Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kachnawielgachna

orbitrek-zalety i wady

Polecane posty

Gość sultannnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnn
Orbitrek Domyos El Xmas 07 , jest aukcja na allegro , kosztuje 500 zł i nie wiem czy kupić . Czy da radę czy szkoda jednak kasy ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka:) po trzech dniach przerwy(remont w domku:() zaliczyłam 50 min. jejjj jak przyjemnie się spociłam! Riwiera gratulaski:)ja cieszę się z każdego pół kilogramka:) miłego wieczorku i niedzieli życzę wszystkim pa:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wennka
hej :) dzisiaj dałam sobie wycisk.. całe 90 minut przyjemnego potu :) chyba czas na konserwację mojego orbita, bo coś mi prawy pedał zaczyna dźwięki wydawać ;p pozdrawiam :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ajlona31
No a ja mam problem z tym moim orbitrekiem bo w instrukcji mam inne programy niż te wgrane. Bardziej odpowiadają mi te z instrukcji obsługi. I nijak nie potrafię ich zmodyfikować. Pisałam mail-a do sprzedawcy i może mi odpowie. A jak to u was wygląda? Sami ustawiacie sobie programy? Pewnie to zależy od marki i modelu sprzętu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich orbitrekomaniaków. Czekam na mojego 1 orbisia. Na początek wybrałam takiego z kołem 9,5 kg. Mam tylko nadzieję, że będę miała tyle zapału do ćwiczeń co przed zamówieniem. Marzy mi się wymodelowanie brzucha i nóg. Nawet mąż czeka na ten sprzęcik :) Buziaki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BEAGULEK 1
45 minut zaliczone przedwczoraj wieczorkiem, dziś rano zaliczone kolejne 45 minut - postawilam na optymalny czas jak dla mnie by nie odpuszczać sobie i nie robić przerwy większej jak jeden dzień...A do tego postaram się zrobić porządek z kolacją i już widzę że jest lepiej..Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam:) ostatnie 3-dni tylko po 35min.Dzisiaj wyjeżdzam na tydzień więc nic z pedałowania muszę się przyznać że ten miesiąc nie należy do udanych waga stoi jak zaczarowana!(z mojej winy)pozdrawiam pa:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kupiliśmy z mężem orbitrek, po 15 minutach z prędkością około 20km/h pokazuje jedynie 40 spalonych kalorii czy to możliwe? może trzeba to jakoś przeliczyć? orbitrek jest niemieckiej firmy. Proszę o odpowiedź.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BEAGULEK 1
Ja mam Ketlera i też podobnie spalam - ćwicząc z prędkością 23 - 24 około 60 na początku a później z 50 -45 kcal na 15 minut...Pozdrawiam. Rano 45 minut wykonane.. choć czasami nie powiem nie chce się za bardzo..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ajlona31
Beagulek 1 czy w Twoim Kettlerze sama możesz modyfikować programy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aniaanianna
Witam KOCHANI.. właśnie zdecydowałam się na kupno orbitreka, głównie za sprawą tego forum. Zdecydowałam się na HS4030? co myślicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madzita2
Witajcie, Mam orbiego dopiero od 3 tygodni, jeżdżę codziennie po 30 minut na średnim obciążeniu, znaczy zaczynam dla rozgrzewki na jedynce no i om dalej tym zwiększam program i jak na razie widać efekty na brzuszku i biodrach (kilka cm w dól) natomiast moją zmorą są nogi i niestety zamiast ich ubywać to obwód stoi w miejscu :( Wiem że wcześniej na forum był poruszany temat wzrostu mięśni czy coś takiego :) ale sama już nie wiem kiedy te nieszczęsne :) nogi zaczną tracić centymetry. jak było u Was kochane? pozdrawiam serdecznie dziewczynki i do następnego wpisu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BEAGULEK 1
ajlona 31 - na razie nie rozgryzłam wszystkiego co kryje mój orbiś - uzywam tych programów które są zapisane - w zasadzie dwóch które mi odpowiadają...Fakt mogę sobie zmniejszać i zwiększać obciążenie i tych programów jest sporo, ale co więcej to jeszcze wszystkiego nie odkryłam..Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam po tygodniowej nieobecności:) 45 min.zaliczone!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BEAGULEK 1
Witam - wczoraj zaliczone też po tygodnowej przerwie 45 minut - dziś zamierzam również pobiegać wieczorkiem 45 minut...i nie robić sobie dłuższej przerwy jak jeden dzień..Taki mam plan.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ajlona31
No i ja miałam tygodniową przerwę, gardełko mi zaszwankowało i musiałam się podleczyć. Wczoraj zaczęłam znów ćwiczyć i 20 minut zaliczone :) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BEAGULEK 1
Zaliczone 45 minut - myślałam że zejdę..a powodem jak myślę nie uzupełnianie płynów - ja przecież wogóle nie piję wody - jedynie 3 kawy dziennie, zero herbaty, a jedynie mleko jeszcze pijam..Chyba sobie zrobię dzień przerwy - a może nie? Zobaczy się - jutro ..Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Kobiety:) Dawno nie pisałam, bo postanowiłam "nie bić piany", tylko się wziąć do pracy i napisać dopiero, jak będę miała efekty. Zaczynałam od wagi 68,8, a dzisiaj rano pokazało się 65,3:) cieszę się bardzo, bo w systematyka robi swoje:) pomalutku i do celu:) serdecznie Was pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BEAGULEK 1
Niestety - mimo systematyczności u mnie waga bez zmian - czasami się podłamuje -ale powiedziałam sobie że mimo że nie będzie mnie mniej ćwiczyć będę - dla zdrowia - a może w końcu waga ruszy - może trzeba jednak jeszcze bardziej zmienić dietę..Pomyślimy. Dziś rano przed śniadaniem 45 minut zaliczone - wczoraj zrobiłam sobie dzień przerwy. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam laseczki długo mnie nie było więc można powiedzieć że jestem znowu nowa w temacie,po bardzo długiej przerwie znowu wskoczyłam na mojego rumaka wycisnełam na nim 30 min (mało)ale mam nadzieję że z czasem będzie więcej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ehidna
Aloha, a ja znowu zaczynam.... dziala... jedyny problem to monotonia...wiec trzymajcie kciuki prosze Was! :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam was laski długo mnie tu nie było od marca (troche zaniedbałam rumaka)więc jestem tak jagby nowa w temacie.Od paru dni dokładnie od trzech znowu doaiadłam mojego rumaka jest cięszko po takiej przerwie ale mam nadzieję że z czasem będzie lepiej.Trzymajcie za mnie kciuki żebym znowu nie odpusciła.Za pierwszym razem efekty były po dwóch tygodniach -2kg no a potem +kilka kilogramów i chcę z nimi walczyć.Pozdrawiam was wszystkie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SZUKASIA
Witajcie dziewczynki.Ja posiadam orbitreka od stycznia.Na początku jezdziłam regularnie okolo godziny dziennie po miesiacu efekty były widoczne,może nie w samej wadze(2,5 kg mniej po 2 miesiacach),ale na skórze napewno no i oczywiscie uda zjechaly,ale nie było odpowiedniej diety.Jadłam dwa posilki dziennie ale obiadzik to byl konkrecik,najadalam sie do syta zeby nie jesc kolacji i to byl olbrzymi blad.Po 3 miesiacach musialam przerwac cwiczenia_problemy zdrowotne.Teraz jem czesto a malutko jezdze po 40 minut dzienie i waga zaczela spadac jak szalona.Cieżko mi to wytrzymac,ale nie poddaje sie i bede sie tego trzymac,a WY mi w tym pomagacie.Dzieki serdeczne.Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny dziś zaliczyłam tylko 31 min, ale po tak długiej przerwie to chyba dobry wynik.SZUKASIA trzymam kciuki za ciebie i wszystkie orbitkowiczki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SZUKASIA
Kicia dziękuje bardzo,ja za Ciebie również trzymam kciuki.Zaraz wskakuje na orbiego:-) Mam do was pytanie dziewczynki czy któraś z was bierze może karnityne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej laseczki właśnie zeszłam z mojego rumaka zaliczyłam 45minut,a jakie wy macie osiągnięcia czasowe i spadkowe wagi ? Podzielcie się :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×