Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kachnawielgachna

orbitrek-zalety i wady

Polecane posty

starletka3 Chcialabym pomoc ale niestety nie potrafie to jest moj pierwszy orbitek Christopeit EL 5 i ja jestem zadowolona ,cwicze regularnie na nim i jak na razie nie mam zadnych zastrzezen co do niego ,jestem zadowolona,a do ponizszych linkow to przykro mi nie mam zdania ,mam jak na razie male doswiadczenie ..... pozdrawiam serdecznie i zycze trafnego wyboru ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Disney Jezeli chodzi o kalorie to spalasz podobnie jak ja tylko ja w 45 minut ale to juz zalezy w jakim tempie biegasz itp ,co do zgubienia kg nie moge Tobie pomoc bo to raczej zalezy od organizmu ale cwiczac godzinke dziennie i spalajac tyle kalorii na pewno cos zgubisz ,najwazniejsze nie poddawac sie i byc wytrwalym ;) Pozdrawiam serdecznie ;) PS moze ktos bardziej doswiadczony ode mnie da wieksze rady ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fle
Witam! :) od niedawna posiadam orbitreka, póki co ćwiczę 2x po pół godziny dziennie ;) zastanawia mnie to co piszecie o kaloriach, czy to możliwe? mój komputerek twierdzi że pół godz to ok 100 kcal.. jedyne co mnie irytuje - strasznie skrzypi, i na moje ucho w miejscu samego "koła".. jak to zlikwidować, ma ktoś pomysł? dokręcałam i przekręcałam i nic nie pomaga.. a posmarować to nie wiem gdzie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fle
Witam! :) od niedawna posiadam orbitreka, póki co ćwiczę 2x po pół godziny dziennie ;) zastanawia mnie to co piszecie o kaloriach, czy to możliwe? mój komputerek twierdzi że pół godz to ok 100 kcal.. jedyne co mnie irytuje - strasznie skrzypi, i na moje ucho w miejscu samego "koła".. jak to zlikwidować, ma ktoś pomysł? dokręcałam i przekręcałam i nic nie pomaga.. a posmarować to nie wiem gdzie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agafajna123
Moi Drodzy! Dzisiaj kupil mi mąz orbitreka(tyle sie tu naczytalam i mnie skusiło).To model HMS H0702.Od jutra zaczynam cwiczyć bo mam do zgubienia okropnych tłustych 30 kg. Miło mi bedzie jak przyjmiecie mnie do "siebie" i poradzicie "co i jak"... pozdr serdecznie! aga z dolnosląskiego lat 31 [url=http://straznik.dieta.pl/]http://straznik.dieta.pl/zobacz/straznik/?pokaz=3wyspa.png_fit.png_90_89_55.png

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agafajna123
Witam1 od dzisiaj jestem szczesliwą posiadaczka orbitreka HMS H0702. Od jutra zaczynam ćwiczyć bo mam az do zgubienia 30 tłustych i wstretnych kilogramow. Naczytałam sie troszke o Was i bedzie mi niezmiernie miło jak przyjmiecie mnie do "siebie" i poradzicie "jak i co"... pozdr serdecznie! aga z dolnoslaskiego lat 31

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agafajna123
Witam! Moi Drodzy! Od wczoraj jestem szcześliwa posiadaczka orbitrek HMS H0702 .mąz mi kupił w prezencie, no i chyba z koniecznosci mojego wrócenia do dawnej, szczupłej sylwetki. Mam do zrzucenia 30 wstrętnych kilogramów (waże 87 kg...masakra!). Motywcję "zdobyłam' dzieki Waszym "opowieściom" o sukcesach i dziekuje Wam za to serdecznie! Bedzie mi miło jak przyjmiecie mnie do swojego grona fanów orbitreka... Pomozecie radą... p.s.wczoraj ćwiczyłam I-szy raz.chyba cos ze mna "nie tak" bo dałam radę tylko 10 minut i to na programie 1 -level 6.ach!byłam tak zadyszana, ze masakra!ale to chyba przez papieroski...no i lało sie ze mnie bo mialam na sobie dres sauna. pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kochana papieroski , papieroskami poprostu brak Ci formy , ale kiedy ja zaczynalam cwiczyc to tez po 10 min mialam dosc teraz bez problemu cwicze ponad godz i czasami naprawde malo co jestem zmeczona .. wiec potrzebujesz troszke czasu aby dojsc do formy :D pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kochana papieroski , papieroskami poprostu brak Ci formy , ale kiedy ja zaczynalam cwiczyc to tez po 10 min mialam dosc teraz bez problemu cwicze ponad godz i czasami naprawde malo co jestem zmeczona .. wiec potrzebujesz troszke czasu aby dojsc do formy :D pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kochana papieroski , papieroskami poprostu brak Ci formy , ale kiedy ja zaczynalam cwiczyc to tez po 10 min mialam dosc teraz bez problemu cwicze ponad godz i czasami naprawde malo co jestem zmeczona .. wiec potrzebujesz troszke czasu aby dojsc do formy :D pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agafajna123
no tak...... trzeba czasu... masz rację na kondycję trzeba zapracowac! dziekuje za zainteresowanie. p.s.napisz mi, proszę od jak dawna cwiczysz i jak wygladaja efekty w sensie skutecznosci np.spadku wgi. z niecierpliwoscia czekam na odpowiedz...moze jakies rady! pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agafajna123
masz rację! na kondycje trzeba zapracować.... p.s.dzieki sliczne "kokoswa"! a mogłabys mi napisac-jakie sa Twoje "efekty" i jak długo cwiczysz? pozdrowienia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja odchudzam sie od kilku miesiecy udalo mi sie pozbyc ponad 8 kg, na orbitreku cwicze od miesiaca poki co wagowo nie ma jakis wiekszych rewelacji nawet napisze ze przez jakis czas waga stoi w miejscu pomimo iz trzymam diete i cwicze codziennie , ale w cm jest roznica i widze tez ze skora zrobila sie bardziej napieta , mysle ze na utrate wagi trzeba poczekac ale systematyczne cwiczenia napewno zawocuja :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tiriririririri
robertj10 tez mam ten sam model nic raczej nie skrzypi chociaz czasem taki dizwny jest. Ale okay chyba wszystko :). Próbowales na 8 poziomie? ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agafajna123
tak, próbowałam i lepiej mi poszło, bo dalam rade 20 minut. a czemu pytasz? p.s.nie skrzypi-jak na rzia u mnie nic...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość franka f
od lutego chce sie zapisac na siłownie , powiedcie szczerze czy ten orbitrek naprawde daje takie efekty czy lepiej przez ten 20 minut poczwiczyć na czymś innnym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też walczę z sylwetką po ciąży, orbitrek sporo mi pomógł ale jeszcze potrzebuję motywacji, żeby wytrzymać ten reżim. Walcze o nagrode w konkursie Postanawiam w Nowym Roku...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też walczę z sylwetką po ciąży, orbitrek sporo mi pomógł ale jeszcze potrzebuję motywacji, żeby wytrzymać ten reżim. Walcze o nagrode w konkursie Postanawiam w Nowym Roku...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Edytka31
franka f orbitrek daje efekty naprawdę ja schudłam 31 kg także naprawde polecam orbitka pozdrawiam i wytreałości życzę wszystkim ćwiczącym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
franka f orbitek na prawde pomaga zgubic zbedne kilogramy ;) wiecej wiary i wytrwalosci w siebie;) a do tego uwazam ze cialo jest bardziej jedrne co tez sa wazne plusy orbitreka.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich serdecznie! Wczoraj miałam otrzymać przesyłkę z moim nowym orbim Thornem 706 Motorized ale spedycja jakoś się nie wyrobiła :( Nie znalazłam żadnego forum na którym 99% osób tak jednogłośnie się zgadza co do jednego tematu:) Jestem dość aktywną osobą i od zawszę lubię ruch, ale przez te lata pojawiły się tu i ówdzie niechciane wałeczki i kilogramki które pragnę teraz stopić. Chcę się przyłączyć do Was i monitorować osiągnięcia. Jestem z Wami a Wy proszę bądźcie ze mną. Pozdrawiam i po raz pierwszy z utęsknieniem czekam na poniedziałek ;) Pozdrawiam. P.S. Jeśli ktoś z Was ma ten model podzielcie się proszę ze mną wrażeniami i dzięki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 3354362
Dzięki temu będę miała plaski brzuszek, taak? :} Cudo takie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich serdecznie! Wczoraj miałam otrzymać przesyłkę z moim nowym orbim Thornem 706 Motorized ale spedycja jakoś się nie wyrobiła :( Nie znalazłam żadnego forum na którym 99% osób tak jednogłośnie się zgadza co do jednego tematu:) Jestem dość aktywną osobą i od zawszę lubię ruch, ale przez te lata pojawiły się tu i ówdzie niechciane wałeczki i kilogramki które pragnę teraz stopić. Chcę się przyłączyć do Was i monitorować osiągnięcia. Jestem z Wami a Wy proszę bądźcie ze mną. Pozdrawiam i po raz pierwszy z utęsknieniem czekam na poniedziałek ;) Pozdrawiam. P.S. Jeśli ktoś z Was ma ten model podzielcie się proszę ze mną wrażeniami i dzięki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich serdecznie! Wczoraj miałam otrzymać przesyłkę z moim nowym orbim Thornem 706 Motorized ale spedycja jakoś się nie wyrobiła :( Nie znalazłam żadnego forum na którym 99% osób tak jednogłośnie się zgadza co do jednego tematu:) Jestem dość aktywną osobą i od zawszę lubię ruch, ale przez te lata pojawiły się tu i ówdzie niechciane wałeczki i kilogramki które pragnę teraz stopić. Chcę się przyłączyć do Was i monitorować osiągnięcia. Jestem z Wami a Wy proszę bądźcie ze mną. Pozdrawiam i po raz pierwszy z utęsknieniem czekam na poniedziałek ;) Pozdrawiam. P.S. Jeśli ktoś z Was ma ten model podzielcie się proszę ze mną wrażeniami i dzięki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agafajna123
do tririri! Tak, próbowałam wczoraj na 8 programie i jakos o wiele lepiej mi sie cwiczyło....tzn. doszłam do 20 minut a nie tak jak ostatnio po 10 minut padlam prawie zabita. a czemu pytasz? do edytka31! najszczersze gratulacje! chetnie chciałabym sie z Toba zaprzyjaznic bo uwazam, ze rady praktyczne i sprawdzone tj. biorac pod uwage twoj wagowy spadek są najlepsze! mogłabysmi mniej wiecej opisac jak to u Ciebie wygladało?chodzi mi o w jakim czasie "to" zrobiłas itp. pozdrawiam! dziekuje!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agafajna123
do tririri! Tak, próbowałam wczoraj na 8 programie i jakos o wiele lepiej mi sie cwiczyło....tzn. doszłam do 20 minut a nie tak jak ostatnio po 10 minut padlam prawie zabita. a czemu pytasz? do edytka31! najszczersze gratulacje! chetnie chciałabym sie z Toba zaprzyjaznic bo uwazam, ze rady praktyczne i sprawdzone tj. biorac pod uwage twoj wagowy spadek są najlepsze! mogłabysmi mniej wiecej opisac jak to u Ciebie wygladało?chodzi mi o w jakim czasie "to" zrobiłas itp. pozdrawiam! dziekuje!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agafajna123
do tririr! tak,ćwiczyłam na 8-ce wczoraj i poszło mi o wiele lepiej-dałam rade 2 minut a ostatnio na 1-ce po 10 minutach padłam prawie zabita! a czemu pytasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agafajna123
do EDYTKA31! napisz mi, prosze mniej więcej, jak to u Ciebie "wygladało" w sensie np. czasu czy systemu tak wielkiego sukcesu tzn.rewelacyjnego spadku wagi. bede wdzieczna!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×