Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kachnawielgachna

orbitrek-zalety i wady

Polecane posty

Gość Thomas_27
... no super, kolejne pozytywne wyniki - gratulacje oby tak dalej !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asienka d
oj ...chyba poprawiła mi sie kondycja:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasik____
Jeszcze z nimi nie cwiczylam bo nie mam czas;/ nie cwiczylam od czwartku;/ ale za to bylam na basenie 2x.dzis pocwicze ze spodenkami to od razu przylece i wam napisze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość innka
gdyby nie wasze wpisy, już straciłabym nadzieję, bo tak powoli zmienia się moje ciało - ćwiczę 2 tydzień. Ale ciągle wracam do spodenek - napisze wreszcie ktoś jakie kupić - chodzi mi o rozmiar? no i czy w ogóle kupić?? jednak potrzebuje trochę tych kilogramów zrzucić, a nie mam za dużo czasu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość innka
chyba wszyscy śpią jeszcze, a ja już 40 min przejechałam na swoim orbitreku, który też trochę skrzypi. Te spodenki to mnie kuszą z powodu brzucha - pomogą??, bo nogi mam całkiem, całkiem. Idiotycznie grubnę - prawie wszystkie zbędne kilogramy mam w oponce brzusznej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiec mam te spodenki neoprenowe i po 45 minutach jestem mokra,nie wspominajac o bieliznie,ktora mozna wykrecac.Czasami je zakladam i chodze do pracy.Mysle ze efekty napewno beda w polaczeniu z dieta i cwiczeniami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość innka
Fitnesko dzieki ! ale dodaj jeszcze coś na temat rozmiaru, bo jest ich podanych kilka, obmierzyłam się i nie wiem czy kupić dokładnie na moje wymiary obecne, czy rozmiar mniejsze, jak Ty zrobiłaś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niegruba
cześć nie kupuj mniejszego rozmiaru , bo będzie to co prawda bardzo motywujące , ale mniejsze spodenki będą krępować Twoje ruchy ( dokładnie na tej samej zasadzie dobiera się piankę do nurkowania ) , muszą być idealnie dopasowane do Twojej figury , ale nie mogą być za małe pozdrawiam,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasik____
A ja bylam na 10.10 na basenie i jestem wykonczona. ale wiecorkiem wskocze na orbitreka bo po takiej przerwie to juz trzeba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niegruba
powinny być dopasowane , mogą obciskać nasze kształty :) ale nie mogą być za małe - nie mogą krępować ruchów- dwa cm to ok, na pewno się tyle rozciągną - mam większe doświadczenie z piankami do nurkowania......., ale na tej samej zasadzie kupowałam spodenki i się sprawdziło:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niegruba
fitneska 22, ja kupiłam swoje spodenki w decathlonie( przymierzałam trzy pary ) , ale wydaje mi sie że te Twoje są lepsze ,kończą się w pasie a moje pod biustem , co trochę przeszkadza w trakcie biegania. Szkoda że wcześniej nie pogrzebałam w necie :( , bo też bym kupiła te.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anja_27
a macie może ktoś jakiś sprzęt do ćwiczeń mięśni brzucha?? samej jakoś ciężko mi się te mięśnie ćwiczy zwłaszcza po zejściu z orbitka a chce trochę z brzucha zjechać czego na orbitku niestety uzyskać nie mogę pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tez mialam kupic w Decathlonie,ze wzgledu na to ,ze mozna przymierzyc,ale jakos udalo mi sie dobrac rozmiar poprzez Internet. To,ze Twoje sa takie wysokie,tez ma swoje plusy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aha,nie koncza sie w pasie,tak jak to na rysunku widac.Sa ciut wyzsze ale nie pod sam biust.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość innka
dziewczyny, jesteście kochane!! Już wszystko wiem na temat spodenek i myślę, że sobie dopasuję rozmiar. Chyba rzeczywiście skoczę do decathlonu. Właśnie wróciłam z 1,5 godz. jazdy rowerem (namówiłam męża, bo cudna pogoda). Wieczorem jeszcze trochę orbitreka i będę miała świadomość dobrze spędzonego dnia. I jak nawet nie odbije się to na wadze, to na pewno na mojej psychice. Nie pamiętam kiedy tyle sie ruszałam. Żałuję, że nie odnalazłam Was np. tak w listopadzie ub. roku Ale do maja jeszcze jest trochę czasu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niegruba
ja mam wrażenie ,że biegam w gorseciku, tylko takim trochę mniej seksownym:)..., to fakt że mam swoje plusy (talia i żeberka też się pocą :) )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niegruba
miałam napisać " ma swoje plusy " a nie zachwalać siebie na forum :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasik____
Wlasnie przejechalam 30 minut:) spodenki rewelacja:D cala mokra a z majtusi kapie:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aga24xa
witam wszystkich mam takie pytanie wlasnie kupilam orbitek eliptyczny. mam grube uda i chcialam sie spytac czy zabardzo nie wyrobie sobie miesni na nim i lydki tez sa sporawe czy mi sie nie powieksza te miesnie jeszcze bardzieji i czy da sie schudnac na tym ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asienka d
a ja w związku z tym ze jest niedziela pozwolilam sobie zaszalec..i zjadłam ciasto z kremem i normalny obiad:) ale wieczorem jazda... a od jutra znowu dieta:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam. Mam okazje kupiś orbitreka KETTLER CROSSTRAINER VERSO 107 koło zamachowe 12 kg. jeżeli ktoś zna ten sprzęt to bardzo prosze o opinie. Czy to dobry sprzęt?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie! Napaliłam się na tego Orbitreka jak Arab na kurs pilotażu ;) a tak poważnie, to po tym co tu przeczytałam jestem zdecydowana co do zakupu. Co sądzicie o modelu BodySculpture 6910? Jest dość drogi i liczę na to, że nie rozsypie się jak zacznę go eksploatować...waga koła zamachowego to 8 kg - czy to OK? Mam 157 cm i ważę 54 kg. Największy dylemat mam - gdzie go postawię... troche duże gabaryty, ale co tam. Znudziło mi się już pakowanie torby 3x w tyg i jazda do studia, gdzie ćwiczę na hypoxy (taki rowerek w podciśnieniu) efekty już są, ale...nie chce mi się już ruszać z domu i płacić co miesiąc za karnet. A ćwiczyć muszę, bo wierzcie mi - to uzależnia ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny, nieważne jaki jest ten orbitrek.są różne firmy i różne ceny. gorzej z samozaparciem. Ja z mężem kupilismy takiego za 1,200 coś około. Mamy go dwa tygodnie i w sumie od dzisiaj zaczęłam tak ćwiczyć na powaźnie. Piszczy trzeszczy i trudno naijważniejsze żeby ćwiczyć. Moje efekty to coś koło kg. Ale twardo będę ćwiczyć. pozdrawiam i będę się odzywać, bo z was czerpię siłę do ćwiczeć. A u mnie waga 68 a wzrost 171 cm. Oby do tak 62/63 kg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do lena 2409. Czy mówiąc o okazji masz na myśli makro. Ja tez sie anpaliłam ale kosztuje ok 1080zł a od wtorku wchodzi promocja 1010zł. Wcześniej są opinie są jak na ta cenę jest dobry, Jedni mówią ,że produkowany w chinach inni ,że w niemczech. Podobno w Niemczech dla metro group. Chyba się zdecyduje. A może gdzieś są taniej ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość groobaa
taniej tego modelu nie znajdziesz, ja bym go sobie chętnie wzięła, ale jednego już mam. W małym sklepie sportowym w Platanie widziałam ten model za ~1390 zł (niby z 1900 zł przeceniony) rotfl Użytkownicy, piszą że made in germany więc chyba warto ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kogel-mogel
melduje że dziś przejechałam już 20 minut i kolejne tyle planuje wieczorkiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majmel
do Thomas-27 Hej! Z dużym podziwem czytałam niejednokrotnie o Twoich wynikach i szczerze gratuluję. Dlatego traktuje Cię jako eksperta w sprawach ćwiczeń na orbitreku. Mam pytanie: jeżdże mniej więcej od miesiąca zgodnie z Waszymi sugestiami na najniższym oporze ok. 40 minut wieczorem (rano nie mam czasowych możliwości). Jednak wcale nie czuję pracy mięśni nóg (zwłaszcza ud, na ktorych mi tak bardzo zależy). Faktem jest, że po 10 minutach "płynie ze mnie" i ogólnie na pewno te ćwiczenia dają efekty (3 kg mniej razem z dietą) ale mam watpliwości co do tego obciążenia. Pamiętam, że ćwicząc w ubiegłym roku na siłowni na takim sprzęcie po 5 minutach trzęsły mi się z wysiłku nogi i nie byłam w stanie dłużej ćwiczyć. Wówczas "jeżdżąc" na tym sprzęcie do końca mi się nie prostowały nogi w kolanach. Natomiast teraz ćwiczę w pozycji prawie wyprostowanej i nogi też mi się prostują. Czy mam zmienić ustawienie pedałów na takie, przy którym nie będą mi się prostować nogi czy też teraz ćwiczę prawidłowo. Dodaję, że mój sprzet ma programy, m.in. do spalania tłuszczu i wtedy faktycznie ledwo daję radę. Dodaję, że zależy mi głównie na saleniu tkanki tłuszczowej z ud i bioder, a nie na budowaniu muskulatury. Czekam na odpowiedź i pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasik____
Musze sie komus wyzalic;( po tygodniu stalam dzis rano na wadze i co widze? zadnej zmiany! nic!~tyle ile bylo tyle jest! co prawda czwartek piatek i sobote nie cwiczylam na orbim ale bylam na basenie a to przeciez tez ruch:( i pocieszam sie jeszcze mysla ze lada dzien bede miala okres a przed zawsze organizm nabiera widy i moze dlatego nie widac roznicy....:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×