Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kachnawielgachna

orbitrek-zalety i wady

Polecane posty

Witajcie dziewczyny! Moge powiedziec pare slow na temat orbitreka.Moim zdaniem jest to swietny sprzet.Od pol roku cwicze na nim codziennie przez 45 minut,obciazenie 95-100,predkosc pomiedzy 9,5-11,2,sprzet mam naprawde dobry,Kettlera.Cichy ,nic sie nie telepie ,nic nie piszczy i nic sie nie odkreca.Przez pol roku zgubilam 22 kilogramy.Uczciwie mowie ,ze zmienilam tez radykalnie nawyki zywieniowe.Ograniczylam smaczne miesko(to byl moj najwiekszy problem) .Przerzucilam sie na Trennkost.Dodam tylko ,ze nie naleze do najmlodszej grupy wiekowej,we wrzesniu stuknie mi polwiecze .Wlasnie dlatego postanowilam,ze na przekor temu nie pozwole siie zaszufladkowac.Po cwiczeniach na orbitreku wszystko wraca na swoje miejsce.Pupa w gorze, celulitis jest wspomnieniem,skora gladka i napieta.Czego mozna jeszcze chciec??? UWAGA ORBITREK UZALEZNIA!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dodam jeszcze krotko, ze wazny jest rowniez puls podczas cwiczen. Moj Kettlerek to EXT7. Pozdrawiam i zycze owocnych treningow!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny :) majczka, Issia, dlaczego sie nie odzywacie? Udało się Wam dokonać jakiegoś wyboru, cy nadal poszukujecie? Ja sie ostatnio troszkę rozleniwiłam z ćwiczeniami. W piątek nie ćwiczyłam w ogóle a wczoraj tylko 15 min ;/ Mam nadzieje że teraz to podgonie. Przed chwilką skończyłam ćwiczyć, ale tylko pół godz. mam nadzieje, że sie jeszcze dziś zmobilizuje choć na te pół godz. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majeczka1234
hejka, ja bylam ostatnio w decathlonie i lipa,maly wybor strasznie i kolo tylko 6 kg,jestem z lbn wiec szukam jakiegos sklepu na miejscu ale nie wiem czy w koncu mi sie uda,boje sie troche zamawiac z neta bo chodzi mi o gwarancje,wiem ze niektore są na gwarancji ale w jedną strone koszty przesylki pokrywam ja i tyle zachodu z tym wszystkim,moze nie powinnam myslec ze od razu trafi mi sie jakis trefny ale ja mam pecha do jakiegokolwiek sprzetu,czy lodowke ktorą kupilam czy tv musialam wymieniac bo mi z wystawy dali popsute,juz sama nie wiem co mam robic,skusic sie i wziąsc z allegro czy jak? tak wogole mam do przeznaczenia na orbiego do 1000 zł. mysle o firmie buffalo, jest tez jakis kettler uzywany taniej ale jak mi sie rozpadnie po tygodniu? pomocy!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majeczka1234
ok pomozcie ,ktory mam wybrac: be6910 czy christopeit sport cs5 czythorn4145-wszystkie są na gwarancji, czy moze kettler grico uzywany??? czy buffalo???ktory polecacie???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majeczka1234
no i dzis licytuje choc nikt mi nie poradzil,zobaczymy czy wygram licytacje,mam nadzieje ze w razie czego nie bede załowac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majeczka1234
widze ze tylko ja taka nawiedzona jestem i ciągle pisze no ale coz przelicytowali mnie i z tego co zauwazylam to raczej znajomi sklepu bo juz nie pierwszy raz ta sama osoba licytuje hehe cwaniaki, koncze wiec z be6910 bo wiecej za niego nie dam niz 800,a jest powystawowy i z jakims wymienionym komputerkiem to chyba zdecyduje sie na tego thorna jednak ,dzis popoludniu jade jeszcze do carfura tam ponoc są.jak nie to kupie buffalo chester 1 i koncze ta zabawe bo juz sama nie moge sie doczekac kiedy zaczne na nim cwiczyc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majeczka1234
,,Dareczka86" -wiesz co jak nie schudne to nic sie nie stanie,juz schudlam 13 kg,teraz chce to utrzymac i ujędrnic ciałko zeby nie latalo hehe,wczesniej posciągalam sobie z netu aerobiki i cwiczylam w domku ale mi sie znudzilo dzien w dzien to samo wiec jak bede miala orbiego to na zmiane bede dawac czadu jeden dzien aerobik drugi orbi i tak na zmiane, tylko co ja zrobie jak i to mi sie znudzi? eee no moze nie bedzie tak zle,w kazdym bądz razie napalilam sie jak cholera i mam nadzieje ze do konca tyg. cos juz kupie. pozdrawiam wszystkich szalencow orbitekowych!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć wszystkim :) Wreszcie udało mi sie odpisać! Coś mi sie komp psuje inie moge odpisywać bo w ogóle mi sie to okno nie pojawia. Ja ci chciałam polecić tego be6910, ale niestety nie byłam w stanie nic odpisać. Licytujesz na allegro? Jeżeli uda ci sie coś kupić to pochwal się nam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majeczka1234
słuchajcie kupilam wczoraj w carfurze thorna 706 motorized po bardzo okazyjnej cenie bo bez zasilacza , teraz kombinuje gdzie go kupic,ale orbitrek spoko wielgachny jek nie wiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iga.42
Moje koło zamachowe ma 6 kg, podczas kupowania nie zwracałam na to aż tak uwagi, ale widzę że to ma jakieś znaczenie.Może ktoś mi wyjaśni jakie zna czenie ma cięzkość tego koła i czy 6 kg to dobrze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majczka1234
hejka,moj thorn 706 jest super, pierwszy raz wytrzymalam 30 minut i lalo sie ze mnie jak nie wiem,tylko musze sobie jakies gumowe klapki kupic bo mi sie nogi slizgają,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja znalazłam fajną ofertę na sklep-presto.pl, zastanawiam się nad kupnem... wydaje mi się, że sprzęt oferowany przez sklep sportowy jest bardziej godny zaufania niż te carrefourowskie itp. Fajne jest to, że ma w opcjach pomiar pulsu i spalanych kalorii - niezła motywacja;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majeczka1234
a ja kupilam swojego wlasnie w carfurze, myslalam ze jakis uszkodzony bo byla wielka znizka az nie chcialo mi sie wierzyc,thorna kh706 motorized,ktory schodzi na allegro od 800-1100 zl kupilam tam za 270,bo długo stal na magazynie i zasilacza nie bylo. ow zasilacz zrobil mi mąż i cale szczescie okazalo sie ze wszystko dziala,komputerek spoko,sprzet spoko a nawet jak mi sie cos popsuje to mam darmowy serwis,nic nie skrzypi,nie stuka jest doslownie bezglosny,cwicze na nim juz trzeci dzien ,dzis przejechalam juz 40 minut na 3 programie i sie ze mnie pot lał jak nie wiem.takze zrobilam niezly interes,a na allegro nawet powystawowy za tyle nie kupie.pozdro!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iwona-23
Witam! Czy może mi ktoś pomóc. Jestem tęgą dziewuchom (wstyd się przyznać, ale ważę prawie 130kg, no ale mam 180cm wzrostu, ale i tak strasznie grupa) Jestem zdeterminowana i mam już się wzięłam za siebie. Jestem na diecie i chcę do tego dołozyć ćwiczenia. Napbardziej podoba mi się włąsnie Orbitrek, który łączy w sobie wiele funkcji. Chciałabym kupić na allegro, i nie wiem, czy dobrze wybiorę. Chodzi mi o produkt w cenie 600-700zł + koszt przesyłki. wiadomo muszę wsiąść taki który mnie udźwignie. Tam jeszcze jest coś takiego jak koło zamachowe, i wydaje mi się, że im cięższe tym lepsze (większy opór). Czy pomoże mi ktoś wybrać? Te oferty mnie interesują: http://www.allegro.pl/item652044212_orbitrek_magnetyczny_hs40e_hop_sport_5_funkcji.html http://www.allegro.pl/item661986168_nowy_orbitrek_magnetyczny_fit7000_12kg_kolo_profe.html http://www.allegro.pl/item662811370_orbitrek_thorn_4145_7172_wysylka_kurierem_24h.html (ale do tego muszę wcześniej zżuci kilka kilo)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziubeeka
mi się osobiście podoba pierwszy i drugi model. ja tez się zastanowiłam nad orbitrekiem a stanęło w końcu na gazzelce , czekam właśnie na nią , kosztuje dożo mniej a na początek sierdziłam że tyle wydam na pomoc w kolejnej próbie rzucenia kilogramów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majeczka1234
hejka,ja sama chcialam kupic tego thorna i kupilam ale inny model bo cena byla okazyjna,ludzie na innych forach go polecają,a co do tych dwoch pierwszych to nie wiem ale wieksze kolo zamachowe bardziej do mnie przemawia,czyli u mnie nr1 to twoja 3 propozycja,nr 2 druga, a na ostatnim miejscu pierwsza-ja w tej kolejnosci bym wybierala.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sprezynka
witajcie kochani polecam kazdemu orbiego ja schudlam dzieki niemu ale i nie tylko czuje sie sprawniejsza cialo moje sie zmienilo w udzie spadlo o 19 cm w biodrach 12 cm w pasie 20cm w ramieniu 6cm wiec polecam kazdemu i trzymam kciuki i za was i za siebie pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja się chcialam doradzić...zastanawiam sie na zakupem roweru stacjonarnego no i wlasnie orbiterka.Mialam wypadek no i mam pewne problemy więc zawsze kiedy jezdzilam na rowerze to musialam miec zalozone na jedną stopę ten pasek utrzymujący bo mi stopa zjezdzala.I moje pytanie jest takie..czy na orbiterku tez moze mi ta stopa zjezdzac czy nie??Bylam kiedys w sportowym i niby nic sie nie dzialo,ale po np 30 minutowym treningu,kiedy wszystko oslabnie roznie moze byc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bursykon
Sprzedam orbitreka thorn 4145 zkaupiony w grudniu u tego sprzedawcy na allegro http://www.allegro.pl/item641323047_orbitrek_thorn_4145_7172_kolo_12_kg_koszalin.html Po prostu zbyteczny mebel, który tylko się kurzy. Po kontuzji kolana nie moge na nim źwiczyć chociaz bardzo lubiłam. Cena 499zł. Nowy, mało używany, stan bardzo dobry. Kontakt: bursykon@op.pl lub 7985152

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dorota1987
czy orbitrek na allegro - dokladnie chodzi mi o christopeit jest wart zakupu ?? Kosztuje raptem 450 zł,poniewaz pposiada odpryski na lakierze.Zastanawiam sie nad jego kupnem bo cena jest okazyjna a wygląd schludny.Jak myslicie ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dorota1987
upupup

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bursykon
Ponawiam swoją ofertę. Może przybliżę więcej szczegółów. Model jest średnio cichy, słychać pracę całego mechanizmu, ale spokojnie to nie jest huk tylko szum. Poza tym orbitrek m stabilną konstrukcję, nie posiada żadnych zadrapań ani zarysowań. Stan wizualny idelany. Sprzęt w trakcie użytkowania wymaga dokręca śrub co jakiś czas i naoliwienia niektórych części, średnio raz na dwa miesiące. Po prostu czujemy i widzimy ten moment. Poza tym ćwiczy się na nim przyjemnie. Jako gratis dorzucam pas wyszczuplający, ani razu nie używany. Cena 499 plus koszt wysyłki. Kontakt: bursykon@op.pl gg: 7985152

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dorota1987
bursykon a skad jestes no i ile by kosztowal transport ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Vampire2613
witam wszystkich :) jestem nowa na tym blogu i licze na pomoc- planuję kupić orbitrek, ale pojawia sie dla mnie pewna wątpliwość- czy on bardzo obciąża kolana? pytam ponieważ miłam operację rzepki-i nie dokońca mogę je obciążać ponieważ wyskakują... czy zatem tego typu zakup ma sens? jest to inwestycja, a jeżeli okaże się, że nie mogę z niego forsownie korzystać to czy przyniesie rezultaty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bursykon
Przesyłka kurierska. Ok 70zł. Cena 499zł. Produkt jest nowy mało używanany ale wymaga małych renowacji, żadnych kapitalnych remontów tylko naoliwienia całej machiny bo skrzypi niemiłosiernie oraz dokręcenia srub. A to, że jestem kobietą nie imałam się tych czynności bo się na tym nie znam. Poza skrzypnięciami jest całkowicie sprawny. Licznik w 100% działa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Vampire2613
witam; pytam ponownie :) planuję kupić orbitrek, ale pojawia sie dla mnie pewna wątpliwość- czy on bardzo obciąża kolana? pytam ponieważ miłam operację rzepki-i nie dokońca mogę je obciążać ponieważ wyskakują... czy zatem tego typu zakup ma sens? jest to inwestycja, a jeżeli okaże się, że nie mogę z niego forsownie korzystać to czy przyniesie rezultaty. help :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam orbitreka magnetycznego firmy KINETICS niestety bez zasilacza ponieważ dostałam go od koleżanki która go zgubiła.Problem polega na tym że nigdzie nie mogę znaleść zadnego serwisu tej że firmy.Pytałam też na siłowniach ale oni serwisują tylko swoje sprzęty w swoich serwisach firmowych.POMOCY nie mam już siły a szkoda mi kupować nowy sprzęt może ktoś wie co z tym fantem zrobić-może istnieją jakieś zastępcze zasilacze itp.Bez zasilacza sprzęt nie spełnia swej funkcji.POZDRAWIAM!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×