Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kachnawielgachna

orbitrek-zalety i wady

Polecane posty

Gość Czaba
Witam wszystkich! Kieruje sie do was z prosba o pomoc. Otoz kupilam sobie z siostra na spolke orbitreka, w jakims lipnym auchanie, za 220 ale przeceniony z 400. Po miesiacu zaczal piszczec jak glupi nie pomoglo rozkrecenie i nasmarowanie kazdej czesci z osobna, cos pewnie sie stalo w mechanizmie (magnetycznym). Jako ze sprzet nam sie spodobal, chcemy kupic porzadnieszy, do 600zl. Bardzo prosze - jesli ktos takiego kupil, uzywa od przynajmniej 2mcy i nic sie z nim nie dzieje, podajcie mi model, firme i gdzie zostal zakupiony. Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Czaba
witam! prosze o pomoc. Chcemy kupic z siostra nowego orbitreka, bo "stary" kupiony miesiac temu w Auchanie za 200zl (przeceniony z 400) piszczy i skrzypi niemozliwie. Chcemy wydac do 600 zl. Jesli ktos z was kupil sprzet do tej ceny, cwiczy na nim od min 2mcy i nic sie z nim nie dzieje, bede baaardzo wdzieczna za info odnosnie firmy, modelu i miejsca zakupu. Pozdrawiam wszystkich!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natalka8891
Cześć ja kupiłam niemieckiego tutaj masz już zakończoną aukcje na której go kupiłam http://www.allegro.pl/show_item.php?item=845666887 z tego co wiem ta wada która była tzn już jej nie ma była spowodowana nieprawidłowym użytkowaniem u mnie on jest od dnia zakończenia aukcji od razu po niego pojechałam używają go 2 osoby każda tak z 2-3 razy dziennie po ok pół godziny wiec już sporo na nim przejechaliśmy dodam ze ta druga osoba wazy ok 100 kg i chodzi jak nówka a dodam ze widać ze sporo wcześniej przejechał :) jestem bardzo zadowolona i z tego co wiem na allegro albo innym jakimś serwisie można taki znaleźć. Jest nie drogi i elektro-magnetyczny jak dla mnie miodzio lepszy od magnetycznego a miałam magnetyczny w domu 6kg kolo zamachowe teraz jest ten 12kg i z czystym sumieniem mogę polecić go :) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fitttnnnessska1
rozbrajaja mnie dziewczyny piszace ze w ciagu godziny spalaja 1000kal :):):) zeby spalic 100 trzeba sie namachac ja mam profesjonalny sprzet 60kg kolo zamachowe 22kg w godzine spalam na nim 300kal!!!! ale zyjcie nadal zludzeniami bo pewnie skoro licznik wam pokazuje ze spalilyscie 1000 w h to sie objadacie bezkarnie i stad marne efekty bo jakos zadna nie pisze o duzym spadku wagi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natalka8891
Powiem szczerze ze te 1000kcal to ciężko w godzinkę ale jest możliwe jak sobie ostawiają nie wiadomo jak wielkie obciążenie no i do tego trzeba mieć jeszcze formę ja w ciągu pół godz na obciążeniu 3 lub 4 na 12 przy kole 12kg i to dokładniej w dwóch seriach po 15 min spalam jakieś 350kcal max a wiec jak by to przeliczyć na godzinę było by 700 to jak mówie może na wysokim obciążeniu jest to możliwe:) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krupaaa
Ja swojego mam kilka miesięcy i sprawdził się York nx 102 Zamówiony przez neta i cena korzystna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MissWorld
ja jak macham tak porządnie tzn. na 5 obciążeniu na 9 z prędkościa nieschodząca ponizej 7, spalam wg licznika w ciagu godziny nawet ponad 1000kcal ...ale kwestia spalania faktycznych kalorii jest raczej indywidualna bo sklada sie na to wiele czynnikow ktorych orbi pod uwage nie bierze gdy wylicza :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie:) planuję niezwłocznie zakupić orbitrek, im dłużej przeglądam oferty tym mniej wiem ..Mam kilka typów, ale liczę na podpowiedź doświadczonych osób. Przeznaczam na zakup 1300zł. Oto parę moich pomysłów ":) http://www.fithome.pl/Orbitrek_THORN_704-1.html http://www.allegro.pl/item874349500_hit_elekromagn_orbitrek_kolo_12kg_thorn707_gw_24m.html http://www.allegro.pl/item874357515_hit_elekromagn_orbitrek_kolo_12kg_thorn706_gw_24m.html http://www.fithome.pl/Orbitrek_FITGYMI_FGE_511E-3.html http://www.allegro.pl/item864335123_orbitrek_body_sculpture_6910_ergometr_wys_gratis.html Będę wdzięczna za pomoc. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pytanie do was
na co wplywa waga kola zamachowego? chce kupic orbtreka ale nie mam pojecia c zym sie roznia te z lezejszym kolami od tych z ciezszymi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gulshen
Witam a co sądzicie o orbitekach firmy BH Fitnes? Zastanawiam się nad kupnem modelu Brisa lub Ocean Program. Czy ktoś może coś więcej o nich napisać. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jhfjhsdfsui
ktoś już wcześniej polecał stronę www.ronomed.pl, właśnie dziś odebrałm Orbi od nich.Cena dobra rzeczywiście potwierdzam. zobaczymy jakie będą efekty. A firma sprzętu to reebok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam;) orbitreka firmy thorn kupiłam jakiś miesiąc temu na allegro;) Początkowo trudno było wytrzymać 5 min;) ale stopniowo wydłużyłam czas ćwiczeń;) teraz mogę pedałować 30 min;) ćwicząc na orbitreku czuję jak mięśnie pracują, i można nieźle się spocić;) samopoczucie polepsza się ;) i można sobie polepszyć kondycję;) postanowiłam zrzucić 5-7 kg do maja;) myślę że ćwiczenia na orbitreku pozwolą mi schudnąć;) szczególnie zależy mi na pozbyciu się zbędnych kg w udach, pośladkach ;P Teraz pozostaje tylko wytrwać w postanowieniu, nie zapominać o ćwiczeniach, i zasadzie MŻ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam wszystkich do kurka666 ja mam 706 thorna i jak cwiczyłam pół roku temu byłam zadowolona, zrobiłam sobie tak długa przerwę z powodu choroby :( niestety zapalenie płuc nie sprzyja żadnemu aerobowemu cwiczeniu, ale lekarz pozwolił powoli wrócic do cwiczeń więc trzymajcie kciuki bo kondycja w lesie na szczęście kilogramy w normie bo choroba zrzarła :( pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam wszystkich do kurka666 ja mam 706 thorna i jak cwiczyłam pół roku temu byłam zadowolona, zrobiłam sobie tak długa przerwę z powodu choroby :( niestety zapalenie płuc nie sprzyja żadnemu aerobowemu cwiczeniu, ale lekarz pozwolił powoli wrócic do cwiczeń więc trzymajcie kciuki bo kondycja w lesie na szczęście kilogramy w normie bo choroba zrzarła :( pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam wszystkich do kurka666 ja mam 706 thorna i jak cwiczyłam pół roku temu byłam zadowolona, zrobiłam sobie tak długa przerwę z powodu choroby :( niestety zapalenie płuc nie sprzyja żadnemu aerobowemu cwiczeniu, ale lekarz pozwolił powoli wrócic do cwiczeń więc trzymajcie kciuki bo kondycja w lesie na szczęście kilogramy w normie bo choroba zrzarła :( pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wielbiciel pudziana
Hej duzo cwicze jezdze na rowerze i zaczelem cwiczyc na orbitreku. I wedlug mnie od orbitreku bede super wyglądac miesnie brzucha i klatki orbitrek jest SUPER. Ale zobaczymy jak to bedzie jak bede trenowaćna orbitreku Pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej jestem tu nowa ,orbiego mam od 2 tyg. ćwiczy się super ,narazie nic nie widzę,ale za to świetnie się czuję.Na samym początku ćwiczę 2 razy dziennie po 30 min i wychodzi mi po 15 km.Narazie nie czytałam wszystkich komentarzy,jak będę miała czas to poczytam,może się czegoś ciekawego dowiem.Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Blekitna 01245
Wszyscy piszecie że czujecie się lepiej po ćwiczeniach na orbitreku, a ja kupiłam orbitrek BE6730 i nie polecm go, ponieważ ma zbyt małe koło zamachowe, przez co ruchy są bardzo rótkie i ciężo pedałować do przodu. Na tym orbitreku łatwiej pedałuje się do tyłu. Po 5 min. ćwiczeń bolą mnie kolana, skusiła mnie niska cena. Zaletą tego orbitreka jest tylko to, że dośc estetycznie wygląda i jest cichy. Nie polecam go nikomu: http://www.salonfitness.pl/index.php?main_page=product_info&products_id=291

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam orbiego od 2 tyg i już zauważyłam zmiany , może odrazu nie schudłam,ale brzych mi się zmniejszył i znakomicie się czuję.Cwiczę 2 razy dziennie po 30 min.wychodzi mi że spalam 200 kal. i robię po 15 km.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszytkich serdecznie;) słuchajcie mam orbitreka magnetycznego fajna sprawa..wicze już ok miesia..ale widze po dzinsach że mi się mięśni rozrastaja czy tak może by?czy w naspenym tygodniu zaczne coś chudna hmm...parwda skóra robi się jędrniejsza ale chciałabym chudnac a nie ty...:/pomóżcie z góry dzieki dziewczyny:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ev.
Ćwicz na najniższym obciążeniu, bo jeśli ustawisz większe, to zamiast gubić tkankę tłuszczową rosną mięśnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Błękitna 01234
Dziewczyny, kiedy ćwiczycie na orbitreku, to pierwszy zamach kołem wasz orbitrek robi wstecz, czy od razu do przodu???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość podnoszęęę
up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, w końcu po długich namysłach kupiłam Thorna 410, dziś po raz pierwszy na nim ćwiczyłam ale tylko 10 min. Jak na razie to się dobrze jeździ. Urodziłam 3 miesiące temu dziecko i mam trochę do zrzucenia ok 20 kg. Mam nadzieje ze dzięki niemu mi się uda. Będę pisać o moich osiągnięciach.Pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×