Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kachnawielgachna

orbitrek-zalety i wady

Polecane posty

Dzisiaj zwolnilam , ale przejechanie 20 km. zajelo mi 80 min.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Becia Becia
Mam pytanie dotyczące Therm Line II- gdy przychodzi "dzień bez ćwiczeń" - bierzemy specyfik, czy nie? Nie mogłam nigdzie znaleźć tej wiadomości, choć szperałam w necie pół nocy. U mnie bez zmian. Chyba, bo już od kilku dni nie ważę się. Buziaki dla wytrwałych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elleliz
pomocy! Wiem ze sie powtarzam bo juz tysiąc razy ten wątek tu poruszano ale nie jestem w stanie przeczytac tylu stron naraz... Doradzcie raz jeszcze blondynce :P Orbitrek magnetyczny czy mechaniczny ? potrzebuje zrzucić tłuszczyk na posladkach i udach ( figura gruszka) a mam niecałe 500 PLN... a przecz czytanie watków wybiorczo...zgupiałam juz co kupic :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kup
magnetyczny , na allegro juz za 400 fajne sa:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość piekłoniebodlagrubaska
Dziś machełam całą godzine na moim orbitreku, nogi z tylko mi zaraz powypadaja ;) pewnie bede miała zakwasy ;( jak myslicie same cwiczenia rozciagajace pomoga cos na zakwasy ud i łydek??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monsiu
Po orbitreku nie ma zakwasów-już ktoś o tym tutaj kiedyś pisał. Ale ja np. dla pewności zawsze się rozciągam porządnie po treningu-około 10 min,i zakwasów nigdy nie miałam. zawsze dobrze się porozciągać,po każdym wysiłku,choćby trwał i 20 min.TO dobrze działa na mięsnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Becia Becia
A u mnie mały dramacik. Weszłam w środę na orbitreka, a on trzeszczy i kiwa się na boki, a trzaski były wręcz niemiłosierne. Oczywiście ja jak blendyna dotrwałam te 45 minut i poprosiłam męża, aby skręcił, dokręcił, dosmarował, zakonserwował. W czwartki nie ćwiczę, a gdy wczoraj przyszłam z pracy mąż obwieścił mi z miną chytrą że swoje dziadostwo (oj, on ma do tego wyjątkowo ambiwalentny stosunek) mogę wyrzucić za okno, bo pękła rama. Faktycznie - po rozkręceniu okazało się że dolna jakby płoza - tam, gdzie są przyspawane części - jest pęknięta i to właśnie w kilku miejscach na spawach, więc dlatego trzeszczało, bo się dalej wszystko wyłamywało. No i tu dramat - napisałam do Pana sprzedawcy z allegro, Pan odpisał, że muszę przygotować maszynę do wysyłki, kartonu nie mam bo dawno wyrzuciłam i taki numer. Jestem tak wkurzona, że nie wiem. Piszę to wszystko Wam ku przestrodze - lepiej kupować w miejscu zamieszkania, trzymać pudła i od razu wołać o gwarancję. Poprosiłam o pomoc kuzyna, może coś poradzi, zespawa, pomyśli. Jak nie - będę dzwonić do sprzedawcy i błagać o litość. Na pewno kilka dni bez ćwiczeń i w plecy, a i nie wiadomo, co z nowym, (bo kupionym w listopadzie) orbitrekiem. Oj mówię Wam... . Gdyby nie moje postanowienia wielkopostne to chyba upiłabym się ze wściełości. Tylko ile to byłoby kalorii... Buziaki dla wytrwałych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anja_27
Becia Becia Jakiej marki jest twój orbitek?? Przeraziłaś mnie bo ja dopiero sobie kilka dni temu zakupiłam sprzęcik i nie chciałabym sie rozczarować. tym bardziej że muszę go spłacić pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość piekłoniebodlagrubaska
A ja kupiłam swojego orbitreka na tzw. "pchlim targu". Maszyna sprowadzona z Niemiec.I wcale nie był całkiem nowy. Super się trzyma i nic mu sie nie odkręca ani nie pęka. Ale, ale nie o tym chciałam... Przez trzy dni intensywnych ćwiczeń waga mi spadła całe 2 kg :D To jest ogromny sukces, bo u mnie bardzo ciężko ze zrzuceniem. Jak na razie spoko, zobaczymy jak będzie dalej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość piekłoniebodlagrubaska
Becia Becia jeśli chodzi o twój sprzęt to nie polecam odsyłać go do sprzedawcy, bo jak znam życie i tak po jakimś czasie sprzet będzie Ci się sypał. Bo przeważnie jest tak, że "naprawiają" na tzw. "odwal sie" a sprzecik Ci padnie po kilku dniach ćwiczeń Więc radzę pospawać we własnym zakresie, porządnie, przynajmniej będziesz wiedziała że nic Ci sie nie urwie. Pozrdawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość groobaa
Tego "magicznego" Thorna co połowa ludzi tutaj, a który niby jest na 120 kg :D Ja dostanę w ciągu najbliższych dni orbitreka http://sport.sirco.pl/produkt/71/ORBITREK%20DO%20150KG.html i się w końcu wypowiem, bo wiele osób zastanawiało się, co to za sprzęt - a cena = korzystna Wcześniej pisałam, że dorwałam na allegro okazję... tia okazja okazała się, że dostałam karton z niższego modelu (właściwego) i jeden karton z wyższego modelu jak będziecie kiedyś kupować orbitreka marki HAMMER (ponoć to to samo co Thorn) to uważajcie żeby Wam przysłali dwa kartony z identycznego modelu :] No ale na szczęście sprzedawca zwrócił kasę co do złotóweczki, dołożyłam i w końcu zamówiłam tego, na którego oko miałam już dawno. Ponieważ jestem grubasem planuję też zakupić OIlimp Thermo Speed i napiszę Wam jak to i to na mnie podziałało, tyle że nie będę się opierać na wadze, gdyż takowej nie posiadam (chyba że zakupię w najbliższym czasie) a na centymetrach i własnych odczuciach... pzdr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anja_27
grooba ja mam podobny sprzęcik, praktycznie o takich parametrach jak twój, tyle że innej marki i szczerze mówiąc to nie zauważyłam jakiej jest ten do którego podałaś linka. ja na swoim ćwiczę od środy po dwa razy dziennie, do tego zażywam thermal pro i do wczoraj zjechałam 2 kg, jak jest dzisiaj nie wiem sprawdzę dopiero w pracy na konkretnej wadze, sprawdzam zawsze na jednej pozdrawiam i miłych ćwiczeń wszystki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość groobaa
No na Allegro znalazłam identico i pisze, że to jest Christopeit http://www.allegro.pl/item308527763_orbitrek_ergometr_16_trasy_puls_pom_tk_tl.html Już kiedyś pisałam o tym wcześniej na forum, że to jest identyczny model jak christopeit el 5, tyle że cena o wiele korzystniejsza. Ale wiele osób właśnie też wtedy zastanawiało się jak długo wytrzyma, jaka to niby marka, co z częściami etc. Dlatego jak przetestuję to opiszę swoje wrażenia :) A z ciekawości powiedz ile za swój sprzęcik?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anja_27
ja nabyłam bh fitnes ocean parametry ma praktycznie takie jak twój dałam za niego 1400 w promocji hehehe mam nadzieje że mi długo pociągnie :) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość e groobaa
I to niby taki świetny sprzęt? Za 600? A kettler za 1000 to 'dla biednych polaczków' niby taa? Bo co? Bo z hipermarketu? Weź Ty się zastanów kobieto co Ty wypisujesz, bo hipokryzją trącisz i póki co to mi ten Twój sprzęt kiepsko wygląda, takie nie wiadomo co. Mam nadzieję że za bezmyślne obrażanie innych szybko Ci się rozleci hahaha :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anja_27
e groobaa czy to było do mnie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość groobaa
A kto tu kogo obraża? Kettler za 1000 zł dla biednych polaczków w kontekście modeli po 4000 - 7000 zł. To chyba mała różnica prawda? To tak jakbyś np. kurtkę Bergsona chciała za 100 zł kupić w porównaniu z modelami za 400 - 700 zł... I nikogo nie obrażałam, bo sama chciałam kupić Kettlera verso 300 - ale niestety w chwili obecnej szkoda dać mi 1500 zł na sprzęt, który nie wiadomo czy będzie mi służył... Osobiście uważam, że nie sztuka płacić za napisy na sprzęciku - skoro i tak tu już kiedyś napisał, że Kettlery w polskich sklepach produkowane są w Chinach...? Ja mam nadzieję, że długo mi mój sprzęt posłuży i będę mogła Ci drogi użytkowniku zagrać na nosie. ps zmiana nicka świadczy tylko o Twoim tchórzostwie, a i tak dobrze wiem, czyj ten komentarz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taaak oczywiście
że wiesz hipokrytko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anja_27
ludzie o co wam chodzi?? każdy kupuje co uważa za słuszne i na co go stać czy nie tak?? po co te niesnaski?? ja tam życzę wszystkim żeby ich sprzęciki sie trzymały jak najdłużej i służyły jak potrzeba jeśli ten groobaa - ej jest dobry to szkoda ze ja tyle dałam za swojego na ale cóż trudno już po fakcie pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Becia Becia
Kochane orbitkowczynki, nie ma co się rzucać na siebie, rzucajmy się na swoje sadełka :-). Jeśli chodzi o mojego Thorna to ja kupowałam go podobnie jak my wszystkie - aby nie przepłacić, aby nie wydać za dużo, aby nie był też najtańszy i - aby w razie - gdybym nie ćwiczyła - nie wydała kasy w błoto. Nie miałam pewności, czy ten rodzaj sportu będzie mi odpowiadał i czy faktycznie - będę go używać, bo z silną wolą też bywa różnie. Prześledziłam różnorakie newsy internetowe, popytałam znajomków i kupiłam własnie Thorna a razem z przesyłką kosztował mnie on coś około 800zł, pisałam o tym wcześniej. I wyobraźcie sobie - taki miał to być superkowy niemiecki model, a na blaszce też ma napisane "made ich China", choć mój kolega wf-man i kulturysta powiedział mi od razu , że jak na domowy użytek i "małe pieniądze" to model dobry. I co? I padł, choć faktycznie brat może pospawa to jak trzeba i nie będę odsyłała do sprzedawcy. Także za rady gorąco dziękuję. Więc puenta - każdy kupuje na co go stać. Profesjonalne sprzęty kosztują nie 100, nie 1000, a 3-4-5 tys i więcej i kochane nie ma co się gorączkować czy kijek czy pałka. Oby nam się składnie na nich sadełko zgubiło, czego życzę wszystkim. A ja dziś oczywiście bez ćwiczeń i - brakuje mi tego. pewnie z kilka dni jeszcze zejdzie. Auuuuuuuuuuuuuu. Buziaki dla wytrwałych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich nareszcie i ja moge sie pochwalic jutro jade po swojego kettlera vito xl az do czestochowy moj maz by mnie utlukl jak by sie dowiedzial ale cale szczescie go nie ma co prawda jest to sprzet uzywany ale tylko pol roku i ma jeszcze gwarancje 30 mjesiecy sprzet jest z najwyzszej polki wiec mam nadzieje ze bedzie ok!!:) Wiem ze nie kazdego stac na lepszy sprzet ale ja z doswiadczenia wiem ze lepiej poczekac te dwa miesiace i odlozyc na cos lepszego bo pozniej sa takie skutki niestety przy intensywniejszych treningach te tanie predzej czy pozniej siada tak mialam ze steperami i to dwoma wiec juz mnie to nauczylo co prawda tez nie mialam kasy tyle ale mi sie poszczescilo sprzedalam na allegro wozek dziecka bebecar dolozylam troche reszte pozyczyl mi moj kolega Aniol ktory wypisuje mi diety i treningi ni i jutro jade po swoje cudo:):):) Pozdrawiam wszystkich i nie sprzeczajcie sie:):):)!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elleliz
Powiedzcie mi czym mam sie kierować przy zakupie sprzętu ? ( wiadomo te markowe beda miały wiecej bajerów typu pomiar tkanki tł, pomiar pulsu itp) Ale interesuje mnie np to kolo zamachowe ... Jak dobrać sprzęt dla siebie ? i co z tymi trasami... niektore orbitreki oczywiscie z wyzszej polki posiadaja wiele tras... o co w tym chodzi, w czym to pomaga :)? Bardzo dziekuje za rady i odpowiedzi w tej kwestii. Pozdrawiam i duzo samozaparcia. E.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
http://aukcja.onet.pl/show_item.php?item=295649344 ja juz od 3 tygodni mam to cudo jest solidny i piękny ale też musiałam troche na niego poczekać zanim uzbierałam potrzebną kase nie wiem jak u was ale jak wracam z pracy czasami tak mi się nie chce na niego wdrapywać i ćwiczyć i w tedy tylko poczucie winy mnie na niego wciąga ....a po 5min ćwiczen już sie ciesze ze sobie nie odpusciłam i zaczynam sie dobrze bawić! mam spodenki neopremowe faktycznie tyłek gotuje sie w nich jedyne efekty jakie narazie widze to te ze mam lepszą kondycje ćwicze po godz dziennie skóra zrobila sie delikatnie jędrniejsza mam 1kg mniej :) i po spodniach z pracy(bo mamy uniformy) widać lużniejsze miejsca to pociesza ale prawdziwe sprawdzanie czeka mnie ostatniego lutego (miara waga i zdjęcia porównawcze)zobaczymy jak bedzie :) trzymam kciuki za wszystkich powodzenia!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość groobaa
Aha, chciałam jeszcze tylko wyjaśnić, bo tak mnie to męczy od wczoraj, że pisząc 'dla biednych polaczków' nie miałam na myśli kupujących, ale sprzedających, ze wiedzą, gdzie sprzęt "rzucić" aby został sprzedany. Jeśli zaś chodzi o tego Thorna - pisałam z jednym sprzedawcą na allegro, gdyż pojawiały się rozbieżności w opisach - jedni użytkownicy mieli podane 130 kg maks wagi użytkownika, a inni 120. Było to dla mnie ważne więc ich pytałam o to. W odpowiedzi jeden z panów, który w opisach ma 120 kg napisał mi, że chyba się nic nie stanie jak będzie ćwiczyć na nim osoba 122, 123 kg... Tak z ciekawości ile kg najwięcej na tym Thornie 4145 ćwiczyło?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Becia Becia
Ja miałam 75 kilo jak zaczynałam ćwiczenia na Thornie, więc znowu nie aż tak monstrualnie dużo. Ale wiecie co - aż mnie zatkało jak zobaczyłam orbitreka Helci88 -piękny i wypasiony ale drogi. Do biednych nie należę (ot może średnia finansowa póła), ale szkoda by mi było wydać taką kasę, choć to właśnie może błąd. Może właśnie trzeba było pójśc na całość i teraz się nie martwić? Buziaki dla wytrwałych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich ja wlasnie wrocilam z czestochowy ze swoim pieknym vito xl jest super a jak chodzi wogole go nie slychac. Mam pytanie Helcia powiedz mi czy ty tez masz VITO XL jesli tak to powiedz mi cos o nim jak ci sie cwiczy z gory dziekuje i pozdrawiam BUZIAKI DLA CALEJ EKIPY:):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ulson
witam ja tez kupuje orbitreka znalazlam sobie na allegro taki model http://allegro.pl/item307063088_orbitrek_thorn_kh_706_motorized_tanierowerowanie.html i zastanawiam sie czy ktos z was ma takiego i czy to dobry wybor?? juz mam zawrot glowy tyle firm tyle cen ze czlowiek nie wie na co sie zdecydowac :) moze ktos mi cos podpowie :) pozdrawiam ps. wasze wyniki mnie poprostu szokuja :) tez tak chce :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do beti 82 http://aukcja.onet.pl/show_item.php?item=295649344 mam dokładnie taki sam ćwicze godzine dziennie przez 6 dni w neopremowych spodenkach na najmniejszym obciążeniu (czasami jak zaszaleje to zmieniam na 2 ale tak na 10 min) nie biegne ekstra szybko tylko tak 12km na godz sprzęt rewelacja nie chałasuje wogóle stabilny bo duży nie jem słodyczy i nie pije alkocholu:( bo slyszałam ze odchudzanie i drinki to z góry przegrana rywalizacja) sprzęcik świetnie wykonany mocny wszystkie spawy ładnie pochowane i bardzo mocny bo to już profesjonalny sprzet mam nadzieje że ze swojego też bedziesz tak zadowolona jak ja pozdrawiam powodzenia!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość groobaa
Ja bym poleciła takowego http://www.ceneo.pl/409665 gdybym sama miała tyle pieniążków (do wydania na orbiego) na pewno na ten model bym się zdecydowała. Ceniona firma i dużo atrakcyjnych bajerów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anja_27
do helcia88 ile ty przy tych 12 km spalasz kcal??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×