Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kachnawielgachna

orbitrek-zalety i wady

Polecane posty

Gość jolantaanna
x-elka dzieki ale ja 25min naraz nie dam rady a niewie kto czy można cwiczyc po15min 2razy dziennie czy tez beda jakies efekty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na poczatek pewnie ze 15 minut tez bedzie dobrze a pozniej sama bedziesz widziala ze masz lepsza kondycje i bedziesz zwiekszac czas:):):) Najwiecej daje trening na czczo przed sniadaniem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rialto92
Cześć, chcę kupić orbitreka, przeglądam allegro i nie wiem czy magnetyczny za 400-500 jest dużo gorszy od takich 700-800. Wiadomo, że wolę wydać mniej, ale czy się nie przejadę na oszczędności. Już nie wspomnę o tych 1500, ale te to chyba bardziej do fitnesu... Fajna strona! Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MONSIU Pytanko do Ciebie mam bylas instruktorka aerobiku, jestes w tym temacie zorietowana. Jakie ciezarki, jakie ciezkie no i jakie cwiczenia, zeby biust udalo sie utrzymac jak najdluzej w odpowiednim miejscu???? :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pawloz
witam,odradzam orbitreki które mają korbowód jak u rowerka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anja_27
kochani powiedzcie (napiszcie) mi ile płynów podczas godzinnego treningu pochłaniacie?? to ponoć też jest bardzo ważne aby dobrze nawadniać organizm pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Thomas_27
~jolantaanna - pytałaś o ćwiczenia więc nie pisałem na temat diety i specyfikach, pisałem to na prawdę już wiele razy, ale .... co tam: 1) l-karnityna 1000mg na 30-45min przed ćwiczenie lub 2x500mg jeśli nie ćwiczymy, najlepiej przed posiłkiem 2) podstawowa dieta znana na całym świecie - MŻ :p 3) ćwiczenia ok. 40-60min 5-6x w tyg. P.S. ćwiczenie krócej, kilka razy dziennie mija się z celem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jolantaanna
Thomas_27 Nie znam tej diety znanej na całym świecie czytałam właśnie tu na stronach o tej MŻ ale nie wiem co to jest? A jeśli mówisz, że ćwiczenie krócej kilka razy dziennie mija się z celem to co mam wogóle nie ćwiczyć bo na początek więcej nie daje rady. Jak człowiek tyle czasu nic nie ćwiczył a na rowerze jeździ się tylko w lato to skąd można mieć kondycje. Bardzo jestem ciekawa czy ty jak pierwszy raz wsiadłeś na orbitreka to ćwiczyłeś 40-60 min. Nie obrażam sie ale ja dopiero mam od 17 (wczoraj) orbitreka i muszę pomału dojść aby móc ćwiczyć więcej.Sorry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elleliz
MŻ znana też jako ŻP .... czyli mniej żreć albo żreć polowę ;) Najlepiej poprostu mieć w lodówce tylko serek,wodę i światełko ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jolantaanna
elleliz dzieki za wyjaśnienie fajna dieta nie powiem i chyba najskuteczniejsza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Thomas_27
~jolantaanna - nie ma się czym przejmować, pokaż mi takiego kto od razu "gonił" 40-60 min (ja też tak zaczynałem), bo chyba się wszyscy się ze mną zgodzą że jest to takie łatwe. Cieszę się że się nie obraziłaś, bo nie o to mi chodziło, po prostu ćwiczenie np. 2x dziennie po 15-20min mija się z celem ponieważ dopiero po tym czasie zaczynasz spalać nagromadzoną tkankę tłuszczową! Pozdrawiam i trzymam za wszystkich !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Thomas_27
ale się zakręciłem, miało być "nie jest to takie łatwe" a ja też zaczynałem od 15 min :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jolantaanna
Ale sie naćwiczylam kontuzja lewej łydki nawet chodzic nie moge i nie wiem czemu. Coś musiałam źle ćwiczyć. Muszę poczekać jak przestanie mnie boleć.Smutno mi...........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasik____
jak uzywacie tych spodenek neopronowych to widzicie wieksze efekty niz bez nich? bo ja se wlasnie je zamowilam.mam nadzieje ze cos pomoga:) orbitrek mam od paru lat ale tak naprawde to tylko raz na nim cwiczylam. w wakacje 2 lata temu przez miesiac.schudlam wtedy 7kg.nie przybylo mi duzo ale chcialabym wygladac lepiej niz wtedy dlatego znow zaczelam cwiczyc. zobaczymy jakie efekty. cwicze juz 2 tyg i narazie w 1 tyg kilogram mniej.zobaczymy ile w tym ubedzie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ulson
a ja mam takie pytanie mam orbitreka thorn kh-706 motorized, on ma 24 programy cwiczeniowe i wlasnie w 24 programie podaje sie wage wzrost wiek plec i on ma pomagac wlasnie w spalaniu tkanki tluszczowej, tak jest napisane,,,, dobiera odpowiednie cw do danej sylwetki. i teraz sie zastanawiam czy jesli chce schudnac a nie nabierac miesni to warto wybrac ten program czy samemu sobie ustawic na najnizszy level?? nie bardzo sie w tym odnajduje . jak by ktos doswiadczony w temacie mogl by mi pomoc :) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zielonomi.............
hej od ponad m-ca jestem szcześliwą a w zasadzie \"nieszcześliwa\" posiadaczką \"Body Sculpture BE 6640\" ..... jako, że z moja kondycją nie jest najgorzej (w sezoniewiosenno - letnim staram się jezdzic na rowerze) zaczęłam od 40 minut dziennie a teraz w granicach ok 80 minut :)) i wszystko byłoby pięknie , bo brzuszek jakby mniejszy, ciałko jędrniejsze ale jest oczywiście jakieś ale -mianowicie w ciągu tego okresu 3krotnie pękła mi śruba !!! się zdenerwowałam i dzisiaj wysłałam reklamację z załączonymi zdjęciami ....licząc na to, że może zwrócą mi koszty i zainwestuję w coś lepszego .... bo ten mój orbittrek to chyba taka \"emerycka\" wersja a ja chcę w krótkim czasie szybko i skutecznie wylewając przy tym siódme poty... generalnie jest mi smutno i jest mi źle - tydzień na rozpatrzenie reklamacji ( jakoś trudno m w to uwierzyć ) ...i co ja ze sobą pocznę w tym czasie ? ;) czy ktoś z Was posiada to \"cudeńko\" i może podzielić się swoimi opiniami ? pozdrowionka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja posiadam orbitreka tej firmy , troche inny model BE 6910 i narazie sprawuje sie calkiem dobrze, jestem zadowolona. Przed tym mialam inny z katalogu QULLE i wlasnie po miesiacu peklo przy srubie, ale okazali sie sumienni i oddali mi cala kase. ZIELONOMI bardzo Ci wspolczuje, wpadlas w rytm a tu klapa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ulson ja mam takiego orbiego. Mój szanowny M wybiera ten program na spalanie tłuszczu. Jednak ja wolę jeździć na pierwszym ,zmieniam jedynie opór na 2 lub 3. Wolę ćwiczyć dłużej a mniej intensywnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ulson
ooo ewka 30 bardzo ci dziekuje :)) bo w tym programie 24 to troche wysokie levele daja i wydaje mi sie ze dodatkowo bede budowac miesnie a ja nie chce:) chce zrzucic kilogramy :) wiec bede robic tak jak ty. a powiedz mi jak ci sie sprawuje orbi?? ja go mam dopiero od niecalego tygodnia ale jak narazie wyglada bardzo dobrze... udalo ci sie zrzucic juz cos?? serdecznie pozdrawiam i dziekuje ze odpisalas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam go od października.Do połowy grudnia był bardzo intensywnie używany prze zemnie i mojego osiemdziesięcio kilogramowego małżonka.Później przyszły święta , dzieci i moje choroby i ogólny brak sił i chęci(kilogramów i centymetrów przybyło, ale wolę nie sprawdzać ile) .Ale od lutego koniec z lenistwem.Ogólnie orbi sprawuje się świetnie.Podkleiłam go filcem bo skrzypiał na panelach.Nie żałuję wydanego tysiączka .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ulson
no to bardzo sie ciesze w takim razie :) i zycze sukcesow :) w zbieraniu sil na dalsze cwiczenia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asienka d
jestem podlamana bo zamowilam taniego a teraz jak poczytalam forum to zaluje....az sie boje otwierac paczke skoro takie problemy z tym sprzetem. a mam mechaniczny...cholera moglam poszukac albo poczytac forum wczesniej:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asienka d
kurde....chyba juz przeczytalam cale forum od poczatku do konca.. powiedzcie czy ktos ma MECHANICZNY a nie magnetyczny???licze na to ze jednak troche mi posluzy a nie rozleci sie po tygodniu. plalakc mi sie chce:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asienka d
tak to jest jak baba sie bierze za szukanie sprzetu.dopiero teraz dowiedzialam sie ze sa jakies firmy lepsze i gorsze i ze jest w ogole podzial na mechaniczny a magnetyczny.to moj co zamowilam i czekam na przesylke. bardzo prosze powiedzcie co mam robic. dziekuje z gory za wypowiedzi. http://aukcja.onet.pl/show_item.php?item=309997297

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pawloz
zakupiłem tydzień temu orbitreka reebok magnetycznego i jeśli ktoś jest zainteresowany zakupem to gorąco polecam ten sprzęt,wcześniej interesowałem sie sie też orbitrekiem thorn 4145 ale to w poruwnaniu z reedbokiem to zabawka a cena prawie taka sama i reebok to nie made in hina

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość x_elka
pawloz => ja tez mam reeboka, jakiego masz?? on jest made in uk?? czy gdzie?? ja mam tego: http://www.reebokstore.co.uk/stores/reebok/fitness/product_details.aspx?pid=34515&cid=5422&tid=&bid=10&nav= ja jestem usatysfakcjonowana z niego na 90%, skrzypial od nowosci, musialam go porzadnie nasmarowac. ale jak tak na nim jade i zaczyna mi tylko skrzypiec, to rozmawiam z nim i strasze, ze go oddam spowrotem do sklepu i on od razu przestaje - boi sie :P pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasik____
asienka d- ja mam dokladnie takiego samego jak Ty. i to wlasnie na nim 2 lata temu schudlam te wspaniale 7 kg. i sluzy nadal. tylko troche jakas srubka sie odkrecala ale tatus naprawil:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asienka d
kasik.. dziekuje serdecznie:)juz sie przerazilam ze to jakis zlom na ktorego jak wsiade to po tygodniu mi padnie.... ale nawet te drogie sprzety sie psuja:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×