Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kachnawielgachna

orbitrek-zalety i wady

Polecane posty

hej joggi mam magnetycznego. nie znam sie na modelach . ja swojego kupilam na licytacji chcialam koniecznie kettlera i z duzym kolem zamachowym. moj ma ok 20 kg i dlatego trafilo na ten wlasnie model. sa tam 4 przyciski set oraz + i - jak i przycisk recovery. zastanawiam sie czy nie ma jakichs dodatkowych programow stad prosba o instrukcje. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich serdecznie,jestem tutaj nowa,poczytałam sobie posty -bardzo mi się przydały gdyz ćwiczę na orbim 5 dzień. a dziś jestem z siebie super zadowolona-udało mi się ćwiczyć bez przerwy 36 minut. A początkowo wytrzymywałam jedynie 5, 10 ,18 ,20 minut i dziennie robilam po dwie serie ćwiczen. Tak więc dziękuję za te forum i mam nadzieję ,że entuzjazm mi szybko nie minie. Pozdrawiam wszystkich i życzę wytrwałosci w dążeniu do celu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cwiczaca jesli masz magnetyczny to prawdopodobnie nie masz wgranycch programow, z tego co sie dowiedzialam tylko te drugie je mają oj łasuch ze mnie, chłopak takie pysznosci dzisiaj przyrz adzil...musze odczekac i wskakuje pobiegac :), moze byc ciezko... dobrej nocki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamuska3232
Witajcie dziewczyny:Ddzis wczesniej zaczelam cwiczenia i juz jestem po z super samopoczuciem:)ale mam malego dola bo dzis niedziela i supersmaczne przekaski no i skusilam sie zjesc po 18 czego nie robie i skutki byly ojjjjj byly nie moglam za bardzo cwiczyc na orbim ale po 10 minutach sie rozruszalam:) jagna55 witaj...super ze jest nas wiecej:)bedzie etra motywacja:)ja cwiczac dzisiaj myslalam o WAS dziewczyny i tak wytrwalam kolejne 40 minut:)jagna55 orbi jest super celulit znika i sylwetka sie fajnie ksztaltuje:)oczywiscie przy systematycznych cwiczeniach a jak dorzucic jakas dietke leca kilogramy:)no to chyba znikam i do jutra...dziewczyny motywacja gora musimy sie wspierac bo inaczej bedzie ciezko:)milej nocki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kafeteriapl
Przepraszam, ale oderwę się od Waszego tematu. Proszę, pomóżcie.. Dzisiaj dzwoniłam do decathlonu spytać się o orbitrek który już od tygodnia zaprząta mi głowę. Powiedzieli, że do końca roku go nie będzie, ale za to 'polecili' model za 800 zł. A mianowicie domyos ve 300. Jak myślicie? Poczekać aż przywieźli by domyos ve 490 (obecnie w promocji za 600, ale później podejrzewam, że byłby droższy) czy kupić ten model za 800? Wiecie, nie chciałabym wyrzucić pieniędzy w błoto, albo, żeby sprzęt służył mi jako mebel.. Nie długo święta, więc kaskę też bym pewnie dostała :) Proszę o wypowiedzenie się w tym temacie. Pozdrawiam;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam znowu,wczoraj się cieszyłam,że tyle wytrzymałam jednorazowo na orbim,a dzis od rana męczy mnie ból żoładka-chyba to żołądek? Rozmawiałam z koleżanką,która też kiedyś ćwiczyła i mówiła ze obiła sobie zoładek zbyt długim treningiem. I tak sobie pomyslałam że faktycznie jak na początek za duzo sobie narzuciłam- 5dzien i dwie serie,raz 36 min,a potem 22 minuty. nie nalazłam nic na ten temat, czy też miałyscie takie problemy? Teraz wróciłam z pracy i zastaniawiam się na ile sobie dziś pozwolić? pozdrawiam i proszę o radę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kafeteriapl
Doradzi mi ktoś:)? To jest bardzo ważne..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamuska3232
jagna55 ...jesli dzis boli cie zoladek to radze odpusc dzisiaj cwiczenia niech organizm odpocznie... lepiej jeden dzien odsapnac i jutro bedzie ok niz po kolejnym cwiczeniu byc kilka dni niedyspozycyjna...sama wiesz jak sie czujesz ale bol moze minac na troche a po cwiczeniach bedzie 10 razy silniejszy ja bym nie ryzykowala :) kafeteriapl ...wydaje mi sie ze oba sa dosc solidne te orbitreki bo nie sa takie najtansze co innego gdybys miala wybor miedzy tym oczekiwanym a takim za 400zl no w sumie to liczy sie firma i sama wiesz ktory jest solidniejszy bo chyba to sprawdzilas chociazby na necie :) generalnie gdybym ja chciala jakis upatrzony to poczekalabym sobie na niego a nie kupowalabym w ciemno czegos innego bo mi sie spieszy:)chyba nie zbawi cie te kilka dni....no zdecydujesz i tak sama ja wiem ze chcialoby sie juz natychmiast zaczac cwiczyc wiec mysli sie o innym orbim ale jak pisalam kilka dni dluzej cie nie zbawi:) Teraz o mnie:)otoz dziewczyny ja znow 40 minut zaliczylam....chcialabym sie strasznie zwazyc ale poczekam jeszcze do czwartku bo to dzien w ktorym to robie:)prosze Boga zeby ta waga drgnela....oczywiscie w dol bo szla do gory...dlatego tak sie boje na nia wejsc a po swietach to nie wiem co bedzie ale chcialabym cwiczyc przez swieta i nie chce zeby dopadl mnie swiateczny len hehehe No nic dziewczyny bede konczyc:)powodzenia i do jutra znowu mam nadzieje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kafeteriapl
mamuska323 - dziękuję za odpowiedź. Chodzi głównie o to, że nie wiadomo kiedy będzie na sklepie, do końca roku na pewno nie, a czy później zrobią dostawę tych.. kto wie.. a ten ve 300 jest. Zostały tlyko trzy sztuki;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamuśka ...dzięki za odpowiedź,też tak sobie pomyślałam,i poćwiczyłam jednak,ale krótko...Czwartek już za dwa dni,życzę aby waga drgnęła we własciwą strone! Ja na efekty liczę tak gdzieś za miesiąc,i obym się nie przeliczyła. 8 miesięcy uprawiałam nordick walking i tam efekty widoczne były po pół roku ,ledwo 5 kilo mniej,ale ludzie zauważyli. Teraz taka pogoda ,że wolę ćwiczyć w domu dlatego kupiłam sobie orbitrek-jutro będzie tydzień jak go przywieźli. Pozdrawiam i miłego treningu życzę wszystkim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamuska3232
Czesc dziewczyny:)ojjjj dzisiaj bylo ciezko ale wykonalam zadanie:)przed swietami jest tyle pracy ale mialam sily na 40 minutek i zaraz biore sie za dalsze prace tak do godziny 00:00 i lece spac:)na dodatek te moje dwa malenstwa takie urwisy...nie moge za bardzo stosowac zadnej dietki bo karmie piersia wiec cwiczenia mi pozostaly i wiecie co ????????????????????????????? SA EFEKTY KTORE JA SAMA ZAUWAZAM:d uda szczuplejsze boczki mniejsze ale jeszcze sa i posladki jakby wyzej sa osadzone haha :) jeszcze nie ma miesiaca jak cwicze bo dopiero 5 stycznia no a ta moja waga to masakra dziwczyny az sie boje wejsc na ta wage ale musze bo chce zobaczyc ile mam przed swietami:)Ciekawe jak tu oprzec sie tym wigilijnym daniom w piatek no ale ja mam troszke lepiej bo nie moge jesc wielu rzeczy rybka pieczona odpada i takie tam wiec pociesze sie czyms mniej kalorycznym i z tego sie ciesze:):):):)Kafeteriapl...jesli po nowym roku nie bedzie tego orbitka to kup ten inny ale poczekaj moze beda a na razie pociesz sie moze jakimis cwiczeniami wstepnymi bo sie przydadza:)jagna55...ciesze sie ze wszystko ok z twoim zoladkiem :)uwazaj na siebie :)pozdrawiam was dziewczyny i dobranoc:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
joggi mam jeszce do ciebie pytanie skoro masz kettlera. mam taka funkcje ze sie ustawia wiek i wtedy pod spodem sa ustawienia pulsu(samo wyskakuje). nastepna funkcja ktorej nie moge rozgrysc to FI i FA tam tez trzeba cos wpisac. nie wiem co .. moze masz tez takie ustawienia. bede wdzieczna za pomoc :-) podziwiam Was dziewczyny ze tak dlugo wytrzymujecie na orbim. ja mam problem 5 minut na najmniejszym oporze. wchodze czesto ale dluzej rady nie daje.. mam nadzieje ze z kazdym dniem bedzie lepiej z moja kondycja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamuska3232
Witajcie dziewczyny:) Do cwiczaca..nie martw sie jak ja weszlam na orbitreka a przymierzalam sie do niego wiele razy po minucie i stop pozniej po 5 minut ale to max i taka mialam zadyszke, myslalam zenie bede mogla zlapac oddechu a teraz po prawie 3 tygodniach 40 minut bez przerwy choc jeszcze jest ciezko ale wytrzymuje bo straszie dretwieja mi stopy inaczej wytrzymalabym moze i godzine:)wiec nie lam sie z dnia na dzien bedzie coraz lepiej tylko cwicz systematycznie:) Teraz o moich osiagnieciach:)dziewczyny mialam w czwartek wejsc na wage tzn jutro ale juz dzis nie wytrzymalam i weszlam po dwoch tygodniach bo obrazilam sie na nia bo zamiast spadac to waga rosla:(przerazilo mnie to:( ALEEEEEEEEEEEEEE :):):):):)dzis nie uwierzylam wlasnym oczom jak zobaczylam ze jest 5 kg mniej :)cos tak sie czulam lekko i dlatego weszlam na wage ale mile zaskoczenie az mi sie dzisiaj lepiej cwiczylo:):):)znow wejde za dwa tygodnie na wage zobaczymy coz pokaze po swietach:)wiec zycze wszystkim spadku wagi i pozdrawiam serdecznie:)Do jutra papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mamuska3232 SUPER GRATULUJE :) TO MNIE PODBUDOWAŁAS :) A JAKAŚ DIETKE DO TEGO STOSUJESZ? CZY NORMALNIE SZAMASZ:)? ćwiczaca U MNIE F1 OZNACZA NAJLEPSZA SPRAWNOSC W TESCIE RECOVERY , A F6 NAJGORSZA, NAJLEPIEJ JAK NAPISZEESZ DO TEGO KOLESIA U KTOREGO KUPILAS SPRZET, SKORO UZYWAL TO PEWNIE BEDZIE WIEDZIAL JAK UZYWAC KOMPUTERKA :) DZIEWCZYNY ORBII JEST SUPER, JAKIEGO SIE POWERA DOSTAJE CWICZAC NA NIM TO MASAKRA:) TEGO MI BYŁO TRZEBA:) JESZCZE JAK SOBIE SWIATLO PRZYGASZE I ZAŁĄCZE ULUBIONA MP3 TO JUZ W OGOLE MMMM :D 23:30 WSKAKUJE NA 30 MIN ::) PEACE :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kafeteriapl
mamuska3232 - Gratuluję tak udanego wyniku! Dajesz motywację innym do ćwiczeń, że na prawdę warto :) Pozdrawiam i miłej nocy życzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madzita2
Hej dziewczynki :) mamuska3232 ja też gratuluje osiągniętego wyniku i powiem Wam szczerze że dopiero wskakuje na orbiego po Świętach więc do zobaczonka niebawem, a będzie z czego zrzucać po tych wszystkich potrawach świątecznych hehe :) Także Wszystkim jeżdżącym jak i nie jeżdżącym na orbim życzę Wesołych Świąt i do usłyszenia niebawem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamuska3232
Witajcie:) Do joggi...nie stosuje zadnej diety bo karmie piersia ale czasem sobie pozwalam na cos dobrego i po 18 staram sie nic nie jesc i jakos mi to wychodzi nie zawsze bo cos tam czasami zjem jak mam smak ale zadko no i teraz to gotowanie swiateczne,ktore trzeba probowac:)Generalnie staram sie jesc gotowane miesa i ryby ale i cos pieczonego zjadam (zadko)...nie jem ziemniakow bo nie lubie chleb tylko rano na sniadanie ...generalnie staram sie jadac weglowodany do poludnia a po poludniu bialko:)no ale ciesze sie z tego ze waga sie ruszyla inaczej bylaby zalamka:(ale jest ok:):):) Teraz o mnie dziewczyny:)dzis sporo pracy ale orbitrek zaliczony na 50 min bo chodzilo mi sie wyjatkowo super i czas szybko lecial:)ale te dretwienie stop jest masakryczne;(;(;(Jutro wigilia i bede sie starac jesc w miare oszczednie i mam nadzieje ze znow zalicze 40 min wieczorkiem:)Dziewczyny dziekuje ze piszecie o tym ze ja daje WAM motywacje...tem mi ja dajesie i rowniez dziekuje tylko sie odwdzieczam bo wiem jakie to wazne jak dla mnie to mam tylko WAS:):):)mam nadzieje ze damy rade:)Teraz zmykam:)moze jutro tu zawitam a wszystkim zycze ZDROWYCH ,WESOLYCH I POGODNYCH SWIAT:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamuska3232
....sorry za te bledy spieszno mi i dlatego:)calusiam wszystkich papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witojcie :) ja wlasnie za chwile wyjezdzam do zakopanego do domu rodzinnego...300 km drogi i nie bedze miala okazji trenowac., ale wracam w niedziele i mam nadzieje ze nadrobie :) cwicze juz tydzien iiii chyba waga mi sie zepsula bo jest tam 4kg mniej :D(moze temu ze mam ogromny balast do zrzucenia)ale fajne uczucie :Dto tyle mykam dopinac walizke z prezentami :D Wszystkim Wam zycze aby wigilia upłyneła w miłej rodzinnej atmosferze :) peace :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witojcie :) ja wlasnie za chwile wyjezdzam do zakopanego do domu rodzinnego...300 km drogi i nie bedze miala okazji trenowac., ale wracam w niedziele i mam nadzieje ze nadrobie :) cwicze juz tydzien iiii chyba waga mi sie zepsula bo jest tam 4kg mniej :D(moze temu ze mam ogromny balast do zrzucenia)ale fajne uczucie :Dto tyle mykam dopinac walizke z prezentami :D Wszystkim Wam zycze aby wigilia upłyneła w miłej rodzinnej atmosferze :) peace :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamuska3232
Witam wszyskich w wigilijna noc:):) Do joggi ...moje gratulacje i waga sie nie zepsula to tak dziala:)ja dzisiaj przezylam kolacje i bylo ok:)nie objadlam sie tylko troszeczke poprobowalam bo przeciez jeszcze sa dwa dni na to:)po 19 juz nic nie jadlam i oczywiscie 40 min orbitreka alez sie ciesze bo myslalam ze nie bedzie mi sie chcialo ale nawet nawet udalo sie:)Podobno jak chodze w wigilje to caly rok bede chodzic i postanowilam sie zaprzec i pocwiczyc:)no kochane to ja zmykam i przyjemnego swietowania zycze:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich,jak to mówią święta,święta i ....już minęly! Przyznam się,że trochę podjadłam sobie w te dni,ale trochę sobie to odkupiłam,gdyż nie zaprzestałam ćwiczeń na orbim, nawet udało mi się jednorazowo wytrzymać 40 minut! Dzisiaj rano już zrobiłam sobie trening 35 min no i za chwilę mam nadzieję drugie tyle ! dzisiaj to jest 12 dzień i powiem uczciwie ,że waga nawet poszła w górę,ale efekty i tak czuję-ramiona i nogi są takie odmienione, umięśnione,ujędrnione? teraz tylko dalej ćwiczyć,trochę diety i może jak mamuska3232 zejde z wagi?! Pozdrawiam wszystkich!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie! zaledwie wczoraj trafiłam na to forum i sama nie wiem jak to się stało, ale pod wpływem tego co tu poczytałam bez większego zawahania zamówiłam orbitreka :D generalnie chodzę czasem na aerobik lub bjj, ale zimą jakoś tak po powrocie z pracy trudno mi wyjść ponownie z domu. Sama siebie przekonuję,że przecież nic się nie stanie jak raz poćwiczę w domu... i tak jeden dzień, drugi... i już od miesiąca nie byłam na porządnym treningu :/ i kilogramów przybyło tu i ówdzie, bo przestałam też stosować dietę. Generalnie mam figurę gruszki, z talią raczej nie miewam kłopotu ale niższe partie to już tragedia! w dodatku siedząc dużo przed kompem zaczęłam się garbić i myślę,że pora się wreszcie za siebie zabrać! Liczę na to, że orbitrek pomoże mi w treningach domowych - zanim znów zawitam od czasu do czasu na aerobiku :) Dzisiaj czekam na dostawę - jestem podekscytowana i mam nadzieję,że moja motywacja nie opadnie. Właśnie dlatego dołączyłam do Was - żeby szybko doładować baterie, gdy opadnę z sił :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kafeteriapl
michru - świetnie, że tu jesteś:)! Ja dzisiaj byłam w decathlonie rozejrzeć się za sprzętem.. Myślę, że nie długo na sklepie będzie ten, który właśnie zamierzam kupić. Na razie pozostaje mi tylko czekanie.. Michru - a jaki zamówiłaś sobie rowerek eliptyczny:)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anna2010
Hej! Jestem z okolic Płocka i mam do sprzedania orbitrek magnetyczny firmy Iron Body. POzdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zamówiłam magnetyczny. Wydałam na niego 690 zł - trochę bolało, ale z drugiej strony zaoszczędziłam trochę kasy przed świętami, więc przynajmniej poszło na dobry cel - tzn. mam nadzieję, bo sprzęt jeszcze do mnie nie dotarł :( prawdopodobnie będzie jutro, ale miałam małą nadzieję,że może na dziś się wyrobią. Już się nie mogę doczekać!! a z natury jestem bardzo niecierpliwa :] żeby jakoś się ogarnąć poszłam więc dziś na pierwszy trening brazylijskiego jujitsu -tzn. mój pierwszy trening po długiej przerwie i po prostu czuję się jak połamana. Trener robi ćwiczenia dostosowane do płci żeńskiej - głównie chwyty wykorzystywane dla samoobrony,ale przedtem przewroty w przód, w tył, potem przewroty przez wielką piłkę itp. czułam się dziś jak skacząca orka albo nawet wieloryb ;P niech już dojedzie ten orbitrek!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kafeteriapl
michru - ja jednak zdecydowałam się na model domyos ve 490. Co prawda ma koła zamachowe 4 kg.. Ale cena wynosi 650. Dzisiaj mam im jeszcze dać ostateczną odpowiedź, gdyż nie było go w ogóle na sklepie. Pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ajlona31
Do Michiru - nie wiem czy dokonałaś dobrego wyboru.... Umocowanie pedałów w Twoim orbim nie jest najtrafniejsze. Zdecydowanie lepsze jest mocowanie pedałów na okręgu koła a nie w środku.... Sporo jest na ten temat na forum. Ale jak Tobie się ćwiczy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aneeczka25
Witam, od dłuższego czasu czytam Wasze wypowiedzi o orbitrekach i przyznam, że sama nabrałam ochoty na ten sprzęt. Mój wybór padł na model HS 40e, waga koła 7,7 kg i max. obciążenie 150 kg. Jeśli ktoś ma taki model, to bardzo proszę napiszcie, czy to dobry wybór. Wiem, że instrukcja jest fatalna, ale poza tym interesuje mnie jak się sprawuje, czy nie szarpie przy ćwiczeniach i ogólnie wady i zalety

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×