczenia na tym przyrzadzie pozwola mi troche schudnac(a nazbieralo sie troszke tego), a tu co waga nawet nie stoi w miejscu, a podskoczyla 2 kilo w gore. Bylam kompletnie zalamana i chcialam GO wyrzucic przez okno (oczywiscie tez niemilosiernie trzeszczy i pewnie sasiedzi ostro sie wkurzaja), ale na szczescie weszlam na forum i okazalo sie, ze to ( z tego co zrozumialam) na poczatku naturalny efekt.Chociaz musze przyznac, ze uslyszalam, ze ociupinke zeszczuplaly mi lydki ( niby niewiele, ale zawsze to cos). Dlatego postanowilam byc wytrwala, w koncu nieublaganymi krokami zbliza sieLATO! A z tym skrzypieniem to jeszcze cos pokombinuje. Serdecznie Wszystkich pozdrawiam (tych, ktorym sie udalo, tych, ktorzy maja chwile zwatpienia, jak rowniez tych wszystkich, ktorzy dopiero zaczynaja) TRZYMAJMY SIE DZIELNIE PA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Prometa
A od kiedy zaczęłaś dietę ??? Najgorszych jest kilka pierwszych dni. Przynajmniej dla mnie, potem człowiek się przyzwyczaja i nie czuje takiego głodu. Zrób sobie ciepłej herbatki najlepiej zielonej :) ja lobię pić coś ciepłego po 18 kiedy mnie męczy głód... ale jak bardzo Cię męczy, a kiszki marsza grają to lepiej zjeść coś małego - owoc, jogurt - bo taki głód też nie jest dobry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asienka d
ja tez na to licze ze nie bede sie wazyc....dzisiaj zrobilam pierwsze mierzenie... nastepne za tydzien. kur....jak sie zwazylam to az mi lzy stanely w oczach..podobno na tyle nie wygladam ale co z tego?! skoro teraz mam swiadomosc ile waze... wiec pieprze te wage i bede sie mierzyc:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asienka d
dzieki PROMETA:) od dzisiaj zaczelam...to przygotowanie do orbitreka :) tak wlasnie ide sobie zaparzyc zielona herbatke:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Prometa
A ta zupka brokułowa to taka: http://www.winiary.pl/produkty_produkt.aspx?categoryID=62&productID=186 Pewnie nie jest super zdrowa jak to dani instant, ale jest smaczna bardzo i niby ma błonnik :P Ja gotuje ja sobie na kosteczce rosołowej i dodaje jeszcze np. kalafior lub ryż i PYCHA !!!!!!!! Oczywiście po dodaniu różnych warzyw robi się bardzo gęsta więc dolewam więcej wody :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich. Zaglądam na to forum bardzo czesto bo sama chcę kupic orbitreka. Narazie jestem na etapie szukania. Myśle ,że orbitrek pomoże mi w rozwiazaniu problemów z moją figurą. Chciałabym nawiązać do wypowiedzi osoby groobaa \"...Przy 70 kg trudno o jakieś ogromne fałdy na brzuchu...\" Uwierzcie ,że można mieć fałdy i to spore. Ja mam 156 cm wzrostu i ważę 44 kg. Oczywiście mam niedowagę a mimo to mam strasznie otłuszczoną talie. Jeśli mam to opisać to najprościej mówiąc wygladam jak kobieta w 6 miesiącu ciąży. Po prostu wyglada to bardzo nieładnie. Unikam słodyczy i tłuszczy ale mimo wszystko jeśli czasem sobie pozwolę to wszystko odklada mi sie w talii. Nogi szczupłe, biodra też, ręce jak patyki. Nieważne co bym robila to nie mogę przytyć w równomierny sposób. Dlatego też kupuje orbitreka by głównie rozbudować mieśnie i trochę przytyć, a przyokazji zgubić tkankę tłuszczową na brzuchu. Mam nadzieję ,że mi się to uda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jolantaanna
asienka d narazie nie bo i po czym ja dopiero zaczynam troche pocwiczylam jak dostalam orbiego w czwartek pozniej troche w piatek no i ta moja kontuzja bardzo mnie bolała łydka a przez weekend nie cwiczylam bo sie balam o ta noge.Dopiero dzis sie wziełam do walki z moimi kilogramami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jolantaanna
asienka d ja tez mialam taki problem jak sie zwazyłam to nie dowierzalam zle sie czuje ze swoim cialem no i po ubraniach tez widac a wszyscy mowia po co ci odchudzanie fajnie wygladasz a jak sie zwazyłam to twierdze ze oni musza isc do okulisty wzrost 164 a waga 75kg (az wstyd sie przyznac) a oni ci mowia ze fajnie wygladasz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asienka d
no to ja tez chyba ja juz go dostane to wejde na max. 15min bo chyba tez pozniej nie bede mogla chodzic i sie jakiejs kontuzji nabawie:) ciekawe jak mi ten therm line pomoze...tez czekam na paczuszke.podobno redukuje uczucie glodu..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jolantaanna
a co to jest ten therm line ? Ja jeszcze mam chec na te spodenki neoprenowe.......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asienka d
jolannntanna mam ten sam wzrost co ty164cm a wage nawet o 2 kg wiecej:( porazka... kurde ja mam problem z udami ..bo brzucha akurat nie mam o dziwo mam taka figure..ale cycki mi tez urosly:( wiec chyba nogi i cycki waza najwiecej..hhehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jolantaanna
asienka d a duzo masz do zgubienia wagi ja na poczatku to tez se myslalam ze to takie bedzie latwe cwiczenie a pierwszy moj raz to bylo zaledwie 5 min ale ja bardzo dlugo nic nie cwiczylam no ale teraz to juz 25min

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam corke ktora ma 164cm wazy 4 kilo wiecej od Ciebie i nie ma zadnej faldy.Wiec trudno mi uwierzyc w to co piszesz,ze masz brzuch jak w 6 meisiacu ciazy-przewaznie brzuch sie naciaga,a nie marszcz w takim przypadku.Czy to nie jest poczatek anoreksji,bo tak sie to zaczyna ,ze wszedzie lub w wybranyh miejscach widzimy ze cos wystaje,cos sie \"wylewa\"itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jolantaanna
no widzisz ja mam to samo brzuch to przy udach i pupie ujdzie w tłoku bo nie mam go takiego najgorszego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asienka d
Therm line 2 to srodek ktory polecany jest dla ludzi ktorzy maja malo ruchu i nadwage( czyli juz chyba my) i jest w kazdej silowni tylko ze tam cena jest ok.50zl a ja kupilam na allegro za 16,40zl- 60sztuk.zamowilam 2 opakowania i zobacze czy podziala. podobno nie dziala na wszytskich ale sa tacy co na nich bardzo dziala.,,i szybko traca wage.podono traca wage Ci co maja wlasnie za duzo wagi a nie Ci co chca zgubic 3kg bo waza 50kg:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DZIEWCZYNY TO TA DIETA ROZDZIELCZA TAK W SKROCIE 1 GRUPA PRODUKTY WYSOKOBIAŁKOWE mięso białe i czerwone: drób, wieprzowina, wołowina i cielęcina, baranina, jagnięcina, dziczyzna mięso ryb, fauna morska: ryby, owoce morza nabiał: ser, mleko, jogurty, kefiry, śmietana, jaja rośliny wysokobiałkowe: soja i tofu ---------------------------------------------------------- ---------------------- 2 GRUPA PRODUKTY WSZECHSTRONNE (neutralne) warzywa: pomidor, kapusta, ogórek, marchew, pietruszka, cebula, fasolka szparagowa, kalafior, brokuły, brukselka, seler, por, szpinak, szparagi, bakłażan, sałata tłuszcze i oleje: masło, margaryna, oliwa z oliwek, inne oleje roślinne orzechy i ziarna: orzechy włoskie, laskowe, ziemne i inne; ziarna sezamu, słonecznika, dyni i inne ---------------------------------------------------------- ---------------------- 3 GRUPA WĘGLOWODANY produkty bogate w skrobię: ziemniaki, kukurydza, ryż, płatki śniadaniowe, fasola, groch, kasze produkty z mąki: chleb, makaron, drożdżówki, ciastka, ciasta, herbatniki, sosy niektóre słodkie owoce egzotyczne: banan, mango, daktyle, figi produkty słodzące i słodycze: cukier, miód, syropy, czekolada, cukierki, batoniki ---------------------------------------------------------- ---------------------- 4 GRUPA OWOCE truskawka, jagoda, malina, jabłko, gruszka, arbuz, melon, cytrusy, ananas, kiwi, śliwka, nektarynka, brzoskwinia, suszone owoce. ---------------------------------------------------------- ---------------------- Podstawowe zasady diety niełączenia: Produkty z grup 1 i 2 możesz łączyć; Produkty z grup 2 i 3 możesz łączyć; Nie jedz razem produktów z 1 i 3 grupy; Produkty z grupy 4 jedz oddzielnie, co najmniej godzinę po lub przed innymi posiłkami, ewentualnie łącząc je z chudym mlekiem, naturalnym jogurtem, kefirem bądź maślanką; Na kolację najlepsza kombinacja to produkty z 2 i 3 grupy. Korzystając z powyżego podziału i zasad, skomponuj swoje dania. Ważne jest, byś jadła 4 posiłki dziennie, nie dopuszczając do sytuacji, w której wygłodzona “rzucasz się” na jedzenie. Trzeba jeść powoli, ponieważ organizm z opóźnieniem przekazuje sygnał do mózgu, że jest nasycony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasik____
Wlasnie zeszlam z orbiego. 40 minut jezdzilam. normalnie moge wiecej ale nie wie dlaczego dzis nie. moze dlatego ze strasznie goraco bylo w pokoju? nie wiem. i normalnie stopy mi dretwieja. tez tak macie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asienka d
wiesz zawiera l-karnityne i zielona herbate i czerwona i kofeine...wiec podobno zle sie po nim czuja Ci co nie pija kawy... ja pije nawet od 2 do 3 wiec chyba nie bedzie zle.. najwyzej wezme tabletki a nie wypije juz kawki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasik____
Ja mam 176 i waze 77 kg i wszedzie mam tluszcz ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasik____
Ja mam 176 i waze 77 kg i wszedzie mam tluszcz ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asienka d
no wlasnie o to mi chodzilo:):) o taka diete...banajmniej sama sobie dobiore:) juz przepisuje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość x_elka
ja laseczki mam thermo fat burner, bralam juz to kilka razy wczesniej i czulam sie dobrze, a wczoraj polgodzinny przed porannym treningiem zazylam dwie tabletki, zelecane jest wiecej, ale nie chcialam przesadzac, i dzieki bogu, bo bym jeszcze po nich odjechala po takiej ilosci jaki zalecaja, spac nie moglam do 2 w nocy, a przez caly dzien zjadlam dwie lyzki salatki, kubek barszczku czerwonego i wode mineralna pilam i mialam wrazenie ze to wszystko rozwali mi zaraz zoladek, nie wiem czy to brac jeszcze, a moze tylko jedna tabletka mi wystarczy?? ktos to bral??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jolantaanna
asienka d jak zacznie dzialac to daj znac ja narazie od dzis stosuhe l-karnityne Thomas chwalil i pani z apteki tez

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Prometa
Therma line II brałam i rzeczywiście schudłam, ale razem z tym stosowałam dietę i ćwiczenia. Podczas ćwiczeń czułam rzeczywiście jakby było mi bardziej gorąco niż zwykle więc może pomaga spalać tłuszcz, ale stosowałam tylko ok miesiąca więc nie wiem jak rezultaty na dłuższą metę. W sumie w porównaniu z odchudzaniem bez therma line i z therma line to nie widziałam jakiejś kolosalnej różnicy :) Wole pić smaczną zieloną herbatkę i wmasowywać kofeinę w uda :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asienka d
spoko... mam nadzieje ze zadziala:) pytanie do RIKORY ...skad wzielas ten spis??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TO JESZCZE DO TEJ DIETY Oczywiście, im mniejsze dania (obiadowe!), tym szybsze chudnięcie. Dobre rezultaty przynosi całkowite zrezygnowanie z pieczywa, które można zastąpić płatkami ryżowymi. Spadkowi wagi bardziej sprzyja ryż i kasza niż makarony, kluski i wszelkie inne produkty na bazie mąki. Gotowane młode ziemniaki są polecane jako zdrowe źródło węglowodanów, natomiast nie można tego powiedzieć o zapiekankach ziemniaczanych, ziemniakach podsmażanych i, przede wszystkim, frytkach. Zaletą wyżej zaprezentowanej diety jest to, że nie wycieńcza organizmu. Rygorystyczne stosowanie zapewnia szybkie zrzucenie zbędnych kilogramów. Jeśli zaś pozwalasz sobie na większe porcje, trzymając się podstawowych zasad diety niełączenia, chudniesz powoli, lecz systematycznie, nie odczuwając przy tym trudu wyrzeczeń, głodu i osłabienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×