Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kachnawielgachna

orbitrek-zalety i wady

Polecane posty

Gość irv
widzę tutaj, ze orbitrek działa także planuję zakupić. jak myslicie jaki lepszy mechaniczny czy magnetyczny, w jakiej cenie najlepiej i jakiej firmy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość black_carmen
Hej Kobitki ja tez kiedys udzielalam sie w tym temacie cwiczylam systematycznie kilka miesiecy, pozniej mialam chwile przerwy bo rozpoczelam prace (mloda mama), konczylam studia i ciezko bylo pogodzic to wszystko na raz od 2 tygodni cwicze znowu, ogolnie startowalam z wagi okolo 65kg teraz pokazuje 52/53, a bylo juz 50 wiec troszke sobie popuscilam, a ze jestem malutka cale 158cm to chce dobic do 47/48 bo kiedys tyle wazylam i czulam sie superanckko wiem na pewno, ze sie uda musi, grunt to silna wola moja dieta to mz, moze waga troszke wolniej spada, ale nie bede sie katowac i odmawiac sobie wszystkiego bo nie w tym rzecz. W przyszlym roku planuje zakupic nowego orbitreka z tymi wszystkimi bajerkami :) pozdrawiam wszystkie Orbitki :) trzymam kciuki za Was i na pewno bede zagladac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szurka
witam, jestem zdecydowana na kupno sprzętu, ale nie wiem jaki wybrać. mam nie za dużo kasy bo ok. 500 zł. Mam nadzieję, że mi doradzicie :) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SZUKASIA
50 minutek zaliczone;-) ja też sobie nie odmawiam jedzenia,ale jem malo i czesto,.Spożywam duzą ilość sałatek warzywnych i pije koktajle plus oczywiscie orbitrek.w tydzien waga spadla 2,5 kg.to dla mnie sukces! Wazyłam 73kg,a teraz waga pokazuje 69,5-70,5kg zależy od pory dnia.Ogólnie jestem bardzo zadowolona.pozdrawiam serdecznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość black_carmen
szurka ja mam taki http://www.skapiec.pl/site/cat/2208/comp/508076 kupilam go rok temu w pazdzierniku byla jakas promocja w makro za wlasnie 500zl :) dla poczatkujacych osob mysle, ze jest w sam raz chyba, ze ktos ma wiecej kasy to pewnie, ze lepiej od razu zainwestowac w cos konkertnego, ale tak jak piszesz masz 500zl wiec ja postawilabym na niego ja teraz bede sie rozgladac za jakims z wiekszym kolem zamachowym, porzadnym pomiarem pulsu i tymi wszystkimi pogramami cwiczen

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
uff już zaliczyłam ale dziś tylko 26 min więcej nie dałam rady wycisnąć, awaria kręgłosłupa i jeszcze dostałam @ ,ale nie poddam się powolutku oby do przodu. Pozdrawiam i trzymam kciuki za was wszystkie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SZUKASIA
Dziś tylko 30 minutek zaliczone,bo synek mi nie pozwolił wiecej,ale jutro będzie wiecej.Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BEAGULEK 1
Po dwóch dniach przerwy zaliczone wczoraj 45 minut..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przeszłam na poziom 45min jazdy, obiecałam sobie ćwiczyć co najmniej 4x w tygodniu, absolutnie nie mniej! te małe utracone kilogramy tak mnie zmobilizowały, że na załamania nie ma szans:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aicha z nadwagą
witam! Widzę ze na forum przebywają dziewczyny dobrze obeznane z orbitrekiem :) BARDZO WAS PROSZE O POMOC! jestem młodą mamą (25 lat), mój syn ma półtora roku. Przed ciążą biegałam, obecnie jest to niemożliwe (min. dlatego że jestem po kontuzji kolana, a ciąża dodatkowo obciążyła je). Mam pytanie odnośnie zasady stosowania tego urządzenia w celu fitness - głównie zrzucenia nadwagi. Lekarz zalecił mi ćwiczenia na tego typu urządzeniu, zabraniając absolutnie biegi. Podobno orbitreki nie obiążają kolan. W moim domu pojawił sie orbitrek - dodam że nie jest to zadne nowoczesne magnetyczne urzadzenie, koło jest na pasku, orbitrek jest baaardzo ciężki (ciezko było podnieść dwóm rosłym chłopom), do urządzenia nie mam zadnej specyfikacji, wiem ze zostało przywizione z niemiec przez mojego krewnego, jest na nim ogromna naklejka "Trimmax PULS" orbitrek posiada komputerek (zreszta nawet ie wiem jak go ustawic i jak korzystac) powiedzcie mi: - jak ćwiczyc aby zrzucic sadełko głównie z bioderek, pasa, ud pupy - jak długo (w tv mango podają, ze wystarczy 15 minut dziennie i coś mi sie nie chce w to wierzyc) - czy to prawda ze na orbiterku trzeba cwiczyc rano? (ja moge tylko wieczorem po 20.00 jak mały pójdzie spac;( bede wdzieczna za odpowiedzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aicha.. kup sobie spodenki neoprenowe, jeżeli zależy Ci na wyszczupleniu brzucha, ud i pupy. Co do pory ćwiczenie to osobiście nie widzę różnicy, ważne, żeby nie po jedzeniu, bo po pierwsze możesz zwymiotować:) a po drugie jak masz pełny żołądek, to podczas ćwiczenia organizm bierze się na początku za spalanie tego, co ma w żołądku, a nie zalegającego tłuszczyku (może stąd opinie o ćwiczeniu rano na pusty żołądek). Ćwiczenie 15min to trochę za mało, po 20, 30 minutach zaczynasz spalać tłuszcz. Najlepiej 5 lub 6 dni w tygodniu, te 2 lub 1 dzień należy odpocząć, bo przetrenowanie też nie jest dobre. I przede wszystkim SYSTEMATYCZNOŚĆ. Ja zrobiłam sobie w excelu harmonogram ćwiczeń na każdy dzień tygodnia i jak w danym dniu ćwiczę to znaczę ile minut, a jak nie ćwiczę, to stawiam na tym dniu taki brzydki krzyżyk. Staram się mieć jak najmniej krzyżyków:) mam nadzieję, że moje doświadczenia okażą się pomocne:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam laseczki dziś zaliczyłam tylko 30 min, ale mokra jestem jak niewiem.Pozdrawiam was wszystkie i życzę wytrwałości bo ja czasami pękam, ale jak wchodze na wage i widze że jest tam dużo więcej jak bym chciała to znowu wyciskam pot na moim rumaku.Trzymajcie kciuki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witaski:) po 5-dniowej przerwie(szkolenie) dzisiaj zaliczone 40min. ojjj jak mi tego brakowało:) pozdrawiam pa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SZUKASIA
Witam! 60 minutek zaliczone:-))) Kicia nie pekaj,nie mozna do lata mamy być super laseczki.Pozdrówki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam w niedzielny wieczór:) pogoda fatalna cały dzień pada:( samopoczucie do bani .....efekt tylko 30min. wycisnęłam:( pozdro .pa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fiszer
Hej. Zastanawiamy się z mężem nad kupnem orbitreka Insportline Atlanta IN163 i chciałam zapytać czy ktoś z Was ma ten model i mógłby podzielić się swoją opinią. Będę wdzięczna za jakiekolwiek uwagi. Pozdrawiam wszystkich miłośników orbitreka. Emilka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dora.....
Witam. Mam problem z orbitrekiem. Cos blokuje mi kolo zamachowe przez co nie daje rady krecic. Mozecie mi powiedziec co moze byc tego przyczyna jak sobie z tym poradzic:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AktywnaSzatynka
Ja w niedzielę zakupiłam orbitrek za 1000zł wczoraj go skręcałam, bo przywiozłam w aucie, a już dzisiaj przejeżdżone 2h bez problemu :) Rewelacyjny sprzęt i polecam go wszystkim osobom.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość myopia
Postanowilam wypowiedziec sie w temacie orbitreka po kilku tygodniach systematycznego uzywania, chociaz forum przegladalam juz od dawna. Otoz minelo 6 tygodni cwiczen (50 minut, 5-6 razy tygodniowo) a moja waga wynosi +2 kilogramy. Moja dieta nie ulegla zmianie, jem dokladnie to samo co przed zakupem orbitreka (dieta ulozona przez dietetyczke). Rowniez moje wymiary nie zmienily sie - jedyne co, to ubyl centymetr w talii, a na tym akurat najmniej mi zalezalo. Nie wiem, co robie nie tak, watpie, zeby te 2 kilo to byly miesnie, mimo ze dla urzmaicenia cwiczylam czasem rowniez na srednim i najwiekszym obciazeniu (kolo zamachowe - 12kg). Czy ktoras z was przybrala na wadze od cwiczen na orbitreku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kijanki611
AktywnaSzatynka a jaki jest ten twój orbitrek?? firma??model?? ja tez poszykuje orbitrek tak 800 - 1200 zł i jakos sie nie moge zdecydowac :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich...pisze tu pierwszy raz choc zagladam kazdego wieczoru po zejsciu z orbiego...to daje mi sile i wiele motywacji na jutro...dostalam orbiego miesiac temu ale cwicze od tygodni z racji tego ze bylam w ciazy ale gdu doszlam do siebie zaczelam cwiczyc...moja waga to masakra teraz ( druga ciaza ) a przed ciazami rewelacja ... mam do zrzucenia jakies 15 kg i nie wiem jak dam rade choc staram sie jak moge...waze sie raz w tygodniu i waga spadala po 2 kg na tydzien ale gdy zaczelam cwiczyc na orbim po wejsciu na wage dodalo mi 1 kg...nie martwie sie bo wiem ze to miesnie itp itd walcze dalej na najnizszym oporze...dodam jeszcze ze ja nie mam tak lekko jak WY nie mam orbitka magnetycznego tylko taki troche starszy ale tez sie ciesze bo wazne ze cos robie i sie ruszam ... dodatkowo mam diete ( tez z racji tego ze karmie piersia) i dodatkowo cwiczenia na brzuch i nogi okolo 15 minut przed orbitkiem...no coz bede tu zagladac zeby nadal sie mitywowac i odezwe sie niebawem ...miejmy nadzieje ze beda juz jakies efekty...aha dodam ze samopoczucie rewelacja mimo tych kilogramow...Pozdrawiam wszystkich :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich ....wlasnie jestem przed chodzeniem na orbim a chcialm tylko zajrzec i bardziej sie zmotywowac ale i tak mam checi ....pozdrawiam wszystkich :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamuska3232
No i moi kochani 30 minut zaliczone moglabym wiecej ale moje dzieciatka spia a ja nie mam zbyt cichego tego orbitka ale jestem mega szczesliwa ze udalo sie i widze ze kodycja lepsza....powiedzcie mi czy po zejsciu z urzadzonka tez macie takie gorace miesnie znaczy ja mam rece a dokladnie bicepsy,przedramiona no i uda az sa czerwone hahaha...tez moj orbi stary jest jak swiat odkupiony po kims ale jestem zadowolona ze moge sie na nim ruszac...wazne tez dla mnie sa tutaj co niektorych posty a zwlaszcza Tomasa_27... laduje sily po przeczytaniu bo mam co zrzucac....moze dam rade...zycze wszystkim wytrwalosci i DOBREJ NOCKI...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamuska3232
..........dodam ze Tomas _27 zaginal na jakiejs 100 stronie...ja czytam wszyskie po kolei mam nadzieje ze jak dojde do tej na ktorej sie zalogowalam juz bede miala mniej hahahaha ...Oby mi sie udalo....Jeszcze raz dobrej nocy papapa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madzita2
do myopia: wiem kochana o czym mówisz, ja też jakoś przytyłam odkąd jeżdżę na orbim a jeżdżę codziennie po 40 min na małym i średnim obciążeniu. nie wiem dlaczego tak się dzieje, chociaż jestem zadowolona, bo boczki uległy zmniejszeniu i w końcu widać wcięcie w talii :) natomiast moje utrapienie to uda, zamiast zmniejszać swój obwód to one się powiększają :( dodam iż jeżdżę od miesiąca i w sumie nie stosuję żadnej diety... już nie wiem czy problem jest w tym jak ćwiczę czy po prostu tak ma być przez jakiś okres czasu a potem cm będą lecieć w dół.. no nic wskakuję na orbiego i pozdrawiam Was serdecznie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kachnawielgachna
Przychodzi niedźwiedź do zająca i rozpaczliwym tonem mówi: - Zając, ty się mnożysz jak nie wiem co, a ja nic, pomóż przyjacielu. Zając na to: - A marchewkę żresz ? - Nie ! - No staaaaaaary ! Pół roku niedźwiedź je marchew no i nic nie pomogło. Znowu przychodzi do zająca i mówi: - Zając pomóż, nie bądź taki. A zając na to: - A marchewkę żresz ? - Tak! - A tartą - Nie ! - No staaaaaaary ! Więc kolejne pół roku niedźwiedź je tartą marchewkę i nic. Znowu przychodzi do zająca i błaga go o pomoc. Zając: - A marchewkę żresz ? - Tak ! - A tartą ? - Tak ! - A z groszkiem - Nie ! - No staaaaaaary ! No i znów kolejne pół roku niedźwiedź je tartą marchewkę z groszkiem i nic. Przychodzi do zająca i mówi: - Zając ja cię bronię przed wilkiem i lisicą a ty mi się tak odpłacasz. Pomóż mi bo lata lecą, a ja dzieci nie mam. - A marchewkę żresz ? - Tak ! - A tartą ? - Tak ! - A z groszkiem - Tak ! - A dupczysz ? - NIE ! - No staaaaaaary Najpiękniejszych chwil w życiu nie zaplanujesz. One przyjdą same.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SZUKASIA
hey dziewczynki.Mnie juz sam orbitrek nie wystarcza zapisałam sie do tego na siłownie,40 min.orbitreka,40 min.bieganie na biezni i brzuszki,mam nadzieje ze efekt bedzie bo postawilam sobie warunek,do czerWca 10 kg mniej.Trzymam za was wszystkie kciuki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamuska3232
Witam...ja zaraz na orbiego sie wdrapuje...troche mi sie nie chce bo jestem zmeczona ale wiem ze bede zadowolona jak skoncze wiec o roboty i pozdrawiam wszystkich :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamuska3232
do madzita2...wiesz ja tez mysle ze te kilogramy beda kiedys spadac bo ja jak na razie po tygodniu cwiczen na najnizszym oporze mam +1...oby to sie zmienilo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×