Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kachnawielgachna

orbitrek-zalety i wady

Polecane posty

Gość belunia78
damy rade !! :) musimy :) , też przed chwilką zamówiłam sobie te magiczne spodenki aby szybciej się spalać... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość margo 15
halo dziewczyna dzisiaj dalam rade 40 minut :) może dlatego że nie byłam w pracy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość margo 15
A otyła pupa czemu tak milczy :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość belunia78
ja dziś przejechałam 30 minutek do tego 70 brzuszków... nie można na pierwszy raz rzucać się jak szczerbaty na suchary :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Kobietki ! Mam 34 lata /w sumie to 33,5 ;) / 176 cm wzrostu i wagę 75,10. Odkąd przeprowadziłam się do mniejszej miejscowości, gdzie nie ma fitnessu moje ciało doprowadza mnie do rozpaczy :( Wcześniej chodziłam na aerobik 3 razy w tygodniu po 2 godz i czułam się rewelacyjnie , a waga była 68 kg. Chcę zakupić orbitreka, tylko mam pytanko, czy oponka wokół brzucha zmniejsza się i czy z tyłu skóra na plecach w okolicach pasa napręży się? Wiecie o co mi chodzi z tą skórą, takie nieładne fałdki. Jak Wasze ciało wygląda po takiej jezdzie i które partie najbardziej się Wam poprawiły? Bardzo proszę o odpowiedz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jeszcze małe pytanko
Chodzi mi o tętno. ma być w granicach 170-180. Mój orbitrek po wysiłku wskazuje 75-90. No właśnie czy to możliwe. Czy to jest może wskaźnik procentowy. Orbitrek niemiecki i nie bardzo mogę doczytać o co chodzi z tym tętnem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość otyta pupa
Witajcie! Wczoraj nie ćwiczyłam ale dwa wczesniejsze dni tak. Najpierw 15 min a potem 25, wczoraj musialam sie zregenerowac bo maialam zakwasy na lydkach;) Co do predkosci, to jade max 12km-h szybciej nie dalabym rady bo by mnie chyba katapultowalo z orbitreka:) nie wiem jak niektore dziewczyny osiagaja taka ogromna predkosc. Dzisiaj postaram sie przejechac pol godzinki. Fajnie, ze nas tyle sie zebralo, jakos mam wiecej checi do cwiczen:) poza tym nie chce byc jedyna ktora nic nie zgubi;) Mam pyt, nie wiecie jak sie przelicza kilojoule na kcal??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość otyta pupa
co do tetna to nie mam zielonego pojecia, mis kacze jak szalone, momentami mam do 160 a czasami ok 70, a jade zaly czas stala predkoscia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość otyta pupa
co do tetna to nie mam zielonego pojecia, mis kacze jak szalone, momentami mam do 160 a czasami ok 70, a jade zaly czas stala predkoscia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość otyta pupa
mi skacze- mialo byc a nie- mis kacze:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość margo 15
hej otyta pupo :) co do predkosci to moze zalezy od orbitrekow moje tempo to tak od 10 gora 21 km/h moze jak bym jezdzila na twoim to tez by mi pokazywal te 12 :) a ja dzis tez dalam rade 40 minut i przejechalam w sumie 13,5 km ciekawe jak bedzie jutro po pracy mam nadzieje ze dam rade ze dam rade sie zmotywowac do takiego czasu jak dzis :) aha a wiecie co robie jak juz nie umie a chce jeszcze 5 minut licze sobie dziesiatki 6 dziesiatek to minuta oczywiscie wedlug rytmu w jakim jezdze mi to pomoglo przez dwa dni moze ktorejs tez pomoze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość margo 15
nie od 10 tylko od 19 do 21 góra tak mialam napisac :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny dołączam do was, może w grupie rzeczywiście raźniej. Ćwiczę krótko od bo od tygodnia. I tak na początek mam pytanie ile razy dziennie ćwiczycie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny dołączam do was, może w grupie rzeczywiście raźniej. Ćwiczę krótko od bo od tygodnia. I tak na początek mam pytanie ile razy dziennie ćwiczycie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bardzo fajny sposób z tym liczeniem 10. Bardzo mi sie podoba. Ja staram sie jezdzic codzienie, ale niestety max 20min:( chce zeby moje ciałko było fajne;) ALe staram sie robic jeszcze brzuszki min 50. Choc mam zmaiar dojsc do 100 jeszcze w zblizającym sie tygodniu. Trzymam kciuki dziewczyny! P.S.A czy która z Was jest z Bydgoszczy lub okolic?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bardzo fajny sposób z tym liczeniem 10. Bardzo mi sie podoba. Ja staram sie jezdzic codzienie, ale niestety max 20min:( chce zeby moje ciałko było fajne;) ALe staram sie robic jeszcze brzuszki min 50. Choc mam zmaiar dojsc do 100 jeszcze w zblizającym sie tygodniu. Trzymam kciuki dziewczyny! P.S.A czy która z Was jest z Bydgoszczy lub okolic?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja staram się jeżdzić po 40 min po poludniu ,i póznym popołudniem też 40 min,albo jak da radę to dłużej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość belunia78
Dobry wieczór :) , ja dziś przejechłam 40 min do tego 100 brzuszków. z dnia na dzień będzie więcej minut i brzuszków :). No i jeszcze jedna bardzo ważna zasada przestałam dużo jeść :), do tego linea oraz aqa slim ;) dodaje do wody i pije :). do juterka laski ;). I cieszę się że z dnia na dzień jest nas więcej . A dziesiątki są cool :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość otyta pupa
Witajcie! Wczoraj przejechalam pol godzinki! wreszcie udalo mi sie. Mi powaga ostra szybka muzyka, probowalam przy filmie ale nie skutkuje. Wam tez po cwiczeniach tak dobrze sie spi?? Ja nie moge sie obudzic, a najgorsze jest to ze musze czasami wstawac bo mam male dziecko i ciezko mi podniesc moje cztery litery jak maly poplakuje;) Fajnie, ze nas przybywa! W grupie zawsze lepiej:) Margo 15 gdzie jestes:)??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie. Jestem już po godzinie ćwiczeń. 20 minut hula hop i 40min orbitreka. Też tak się świetnie czujecie? naładowani pozytywna energią? mam pytanie nie wiecie jak lepiej ćwiczyć? na czczo czy po śniadanku? Szukałam w necie informacji ale opinie są różne. Pozdrawiam ciepło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość otyta pupa
witaj Bella Ala, ale dalas czadu od rana! Tez mam hula hop i planuje je niedlugo wlaczyc do cwiczen ale najpierw musze wyrobic sobie troche kondycje. Nie mam pojecia kiedy lepiej cwiczyc, ja cwicze wieczorem bo wtedy mam czas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stokrotka rosła polna
cześć dziewczyny - jestem po weekendowej przerwie !!! mój starszy syn miał urodziny i piekłam torta:)Wyszedł przepyszny ale ja na razie na wagę nie wchodzę bo mogę się ździwić !!!!albo nawet przestraszyć. :) widzę że otyta pupa robi postępy i że wszystkie takiego zacięcia dostały -to ja od dzisiaj znów biorę się za mojego orbitreka! zobaczymy kto kogo zmęczy on mnie czy ja jego ==do wieczora==

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość belunia78
Bella a to hula hop masz jakieś wypasione :) czy takie z supermarketu :) , bo wiecie co hmmm hula chyba też by mi sie przydało aby wyrobic sobie talie osy :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SZUKASIA
hej dziewczynki,a ja się zatrułam i nie mogłam ćwiczyć,załamka totalna;-(((((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SZUKASIA
Mnie też najlepiej się ćwiczy przy głośnej,szybkiej muzie,nawet sobie kręcę pupą podczas ćwiczeń:-) buziaki dla was wszystkich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stokrotka rosła polna
ja też mam hula hop takie zwykłe ale wstyd się przyznać że mój mąż lepiej nim kręci niż ja...:) A myślałam że z hula hop to jak z jazdą na rowerze jak się nauczysz to już na zawsze......życie zaskakuje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie dziewczyny:) od paru dni jestem posiadaczką orbitreka, do zakupu przygotowywałam się ponad miesiąc * głównie psychicznie* Mój mustang to wielkie bydle, co zresztą odchorowałam po rozpakowaniu pudła-zakup dokonany wysyłkowo. Dziś go już lubię, owszem jest wielki, ale ćwiczy się bardzo komfortowo. Mam za sobą 3 dzień ćwiczeń. Proszę o korekty i rady dla początkującej koleżanki :) TRENING dzisiejszy rozgrzewka, 10 min rowerek, 20 min mustang ( tu już kończyłam życie ) i 10 min rowerka - 45 min wysiłku Proszę o opinie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie dziewczyny:) od paru dni jestem posiadaczką orbitreka, do zakupu przygotowywałam się ponad miesiąc * głównie psychicznie* Mój mustang to wielkie bydle, co zresztą odchorowałam po rozpakowaniu pudła-zakup dokonany wysyłkowo. Dziś go już lubię, owszem jest wielki, ale ćwiczy się bardzo komfortowo. Mam za sobą 3 dzień ćwiczeń. Proszę o korekty i rady dla początkującej koleżanki :) TRENING dzisiejszy rozgrzewka, 10 min rowerek, 20 min mustang ( tu już kończyłam życie ) i 10 min rowerka - 45 min wysiłku Proszę o opinie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moje Hula jest anionowe ciężkie. Zaczynałam od zwykłego hula z supermarketu ale tak się rozhulałam i ćwiczę na cięższym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość margo 15
Witajcie dziewczyny ale nas jest tu juz sporo :)) spoko BELLA ALA z tego co wiem nie powinno sie cwiczyc na czczo Otyta pupo ja jestem teraz bo tylko o tej porze moge byc w dzien pracuje i w pracy tez sie nachodze gdzies 6 km w lini prostej robie :) wiec po pracy jest mi ciezej jezdzic tak dlugo chodz dzisiaj dalam tez rade 40 minut jestem dumna z siebie :) i tez pije od ponad tygodnia aqua slim . Aha i ktos tam napisal ze spalanie tkanki tluszczowej zaczyna sie po 30 min z tego co ja czytalam i sie dowiadywalam to po 20 minutach :P i ja cwicze na orbitreku mechanicznym niestety szkoda ze wczesniej nik mi nie doradzil no i w podobnej cenie mogla bym juz kupic magnetyczny no ale coz mam co mam i mam nadziej ze mi dobrze posluzy :) i pomoze zrzucic zbedne kilogramy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×